خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      دوست عزیز ریاضی من سال 96 افتضاح بود طوری که ریاضی به اون سادگی رو 18 درصد زدم
      سال 97 ریاضی رو تو آزمونا بالای 60 میزدم و خود کنکور هم متاسفانه 58 درصد شد نمیدنم چرا
      اگه نمیدونین تو ریاضی چیکار کنین اول درسنامه رو بخونین و اگه فرمول حفظی داره اونارو حفظ کنین و یاد بگیرین معمولا تو همه کتاب ها کنار درسنامه چند تا مثال هستش که خود کتاب حل کرده سعی کنین روش حل اون مثال ها رو یاد بگیرین وبفهمین دقت کنین که میگم یاد بگیر حفظ کردن کار غلطیه
      بعد برو سراغ تست ها اول حتما تست هارو دونه دونه برسی کن یعنی یه تست رو زدی زود برو سراغ جوابش و اگه دیدی اشتباه کردی حتما علت اشتباه رو پیدا کن
      بهد از اینکه با روش بالا طریقه حل تیپ تست ها رو یاد گرفتین برین و از اون تیپ تست ها چند تا مثال دیگه حل کنین تا روش حل ملکه ذهن بشه
      و در نهایت بهد چند روز شروع کنین به زدن مثال های دیگه از اون تیپ تست و سعی کنین اینبار زمان دار بزنین تا سرعت حل کردنتون هم یواش یواش بره بالا
      این رو هم بدونین که ریاضی و فیزیک یه شبه جواب نمیدن نتیجه تلاش توی اینا بعد 2 ، 3 ماه مشخص میشه
      این روشو هم امتحان میکنم ممنوننن تو فیزیک هیچ مشکلی ندارم و بالای 70 میزنم زیست و شیمی هم همینور ریاضی و ادبیات مشکل اصلیمه همینطور اینکه تو آزمونا با اینکه درستام خیلی زیاده ولی جوابایی که شک دارم هم میزنم یا جوابایی که از نظرم درسته هم میزنم و غلط میادو ترازم میاد پایین

2. Top | #17
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      سعی کنید دستتون به حذف کردن عادت نکنه چون بعد عید میبینین فقط ماتریس/ احتمال/ آمار /هندسه براتون میمونه و بقیشون رو حذف کردین بدتر از اون هم اینه که در کمال ناباوری سوالات بد بدنی از امکان داره توی کنکور بیاد از این مباحث که کلا همینا رو هم شاید نتونید تو کنکور بزنید
      اتفاقا احتمال و هندسه و لگاریتم از مشکلات اساسیمه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      سلام مبینافتحی رتبه 158کنکور ریاضی رو100زدازش پرسیدم گفت فقط جامع مهروماه اگه تعریف نباشه ریاضی من قویه که اون هم باتمرین وتست زیادبه دست اومده غرنزن وفقط تست بزن مهم نیس تستم بخشی ازیادگیریه وتوزیادمرورکنی به راحتی میتونی قورتشون بدی موفق باشی.اگه کناربذاریش اصن کنکورنرو.
      با انرژی بیشتر سعیمو میکنم.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_mhdiew نمایش پست ها
      با انرژی بیشتر سعیمو میکنم.
      موفق باشید.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من قبلا میخواستم فیزیک و عربی رو کنار بزارم چون نمیفهمیدم و همیشه صفر یا منفی میزدم
      سال کنکور خوندمشون
      عربی 90 و فیزیک 64 زدم
      اگه 3 رشته تاپ میخوای و سهمیه هم نداری بدون شک قبولیت محاله در صورت کنار گذاشتن
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

6. Top | #21
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matin VT نمایش پست ها
      من قبلا میخواستم فیزیک و عربی رو کنار بزارم چون نمیفهمیدم و همیشه صفر یا منفی میزدم
      سال کنکور خوندمشون
      عربی 90 و فیزیک 64 زدم
      اگه 3 رشته تاپ میخوای و سهمیه هم نداری بدون شک قبولیت محاله در صورت کنار گذاشتن
      منطقه سه ام

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_mhdiew نمایش پست ها
      منطقه سه ام
      سهمیه غیر منطقه منظورم بود
      احتمال قبولی شدیدا میاد پایین
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من درس ریاضیم دوران دبیرستان ضعیف بود ... آزمونا شاید 20% اینا میزدم ... بهش امیدی نداشتم
      سال اول کنکورم 33% زدم ... امسال 83% ...
      فکر میکنم آسونترین و کم حجم ترین درس اختصاصی باشه ... فقط هم با تمرین و تست درست میشه درصدا !
      ریاضی خیلی سبز و موج آزمون رو به شدت توصیه میکنم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کلا کنار گذاشتن؟!؟!؟
      از الان؟!؟!؟!

از همین اول کاری دیدتو نسبت به ضعفات منفی نکن...به حاش بشین فکر کن و دنبال راه حل باش نه پاک کردن صورت مسئله.‌‌‌..
      آروم آروم از جاهای پایه و ابتدایی تر شروع کن و به تدریج جلو برو... میبینی که ضرر نکردی!
      Don't be afraid to fail
      ...Be afraid not to try

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا جایی که میتونی باید فکر حذف مباحث رو از خودت دور کنی چه برسه به حذف درس!
      برای ریاضی منبع درست انتخاب کن که تست های تالیفی و سراسری داشته باشه و درسنامش به سلیقت بخوره برای کنکور من که تخته سیاه بابک سادات عالی بود .
      موفق باشی ..

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من هم مثل شما بودم و به خاطر بی معلمی و مشکلاتی که شهرمون داشت از ریاضی زده شدم.توکنکور 97 منطقه 3 ادبیات 52 عربی 64 دینی 68 زبان 96 زمین 20 ریاضی 10 زیست 84.7 فیزیک 56 و شیمی 51 زدم و رتبم تو زیر گروه یک شد 920.مطمعنا اگه 40 درصد ریاضی رو که خیلیها امسال تو 15-20 دقیقه زدن رو میزدم حالا رو مرز نبودم که ببینم باید برم پردیس یا روزانه پزشکی میارم.و میگم که حتی اگه هیچ راهی نداری باید زیست و شیمیت عالی باشن تا شاید یه مقدار از ضربه ای رو که با حذف یه درس بهت وارد شده کم کنن.
      موفق باشی.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط برای هرکی میبینه میگم
      حذف کردن یه درس حماقت محضه حماقت...
      منم فیزیک ۲۶ درصد زدم چون بلد بودما ولی ازش بدم میومد اصلا تست نمیزدم حتی اگ بیکار بودم.
      من راه زندگیم برای همیشه تغییر کرد میتونستم جای بینایی سنجی دانشجو پزشکی یا دارو باشم اگ ۴۰ ۴۵ میزدم فیزیکو.
      دو تا اختصاصی ۷۰ ام جمعش نکرد.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Epsilon نمایش پست ها
      سلام
      من درس ریاضیم دوران دبیرستان ضعیف بود ... آزمونا شاید 20% اینا میزدم ... بهش امیدی نداشتم
      سال اول کنکورم 33% زدم ... امسال 83% ...
      فکر میکنم آسونترین و کم حجم ترین درس اختصاصی باشه ... فقط هم با تمرین و تست درست میشه درصدا !
      ریاضی خیلی سبز و موج آزمون رو به شدت توصیه میکنم
      ممنونم از راهنماییتون

14. Top | #29
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Destiny hope نمایش پست ها
      کلا کنار گذاشتن؟!؟!؟
      از الان؟!؟!؟!

از همین اول کاری دیدتو نسبت به ضعفات منفی نکن...به حاش بشین فکر کن و دنبال راه حل باش نه پاک کردن صورت مسئله.‌‌‌..
      آروم آروم از جاهای پایه و ابتدایی تر شروع کن و به تدریج جلو برو... میبینی که ضرر نکردی!
      چشم مرسی عزیزم

15. Top | #30
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MasterAGK نمایش پست ها
      تا جایی که میتونی باید فکر حذف مباحث رو از خودت دور کنی چه برسه به حذف درس!
      برای ریاضی منبع درست انتخاب کن که تست های تالیفی و سراسری داشته باشه و درسنامش به سلیقت بخوره برای کنکور من که تخته سیاه بابک سادات عالی بود .
      موفق باشی ..
      مرسیییییییی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن