خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

فوری نیست ولی توروخدا همه یه دقیقه وقت بذارن بیان تو(مربوط به ازمون های ازمایشی)

سلام به همه اعضا
      دیروز با مشاور صحبت میکردم ایشون گفتن برو کلمچی خودم نظرم رو گزینه ۲ هست واسه ازمون
      و هرچه معایب و مزایاشو سبک سنگین میکنم نمیصرفه برم کلمچی

اول اینکه برنامه ش که نقطه قوت اولش بود کاملا بد شده و اصلا نمیتونم به بودجه بندیش برسم
      نکته دوم اینه تو ازموناش داوطلبای نظام قدیم و جدید رو جدا رتبه بندی میکنه در حالی که گزینه دو چنین نیست و این به وضوح تو دفترچه ثبت نام ازمون گزینه ۲ گفته شده
      فایل پیوست 81987
      و این یعنی دومین مزیت کلمچی ینی جامعه اماریشم پررر
      و اینکه قلمچی کلی حاشیه داره و من حوصله شو ندارم
      در ضمن هزینه قلمچی مهم نیست و جزو ملاک های مقایسه م نیست (هزینه شو بنیاد شهید میده واسم یه بخش زیادشو) و درباره این موضوع بحث نمیکنم
      در ضمن یکی از ملاک های من پاسخ تشریحیه!
      کلمچی بعد ازمون دفترچه پاسخ نمیده و باید بری نمایندگی بگیری که اونجا هم اکثرا میگن برو ۳ روز دیگه بیا یا از تو سایت ببین که من خوشم نمیاد هی تو گوشی صفحه پاسخ نامه بالا پایین کنم درحالی که گزینه ۲ بلافاصله دفترچه پاسخ میده و تحلیل میکنم
      و اینکه مشاوره کارنامه گزینه دو بهتر از قلمچیه میتونید تو دفترچه ثبت نامش ببینید چه چیزای باحالی بهتون گزارش میده
      ولی مشاور میگه کیفیت سوالای کلمچی خوب یه چیز دیگه ست و برنامه گرینه ۲ خیلی ناقصه مخصوصا بعد از عید

به نظرتون الان به حرف مشاورم گوش کنم یا ندای درونیم؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فقط بگو برای این موضوع چرا دوتا تاپیک زدی؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina.hpr نمایش پست ها
      فقط بگو برای این موضوع چرا دوتا تاپیک زدی؟
      مرورگر reload شد فک کنم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با این دلایلی که گفتی منم قانع شدم برم گزینه2

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      سلام به همه اعضا
      دیروز با مشاور صحبت میکردم ایشون گفتن برو کلمچی خودم نظرم رو گزینه ۲ هست واسه ازمون
      و هرچه معایب و مزایاشو سبک سنگین میکنم نمیصرفه برم کلمچی

اول اینکه برنامه ش که نقطه قوت اولش بود کاملا بد شده و اصلا نمیتونم به بودجه بندیش برسم
      نکته دوم اینه تو ازموناش داوطلبای نظام قدیم و جدید رو جدا رتبه بندی میکنه در حالی که گزینه دو چنین نیست و این به وضوح تو دفترچه ثبت نام ازمون گزینه ۲ گفته شده
      فایل پیوست 81987
      و این یعنی دومین مزیت کلمچی ینی جامعه اماریشم پررر
      و اینکه قلمچی کلی حاشیه داره و من حوصله شو ندارم
      در ضمن هزینه قلمچی مهم نیست و جزو ملاک های مقایسه م نیست (هزینه شو بنیاد شهید میده واسم یه بخش زیادشو) و درباره این موضوع بحث نمیکنم
      در ضمن یکی از ملاک های من پاسخ تشریحیه!
      کلمچی بعد ازمون دفترچه پاسخ نمیده و باید بری نمایندگی بگیری که اونجا هم اکثرا میگن برو ۳ روز دیگه بیا یا از تو سایت ببین که من خوشم نمیاد هی تو گوشی صفحه پاسخ نامه بالا پایین کنم درحالی که گزینه ۲ بلافاصله دفترچه پاسخ میده و تحلیل میکنم
      و اینکه مشاوره کارنامه گزینه دو بهتر از قلمچیه میتونید تو دفترچه ثبت نامش ببینید چه چیزای باحالی بهتون گزارش میده
      ولی مشاور میگه کیفیت سوالای کلمچی خوب یه چیز دیگه ست و برنامه گرینه ۲ خیلی ناقصه مخصوصا بعد از عید

به نظرتون الان به حرف مشاورم گوش کنم یا ندای درونیم؟
      ندای درون
      من قلم چی بودم
      دقیقن همین ک دفترچه پاسخ رو بعد ازمون نمیده باعث میشه ک نتونی بعدظهرش تحلیل کنی و نقاط ضعفت رو پیداکنی
      بلافاصله رو سایتش هس ولی من شخصا پاسخ نامه کاغذی دوس داشتم برا همین ازمون هام رو ب ندرت تحلیل میکردم ک همین باعث شد ک نقاط ضعفم رو نفهمم
      3روز بعد میده ک کلا درگیر ازمون بعدی هستی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هر کدوم رو بری فقط باید تا اخر باهمون ادامه بدی و خب در هر صورت قلمچی بهتر هست و اگه میبینی که نمیتونی به برنامه راهبردی برسی پس حتما ایراد از شماست مثلا ساعت مطالعه کم
      و قلمچی عین مبتکران شیمی هست یعنی حساب خودش رو پس داده داخل کنکور پس به جای اینکه بری گزینه دو سعی کن ساعت مطالعه رو ببری بالا و برنامه ریزی درست هم انجام بدی تا موضوع درست بشه
      ولی قلمچی از هر نظر بهتره

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      هر کدوم رو بری فقط باید تا اخر باهمون ادامه بدی و خب در هر صورت قلمچی بهتر هست و اگه میبینی که نمیتونی به برنامه راهبردی برسی پس حتما ایراد از شماست مثلا ساعت مطالعه کم
      و قلمچی عین مبتکران شیمی هست یعنی حساب خودش رو پس داده داخل کنکور پس به جای اینکه بری گزینه دو سعی کن ساعت مطالعه رو ببری بالا و برنامه ریزی درست هم انجام بدی تا موضوع درست بشه
      ولی قلمچی از هر نظر بهتره
      خب بله اگه بشینم فقط کتاب ابی بخونم و تمرینای کتاب درسی حل کنم مطمئنن میرسم به برنامش
      #قلمچی فن نباشیم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظرت درباره گاج چیه؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_tig نمایش پست ها
      نظرت درباره گاج چیه؟
      اونکه هنوز حتی برنامه شو نداده بیرون

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اونکه هنوز حتی برنامه شو نداده بیرون
      برنامش رو یه کم دیگه صبر کنی میاد حتما میخوان تا با نظام جدیدا همزمان بذارن فقط نمیدونی اونجا مثل گزینه 2 پاسخنامه رو بعد آزمون میدن یا نه؟

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قلم بهتره، ازمونای بیشتری داره، برنامه بهتر، رقابت بیشتر با دوستات، سوالاش تو زیست بهتره، پاسخ رو هم بهتره همون روز دانلود کنید

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 76farshad نمایش پست ها
      قلم بهتره، ازمونای بیشتری داره، برنامه بهتر، رقابت بیشتر با دوستات، سوالاش تو زیست بهتره، پاسخ رو هم بهتره همون روز دانلود کنید
      گفتم که جامعه اماریش چون نظام هارو جدا کرده بدرد نمیخوره سطح سوالم گزینه دو رو بیشتر میپسندم ولی سوالای زیست قلم ارزش حل کردن داره
      در ضمن برنامه قمچی امسال افتضاح شده

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      خب بله اگه بشینم فقط کتاب ابی بخونم و تمرینای کتاب درسی حل کنم مطمئنن میرسم به برنامش
      #قلمچی فن نباشیم
      گفتم که جامعه اماریش چون نظام هارو جدا کرده بدرد نمیخوره سطح سوالم گزینه دو رو بیشتر میپسندم ولی سوالای زیست قلم ارزش حل کردن داره
      در ضمن برنامه قمچی امسال افتضاح شده
      خب شما که هرکی هرچی میگه بهش میپری و حرف خودت رو میزنی
      دیگه تاپیک زدنت واسه چی بود ؟؟
      برو همون گزینه دو
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قبل اینکه متنت رو بخونم گفتم اگه مشکل مالی داشت شاید منطقی بود بره اما گفتی نداری

این که همونه.نمیدونم چرا میگن تغییر پیدا کرده.من که دارم نگاه میکنم همونه اگرم تغییری کرده با توجه به چیزی که دارم میبینم بازم خیلی خوبه!

نکته دومت:اصلا این یک اشتباه بود که کانون رو به خاطر جامعه اماریش میگفتن خوبه!ازمون مبحثی و جامعه اماری؟؟اصلا هیچ فایده ای نداره.جمعبندی هاشم باز منطقی نسست جامعه اماریش.درضمن هنوز ک مشخص نیست سازمان سنجش چطور رتبه هارو میده.
      هر جوری کانون کارنامه بده بازم از همه ی ازمونای دیگه جامعه اماریش بالاتره!

حاشیه که همه جا هست مهم اینه خودتو قاطی نکنی.

پاسخ تشریحی که گفتی هم منم قبول دارم اما اونقد این دلیل محکم نیست که بری سراغ گزینه دو.این یه دونه رو تحمل کن!
      مثلا من خودم حالم از سوالات گواه بهم میخورد وقتی زیست گواه بود دیگه فکر تراز نمیکردم:/اما خب باهاش کنار اومدم

در کل سبک سنگین که میکنم بازم کانون بهتره.درسته که کلی هزینه میگیره و حاشیه زیاد داره و...اما بازم نسبت به بقیه بیشتر روی سوالاتش هزینه میکنه.
      درکل ازمون،استفاده ای که ازش بشه اینه که شمارو همیشه توی مسیر درس بزاره و به شما برنامه بده و شما با ازمون دادن و تحلیل کردن اشتباهاتتون رو درست کنید.
      اینکه بقیه تقلب میکنن،اینکه جامعه اماریش فلانه،اینکه پشتیبان داره و... هیچ خللی در جمله بالا درست نمیکنه
      نظر من بود اینموفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

خب شما که هرکی هرچی میگه بهش میپری و حرف خودت رو میزنی
      دیگه تاپیک زدنت واسه چی بود ؟؟
      برو همون گزینه دو
      من یه سری دلیل مطرح کردم که بیاید رد کنید و بگید اینطور نیست و قلمچی بهتره اینا بدون دلیل میگن برو قملچی خوب چرا دلیل میخوام

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن