خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برنامه گزینه ۲ برای نظام جدید رو‌ نگا کردم.
      انگار اصلا مرور نداشت :/

البته خب چون 3 هفته ایه انتظار مرور هم نمیره ازش. ولی یه دور کتابا رو میزنه و تموم.

و توی سه ازمون اخرش ( به جز جامع ها ) تا جایی گه دیدم پایه نداشت.
      ینی مثلا 9 هفته ریاضی پایه نخونی!!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      سلام به همه اعضا
      دیروز با مشاور صحبت میکردم ایشون گفتن برو کلمچی خودم نظرم رو گزینه ۲ هست واسه ازمون
      و هرچه معایب و مزایاشو سبک سنگین میکنم نمیصرفه برم کلمچی

اول اینکه برنامه ش که نقطه قوت اولش بود کاملا بد شده و اصلا نمیتونم به بودجه بندیش برسم
      نکته دوم اینه تو ازموناش داوطلبای نظام قدیم و جدید رو جدا رتبه بندی میکنه در حالی که گزینه دو چنین نیست و این به وضوح تو دفترچه ثبت نام ازمون گزینه ۲ گفته شده
      فایل پیوست 81987
      و این یعنی دومین مزیت کلمچی ینی جامعه اماریشم پررر
      و اینکه قلمچی کلی حاشیه داره و من حوصله شو ندارم
      در ضمن هزینه قلمچی مهم نیست و جزو ملاک های مقایسه م نیست (هزینه شو بنیاد شهید میده واسم یه بخش زیادشو) و درباره این موضوع بحث نمیکنم
      در ضمن یکی از ملاک های من پاسخ تشریحیه!
      کلمچی بعد ازمون دفترچه پاسخ نمیده و باید بری نمایندگی بگیری که اونجا هم اکثرا میگن برو ۳ روز دیگه بیا یا از تو سایت ببین که من خوشم نمیاد هی تو گوشی صفحه پاسخ نامه بالا پایین کنم درحالی که گزینه ۲ بلافاصله دفترچه پاسخ میده و تحلیل میکنم
      و اینکه مشاوره کارنامه گزینه دو بهتر از قلمچیه میتونید تو دفترچه ثبت نامش ببینید چه چیزای باحالی بهتون گزارش میده
      ولی مشاور میگه کیفیت سوالای کلمچی خوب یه چیز دیگه ست و برنامه گرینه ۲ خیلی ناقصه مخصوصا بعد از عید

به نظرتون الان به حرف مشاورم گوش کنم یا ندای درونیم؟
      سلام...والا من برنامه رو هرجور بالاپایین میکنم همونه فقط یکم مرورش کم شده و حجم فعلیش بنظرم معقوله ومیشه با هررررکتاب درسی بهش رسید.
      و اینه میگید با سیستم پاسخنامش حال نمیکنید ک مجبورید از سایت بگیرید ...چن بار ک این کارو انجام دادید عادت میکنید درکل سعی نکنید بخاطر اینکه حس خوبی نسبت به قلمچی دارید از منطق دور شید میشه تو گوشی لپ تاپ پاسخو چک کرد اونقد سخت نیست ک بعنوان ی مانع ازش یاد بشه.
      و درباره جامعه اماری حتی خود سنجش هم معلوم نیس قراره چطور رتبه بندی کنه امسال چ برسع به قلم حتی اگ هم جدا کنه باز جامعه اماری قلمچی بالاتره.
      ولی خدایی کیفیت سوالاتش خیلی بهتره از گزینه دو هست!!!!!
      و حاشیه هم ک همه جا هست بستگی به خودتون داره.
      و نکته اخر اینکه هر ازمونی نقص داره ولی با همه این تفاسیر باز بنظرم قلم بهتره فقط گاهی ی پیش روی های بی مورد کرده وگاهی هم واسع ی مبحث وقت زیادی گذاشته ک خودتون باید اینارو بشناسید و برنامتون رو جوری تغیر بدید ک بتونید همه مطالب رو با کیفیت خوب پوشش بدید!
      موفق باشید
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      قبل اینکه متنت رو بخونم گفتم اگه مشکل مالی داشت شاید منطقی بود بره اما گفتی نداری

اول اینکه برنامه ش که نقطه قوت اولش بود کاملا بد شده و اصلا نمیتونم به بودجه بندیش برسم

این که همونه.نمیدونم چرا میگن تغییر پیدا کرده.من که دارم نگاه میکنم همونه اگرم تغییری کرده با توجه به چیزی که دارم میبینم بازم خیلی خوبه!

نکته دومت:اصلا این یک اشتباه بود که کانون رو به خاطر جامعه اماریش میگفتن خوبه!ازمون مبحثی و جامعه اماری؟؟اصلا هیچ فایده ای نداره.جمعبندی هاشم باز منطقی نسست جامعه اماریش.درضمن هنوز ک مشخص نیست سازمان سنجش چطور رتبه هارو میده.
      هر جوری کانون کارنامه بده بازم از همه ی ازمونای دیگه جامعه اماریش بالاتره!

حاشیه که همه جا هست مهم اینه خودتو قاطی نکنی.

پاسخ تشریحی که گفتی هم منم قبول دارم اما اونقد این دلیل محکم نیست که بری سراغ گزینه دو.این یه دونه رو تحمل کن!
      مثلا من خودم حالم از سوالات گواه بهم میخورد وقتی زیست گواه بود دیگه فکر تراز نمیکردم:/اما خب باهاش کنار اومدم

در کل سبک سنگین که میکنم بازم کانون بهتره.درسته که کلی هزینه میگیره و حاشیه زیاد داره و...اما بازم نسبت به بقیه بیشتر روی سوالاتش هزینه میکنه.
      درکل ازمون،استفاده ای که ازش بشه اینه که شمارو همیشه توی مسیر درس بزاره و به شما برنامه بده و شما با ازمون دادن و تحلیل کردن اشتباهاتتون رو درست کنید.
      اینکه بقیه تقلب میکنن،اینکه جامعه اماریش فلانه،اینکه پشتیبان داره و... هیچ خللی در جمله بالا درست نمیکنه
      نظر من بود اینموفق باشید
      مرسی اکثر پاسخ هاتون برخلاف دوستان تا حدی قانع کننده بود منتها
      برنامه پارسالش رو دانلود کنید و با امسال مقایسه کنید
      از اذر ماه رسما ۳۰ تا ۴۰ درصد به حجم مباحث اضافه شده خود دانش اموزان دارن تو بخش نظرات اعتراض میکنن میگن این برنامه خوب نیست

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب من تا یه جایی حرفات رو درمورد قلمچی قبول دارم...الان خیلی از کانال ها و سایت ها بلافاصله بعد از آزمون، دفترچه رو میذارن
      شما میتونی گزینه 2 بری، بعدش سوالای قلمچی رو تا قبل از آزمون بعدیت حل کنی
      اما اگه روش منو نمی پسندی، اینو بدون که حرف اول و آخر رو کیفیت سوالها میزنه، بشین سبک سنگین کن ببین کدومش سوالات بهتری داره( وگرنه حاشیه و جامعه آماری و اینا فاکتور های خیلی مهمی نیستن )

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما كه عشق و حال ميكنين
      همه چيز مخصوص و اخرشم اون تهش يه سهمسه مخصوص و فرو كردنتون تو يه پاچه ي يه دانشگاه
      حالا گزينه و قلمچي فرق نداره،جفتشون با هم در خدمت شريفتون هستن

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گزینه 2 خوب نیست ولاغیر
      دوستان از مدارک ثبت نام قلم چی اطلاع دارین؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گزینه ۲ ، گزینه تو ✌
      ادب شدیم و تنبیه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      من یه سری دلیل مطرح کردم که بیاید رد کنید و بگید اینطور نیست و قلمچی بهتره اینا بدون دلیل میگن برو قملچی خوب چرا دلیل میخوام
      آخه خودت اون دلایلی که گفتی تقریبا همش غلطه
      حجم برنامه اش تغییر خاصی نکرده فقط زیستش یکم سنگین تر شده
      که فکر نمیکنم چیز بدی باشه و میشه با افزایش ساعات مطالعه درستش کرد
      اونایی هم که میبینی تو سایتش دارن غر میزنن پشت کنکوری های رتبه نجومی هستن که نظرشون چندان مهم نیست
      اینکه پاسخنامه تشریحی رو به صورت کاغذی بهت بعد آزمون نمیده هم مشکل خاصی نیست
      میتونی بعد آزمون پاسخنامه رو از سایتش دانلود کنی و تحلیل آزمون رو انجام بدی
      اینکه رتبه بندی رو واسه نظام جدید و قدیم جداگانه میده هم بد نیست چون حتی خود سنجش هم معلوم نیست قراره چیکار کنه
      ممکنه سنجش هم تصمیم بگیره سال آینده نظام قدیم و جدید رو جدا رتبه بندی کنه
      و برعکس ممکنه کانون از مهر به بعد جدا جدا رتبه نده
      بعدم اینکه آزمون دوهفته یه بار خیلی بهتر از سه هفته یه بار و ماهی یه بار هست به نظرم
      و در مورد جامعه آماری هم کانون هرجوری آزمون بگیره و هرکاری بکنه بازم قطعن جامعه آماریش به مراتب بالاتر از گزینه دو هست
      در انتها هم اینکه شما که سهمیه ای هستی , خیلی درگیر آزمون آزمایشی نکن خودتو , همون سهمیه ات کارتو راه میندازه
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      موقعی که رفتین چهار نفری نشستین سر جلسه آزمون گزینه 2 و گاج میبینین که خیلی هم جامعه آماری مهمه
      بیخودی هم از مشاوره گزینه 2 تعریف نکنین خواهشا چون اینجوریه که درصد از یه جایی تا یه جایی رو یه جور مشاوره میده و برای من و شما هم هیچ فرقی نداره اگه درصدمون با هم تو قسمت های مختلف درسی مثلا احنتما رو نزده باشیم یکیه

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرسی اکثر پاسخ هاتون برخلاف دوستان تا حدی قانع کننده بود منتها
      برنامه پارسالش رو دانلود کنید و با امسال مقایسه کنید
      از اذر ماه رسما ۳۰ تا ۴۰ درصد به حجم مباحث اضافه شده خود دانش اموزان دارن تو بخش نظرات اعتراض میکنن میگن این برنامه خوب نیست
      شما از اول مهر شروع کن برای اولین ازمون 3 هفته وقت داری.
      اصن از الان شروع کن!
      تابستون رو یکم ضعفاتون رو پوشش بدید که موقع کانون به مشکل نخورید و راحت تر برید جلو.مثلا فصل حرکت فیزیک یا استوکیومتری یا مثلثات یا ژنتیک و...
      با تلاش زیاد میتونید برسید یعنی مجبورید برسید!
      یک راه هم که هست اینه اول تست های زوج رو بزنید بعد برید سراغ فرد ها.اینطوری وقتی زوج رو تموم کردید دیگه خیالتون راحته مطالب رو خوندید و حالا تست های فرد رو میزنید هم مرور میشه هم اگه نرسیدید بالاخره زوج ها رو زدید.
      در کل من طبق تجربه دیدم اونایی که از کانون رفتن گزینه 2 زیاد موفق نشدن
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

11. Top | #26
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان از مدارک ثبت نام قلم چی اطلاع دارین؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      شما كه عشق و حال ميكنين
      همه چيز مخصوص و اخرشم اون تهش يه سهمسه مخصوص و فرو كردنتون تو يه پاچه ي يه دانشگاه
      چه ربطی داشت؟
      اون سهمیه که داری ازش حرف میزنی فعلا رو هواست
      منم اصولا ادمی نیستم بخوام به این فکر کنم ای ول سهمیه دارم روزی ۴ ساعت میخونم ازمونم نمیرم بیخیال دیگه
      هرکسی با کس دیگه فرق داره

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      شما كه عشق و حال ميكنين
      اون سهمیه ای که داری ازش حرف میزنی فعلا رو هواست
      ادمی نیستم که پیش خودم بگم ای ول من سهمیه دارم روزی ۴ ساعت میخونم ازمونم نمیرم
      کل هدفمو گذاشتم پزشکی تهران
      با نهایت تلاش
      نمیتونی و حق نداری منو قضاوت کن
      با کمال ادب و احترام دوست من

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      شما از اول مهر شروع کن برای اولین ازمون 3 هفته وقت داری.
      اصن از الان شروع کن!
      تابستون رو یکم ضعفاتون رو پوشش بدید که موقع کانون به مشکل نخورید و راحت تر برید جلو.مثلا فصل حرکت فیزیک یا استوکیومتری یا مثلثات یا ژنتیک و...
      با تلاش زیاد میتونید برسید یعنی مجبورید برسید!
      یک راه هم که هست اینه اول تست های زوج رو بزنید بعد برید سراغ فرد ها.اینطوری وقتی زوج رو تموم کردید دیگه خیالتون راحته مطالب رو خوندید و حالا تست های فرد رو میزنید هم مرور میشه هم اگه نرسیدید بالاخره زوج ها رو زدید.
      در کل من طبق تجربه دیدم اونایی که از کانون رفتن گزینه 2 زیاد موفق نشدن
      موفق باشید
    15. Top | #30
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اون سهمیه ای که داری ازش حرف میزنی فعلا رو هواست
      ادمی نیستم که پیش خودم بگم ای ول من سهمیه دارم روزی ۴ ساعت میخونم ازمونم نمیرم
      کل هدفمو گذاشتم پزشکی تهران
      با نهایت تلاش
      نمیتونی و حق نداری منو قضاوت کن
      با کمال ادب و احترام دوست من
      یعنی چی سهمیه رو هواست؟؟؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن