خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پاشنه ی آشیل زیست کنکور (گیاهی!!!)

بهترین منبع واسع این مبحث چیه بخصوص گیاهی سوم؟
      مطمنم بیشتر بچه های تجربی گیر این مبحثن پس هرکی این تاپیکو دید اگه بلده مارو هم راهنمایی کنه.
      ویرایش توسط mohamadm56 : 10 شهریور 1397 در ساعت 13:34

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadm56 نمایش پست ها
      مطمنم بیشتر بچه های تجربی گیر این مبحثن پس هرکی این تاپیکو دید اگه بلده مارو هم راهنمایی کنه.
      سلام
      دو تا کتاب هست یکی تخته سیاه یکی گیاهی به زبان ادمیزاد مهرو ماه ... من واقعا هیچوقت درک نکردم چرا میگن گیاهی سخته برای من شاید شیرین نبود اما سختم نبود خیلی خوب چرخه هاشم یاد میگرفتم. من خودم مهروماهو داشتم ولی لاشو باز نکردم چون از کتاب همایش عمارلو میخوندم بعلاوه خود کتاب درسی کامل میفهمیدم و تستشم خوب میزدم. عمارلو خیلی خوب توضیح داده گیاهیشو تمام نکات مهمشو گفته. اگ منبع جدا براش میخوای اون دوتا کتاب خوب و معروفن که فکر میکنم مهروماه خیلی بهتر از تخته سیاه باشه.پارسال من تحقیق کردم میگفتن کتاب خوبیه

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فاگوزیست بسیار خوب بود واسه من به شخصه
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واقعا واسم عجیبه چرا زیست گیاهی برا دانش اموز ها سخته من فقط کتاب درسی و کتاب نشر الگو رو داشتم توی کنکور هم سوال ها شو درست زدم نظر شخصیم اینه که این مبحث به شدت حفظیه به شدت حفظی با برسی کنکور های چند سال اخیر به تمام نکات این مبحث میرسین توی دوران جمع بندی هم حتما مرورش کنید راستی ارتباط فصل ها توی این مبحث یه مقدار بیشتر از مباحث دیگس ( نطر شخصی ) همین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام شاید حق باشما باشه منم نباید خیلی وسواس الکی ب خرج بدم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abia_morid نمایش پست ها
      واقعا واسم عجیبه چرا زیست گیاهی برا دانش اموز ها سخته من فقط کتاب درسی و کتاب نشر الگو رو داشتم توی کنکور هم سوال ها شو درست زدم نظر شخصیم اینه که این مبحث به شدت حفظیه به شدت حفظی با برسی کنکور های چند سال اخیر به تمام نکات این مبحث میرسین توی دوران جمع بندی هم حتما مرورش کنید راستی ارتباط فصل ها توی این مبحث یه مقدار بیشتر از مباحث دیگس ( نطر شخصی ) همین
      اره احتمالا وسواس الکیه منم همونارو میخونم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعیتش وقتی فکر میکنم همه اینطوری میگن ژنتیک من خوبه(خودمو میگم) گیاهیم ک میگین با همین کارا حله بقیه فصلا هم ک نسبت ب اینا راحت ترن پس چرا درصد زیست این قدر بین بچه ها پایینه؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم برو خط ویژه زیست بخون تقریبا بیشتر مطالب رو میفهمی و راحت تر تست ها رو میزنی بعدش هم برای تکمیل و نکته های بیشتر کتاب عمارلو رو بخون همین دوتا رو بخونی کافیه واسه گیاهی

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همون خود کتاب درسی + تست زیاد + یه روحیه خستگی ناپذیر + مرور
      واقعا غیر ازین فرمول دیگه ای نداره...... جدی میگم ......... مشاوره انگیزشی هم نمیدم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یادمه یه ازمون بود فک کنم زمستون!یادم نی دقیق
      بعد ازمونه کلا گیاهی بود زیستش.منم گیاهی خیلی قوی نبودم 40 50 زدم فک کنم
      اصن شوکه بودم.یعنی که چه؟این همه تست زدیا!
      گیاهی ازون درساس که باید سمج بود!مثل مغز گوسفند!هم خودم تجربه کردم هم به چندتا پشت کنکوری گفتم اونام نتیجه گرفتن
      تست هارو دونه دونه با روحیه ای خفن میشستم میزدم و دونه دونه نکات مورد نیاز رو وارد کردم
      حاشیه نویسی های خوبی هم کردم(مثلا برا هورمون ها)تست هارو انقد مرور کردم و دقیق پاسخ نامه رو خوندم که گیاهی شد اب خوردن!
      راه دیگه نرید!رفیقم هم فیلم دیده هم جزوه هم درسنامه
      اخرش گفت هیچکدوم بدرد نمیخوره برای گیاهی تست زیاد و حفظ مطلق کتاب درسی!
      وقت رو حروم نکنید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گیاهی یکم اسمش توی دهن سخت میچرخه وگرنه گزینه خیلی خوبی واسه ی سبقت گرفتن از رقیباست!(دقیقا مثل ژنتیک که اکثر بچه ها ازش فراری اند)
      اگه از صفر میخواید شروع کنید اول کتاب درسی رو خوب بخونید و شاید چند دور اول سخت باشه و چندین مورد رو نتونید تصویرسازی کنید ولی به تلاشتون ادامه بدید و تسلیم نشید.
      توی گیاهی و خیلی مبحث های درسای دیگه اگه خوب ندونید دارید درباره چی میخونید و یا تست میزنید
      تنها وقتتون رو هدر دادید
      اگه تسلط نسبی دارید حتما فاگوزیست رو بخونید تا خیلی از سوالاتتون حل بشه
      برای تست هم از الگو شروع کنید و بعد ایکیو و بعد آزمون های آزمایشی
      موفق باشید ..

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      خود کتاب درسی بهترینه
      نکات گیاهی خیلی محدوده فقط لازم به تکرار و تکرار و سماجت و ی ذهنی داره ک دیدش نسبت به گیاهی بد نباشه وگرنه شما برید متن کتابو خوب بخونید برید سر تستا میبیند ک ی سری نکات خاص همش داره تکرار میشه
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تشکر استفاده کردم متروک مرسی بقیههم مرسی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن