خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

برنامه ریزی با روش خودم (:

سلام دوستان
      من با توجه به اینکه فارغ التحصیل هستم و نمیخوام آزمون برم نشستم برای خودم ی برنامه برای 24 هفته (تا قبل عید )نوشتم اینطوری که اول دوم بعد سوم و بعد پیش تموم میشه . مرور هم موقعی که نیم سال هر پایه رو خوندم گذاشتم و بعد هم که اون پایه تموم شد باز مرور گذاشتم . نظرتون چیه لطفا کمکم کنید برنامه ای که چیدم خوبه به نظرتون؟ بعد عید هم میرم آزمون .در طول سال نمیرم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه عکس میتونی بدی از برنامت؟
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اشتباه نکن آزمون برو

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      تجربم میگه ک اگ برات مقدوره برو ازمون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سال قبل قلم چی بودم به برنامه نمیرسیدم کلافه بودم همش از چه نظر میگین . برنامه یا مدیریت آزمون؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      اشتباه نکن آزمون برو

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببخشید بچه ها نمیتونم عکس بذارم با لپ تاپ میام .

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب اسکرین شات بگیر

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      حتما ازمون برو اگه به بر نامه ی قلم چی که ار دیبهشت تموم می کرد نمی رسیدی چطوری می خوای تا عید تموم کنی اشتباه نکن
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظرم اشتباه نکن با آزمون برو به خاطر برنامش میگم چون یه وقت بعد عید میشه یه نگاه به برنامه راهبری آزمونا میندازی مثلا میبینی چقد مرور داشته بعد یه نگاه به برنامه خودت میندازی میبینی یه مرور مثلا داشتی یه ذره اعتماد به نفستو میگیره..اگه به برنامت مطمئنی ک هیچ ولی خب بازم میگم آزمون بده اشتباه منو نکن!!
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_ نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من با توجه به اینکه فارغ التحصیل هستم و نمیخوام آزمون برم نشستم برای خودم ی برنامه برای 24 هفته (تا قبل عید )نوشتم اینطوری که اول دوم بعد سوم و بعد پیش تموم میشه . مرور هم موقعی که نیم سال هر پایه رو خوندم گذاشتم و بعد هم که اون پایه تموم شد باز مرور گذاشتم . نظرتون چیه لطفا کمکم کنید برنامه ای که چیدم خوبه به نظرتون؟ بعد عید هم میرم آزمون .در طول سال نمیرم
      وقتی خودت میخونی همه چی حله انگارروش های نادرستتونمیفهمی آزمون نرفتن برابراست بافاجعه.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لازم نیست بری آزمون , خودت بشین خونه دفترچه سوالات رو بگیر و بزن و بعد اشکلاتتو رفع کن پولتو الکی به آزمون های آزمایشی نده
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه مطمئنی بدن آزمون میتونی بخونه آزمون فقط 4 تا جامع سنجش رو برو
      اما اگه از اونایی هستی که زود شل و ول میشی آزمون رو حتمی شرکت کن
      درضمن از برنامه اگه یه عکس باشه بهتر میشه راهنمایی کرد
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ازمون نمیری حتما ازمون ها رو بررسی بکن

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_ نمایش پست ها
      سلام دوستان
      سلام
      تجربه ثابت کرده ازمون رفتن بهتره برای اکثر افراد البته!من خودم تا۲۴دی ازمون نرفتم بعدشم کلن با برنامه ازمونها نبودم ولی خب اینجوری پیش رفتن یکم خطرناکه سعی کنید برنامه بلند مدت حتمن حتمن داشته باشید از همین الان بعد برنامه کوتاه مدت براساس اون بچینید...و بحث مرور سعی کنید به این صورت نباشه ک ی پایه بستین خب حالا مرور اون پایه نع ترجیحتن بعد ازتمام هر فصل مرور کلی داشته باشید سعی کنید بعدش ی ازمونک از همون فصل از خودتون بگیرید تا اگ لازم باشه وقت بیشتری بذارید و برای ریاضی فیزیک هم ترجیحن سعی کنید چن تا مرور متوالی داشتع باشید تو اون مرورها هم سوالات مارک دارتوت رو کار کنید و...بعد از اتمام ی پایه و شروع پایه جدید موازی با پایه ای ک مطالعه میکنید مرور پایه قبلی هم بذارید ..اینا بطور کلی گفتم حالا مرور تو بازه های زمانی خاص متفاوتع!
      راستی حواستون باشه ک ازمون نمیرید ممکنه از نقاط ضعفتون غافل شید پس حتمن تو خونه از خودتون ازمون بگیرید با زمان
      موفق باشین
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بر خلاف نظر بسیاری از دوستان بنده ازمون رو پیشنهاد نمیکنم...ینی اگه بری خوبه ولی اگه نرفتی هم چیزی رو از دست ندادی
      مهم ترین کاری که شما الان باید بکنی اینه که مطمن شی برنامت درست و اصولی باشه و همینم لازم نیست فضایی باشه...به موقع درسا رو بخونی و به موقع مرور داشت هباشی برنامه خوبیه...برنامه ازمون ها هم خیلی چیز شاخی نیست همشون مشکل دارن .
      در مورد ازمون هم شما باید و باید ازمون های مختلف یا حداقل یه ازمون رو مرتب دنبال کنید تو خونه تا بتونید خودتون رو محک بزنید...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن