خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

یه سوال بعد خداحافظی! : واقع بینانه

سلام
      من چند وقت پیش تو انجمن تاپیک زدم که میرم بخونم؛ و خوندم! از خودمم راضیم!
      میخوام تا اول مهر تا جایی که میتونم قسمت های مهم کتاب ها رو (مثلا جبر و معادله، تابع، مثلثات / زیست گیاهی دهم، قلب، گیاهی یازدهم / فیزیک کار و جنبشی، الکترسیته جاری و ساکن و...) تا هر جایی از اینا که رسیدم بخونم و از مهر به بعد با قلمچی همراه بشم تا کنکور.

حالا شایدم نرسیدم کلشونو بخونم اما خب تا هر جا جلوشو بگیرم فکر کنم بهتر باشه.
      حالا یکم سوال دارم از بچه های انجمن، راستش مشاور ندارم و خب تنها کسایی که میتونن الان جواب بدن این انجمنه.
      فقط یه خواهش دارم، واقع بینانه جواب بدید، نه به صپرت انگزشی!

اول این که من میرسم به تسلط کامل (توی پایه و دوازدهم) برسم اگه از مهر با قلمچی همراه بشم؟
      تسلط کامل یعنی رتبه های زیر ۲۰ منطقه
      با توجه به این که کتابای بچه های دوره بعدیمون کلا تغییرات داشته من اصلا نمیخوام پشت کنکور بمونم و باید قبول شم.
      من مصاحبه هر رتبه ای که مشهد با شهید بهشتی اورده رو که میخونم میگن از سال سوم یا دوم شروع کردیم، یا حداقل تابستون دوازدهم رو خوندیم و پایه جمع شده برخلاف من
      واقعا شانسی دارم برای قبولی توی شهید بهشتی یا مشهد؟ واقع بینانه.
      همش وقتی میخونم تو ذهنم اینه که نمیشه، رتبه تاپ ها شروع کردن و منطقه ۳ هم واقعا سخته. من حسابی عقبم.

البته من ۲ روزه (!) دارم واقعا میخونم.
      کند ذهن نیستم! اما پایم ضعیفه چون نخوندم.
      بخونم میتونم...

ممنون از همتون، مرسی که هستین.
      نمیخواستم بیام دوباره انجمن، مجبور شدم!
      ویرایش توسط iamAmir : 09 شهریور 1397 در ساعت 23:30

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اینجا بوده مصاحبه کسایی که از آبان شروع کرده...آبان سال کنکوزش بعدش دندان شهیدبهشتی قبول شده
      پس میشه حتما

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      تا وقتی به این انجمن کوفتی میای و وابسته ای بهش هیچی نمیشی عین خیلی از ماها که معتادیم و سوالای مسخره و تاپیکای مسخره میزنیم اخرشم چیزی که میمونه یه مش سواله با جوابای متفاوت که به هیچکدوم اهمیت نمیدیم فقط الکی وقتمونو هدر دادیم در صورتی که دو روز مونده به کنکور از خدا میخوایم یه ماه بهمون وقت اضافی بده

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فقط باید زیاد تر درس بخونی
      مثلا اقای محمد احمدی بعد 4 یا 5 سال از اواسط مهر شروع کرد و شد 1 کشور و گفت اغلب روزانه میانگین 10 ساعت میخوندم...
      بعدشم به قول یکی از دوستام تنها رشته ای که ازت نمیپرسن کدوم دانشگاهی همین پزشکیه پس تمرکزت سر رشته باشه نه دانشگاه

5. Top | #5
      Mwn
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دنبال حاشیه نباش چند نفر کنکور میدن جه یه میلیون چه ده نفر کنکور یعنی رقابت با خودت وقتی بری با دیگران رقابت کنی قافله میبازی فقط و فقط تو کنکور ادم با خودش رقابت میکنه

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ما نه راجع به سطح تلاش شما خبر داریم نه گیرایی و هوش و نه هیچ چیز دیگه ای ، فکر کردن به این که چه رتبه ای میارم مضر و به شدت نابودگره ، تنها راهتون اینه با پشتکار بشینید بخونید ، تست بزنید ازمون بدید تا قدم قدم پیشرفت کنید و بهترین نتیجه تون رو بگیرید .

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با پرسيدنه اين سوال وقتتو تلف ميكني،پيشنهاد من اينه كه تا دومين آزمون قلم چي كه يا تو مهره يا تو آبان،خوب و با انگيزه و با برنامه بخون اگه نتيجه اي نديدي اون وقت بيوفت به فكر چاره.اگه هم پيشرفت رو ديدي،محكم تر ادامه بده.
      هيتلر در عرض ٦ سال كشوري رو كه تورم ١٠٠٠ درصدي داشت و مردمش بجاي هيزم و چوب،با پول آتيش روشن مي كردن(انقدر كه پول آلمان بعد از جنگ جهاني اول بي ارزش شده بود!)رو تبديل به قدرت اول نظامي و اقتصادي جهان كرد!!يه كنكور دادن كه چيزي نيست.من به شخصه فهميدم كه تنها چيزي كه جلوي پيشرفت مارو ميگيره طرز فكرمون هست.هرچقدر بيشتر باور كني كه ميتوني رتبه ي تاپ بياري،تلاش بيشتري خواهي كرد و تلاشت،پربازده تر هم خواهد شد.
      توي منطقه٣ با اينكه تعداد شركت كننده زياده ولي خدايي رقابت خيلي ساده تره.شايد فقط ده نفر اول منطقه٣،خفن باشن،ولي بقيه واقعا ضعيف هستن پس كارت راحت تره.

اميدوارم موفق باشي
      ...I will revive The Great Alexander

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن