خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

خودمونوگول نزنیم

بچه هاتاپیک های زیادی درموردکمپین وتاثیرقطعی دیدم واقعاچراخودمونوگول میزنیم اگه همه ی ایناهم درست باشه کسی که تلاش کنه میبره دیگه آیه قرآن که درس میگه وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.
      راستی براشفاف سازی اینم ببینین
      https://sanatisharif.ir/c/7952
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .
      ویرایش توسط high-flown : 10 شهریور 1397 در ساعت 15:49

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چقدر سرعتت بالاست
      با سرعت ۲۰۰ تاپیک بر ثانیه داری حرکت می کنی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      بچه هاتاپیک های زیادی درموردکمپین وتاثیرقطعی دیدم واقعاچراخودمونوگول میزنیم اگه همه ی ایناهم درست باشه کسی مکه تلاش کنه میبره دیگه آیه قرآن که درس میگه وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.
      اولا 17 شهریور تکلیفش مشخص می شه در ثانی تاثیر قطعی فاجعه است برای شما بدتر به امید خدا هم مثبت می شه / شما هم که کل تلا شتون رو گذاشتین در انجمن می خوای چیزی قبول شی نت و... را کنار بگزار در اخر هم این متن که ارزش تاپیک نداشت در همان تاپیکی که بد حر فی اش را کردی می نوشتی موفق باشی
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      اولا 17 شهریور تکلیفش مشخص می شه در ثانی تاثیر قطعی فاجعه است برای شما بدتر به امید خدا هم مثبت می شه / شما هم که کل تلا شتون رو گذاشتین در انجمن می خوای چیزی قبول شی نت و... را کنار بگزار در اخر هم این متن که ارزش تاپیک نداشت در همان تاپیکی که بد حر فی اش را کردی می نوشتی موفق باشی
      فاجعه براهمه س اگه باشه من کلن درروز 1ساعت اینجام اونم به خاطر فیلم های آموزشی آلا که باهاش یازدهوموپیشخوانی میکنم درفاصله چنتافیلم میام اینجاسومن هیچکس نمیتونه بگه من نمیتونم قبول شم مخصوصا که خودش پشت کنکوری باشه(به عمل کاربرآیدبه سخندانی نیست)بعدش شماچطورجرات میکنی به آیه قرآن بگی ارزش نداره امیدوارم روزی چنبارحرفاتوباخودت مرورکنی چون تاثیرش بیشتره
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه هاتاپیک های زیادی درموردکمپین وتاثیرقطعی دیدم واقعاچراخودمونوگول میزنیم اگه همه ی ایناهم درست باشه کسی مکه تلاش کنه میبره دیگه آیه قرآن که درس میگه وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.
      این آیه از قرآن مختص به زمانی است که افراد در شرایط یکسان قرار داشته باشند

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam23 نمایش پست ها
      این آیه از قرآن مختص به زمانی است که افراد در شرایط یکسان قرار داشته باشند
      منظورازشرایط؟

او شنوا و داناست .

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منظورازشرایط؟
      معدل

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      معدل
      خوب بخون معدلت خوب شه.دوازدهمی؟

او شنوا و داناست .

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب بخون معدلت خوب شه.دوازدهمی؟
      من که چند سال پیش دیپلم گرفتم این مشکل تاثیر معدل برای کسایی هست که دیپلموشونو چند سال پیش گرفتن نه کساییکه میخوان بگیرن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من که چند سال پیش دیپلم گرفتم این مشکل تاثیر معدل برای کسایی هست که دیپلموشونو چند سال پیش گرفتن نه کساییکه میخوان بگیرن
      براشماکه مثبته.

او شنوا و داناست .

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      براشماکه مثبته.
      من تازه شروع کردم برای کنکور مجدد بخونم که با توجه به ظرفیت کم دندانپزشکی و ازدیاد معدل های خوب در این چند سال اخیر به مشکل برمیخورم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عجب
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همون تطبیق خود را ظلم!
      ذلت و خواری اینجور مسائل!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.M نمایش پست ها
      عزیزم شما کلت داغه هنوز!!...
      ما ها هم دوسال پیش که سن تو بودیم از همین فکرا میکردیم..که مگه میشه تلاش کنیم و نتیجه نبینیم آخه؟!..اما واقعیت اینه که بله میشه!!
      درسته هستن کسایی که درس نخوندن و نتیجه نگرفتن اما تعداد کسایی که درس خوندن و نتیجه مورد انتظار نگرفتن هم زیاده...

اینجا ایرانه!!!!

..تا تجربه نکنی نمیفهمی...
      در هرصورت امیدوارم موفق باشی!
      ببینم مثلن خودت چقدرتلاش کردی؟

او شنوا و داناست .

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      فاجعه براهمه س اگه باشه من کلن درروز 1ساعت اینجام اونم به خاطر فیلم های آموزشی آلا که باهاش یازدهوموپیشخوانی میکنم درفاصله چنتافیلم میام اینجاسومن هیچکس نمیتونه بگه من نمیتونم قبول شم مخصوصا که خودش پشت کنکوری باشه(به عمل کاربرآیدبه سخندانی نیست)بعدش شماچطورجرات میکنی به آیه قرآن بگی ارزش نداره امیدوارم روزی چنبارحرفاتوباخودت مرورکنی چون تاثیرش بیشتره
      1- از این جهت گفتم که تاثیر قطعی برای شما بدتره چون وقت جمع بندی باید تشریحی بخونید در ثانی اگه خدایی نا کرده 1 امتحان را خراب کنید مانند بیماری و... تاثیر خیلی بدی داره /2-من حرف های اون دبیر را که گفت 98 اسون برگزار می شه را بی ارزش خواندم /3-من یک نصیحت برادرانه کردم و گفتم اگه می خوای رشته ی مورد علاقه ات را قبول شی نت و.. را کنا ر بگذار چون دیدم تلاش ووقت خود را داری صرف نت و... می کنی حدود140 تاپیک در 20 روز گذاشتی /4- من اگه می خواستم برم امسالی فیزیو تراپی کرمان قبول بودم پس لطفا هر کی پشت کنکور می ماند را مورد تمسخر قرار نده /احتمالا متن قبلی من را طعنه دار دانستی / بهرحال امید وارم موفق باشید ودر رشته ودانشگاه مورد نظرتون قبول شوید
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن