خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل سربازی و کنکور سوم برای ۹۸

سلام دوستان. من نمی دونم کدوم یکی از موارد پایین درسته واسه منی که میخواد برای کنکور سومش تو کنکور ۹۸ شرکت کنه.
      ۱. ثبت نام تو پیام نور و بعدش ثبت نام کنکور و زدن کد ۱۲ نظام وظیفه تو قسمت کد نظام وظیفه و بعدش انصراف تا ۲۰ اسفند سال ۹۷. بعدش کنکور و بقیه ماجرا.
      و یا

۲. ثبت نام تو پیام نور و بعدش ثبت نام کنکور و زدن کد ۱۲ نظام وظیفه تو قسمت کد نظام وظیفه و دادن کنکور و اعلام نتایج اولیه و بعد نهایی و سپس انصراف از پیام نور و رفتن به رشته جدید.

کلا باید چی کار کنم؟

لطفا کسایی که واقعا صد در صد مطمئن هستن بگن چون قضیه سرنوشتم در میونه. ممنون از لطفتون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز برای کنکور دوم به بعد یعنی کنکور های سوم چهارم پنجم والی آخر باید بعد کنکور دوم بری پیام نور ثبت نام کنی بعد ثبت نام هزینه شهریه ثابت 1 ترم ( تقریبا 180 تومن ) میریزی و 1 ترم مرخصی می گیری دی ماه دوباره هزینه شهریه ثابت رو میریزی و 1 ترم دیگه مرخصی می گیری و به راحتی کنکورت رو میدی نیازی به انصراف هم نیست انصراف رو کسی میده که تو دانشگاه های روزانه تحصیل می کنه تو دانشگاه های غیر روزانه مثل پیام نور و آزاد نیازی به انصراف نیست البته برای کنکور سوم به بعد یعنی کنکور چهارم و پنجم و اینا هم باید شهریه ثابت رو بدی و هم شهریه متغییر که برای هر ترم میشه 500 هزار تومن
      ویرایش توسط _ Joker _ : 12 شهریور 1397 در ساعت 13:34

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از پاسخ گویی تون. شما کد نظام وظیفه ‌ای رو که باید زد رو نمیدونین؟ از یک تا دوازده کدومش رو باید زد؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_HF نمایش پست ها
      ممنون از پاسخ گویی تون. شما کد نظام وظیفه ‌ای رو که باید زد رو نمیدونین؟ از یک تا دوازده کدومش رو باید زد؟
      کجا میخوای بزنی؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina hpr نمایش پست ها
      میری پیام نور ثبت نام می کنی دو ترم مرخصی می گیری اگر هم ندادن انتخاب واحد کن ولی اصلا دانشگاه نرو موقع ثبت نام برای کنکور هم حتما برو کافی نت ثبت نام کن اونا خودشون می دونن چه کدی برات بزنن
      بیشتر توضیح بده
      موقع ثبت نام دانشگاه نرم? پس چه کنم?💗

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه چیزی هم بگم
      اینم در نظر بگیر که معافیت تحصیلی برای هر مقطع فقط دوبار صادر میشه
      امسال اگه بری پیام نور یکبارشو استفاده میکنی سال بعد هم شرکت کنی انشالله که رشته دلخواهت رو قبول میشی یکبارم اونجا میگیری میشه بار دوم
      فقط خواستم حواست باشه برای کنکور چهارم هیچ راهی نداری مگر اینکه بری سربازی یا معافیت پزشکی و... داشته باشی
      انشالله موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها
      کجا میخوای بزنی؟
      خونه. چطور مگه؟ نمی خوام مشخصاتم رو جای دیگه وارد کنم. داداش ما دیگه پیشکسوتیم. با موبایلم شده میزنیم میره

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Serat نمایش پست ها
      یه چیزی هم بگم
      اینم در نظر بگیر که معافیت تحصیلی برای هر مقطع فقط دوبار صادر میشه
      امسال اگه بری پیام نور یکبارشو استفاده میکنی سال بعد هم شرکت کنی انشالله که رشته دلخواهت رو قبول میشی یکبارم اونجا میگیری میشه بار دوم
      فقط خواستم حواست باشه برای کنکور چهارم هیچ راهی نداری مگر اینکه بری سربازی یا معافیت پزشکی و... داشته باشی
      انشالله موفق باشی

داداش اطلاعاتت خیلی کمه
      پیام نور پولشون رو بدی میتونی زنشون هم بهشون عنایت داشته باشی سال اول که دو ترم بهت مرخصی میدن از سال دوم هم شهریه شون رو بده صلا نرو دانشگاه کاری به کارت ندارن هر ترم تقریبا 500 تومن میشه از سال دوم. یکی از دوستای ما چون منتظر کسر خدمتش بود 5 سال رو با همین پیام نور پیچوند بعدش هم کلا معاف شد حتی یه بار هم دانشگاه نرفت تقریبا 4 میلیون برای 5 سال داده بود

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بند ۷ اینو توضیح بدین لطفا
      7f7d8ab5-b72a-476c-ba08-c76b27e88e52.png

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MhrnSamani نمایش پست ها
      ببخشید
      اگ کسی تا خرداد۹۸ معافیت داشته باشه...و کنکور۹۸ بخواد شرکت کنه...واسه اینکه مشکل نظام وظیفه پیش نیاد چکار کنم؟(این داستان ثبت نام پیام نور و اینا...) لزومی ب ثبت نام هست؟
      ممنون

اگه امسال اولین کنکورت بوده باشه و بعد 18 سالی فارغ التحصیل شده باشی میتونی تا شهریور 98 بدون هیچ ثبت نامی تو دانشگاه پیام نور یا جای دیگه کنکور بدی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jerjis نمایش پست ها
      بند ۷ اینو توضیح بدین لطفا
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 7F7D8AB5-B72A-476C-BA08-C76B27E88E52.png
مشاهده: 83
حجم: 101.1 کیلو بایت
      در مورد دانشگاه های روزانه هست و شامل پیام نور و آزاد نمیشه

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یعنی چی خب ؟؟؟؟؟
      یعنی من که سال سوم میخوام کنکور بدم نمیتونم ؟؟؟
      یا اینکه کسی که قبلا پیام نور بوده دوباره کنکور بده و پیام نور بیاره نمیتونه ؟؟؟
      الان من سومین سال با پیام نور میتونم یا نه ؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jerjis نمایش پست ها
      یعنی چی خب ؟؟؟؟؟
      یعنی من که سال سوم میخوام کنکور بدم نمیتونم ؟؟؟
      یا اینکه کسی که قبلا پیام نور بوده دوباره کنکور بده و پیام نور بیاره نمیتونه ؟؟؟
      الان من سومین سال با پیام نور میتونم یا نه ؟؟؟
      آقا کلا قضیه رو متوجه نشدی حوصله هم ندارم زیاد توضیح بدم
      فقط اینو بگم اگه پیام نور ثبت نام کردی و یا ثبت نام می کنی در مورد کنکور های سوم و چهارم و و الی آخر و بعد کنکور مشکلی نخواهی داشت

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یک سوال....چطوری باید بفهمم تا کی معافیت دارم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن