خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

آیاازمدرسه عادی میتوان درکنکورموفق شد؟

مدرسه ای که من توش درس میخونم
      1-معلماصفرن(هیچچی نمیگن به خداکتابم نمیگن.)
      2-هیچکسی به فکردرس خوندن نیست.
      3-فقط رومسائل وکتابهای خارج کنکورجومیدن وکلن باتست مخالفن.
      میدونم ممکنه ولی یه پیشنهادبدیدچطورخودم به تنهایی درس بخونم؟مثلن فیزیک وریاضی
      ممنون.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      ممنون.
      مورد اولی خیلی مهم نیست...ولی اینکه هیچ کس به فکر درس نیست تاثیر خیلی بدی میتونه روی درس خونا هم بزاره.بهتره مدرسه رو عوض کنی یا با مسعولین مدرسه هماهنگ کنی وتعداد روزای کمتری در هفته به مدرسه بری.
      برای ریاضی و فیزیک هم می توتی از کتاب تست یا دی وی دی استفاده کنی.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون.
      اگر امکان تغییر مدرسه با شرایط بهتر هست حتما این کار رو انجام بدید و در غیر اینصورت غیرحضوری میتونید وردارید.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه شرایط مشابه ای !
      مدرسه ما هم 2 ماه مونده به کنکور امتحان آمادگی تشریحی میگرفت!
      یادت باشه که آدما تو فشار رشد میکنن مثل الماس.

موفق باشید..

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سال سوم و اوایل سال پیش به شدت درگیر این جفنگی جات بودم!!!
      و تو همون پاییز به عمق چرت و بی پایه بودن این مسائل پی بردم!
      بخوای نخوای به زودی میفهمی که درگیریت با این مسائل فقط آزار دادن ذهن خودت و وقت تلف کردن!
      تو همین مدرس داغون ما که محفلی برای چاقو کشا و ساقیاس و به عینا جابجایی ماری جوآ نا و مشروبو دیدم تو تجربی یه بشری400 منطقه2 و ریاضی یکی 800منطقه شد و تو انسانیم یکی 900منطقه2 شد!
      سریعا این مزخرفاتو بریز بیرون از ذهنت

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی که بخواد درس بخونه، نباید به این چیزا فکر کنه، چون دیگه ذهنش میره به سمت اینکه به خودش حق بده کنکور رو خراب کنه و بهانه‌تراشی و... همین کتابای تست توسط بهترین معلما نوشته شده و پله پله همهٔ چیزای موردنیاز رو در اختیار دانش آموز میگذاره. از این حاشیه و بگذرید. برای کنکور خیلی از آدمای ضعیف سر همین حرفا بهانه می‌تراشن...

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      .......

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با کمال احترام یه چی بگم این حرفا کاملا بی پایه و چرته,
      من خودم دولتی خوندم منطقه سه هم بودم
      رتبه 200اوردم
      بیست نفر بودیم 18نفر فازشون بیرون درس بود و من با همشون هم رفیق بودم اصلا همه همیشه با هم بودیم
      ولی من درسم رو هم خوندم
      تازه بدون رفتن به هیچ کلاسی
      پس همه چی دست خودته!!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون ازهمه سریع همه چی روفراموش میکنم وتلاشمومیکنم تاموفق شم خیلی ازدانش آموزای مدارس عادی ازدانش آموزای مدارس خاص توکنکورسرترن باپدرومادرم به توافق رسیدم که روزهایی که دروس بی اهمیت هستن نرم مدرسه وهروقت به برنامه آزمون نرسیدم.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      جو درسی خیلی مهمه اگه تاثیر بدی روت دارن وققتو هدر نده غیرحضوری بخون

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ببین عزیزم،معلم های اکثر مدارس دولتی به درد نمیخورن اما خیلی از بچه ها مجبورن باهاش بسازن چاره ای نیست.به حرفای معلمات چشم بسته اعتماد نکن اول سبک سنگین کن
      ثانیا چیزی که خیلییییی زیاد مهمه جو کلاس و هم کلاسیات هستش.در واقع فکر میکنم چیزی که باعث پیشرفت بچه ها تو مدارس خوب میشه همین هست.
      یا غیر حضوری بردار یاسعی کن یا خودت اون جو رو درست کنی (اگر واقعا میتونی)یا مدرستو ولو اینکه دولتی باشه جایی انتخاب کنی که هم کلاسیات تو جو درس باشن.همین باعث میشه یکم معلم ها به خودشون تکون بدن.ادم بیشتر از معلم از همکلاسیش چیز یاد میگیره حتی اگه خودت آخر همه چی باشی این موضوع تاثیر داره.
      سعی کن خودت رو تقویت کنی با فیلم های آموزشی که در تلگرام پره یا کتاب کمک آموزشی.آزمون آزمایشی حتمااا برو هم کلاسیات هم تشویق کن برن چون خودش باعث انگیزس.
      نمیخوام انرژی منفی بدم اما اکثر رتبه های برتر مدارس دولتی نرفتن اما توشون بوده کسایی که تونستن رو پای خودشون وایستن و تسلیم کمبود امکانات نشن.من دوستم دارو تهران میخونه میگه همه همکلاسیاش تیزهوشان میرفتن فقط اون و یه نفر دیگه نمونه دولتی میرفتن که همونم رایگان محسوب نمیشه.
      من خودم تهران یه مدرسه دولتی میرفتم که کلا معلما و دانش اموزاش تو هپروت بودن درکت میکنم.راهش اینه که از الان تو کتابا واینترنت وتلگرام دنبال تقویت خودت باشی و متمرکز رو آزمونهای آزمایشی.اگر تو یه مثلا کلاس سطح پایین شاگرد اول شدی اعتماد به نفس کاذب نگیر.
      مطمئنم تو که از حالا شروع کردی اگر با جدیت ادامه بدی میتونی نتیجه خوبی بگیری.موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون.
      ببین گلبانو! همه اینا که میگی درست.طبیعیه شرایط سخت تره نسب به کسی که فول امکاناته.ولی امکانات دلیل صد در صد موفقیت نیست.خب معلمات هیچی نمیگن بشین با فیلمای رایگان موسسه الا که بهترین دبیرا رو داره بخون.مفاهیمو قشنگ برات جا میندازن.اینکه تو مدرسه ات کسی به فکر درس نیست خوب تو فضای مجازی دوستان واقعا درسخونی پیدا کن و باهاشون در ارتباط درسی باش! تا حدودی این کمبوده جبران میشه. من خودم به عنوان یه شهرستانی نه خیلی محروم نه خیلی پیشرفته (ولی سرشار از انگیزه!) میخام یه اماری بهت بدم که حال کنی رتبه های یک تا سه تجربی رو تو کنکورای چند سال اخیر ببین :

کنکور 88
      نفر اول : رستکار رحمانی تنها از ثلاث باباجانی

کنکور 89
      نفر دوم: مهرناز شهسواری پور از سیرجان
      نفر سوم: داود جهانسوز از نوشهر

کنکور 90
      رتبه سوم : امین رضا آبخو از رفسنجان

کنکور 92
      رتبه سوم پوریا یار احمدی بروجرد

کنکور 93

نفر اول: سید شایان پورمیربابایی از آستانه اشرفیه

کنکور 94

نفر دوم کیانا تدبیر از لنگرود
      نفر سوم فائزه قایم دوست از زاهدان

کنکور 95
      نفر اول محمد احمدی از تربت جام
      نفر دوم امین روانبخش از تربت حیدریه

کنکور 96
      رتبه یک امیر حسین قاسمی نژاد از سیرجان

کنکور 97
      رتبه یک امیر رضا براتی از قوچان
      رتبه دو علی عبدلله زاده از تربت حیدریه

اینا لیست رتبه های برتر از 88 تا 97 از شهرستانهای بعضا محروم و بعضا متوسط! خب خودت ببین چه عاملی باعث شده که بین این همه داوطلبی که کلی کلاس کنکور میرن و کتاب میخرنو آزمون میرن و مشاور دارن و همه شرایط خونه هم براشون مهیا که درس بخونند.بعد یه شهرستانی محروم میاد رتبه میاره؟

غیر از انگیزه و تلاش چیزی دیگه ای هست؟!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      لطفا کسایی که اطلاع دارن از ملیاردر های شهرستان برامون تعریف کنن.چطوریه که اکثر رتبه برتر ها مدرسه دولتی نرفتن یا اونایی که از شهرهای دیگه میان تهران برای روزانه یا پردیس خرپولن؟؟
      احتمالش خیلی کمه یکی از روستاها با خانواده معمولی مثل رستگار رحمانی رتبه برتر بشه.واقعیت اینه که همین اندک ظرفیت روزانه که باید باعث عدالت آموزشی باشه هم تحت رقابت شدید افرادیه که امکانات براشون بیشتره.
      معلم خصوصی،مدارس غیر دولتی،آزمون های آزمایشی،کتاب ها،فیلمهای آموزشی موسسات مختلف و...
      درحالیکه کسانی هستند شاید بااستعداد که یه گوشی و اینترنت ساده هم ندارن.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظر من شاید احتمالش 1 به 10 باشه

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قطعا جوكي مضحك تر از جو درسي و اين چيزوشعرا وجود نداره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن