خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      اون سهمیه ای که داری ازش حرف میزنی فعلا رو هواست
      ادمی نیستم که پیش خودم بگم ای ول من سهمیه دارم روزی ۴ ساعت میخونم ازمونم نمیرم
      کل هدفمو گذاشتم پزشکی تهران
      با نهایت تلاش
      نمیتونی و حق نداری منو قضاوت کن
      با کمال ادب و احترام دوست من
      ميشه بگي چرا گفتی سهمیت رو هواست؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام به همه اعضا
      دیروز با مشاور صحبت میکردم ایشون گفتن برو کلمچی خودم نظرم رو گزینه ۲ هست واسه ازمون
      و هرچه معایب و مزایاشو سبک سنگین میکنم نمیصرفه برم کلمچی

اول اینکه برنامه ش که نقطه قوت اولش بود کاملا بد شده و اصلا نمیتونم به بودجه بندیش برسم
      نکته دوم اینه تو ازموناش داوطلبای نظام قدیم و جدید رو جدا رتبه بندی میکنه در حالی که گزینه دو چنین نیست و این به وضوح تو دفترچه ثبت نام ازمون گزینه ۲ گفته شده
      فایل پیوست 81987
      و این یعنی دومین مزیت کلمچی ینی جامعه اماریشم پررر
      و اینکه قلمچی کلی حاشیه داره و من حوصله شو ندارم
      در ضمن هزینه قلمچی مهم نیست و جزو ملاک های مقایسه م نیست (هزینه شو بنیاد شهید میده واسم یه بخش زیادشو) و درباره این موضوع بحث نمیکنم
      در ضمن یکی از ملاک های من پاسخ تشریحیه!
      کلمچی بعد ازمون دفترچه پاسخ نمیده و باید بری نمایندگی بگیری که اونجا هم اکثرا میگن برو ۳ روز دیگه بیا یا از تو سایت ببین که من خوشم نمیاد هی تو گوشی صفحه پاسخ نامه بالا پایین کنم درحالی که گزینه ۲ بلافاصله دفترچه پاسخ میده و تحلیل میکنم
      و اینکه مشاوره کارنامه گزینه دو بهتر از قلمچیه میتونید تو دفترچه ثبت نامش ببینید چه چیزای باحالی بهتون گزارش میده
      ولی مشاور میگه کیفیت سوالای کلمچی خوب یه چیز دیگه ست و برنامه گرینه ۲ خیلی ناقصه مخصوصا بعد از عید

به نظرتون الان به حرف مشاورم گوش کنم یا ندای درونیم؟
      آخه دیگه وقتی پشت کنکور هستی و از صبح تا شب بیکاری و مدرسه نمیری،خدایی چیکار میکنی که به برنامش نمیرسی؟ مگه کاری جز درس خوندن داری؟ تو این ی مورد باس ی فکری به حال خودت بکنی و ساعت مطالعت رو حداقل روزی 10 ساعت از همین اول تنظیم کنی تا به مشکل نخوری و کامل کامل به برنامه آزموناش برسی.
      اگه مدرسه میرفتی و میگفتی به بودجه بندی نمیرسم،این ی حرفی ولی اینکه 24 ساعت روز رو بیکاری دلیل نمیشه که کامل نتونی اجراش کنی.

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم از همین الان با برنامه ازمون بخون که کلا جلو تر باشی بعد مثلا 3 یا4 روز مونده به ازمون مرور میکنی اینجوری دیگه استرس تموم نشدن ،کامل نخوندن و... رو نداری

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      up

5. Top | #35
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چه ربطی داشت؟
      اون سهمیه که داری ازش حرف میزنی فعلا رو هواست
      منم اصولا ادمی نیستم بخوام به این فکر کنم ای ول سهمیه دارم روزی ۴ ساعت میخونم ازمونم نمیرم بیخیال دیگه
      هرکسی با کس دیگه فرق داره
      خب پس از اون دسته آدمايي هستي كه تلاش خودتو ميكني ولي نياز به يه چيزي داري كه تضمين كنه اگر تو حين كار اشتب بزني مشكلي برات به وجود نياره!
      همينقدر ضعيف!
      سهميه اي جماعت چه٥درصد چه٢٥درصد داره حق ملتو ميخوره!
      ربطي به قضاوت و اين جور مسايل نداره!عينا با چشمامون داريم حق خوري رو ميبينيم! سهميه اي خوب و بد نداريم!از يه قماشين
      خيالتم راحت!هيچيش رو هوا ني! قانوني ضد سوگولياي كشور كه خونشون از ما قرمزتر و خوشرنگ تره تصويب نميشه!

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      خب پس از اون دسته آدمايي هستي كه تلاش خودتو ميكني ولي نياز به يه چيزي داري كه تضمين كنه اگر تو حين كار اشتب بزني مشكلي برات به وجود نياره!
      همينقدر ضعيف!
      سهميه اي جماعت چه٥درصد چه٢٥درصد داره حق ملتو ميخوره!
      ربطي به قضاوت و اين جور مسايل نداره!عينا با چشمامون داريم حق خوري رو ميبينيم! سهميه اي خوب و بد نداريم!از يه قماشين
      خيالتم راحت!هيچيش رو هوا ني! قانوني ضد سوگولياي كشور كه خونشون از ما قرمزتر و خوشرنگ تره تصويب نميشه!
      هر وقت به مرز قبولی پرشکی رسیدی و من جات قبول شدم بگو حق تورو خوردم(در کمال احترام)
      خیلی از کسایی که با سهمیه رفتن دانشگاه از لحاظ درسی اونجا ترکوندن و معدل الف گرفتن نمونه هایی من میشناسم
      کنکور یه بازی کثیفه
      چرا به امتیاز هیئت علمی اعتراض نمیکنید
      میدونی چرا ظرفیت دندون امسال ۱۰۰ تا کم شد؟
      چون پارسال ۶۰۰۰ نفر با پول بابایی(در حالی که ما یا اصن پدر نداریم یا پدر ناقصی داریم) رفتن خارج درس خوندن اومدن داخل ایران دندون خوندن چرا به اونا اعتراض نمیکنید اونا حقتو نخوردن؟
      چرا به افرادی که با سهمیه ۴۰ درصدی پزشکی مخصوص جزایر هرمزگان رفتن بندرعباس پزشکی و دندون خوندن به اونا اعتراض نمیکنید
      چرا به سهمیه ۵ درصدی افراد زلزله زده اعتراض نمیکنید؟
      چرا به سهمیه ۲۰ درصدی مدال های برنز و نقره المپیاد اعتراض نمیکنید که هر سال ظرفیت بعضی رشته ها رو میارن پایین
      #دورو نباشیم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هر وقت به مرز قبولی پرشکی رسیدی و من جات قبول شدم بگو حق تورو خوردم(در کمال احترام)
      خیلی از کسایی که با سهمیه رفتن دانشگاه از لحاظ درسی اونجا ترکوندن و معدل الف گرفتن نمونه هایی من میشناسم
      کنکور یه بازی کثیفه
      چون پارسال ۶۰۰۰ نفر با پول بابایی(در حالی که ما یا اصن پدر نداریم یا پدر ناقصی داریم) رفتن خارج درس خوندن اومدن داخل ایران دندون خوندن چرا به اونا اعتراض نمیکنید اونا حقتو نخوردن؟
      چرا به افرادی که با سهمیه ۴۰ درصدی پزشکی مخصوص جزایر هرمزگان رفتن بندرعباس پزشکی و دندون خوندن به اونا اعتراض نمیکنید
      چرا به سهمیه ۲۰ درصدی مدال های برنز و نقره المپیاد اعتراض نمیکنید که هر سال ظرفیت بعضی رشته ها رو میارن پایین
      #دورو نباشیم
      خدا بعضى سهميه اى هارو لال كنه كه درباره سهميشون نيان جايى حرف بزنن فقط دهناى مبارك رو ببندن و از سهميشون استفاده كنن حرف زيادى نزنن! شما اگه تو تاپيكت نمينوشتى بنياد هزينه منو ميده و نميخواستى پز سهميتو بدى كه دارى از خون بابات استفاده ميكنى اينجا كسى بهت "گير" نميداد
      تن خودت ميخاره ك ميخواى حرص بقيه رو دربيارى؛ پس بشنو چيزايى كه ميگمو
      اول اينكه تعداد افرادى كه والدينشون هيىت علمى دانشگاه علوم پزشكى هستن و بچه كنكورى دارن تو هر كنكور خيليييى كمه! كمتر از صدتا؛ ولى شما جماعت مفت خور بالا بيست هزار نفرين با ٣٠درصد ظرفيت هر رشته
      دوم اينكه سهميه حق اون كسى هست كه با بدبختى تو مناطق محروم زندگى ميكنه و از عدالت آموزشى برخوردار نيست و حتى پول آزمون هم نداره و بنياد شهيد پشتش نيست و حق اون كسى هست كه عزيزاشو تو زلزله از دست ميده و بي سرپناه ميشه! هيچكس اعتراض نداره(جز تو وقيح ظاهرا)
      اعتراض به تو و امثال تو وارده كه با مدارس اختصاصى و رايگان و بهترين دبيران شهر، آزموناى رايگان امكانات رفاهى رايگان تفريحى رايگان حقوق ماهيانه طرح ترافيك رايگان دوا درمون رايگان هر كوفتى رايگان؛ اونا هيچكدوم اينارو ندارن اما شما مفت خورها داريد پس بايد در اين مورد دهن مبارك رو ميبستى و نظر نميدادى
      اون فردى هم كه مدال مياره فرد باسوادى هست هر رشته بره بخونه تو اون ميدرخشه نه شما بي سواد ها كه با تمام امكانات خون پدراى بزرگوارتون رو پل پيشرفت ميكنين و ميرين پزشكى و اخر هم يه پزشك بي سواد كه مثل سم ميمونه واسه جامعه اصلا اين چى بود گفتى
      انقدر حرفات در توجيه سهميه ك.شعر بود ك ترجيح دادم بى جواب ول نشه
      #بيشرف_و_وقيح_نباشيم

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      خدا بعضى سهميه اى هارو لال كنه كه درباره سهميشون نيان جايى حرف بزنن فقط دهناى مبارك رو ببندن و از سهميشون استفاده كنن حرف زيادى نزنن! شما اگه تو تاپيكت نمينوشتى بنياد هزينه منو ميده و نميخواستى پز سهميتو بدى كه دارى از خون بابات استفاده ميكنى اينجا كسى بهت "گير" نميداد
      تن خودت ميخاره ك ميخواى حرص بقيه رو دربيارى؛ پس بشنو چيزايى كه ميگمو
      اول اينكه تعداد افرادى كه والدينشون هيىت علمى دانشگاه علوم پزشكى هستن و بچه كنكورى دارن تو هر كنكور خيليييى كمه! كمتر از صدتا؛ ولى شما جماعت مفت خور بالا بيست هزار نفرين با ٣٠درصد ظرفيت هر رشته
      دوم اينكه سهميه حق اون كسى هست كه با بدبختى تو مناطق محروم زندگى ميكنه و از عدالت آموزشى برخوردار نيست و حتى پول آزمون هم نداره و بنياد شهيد پشتش نيست و حق اون كسى هست كه عزيزاشو تو زلزله از دست ميده و بي سرپناه ميشه! هيچكس اعتراض نداره(جز تو وقيح ظاهرا)
      اعتراض به تو و امثال تو وارده كه با مدارس اختصاصى و رايگان و بهترين دبيران شهر، آزموناى رايگان امكانات رفاهى رايگان تفريحى رايگان حقوق ماهيانه طرح ترافيك رايگان دوا درمون رايگان هر كوفتى رايگان؛ اونا هيچكدوم اينارو ندارن اما شما مفت خورها داريد پس بايد در اين مورد دهن مبارك رو ميبستى و نظر نميدادى
      اون فردى هم كه مدال مياره فرد باسوادى هست هر رشته بره بخونه تو اون ميدرخشه نه شما بي سواد ها كه با تمام امكانات خون پدراى بزرگوارتون رو پل پيشرفت ميكنين و ميرين پزشكى و اخر هم يه پزشك بي سواد كه مثل سم ميمونه واسه جامعه اصلا اين چى بود گفتى
      انقدر حرفات در توجيه سهميه ك.شعر بود ك ترجيح دادم بى جواب ول نشه
      #بيشرف_و_وقيح_نباشيم
      اوهووووووو گاز نده عمو
      فقط خواستم بگم شهریه مدارس شاهد حدود ۵-۶ میلیون هست
      نمونه ش ماله منطقه ۲ تهران
      هزینه ازمونم ۱۳۰۰ اگه باشه ۶۰۰ تومنشو میدن رایگان نیست
      اینی که میگی مناطق محروم فلانن زلزله زده بهمانه
      ماهم پدرمونو واسه امسال تو از دست دادیم
      مشکل شما عدالت اموزشی نیست
      به قول یکی از دانشجوهای پزشکی
      مشکل اینه که بچه ها میگن چرا ما سهمیه نداریم...،
      مطمئنن تو هم اگه داشتی استفاده میکردی تازه به ریش بقیه هم میخندیدی
      در ضمن اگه بنیاد به کسی حقوق میده بگو ماهم بریم بگیریم

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اوهووووووو گاز نده عمو
      داداش ديگه کار از کار گذشته کنکور 98 رو دارن مستقل برگزار می کنن

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina.hpr نمایش پست ها
      داداش ديگه کار از کار گذشته کنکور 98 رو دارن مستقل برگزار می کنن
      یعنی چی مستقل برگزار میکنن؟

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا با تغییر نظام آموزشی یه همچین مشکلاتی هم پیش میاد!
      باز نظام قدیما وضعشون بهتره و یه چیزی دارند اما نظام جدیدا...!!!
      توی بحث آزمون من همیشه کانون رو معرفی کردم اما با توجه به اینکه الآن نظام قدیما همه فارغ التحصیل هستند بنظرم باید برنامشون رو تغییر بدند!جوری که مطالب حداقل تا عید تموم شه یک بار
      سال های قبل هم که به دانش آموزای فارغ التحصیل برنامه میدادم با کانون میبردمشون جلو ولی برنامه طوری بود که جلوتر از کانون باشند و تا عید برسند!عده ای هم که ملا قید آزمون رو میزدند
      در کل فرقی نمیکنه آنچنان که کدوم آزمون باشید ولی حتما آزمون برید چون باید خودتون رو بسنجید و از جایگاه خودتون با خبر باشید

12. Top | #42
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کنکور یه بازی کثیفه
      #دورو نباشیم
      منطق بسیار مضحکی دارین امثال شما!!
      چون بقیه دارن میدزدن و میخورن ما نیز باید دزدیده و بخوریم!البته قطعا این استدلال مزخرف رو برای راضی کردن وجدان خودتون((که به وجود داشتنش شک هست)) به کار میبرین ولی بدجور معطلین!
      هیئت علمی که بعد کنکوره و باید 90 درصد نفر آخر زده باشند نه مثل قماش شما 70 درصد! المپیادی هم باز خودشون یه چیزی به دست اوردن نه از کار یه نفر دیگه سود ببرن!
      کار جفتشون غیر پذیرفته و قطعا نوعی دزدی هست ولی مشروعیت به این کار کثیف شما نمیده!
      ایم وسطم یه عده مثل چی تلاش میکنن میخونن((نه مدرسه مخصوص دارن و نه هرجایی کا بخوان برن کلی تخفیف و امتیاز)) و آخرشم درست قبل میشن!
      حالا چون 4تا سهمیا ای تونستن معدل الف بگیرن پس باز کار شما کار درستیست؟!! یه کنکور نمیرزه اینطور گند بزنی به مرز های منطق!هر چند میگذریم از این که هرکی تو دانشگاه خنگ باشه اساتید و بقیه دانشجو ها بش میگن سهمیه ای!
      صاف و پوسکنده بگم!! خون پدر آدم بشه پل پیشرفت آدم ته ته بیغیرتی و حقارته!
      از سفره ای که برات باز کردن حسابی بردار که آخرای سفرتونه

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      طول سال فقط قلمچی , جامع فقط سنجش
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

14. Top | #44
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اوهووووووو گاز نده عمو
      از طرف خودت حرف بزن
      خدا رو شکر انقدر حقیر نشدیم کا سر یه دانشگاه غیرت خودمونو ببریم زیر سوال!
      ینی جدا بخوای امتیازای گسترده ای که دارین رو انکار فقط میفهمیم حجم شکمتون خیلی زیادا!باس بیشتر از اینا مرش کنن! چطورت هر روز نوبت به نوبت بیایم سوارمون شی یه دوری بزنی تو شهر؟؟
      بابات رفته؟دمش گرم به وظیفه انسانی خودش عمل کرده و قبال ستایش ولی په ربطی به دانشگاه رفتن تو داره؟
      کنکور یه مسابقه دو ماراتنه
      میان میگن خب چون این باباش رفته جنگ بزاریم 100متر جلو تر شروع کنه؟!

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اوهووووووو گاز نده عمو
      انتظار منطق از شما سهميه اى ها مثل انتظار عفاف و پاكدامنى از الكسيس تگزاسه
      جفتش محاله
      پس ديگه بحثى باهات ندارم
      فقط بگم كه پولو به حساب بابات ماه به ماه واريز ميكنن برو از اون سراغشو بگير

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن