خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran14 نمایش پست ها
      سلام.من هم مثل شما بودم و به خاطر بی معلمی و مشکلاتی که شهرمون داشت از ریاضی زده شدم.توکنکور 97 منطقه 3 ادبیات 52 عربی 64 دینی 68 زبان 96 زمین 20 ریاضی 10 زیست 84.7 فیزیک 56 و شیمی 51 زدم و رتبم تو زیر گروه یک شد 920.مطمعنا اگه 40 درصد ریاضی رو که خیلیها امسال تو 15-20 دقیقه زدن رو میزدم حالا رو مرز نبودم که ببینم باید برم پردیس یا روزانه پزشکی میارم.و میگم که حتی اگه هیچ راهی نداری باید زیست و شیمیت عالی باشن تا شاید یه مقدار از ضربه ای رو که با حذف یه درس بهت وارد شده کم کنن.
      موفق باشی.
      اوکی مرسییی

2. Top | #32
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      فقط برای هرکی میبینه میگم
      حذف کردن یه درس حماقت محضه حماقت...
      منم فیزیک ۲۶ درصد زدم چون بلد بودما ولی ازش بدم میومد اصلا تست نمیزدم حتی اگ بیکار بودم.
      من راه زندگیم برای همیشه تغییر کرد میتونستم جای بینایی سنجی دانشجو پزشکی یا دارو باشم اگ ۴۰ ۴۵ میزدم فیزیکو.
      دو تا اختصاصی ۷۰ ام جمعش نکرد.
      تو برنامه هفته دیگم با ریاضی شروع میکنمش

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_mhdiew نمایش پست ها
      سلااام بچه ها من اصننن ریاضی دوس ندارممممم نمیتونم تستاشو بزنم عصبی میشم وقتی نمیتونم چیکار کنم به نظرتون چه کتابی؟
      اصن میخام کنار بزارمش
      نظرتون؟
      متاسفانه مشکل بیشتر بچه های تجربی ریاضی درصورتی ک ریاضی واقعا ی درس شیرینه تلقین های منفی خودش باعث میشه ک هی بیشتر بدتون بیاد از این درس بهتره این دید منفی ک من نمیتونم بخونمش و بفهمشو کنار بزارید و با علاقه تمرین کنید ریاضی و فیزیک درسیه ک فقط با تست فراوون میشه بهش مسلط شد معمولا بچه هایی ک با ریاضی مشکل دارن از پایه ضعیفن بهتره از همون اول دبیرستان از همون پایه پایه شروع کنید و با تمرین زیاد روش مسلط بشید و اگه نتونستید سوالی حل کنید ناامید نشید و برعکس تلاشتونو دوبرابر کنید مطمین باشید با تمرین و تست مداوم بعد ی مدت خودتونم از این درس خوشتون میاد یکی از بچه ها کنکو ۹۷ همینجور بود و اصلا هیچی از ریاضی دوس نداشت و تستاشو نمیزد اما اونقدر تلاش کرد و تست زد ک درصدش تو کنکور شد ۶۰

4. Top | #34
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.2015 نمایش پست ها

متاسفانه مشکل بیشتر بچه های تجربی ریاضی درصورتی ک ریاضی واقعا ی درس شیرینه تلقین های منفی خودش باعث میشه ک هی بیشتر بدتون بیاد از این درس بهتره این دید منفی ک من نمیتونم بخونمش و بفهمشو کنار بزارید و با علاقه تمرین کنید ریاضی و فیزیک درسیه ک فقط با تست فراوون میشه بهش مسلط شد معمولا بچه هایی ک با ریاضی مشکل دارن از پایه ضعیفن بهتره از همون اول دبیرستان از همون پایه پایه شروع کنید و با تمرین زیاد روش مسلط بشید و اگه نتونستید سوالی حل کنید ناامید نشید و برعکس تلاشتونو دوبرابر کنید مطمین باشید با تمرین و تست مداوم بعد ی مدت خودتونم از این درس خوشتون میاد یکی از بچه ها کنکو ۹۷ همینجور بود و اصلا هیچی از ریاضی دوس نداشت و تستاشو نمیزد اما اونقدر تلاش کرد و تست زد ک درصدش تو کنکور شد ۶۰
      ممنونم از نظرتون

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلااام بچه ها من اصننن ریاضی دوس ندارممممم نمیتونم تستاشو بزنم عصبی میشم وقتی نمیتونم چیکار کنم به نظرتون چه کتابی؟
      اصن میخام کنار بزارمش
      نظرتون؟
      سلام
      کنار گذاشتن یا حتی چند مبحث انتخاب کردن واسه مطالعه خیلی کار اشتباهیه.ریاضی فزیک کلن مسایل سماجت لازم دارن واقعن باید سمج بود توی مسایل...من پیشنهاد میکنم واسه ریاضی از درسنامه خیلی سبز استفاده کنید حتی اگه درسنامه رو متوجه نشدید اشکال نداره نترسید رهاش نکنید برید سر تستا (گاهی باید از تستا یاد گرفت حتی برا شروع)بعد تستا رو تک تک بررسی کنید اگه نتونستید حل کنید یا غلط زدید حداکثر3-4مین به خودتون فرصت بدین بیشتر روش فکر کنید اگ به نتیجه نرسیدید برید پاسخنامه رو بببینید و با پاسخ نصف نیمه خودتون(سعی کنید تمیزنویسی رو تمرین کنید)مقایسش کنید ببینید اشکال کارتون چیه توی تایم مطالعاتی بعدیتون بیاید به همین سوالات نزده و غلط بپردازید دوباره تلاش کنید واسشون مطمنم این دفه میتونید خیلیاشو حل کنید(ذهن توی برخورد دوم خیلی متفاوت تر و اگاهانه تر عمل میکنه)بعد انقد اینارو کار میکنید تا تعدادشون به صفر برسه...خیلیا (نه همه)با این روش نتیجه گرفتن امیدوارم که واسه شما هم مفیدباشهسمجججج باشید!
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اصن میخام کنار بزارمش
      نظرتون؟
      سلام اصلا این کار رو نکن.ریاضی درسیه که کافیه فقط درسنامه + تستهای کنکور داخل و خارج تجربی + تمرینات مهم کتاب درسی رو بلد باشی.هیچ چیز اضافه ای نمیخاد فقط همینا.اصلا سراغ تالیفی و ازاد و قلمچی و .... هم نرو. با تسلط رو این مباحث اگه درصدت بالا نشد یه چاقو وردار و منو به n قسمت مساوی تقسیم کن!و هر n قسمتم رو باز دوباره به k قسمت و ...!

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ وقت یک درس رو کامل حذف نکن.ریاضی رو اگه دوست نداری تیکه تیکه بخون. مثلا آمار رو بخون لگاریتم رو بخون مباحث راحت رو بخون ولی توی رشته ی تجربیه حذف یه درس یعنی باختن

8. Top | #38
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام اصلا این کار رو نکن.ریاضی درسیه که کافیه فقط درسنامه + تستهای کنکور داخل و خارج تجربی + تمرینات مهم کتاب درسی رو بلد باشی.هیچ چیز اضافه ای نمیخاد فقط همینا.اصلا سراغ تالیفی و ازاد و قلمچی و .... هم نرو. با تسلط رو این مباحث اگه درصدت بالا نشد یه چاقو وردار و منو به n قسمت مساوی تقسیم کن!و هر n قسمتم رو باز دوباره به k قسمت و ...!
      چشممممممممم حتمننننننن پس منتظر باشید بیامممم

9. Top | #39
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      سلام
      کنار گذاشتن یا حتی چند مبحث انتخاب کردن واسه مطالعه خیلی کار اشتباهیه.ریاضی فزیک کلن مسایل سماجت لازم دارن واقعن باید سمج بود توی مسایل...من پیشنهاد میکنم واسه ریاضی از درسنامه خیلی سبز استفاده کنید حتی اگه درسنامه رو متوجه نشدید اشکال نداره نترسید رهاش نکنید برید سر تستا (گاهی باید از تستا یاد گرفت حتی برا شروع)بعد تستا رو تک تک بررسی کنید اگه نتونستید حل کنید یا غلط زدید حداکثر3-4مین به خودتون فرصت بدین بیشتر روش فکر کنید اگ به نتیجه نرسیدید برید پاسخنامه رو بببینید و با پاسخ نصف نیمه خودتون(سعی کنید تمیزنویسی رو تمرین کنید)مقایسش کنید ببینید اشکال کارتون چیه توی تایم مطالعاتی بعدیتون بیاید به همین سوالات نزده و غلط بپردازید دوباره تلاش کنید واسشون مطمنم این دفه میتونید خیلیاشو حل کنید(ذهن توی برخورد دوم خیلی متفاوت تر و اگاهانه تر عمل میکنه)بعد انقد اینارو کار میکنید تا تعدادشون به صفر برسه...خیلیا (نه همه)با این روش نتیجه گرفتن امیدوارم که واسه شما هم مفیدباشهسمجججج باشید!
      بلییی چشم کلن من یه غلطی کردم این تاپیکو گذاشمم کلن آدموووو میزنننن

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب بخون
      سوال از حد، انتگرال، مشتق میاد ولی توش یه اتحاد مثلثاتیه
      پس کامل بخون که با یه اتحاد انفارکتوس قلبی نکنی

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بلییی چشم کلن من یه غلطی کردم این تاپیکو گذاشمم کلن آدموووو میزنننن
      کو تا زدن حالااااا
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      اگه یک درس رو کامل کنار بزاری خیلی ضرر میبینی.
      از درسنامه خیلی سبز+تست ابی قلمچی استفاده کن....یا فیلم اموزشی ببین
      به نظر من کلا از سیر تا پیاز ریاضی شروع کنه چون هم درسنامه کامل داره و هم سوالای کنکور و تالیفی خوب.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن