خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

یکسال پشت کنکور ماندن و سربازی

سلام دوستان
      یک سوال دارم.....کسی که در خرداد امسال قبول شده برای اینکه یکسال پشت کنکور بمونه در مورد سربازی لازم هست کار خاصی انجام بده؟
      ویرایش توسط reza2018 : 11 شهریور 1397 در ساعت 11:57

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من یک سر به پلیس +10 زدم درخواست معافیت تحصیلی دادم اونا هم درخواستمو فرستادن به سازمان نظام وظیفه و یه برگه معافیت تحصیلی هم بم دادن...
      تو سایت نظام وظیفه هم ک کد سخامو زدم دیدم معافم.
      حالا بعضی دوستان میگن نباید کاری کنید ولی به نظرم یه سر به پلیس +10 حتما بزنید و درخواست معافیت کنید!کار از محکم کاری عیب نمیکنه
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.برای اطمینان خاطر یه سر برو حوزه نظام وظیفه شهرتون..اونجا اتاق مشاوره داره...می تونی تمام سوالات خودت و بپرسی...تا خیالت آسوده بشه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan778 نمایش پست ها
      سلام
      تا اونجایی که من پیگیر شدم بهم گفتن کاغذی که از10+پلیس گرفتین نوشته که تا کی معافین(مال من تا 1فروردین 98 )
      بعد گفتن دو سری اعزامی خواهیم داشت یکی تو اردیبهشت دیگری تو شهریور
      یعنی کسایی که قرار بشه اردیبهشت اعزام بشن باید برن پیام نور و......اینا ثبت نام کنن بعد مرخصی بگیرن
      ولی کسایی که اسمشون شهریور دربیاد میتونن راحت کنکور رو بدن بعد ببینن چیکار میکنن
      دوستان اینم بگم تا سال پیش همه می تونستن 1 سال پشت بمونن ولی امسال اینطور نیست و قانون عوض شده .
      مطمینی داداش؟ ینق چی قانون عوض شده؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      تا اونجایی که من پیگیر شدم بهم گفتن کاغذی که از10+پلیس گرفتین نوشته که تا کی معافین(مال من تا 1فروردین 98 )
      یعنی کسایی که قرار بشه اردیبهشت اعزام بشن باید برن پیام نور و......اینا ثبت نام کنن بعد مرخصی بگیرن
      ولی کسایی که اسمشون شهریور دربیاد میتونن راحت کنکور رو بدن بعد ببینن چیکار میکنن
      دوستان اینم بگم تا سال پیش همه می تونستن 1 سال پشت بمونن ولی امسال اینطور نیست و قانون عوض شده .
      نه قانون عوض نشده هر فارغ التحصیل خرداد یا شهریور تا شهریور سال بعد معافه..
      3- حداكثر زمان معرفي مشمولاني كه پس از سن مشموليت ، فارغ التحصيل، انصراف، ترك تحصيل يا اخراج مي شوند چه مدت مي باشد؟

جواب : از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      مثال: دانش آموز متولد 79/02/18 كه در تيرماه 1397 ، انصراف ، ترك تحصيل و يا اخراجي محسوب شوند تاپايان تير ماه 98 مهلت معرفي خواهد داشت.
      از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      (جهت ایجاد تسهیلات برای این قبیل مشمولان ، برای شرکت در آزمون دانشگاهها ،تا 06/31 سال بعد از فراغت از تحصیل مهلت معرفی دارند.)از سایت نظام وظیفه برداشتم.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moja78 نمایش پست ها
      3- حداكثر زمان معرفي مشمولاني كه پس از سن مشموليت ، فارغ التحصيل، انصراف، ترك تحصيل يا اخراج مي شوند چه مدت مي باشد؟

جواب : از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      مثال: دانش آموز متولد 79/02/18 كه در تيرماه 1397 ، انصراف ، ترك تحصيل و يا اخراجي محسوب شوند تاپايان تير ماه 98 مهلت معرفي خواهد داشت.
      (جهت ایجاد تسهیلات برای این قبیل مشمولان ، برای شرکت در آزمون دانشگاهها ،تا 06/31 سال بعد از فراغت از تحصیل مهلت معرفی دارند.)از سایت نظام وظیفه برداشتم.
      میشه لینکشو بدی؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      برادر وقتی اطلاع نداری چرا میای خبر الکی میدی؟
      من الان زنگ زدم به نظام وظیفه گفتن شما میتونی 1 سال پشت کنکور بمونی مثلا شما خرداد 97 فارغ التحصیل شدی تا 31 شهریور 1398 وقت داری یا مثلا تو شهریور 1397 فارغ التحصیل شدی تا 31 شهریور 1398 وقت داری بیخودی جو الکی نده و تا زمانی که از چیزی اطلاع نداشتی حرفی نزن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      میشه لینکشو بدی؟
      سازمان وظیفه عمومی ناجا - پرسش های متداول

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moja78 نمایش پست ها

مشکل اینجاس من قبل سن مشمولیت فارالتحصیل شدم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها
      برادر وقتی اطلاع نداری چرا میای خبر الکی میدی؟
      من الان زنگ زدم به نظام وظیفه گفتن شما میتونی 1 سال پشت کنکور بمونی مثلا شما خرداد 97 فارغ التحصیل شدی تا 31 شهریور 1398 وقت داری یا مثلا تو شهریور 1397 فارغ التحصیل شدی تا 31 شهریور 1398 وقت داری بیخودی جو الکی نده و تا زمانی که از چیزی اطلاع نداشتی حرفی نزن
      می تونم بپرسم دقیقا به کجا زنگ زدی؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      79 هستی یا 78؟
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_tezar نمایش پست ها
      79 هستی یا 78؟
      79

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      یک سوال دارم.....کسی که در خرداد امسال قبول شده برای اینکه یکسال پشت کنکور بمونه در مورد سربازی لازم هست کار خاصی انجام بده؟
      هیچ کار خاصی لازم نیس انجام بدی.شما کنکور98 هم میتونی شرکت کنی.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      79
      داش تو تا 99 هم میتونی بمونی ولی 78 تا کنکور 98
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimehr نمایش پست ها
      هیچ کار خاصی لازم نیس انجام بدی.شما کنکور98 هم میتونی شرکت کنی.
      - حداكثر زمان معرفي مشمولاني كه قبل از سن مشموليت فارغ التحصيل ، ترك تحصيل يا اخراج مي شوند چه مدت مي باشد؟

جواب : حداكثر مدت معرفي ايشان 6 ماه پس از رسيدن به 18 سالگي تمام است.
      مثال: دانش آموز متولد 79/02/10 كه قبل از 97/02/01 فارغ التحصيل ، انصراف ، ترك تحصيل يا اخراج از تحصيل شده باشد حد اكثر تا 97/08/01 فرصت معرفي خود را دارد.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن