خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات

Unhappy کنارگذاشتن درس ریاضی

سلااام بچه ها من اصننن ریاضی دوس ندارممممم نمیتونم تستاشو بزنم عصبی میشم وقتی نمیتونم چیکار کنم به نظرتون چه کتابی؟
      اصن میخام کنار بزارمش
      نظرتون؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_mhdiew نمایش پست ها
      سلااام بچه ها من اصننن ریاضی دوس ندارممممم نمیتونم تستاشو بزنم عصبی میشم وقتی نمیتونم چیکار کنم به نظرتون چه کتابی؟
      اصن میخام کنار بزارمش
      نظرتون؟
      اگه یک درس رو کامل کنار بزاری خیلی ضرر میبینی.
      از درسنامه خیلی سبز+تست ابی قلمچی استفاده کن....یا فیلم اموزشی ببین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      اگه یک درس رو کامل کنار بزاری خیلی ضرر میبینی.
      از درسنامه خیلی سبز+تست ابی قلمچی استفاده کن....یا فیلم اموزشی ببین
      تستای قلمچی که کلن داغون میکنه آدمو کامل منظورم اینه که زیاد روش وقت نذارم اونایی ک میتونمو ج بدم اوناییم ک نه بذارم کنار

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تستای قلمچی که کلن داغون میکنه آدمو کامل منظورم اینه که زیاد روش وقت نذارم اونایی ک میتونمو ج بدم اوناییم ک نه بذارم کنار
      اگه درست فهمیده باشم منظورت اینه بعضی مباحث رو حذف کنی....این کارا برای بعد عید هست الان حداقل تا کنکور9 ماه وقت هست.

از موسسه الا فیلم های نباخته رو ببین بعد تست های سراسری رو از کتاب 10سال قلمچی بزن.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      اگه درست فهمیده باشم منظورت اینه بعضی مباحث رو حذف کنی....این کارا برای بعد عید هست الان حداقل تا کنکور9 ماه وقت هست.

از موسسه الا فیلم های نباخته رو ببین بعد تست های سراسری رو از کتاب 10سال قلمچی بزن.
      وقتی نمیفهممشون چه فرقی داره الان حذف کنم یا بعد عید؟
      اها ممنون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصن میخام کنار بزارمش
      نظرتون؟
      اگه هدفتون رشته های تاپ هست که ضرر میکنید اگه بزارید کنار.
      علاقه نداشتن شما به ریاضی فک کنم به خاطر اموزش بد باشه.چون اگه اموزشت خوب باشه و خوب بفهمی به ریاضی علاقه مند میشی و بالعکس.شما یا فیلم اموزشی ببین یا یه منبع انتخاب کن که با خوندنش ریاضی رو بفهمی و لذت ببری.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیلم های الا اقای نباخته رو ببینید عاشق ریاضی میشید
      همین شخص کتاب تالیف کرده انتشارات خوشخوان مولف هاش محمد امین نباخته و محمد ابراهیمی هستند من کتابش رو دارم درسنامه اش فوق العاده اس

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مباحث ساده رو بخون
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصن میخام کنار بزارمش
      نظرتون؟
      دوست عزیز ریاضی من سال 96 افتضاح بود طوری که ریاضی به اون سادگی رو 18 درصد زدم
      سال 97 ریاضی رو تو آزمونا بالای 60 میزدم و خود کنکور هم متاسفانه 58 درصد شد نمیدنم چرا
      اگه نمیدونین تو ریاضی چیکار کنین اول درسنامه رو بخونین و اگه فرمول حفظی داره اونارو حفظ کنین و یاد بگیرین معمولا تو همه کتاب ها کنار درسنامه چند تا مثال هستش که خود کتاب حل کرده سعی کنین روش حل اون مثال ها رو یاد بگیرین وبفهمین دقت کنین که میگم یاد بگیر حفظ کردن کار غلطیه
      بعد برو سراغ تست ها اول حتما تست هارو دونه دونه برسی کن یعنی یه تست رو زدی زود برو سراغ جوابش و اگه دیدی اشتباه کردی حتما علت اشتباه رو پیدا کن
      بهد از اینکه با روش بالا طریقه حل تیپ تست ها رو یاد گرفتین برین و از اون تیپ تست ها چند تا مثال دیگه حل کنین تا روش حل ملکه ذهن بشه
      و در نهایت بهد چند روز شروع کنین به زدن مثال های دیگه از اون تیپ تست و سعی کنین اینبار زمان دار بزنین تا سرعت حل کردنتون هم یواش یواش بره بالا
      این رو هم بدونین که ریاضی و فیزیک یه شبه جواب نمیدن نتیجه تلاش توی اینا بعد 2 ، 3 ماه مشخص میشه
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصن میخام کنار بزارمش
      نظرتون؟
      درضمن چون رشته ات تجربی هستش یه جورایی ریاضی و فیزیک درس های سرنوشت سازن این درس ها درس هایی هستن که اگه روشون وقت بزارین به نتیجه میرسین چون اولا تیپ تست ها مشخصه و روش حل هم همین طور ، دوما خیلی از تست های ریاضی(به جز احتمال) به استدلال خاصی نیاز نداره اما تو شیمی و زیست اینجوری نیس شما تو شیمی و زیست باید استدلال کنین نتیجه گیری کنین ، ریاضی و فیزیک خیلی آسون تر از زیست و شیمی هستش فقط یه ذره تلاش و تایم میخواد تا این رو بفهمین
      حذف این درس ها و یا حتی زدن درصد پایین تواین درس ها ضربه جبران ناپذیری به شما میزنه
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سعی کنید دستتون به حذف کردن عادت نکنه چون بعد عید میبینین فقط ماتریس/ احتمال/ آمار /هندسه براتون میمونه و بقیشون رو حذف کردین بدتر از اون هم اینه که در کمال ناباوری سوالات بد بدنی از امکان داره توی کنکور بیاد از این مباحث که کلا همینا رو هم شاید نتونید تو کنکور بزنید

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      سعی کنید دستتون به حذف کردن عادت نکنه چون بعد عید میبینین فقط ماتریس/ احتمال/ آمار /هندسه براتون میمونه و بقیشون رو حذف کردین بدتر از اون هم اینه که در کمال ناباوری سوالات بد بدنی از امکان داره توی کنکور بیاد از این مباحث که کلا همینا رو هم شاید نتونید تو کنکور بزنید
      مثل یکی از امارای امثال
      حتی امثال کسایی که صرفا مشتق رو خونده بودن و تابع نخونده بودننمیتونستن مشتق و کاربردش رو کامل جواب بدن چون ترکیب کرده بود با ویژگی های معادله درجه دو
      از الان حذف کردن بنظرم حماقت محضه کاری که من سال پیش کردم و موجب شد یکسال دیگه ام پشت کنکور بشینم امسال حتی هندسه ام رو میخونم البته الان دارم هندسه رو جمع میکنم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اصن میخام کنار بزارمش
      نظرتون؟
      سلام مبینافتحی رتبه 158کنکور ریاضی رو100زدازش پرسیدم گفت فقط جامع مهروماه اگه تعریف نباشه ریاضی من قویه که اون هم باتمرین وتست زیادبه دست اومده غرنزن وفقط تست بزن مهم نیس تستم بخشی ازیادگیریه وتوزیادمرورکنی به راحتی میتونی قورتشون بدی موفق باشی.اگه کناربذاریش اصن کنکورنرو.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

14. Top | #14
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اصن میخام کنار بزارمش
      نظرتون؟
      بی شک اشتباه بزرگی میکنید!
      منم ریاضی رو دوست نداشتم ولی کم کم سعی کردم که این بی علاقه ای رو کنار بذارم و موقع مطالعه اش فقط و فقط به یادگیری فکر کنم و نه چیز دیگه !

در آخر بگم که الان روزهایی رو دیدم که توی دنیای ریاضی غرق شدم .... هرچند که هنوز راه طولانیی در پیش دارم

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

15. Top | #15
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimehr نمایش پست ها
      اگه هدفتون رشته های تاپ هست که ضرر میکنید اگه بزارید کنار.
      علاقه نداشتن شما به ریاضی فک کنم به خاطر اموزش بد باشه.چون اگه اموزشت خوب باشه و خوب بفهمی به ریاضی علاقه مند میشی و بالعکس.شما یا فیلم اموزشی ببین یا یه منبع انتخاب کن که با خوندنش ریاضی رو بفهمی و لذت ببری.
      دبیرمون عالیعععع من نمیتونم تستاشو بزنم مثلن من تو ازمونای کلاسی همیشه نمره کامل میگیرم ولی تو امتحانا همیشه 17-18 نمیدونم چرا دبیرمونم مونده توش که چرا؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن