خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 75
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ناامیدی از زندگی ،کنکور،ناامیدی از کشورم ،ناامیدی از آینده

بسمه تعالی
      دوستان من خودم ،اطرافام ،خانواده ام و شرایطی که داخلش هستیم می بینیم هیچ امیدی نمی تونم داشته باشم بزارید تمام اون چیزایی که باعثش شده بگم براتون:
      دوستان اول خودم بگم کلی امسال برای کنکور درس خوندم ولی به علت سهمیه جانبازان و شهدا خوب نتیجه نگرفتم ...این میشه که من به خودم بگم کشورم داره برای یه سری افراد که حق خودشون نیست حق بقیه رو میخوره و تلاش هم کنم بی فایده است و ناامید میشم
      دوم برادرم فوق لیسانس داره مهندسی مکانیک خونده با کلی زحمت و کلی خرج خانواده و کلی امید تا الان صد جا آزمون داده همش میاد خونه میگه سهمیه ای ها اول استخدام می کنن اونم بدتر ناامیدم میکنه ،میگم منم حتی رشته خوب قبول بشم سرنوشتم مثل برادرم میشه
      دوباره پدرم ،مادرم ،خودم برادرم همش غصه میخورن چرا اون بیکاره منم هی ناراحت میشم امیدم از دست میدم
      دوباره بخوام درس ول کنم دوباره بابام میاد جلوی چشمم که شغل آزاد داره ما توی خونه اجاره ای هستیم یه زمین خریده بابام که خونه درست کنه مجبور شده بره وام بگیره ضامن نداشته پسر خاله بابام برادر شهیده خوب ایشون به لطف برادر شهید بودن کارمند بانک شده بوده 30 سال خدمتش هم تموم شده الان بعد از بازنشستگی دوباره گذاشتنش سر کار اول برای من خیلی سواله برادر من بیکاره فوق لیسانس داره مهندسه چرا کار باید بدن به یه بازنشسته دوم برام سواله چرا پدرم که میخواد وام بگیره این ازش درخواست ربا کرده گفته من ضامنت میشم باید مقداری از پول رو بدی به من
      من اینجا باز ناامید تر به زندگی هم شدم میگم من حتی درس هم ول کنم کارم پیش این افراد گیر میکنه اینه پدرم اصلا نمیتونه وام هم بگیره تازه با سود بالا هی من ناامید تر میشم
      دوباره به مسئولین کشورم نگاه میکنن چرا جای دوری بریم همین جهانگیری معاون رئیس جمهور برادر شهیده من ایشون کاندید ریاست جمهوری شده بود پیش خودم میگفتم یعنی ایران آدم باسوادی نداره این میخواد بشه رئیس جمهور همش دعا میکردم این رای نیاره چون من همیشه حرفاش هم خنده دار بود برام هم خیلی وقتها به حال خودمون گریه میکردم
      دوباره همه چی گرون شده نمیتونیم حتی کتاب بخریم
      همش میگن فلانی اختلاس داره میکنه دزدی میکنه ،یه بار رفتم یه چیزی خوندم نوشته بود این خاوری که اختلاس چندین میلیاردی کرده در جواب یه جایی گفته که حق ام بود وقتی من می دیدم که بقیه دارن با سهمیه و ... به شغل های بزرگ و پول های کلان میرسن منم حق خودم دونستم که دزدی کنم اینم دیگه بدتر ناامید میشم
      میگم هم ما گیر این سهمیه دارهای ریاکار افتادیم ،هم از اون طرف عده زیادی میگن چون اونها دارن مفت میخوردن ما هم حقمون هست باید دزدی کنیم،این وسط ما افتادیم که نه میتونیم دزد باشیم نه سهمیه دار مفت خور، اینه که امیدی ندارم نه به زندگی نه به کنکور نه به هیچی افسرده شدم
      همش میگم خدیا چرا خانوداه من در ایران باید بوده باشیم ،کاش ما یه کشور دیگه بودیم،کاش ما اصلا یه کشور دیگه دنیا اومده بودیم ،یا کاش میتونستیم بریم یه کشور بهتر همش ناامید شدم
      ویرایش توسط Love lover : 09 شهریور 1397 در ساعت 12:02

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      الان بشینی غصه بخوری درست میشه؟
      بگی گرونه/سهمیه/فلان و فلان وفلان درست میشه؟
      الان طرف 3600 تن برنج احتکار کرده داره طواف میکنه نماز میخونه سنگ میزنه قیافه شیطان اینجوریه الان>
      خاوری هم یه روزی بر میگرده به آغوش گرم زندان های ایران
      علاوه بر خاوری 10 ها و 100 ها نفری که از جیب من و شما دزدیدن بر میگردن و تا آخر عمر تو زندان میمونن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنشین فکر کن ببین آیا دکتر فروزانیان ، دکتر سمیعی و... آیا اینها هم سهمیه داشتند یا اینکه خواستند پس توانستند. این افکار مثل علف هرز قبل از این که بخواد زندگی ات را بگیره باید ریشه کن شوند. در اصل همیشه انسان هایی موفق اند که حداکثر تلاش شون را برای کارشون انجام دهند .در اصل خواستن و برخاستن ، توانستن است. آیا کسی را سراغ داری که با سهمیه توانسته باشه به جایگاه اینها برسه.من یکی از بستگانم 15 سال پیش توی کنکور شرکت کرد بدون سهمیه و توی روستا هم زندگی می کرد کتاب های کمک آموزشی هم نبود معلم درست حسابی نداشت اما خواست و از همه چیز زندگی گذشت خواند و رتبه اش 500 شد و حالا تخصص اش رو توی قلب و عروق از دانشگاه شیراز گرفت. الان هم یک دکتر خیلی عالی هست .به این طرف قضیه هم باید کمی نگاه انداخت.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad44 نمایش پست ها
      بنشین فکر کن ببین آیا دکتر فروزانیان ، دکتر سمیعی و... آیا اینها هم سهمیه داشتند یا اینکه خواستند پس توانستند. این افکار مثل علف هرز قبل از این که بخواد زندگی ات را بگیره باید ریشه کن شوند. در اصل همیشه انسان هایی موفق اند که حداکثر تلاش شون را برای کارشون انجام دهند .در اصل خواستن و برخاستن ، توانستن است. آیا کسی را سراغ داری که با سهمیه توانسته باشه به جایگاه اینها برسه.من یکی از بستگانم 15 سال پیش توی کنکور شرکت کرد بدون سهمیه و توی روستا هم زندگی می کرد کتاب های کمک آموزشی هم نبود معلم درست حسابی نداشت اما خواست و از همه چیز زندگی گذشت خواند و رتبه اش 500 شد و حالا تخصص اش رو توی قلب و عروق از دانشگاه شیراز گرفت. الان هم یک دکتر خیلی عالی هست .به این طرف قضیه هم باید کمی نگاه انداخت.
      ازت سوال می پرسم پرفسور سیمعی زندگی نامه اش رو خوندی ؟آیا پرفسور سمیعی در ایران درس خوند
      حتی اون پزشکی عمومی رو در آلمان خوند //حداقل کسی مثال میزدی که در ایران خونده باشه
      بعد یه چیزی که ثابت میکنه طبق آمار اینه که طیف بیشتر مردم متوسط هستن هم از نظر تلاش هم از نظر هوش
      من طیف پرهوش و تلاش مضاعف نیستم ولی همیشه در یک جامعه طیف متوسط باید بتونن حداقل زندگی کنن
      شاید من وخیلی های دیگه تلاش هم کنیم نتونیم پزشکی ها تاپ قبول بشیم ولی ازت سوال می کنیم آیا حق ما پزشکی شهرستان نیست؟ که بدن به بقیه
      ویرایش توسط Love lover : 09 شهریور 1397 در ساعت 12:42

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      الان بشینی غصه بخوری درست میشه؟
      بگی گرونه/سهمیه/فلان و فلان وفلان درست میشه؟
      الان طرف 3600 تن برنج احتکار کرده داره طواف میکنه نماز میخونه سنگ میزنه قیافه شیطان اینجوریه الان>
      خاوری هم یه روزی بر میگرده به آغوش گرم زندان های ایران
      علاوه بر خاوری 10 ها و 100 ها نفری که از جیب من و شما دزدیدن بر میگردن و تا آخر عمر تو زندان میمونن
      خخخخ
      زهی خیال باطل
      جمهوری دیکتاتوری اسلامی ایران تا بوده همین بوده و از این به بعد هم همین خواهد بود خاوری که سهله صد تا مثل خاوری هم اختلاس می کنن و فرار می کنن و من و شما هم هیچ گهی نمیتونیم بخوریم ( نمونش رئیس بانک ثامن الحجج برای 12 هزار میلیارد 15 سال براش بریدن اونوقت برای شعار سیاسی یه دختر 21 ساله براش 10 سال بریدن ) کلا اینو یادتون باشه تو ایران عدالت نیست و نخواهد بود شما باید خودتون تلاش کنید و خودتون رو به یه جایی برسونید دوما در کشور های خارجی هم انقدر وضع گل و بلبل نیست ( آواز دهل از دور خوش است ) مطمئن باشین تو سیستم های فاسدی مثل ایران اگه یکم زرنگ باشی خیلی زودتر پیشرفت می کنه تا سیستم های اونطرف ولی اگه واقعا برات آزادی بیان و ... مهمه میتونی بری اونطرف اینم در نظر داشته باش اونطرف اوضاع بر طبق قانون هست و تا حدودی خیالت راحته که بین رئیس جمهور و یه کارگر ساده هیچ فرقی نیست و بیشتر افراد از حقوق یکسان برخوردارن
      در جواب استارتر هم باید بگم که ایران درست شدنی نیست و درست نخواهد شد پس بیخیالش شما بشین درستو بخون چون کاری دیگه ای از دستت بر نمیاد که میاد؟ حالا پزشکی هم نشد یه پرستاری چیزی بخون بعد یه مدت کار برو امارات زندگی کن یعنی به پرستاراشون یه حقوقی میدن تو ایران دکتر اون حقوق رو نمیتونه در بیاره خلاصه زیاد به این چیزا فکر نکن تو ایران عدالتی نبوده و نخواهد بود

و آخر سر یادی کنیم از سخن مشهور دکتر حسابی:

" جهان سوم جاییست که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند خانه اش خراب می شود
      و هر کس بخواهد خانه اش را آباد کند باید در تخریب مملکتش بکوشد
      "
      ویرایش توسط _ Joker _ : 09 شهریور 1397 در ساعت 12:51

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سرچی درباره دکتر اسکندر فروزانفر بکن زندگی نامش رو بخون

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.L2812 نمایش پست ها
      یه سرچی درباره دکتر اسکندر فروزانفر بکن زندگی نامش رو بخون
      ببین حرف شما درست در یه جامعه کسانی که بی نهایت تلاش میکنن و بی نهایت باهوش باشن میتونن به جایی برسن گرچه همین فرد در کشور های دیگه به درجات بهتری میتونست برسه با همین تلاش منکرش نیستم
      بحث روی طیف متوسط و متوسط به بالا و قشر ضعیف جامعه است منم مستثنی نیستم منم ادم خاص نیستم شاید هم نتونم بشم ولی آیا در یک جامعه فقط باید ادم های خاص زندگی کنن ؟دیگه اسم اون جامعه میشه بزاریم کشور ؟ میشه عدالت براش تعریف کنیم
      من اقرار دارم میکنم من تلاش هم کنم نمی تونم پزشکی تهران و شهرهای بزرگ هم بیارم ولی میدونم میتونم در حد شهرستان ها رتبه بیارم و آوردم ولی به لطف ناعدالتی حقم دادن به دیگران ... این تازه چیز کوچکی هست
      سایر مسائل خانواده ،گرونی ،بیکاری ....اینها باید چیکار کنن قشر متوسط
      قشر فقیر که خیلی وقت پیشا له شدن قشر متوسط هم داریم فقیر میشیم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه تو سمیعی رو ولش تو اصلا دکتر فروزانیان رو می شناسی این بنده خدا یک فرد مهریزی هست پزشکی اش هم مطمئنم توی خود ایران گرفته . همون دکتر سمیعی. هزاران نفر توی آلمان پزشکی خواندند آیا واقعا به جایگاه او رسیده اند پس بدون تلاش هیچ کسی به هیچ جایی نمی رسه . اگر راست می گی تلاشت رو بکن بعدش حرف بزن.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه تو سمیعی رو ولش تو اصلا دکتر فروزانیان رو می شناسی این بنده خدا یک فرد مهریزی هست پزشکی اش هم مطمئنم توی خود ایران گرفته . همون دکتر سمیعی. هزاران نفر توی آلمان پزشکی خواندند آیا واقعا به جایگاه او رسیده اند پس بدون تلاش هیچ کسی به هیچ جایی نمی رسه . اگر راست می گی تلاشت رو بکن بعدش حرف بزن.
      خودت میدونی پرفسور سمیعی باهوشه ،اگر در ایران بود هیچ وقت به چنین جایگاهی نمی رسید همین دکتر فروزانیان معروفیتش و مشهوریتش اندازه پرفسور سمیعی نیست شاید حقش بوده حتی بالاتر باشه ولی ناعدالتی های ایران نگذاشته
      بعد من تلاشم رو کردم که دارم حرف میزنم .
      برادرم تلاشش کرد فوق لیسانس گرفت از دانشگاه صنعتی اصفهان
      پدرم داره تلاش میکنه .
      مادرم داره تلاش میکنه و بی فایده هست
      درصد کمی از افراد می تونن 100 باشن و درصد کمی هم 0 هستن ما هم مستثنی نیستیم ما متوسط هستیم
      همین خود شما هم 100 نیستی ؟ مثلا آیا شما جز پول دار ترین فرد های ایران هستی؟ آیا شما باهوش ترین فرد ایرانی ؟آیا شما تلاش گر ترین فرد ایران هستی؟ آیا شما مخترع ترین فرد هستی ؟
      خیلیا دوست دارن بشن ولی آیا میشن؟ همه تلاش میکنن ولی خیلی ها متوسط میمونن. مثل من نهایت تلاشم کردم ولی متوسط شدم
      سوالم اینه من تلاش کردم متوسط شدم ؟ چرا جامعه ایران بیاد کسی که حقش نیست حتی متوسط که هیچی ضعیف هم نیست به اون حق بده
      چرا کسانی که زندگیشون تعمینه برن جای یه نفری که بیکاره رو اشغال کنن
      چرا یه سری باید برن دزدی کنن ؟ جواب ابنها باید بدی
      مثلا میگن هر از 500 سال یه بار یکی مثل نیتون به دنیا میاد یعنی از هر چندین تریلون نفری که میاد و میمیره یکی میشه نیتون
      پس با این حساب بقیه که نشدن نیتون باید برن بمیرن؟
      ویرایش توسط Love lover : 09 شهریور 1397 در ساعت 13:20

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Love lover نمایش پست ها
      بسمه تعالی
      دوستان من خودم ،اطرافام ،خانواده ام و شرایطی که داخلش هستیم می بینیم هیچ امیدی نمی تونم داشته باشم بزارید تمام اون چیزایی که باعثش شده بگم براتون:
      دوستان اول خودم بگم کلی امسال برای کنکور درس خوندم ولی به علت سهمیه جانبازان و شهدا خوب نتیجه نگرفتم ...این میشه که من به خودم بگم کشورم داره برای یه سری افراد که حق خودشون نیست حق بقیه رو میخوره و تلاش هم کنم بی فایده است و ناامید میشم
      دوم برادرم فوق لیسانس داره مهندسی مکانیک خونده با کلی زحمت و کلی خرج خانواده و کلی امید تا الان صد جا آزمون داده همش میاد خونه میگه سهمیه ای ها اول استخدام می کنن اونم بدتر ناامیدم میکنه ،میگم منم حتی رشته خوب قبول بشم سرنوشتم مثل برادرم میشه
      دوباره پدرم ،مادرم ،خودم برادرم همش غصه میخورن چرا اون بیکاره منم هی ناراحت میشم امیدم از دست میدم
      دوباره بخوام درس ول کنم دوباره بابام میاد جلوی چشمم که شغل آزاد داره ما توی خونه اجاره ای هستیم یه زمین خریده بابام که خونه درست کنه مجبور شده بره وام بگیره ضامن نداشته پسر خاله بابام برادر شهیده خوب ایشون به لطف برادر شهید بودن کارمند بانک شده بوده 30 سال خدمتش هم تموم شده الان بعد از بازنشستگی دوباره گذاشتنش سر کار اول برای من خیلی سواله برادر من بیکاره فوق لیسانس داره مهندسه چرا کار باید بدن به یه بازنشسته دوم برام سواله چرا پدرم که میخواد وام بگیره این ازش درخواست ربا کرده گفته من ضامنت میشم باید مقداری از پول رو بدی به من
      من اینجا باز ناامید تر به زندگی هم شدم میگم من حتی درس هم ول کنم کارم پیش این افراد گیر میکنه اینه پدرم اصلا نمیتونه وام هم بگیره تازه با سود بالا هی من ناامید تر میشم
      دوباره به مسئولین کشورم نگاه میکنن چرا جای دوری بریم همین جهانگیری معاون رئیس جمهور برادر شهیده من ایشون کاندید ریاست جمهوری شده بود پیش خودم میگفتم یعنی ایران آدم باسوادی نداره این میخواد بشه رئیس جمهور همش دعا میکردم این رای نیاره چون من همیشه حرفاش هم خنده دار بود برام هم خیلی وقتها به حال خودمون گریه میکردم
      دوباره همه چی گرون شده نمیتونیم حتی کتاب بخریم
      همش میگن فلانی اختلاس داره میکنه دزدی میکنه ،یه بار رفتم یه چیزی خوندم نوشته بود این خاوری که اختلاس چندین میلیاردی کرده در جواب یه جایی گفته که حق ام بود وقتی من می دیدم که بقیه دارن با سهمیه و ... به شغل های بزرگ و پول های کلان میرسن منم حق خودم دونستم که دزدی کنم اینم دیگه بدتر ناامید میشم
      میگم هم ما گیر این سهمیه دارهای ریاکار افتادیم ،هم از اون طرف عده زیادی میگن چون اونها دارن مفت میخوردن ما هم حقمون هست باید دزدی کنیم،این وسط ما افتادیم که نه میتونیم دزد باشیم نه سهمیه دار مفت خور، اینه که امیدی ندارم نه به زندگی نه به کنکور نه به هیچی افسرده شدم
      همش میگم خدیا چرا خانوداه من در ایران باید بوده باشیم ،کاش ما یه کشور دیگه بودیم،کاش ما اصلا یه کشور دیگه دنیا اومده بودیم ،یا کاش میتونستیم بریم یه کشور بهتر همش ناامید شدم
      اگه ناراحتی برو رشته های علوم مثل ریاضی و شیمی و فیزیک و زیست یا مهندسی بخون راحت از ایران مهاجرت کن
      البته پروسه اینکار حتی از کنکور دادن سختره
      در ضمن دلیل تمام عدم موفقیت هامون خودمونیم و اساس تمام شکست ها و پیروزی ها خود انسانه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خودت میدونی پرفسور سمیعی باهوشه ،اگر در ایران بود هیچ وقت به چنین جایگاهی نمی رسید همین دکتر فروزانیان معروفیتش و مشهوریتش اندازه پرفسور سمیعی نیست شاید حقش بوده حتی بالاتر باشه ولی ناعدالتی های ایران نگذاشته
      پدرم داره تلاش میکنه .
      درصد کمی از افراد می تونن 100 باشن و درصد کمی هم 0 هستن ما هم مستثنی نیستیم ما متوسط هستیم
      همین خود شما هم 100 نیستی ؟ مثلا آیا شما جز پول دار ترین فرد های ایران هستی؟ آیا شما باهوش ترین فرد ایرانی ؟آیا شما تلاش گر ترین فرد ایران هستی؟ آیا شما مخترع ترین فرد هستی ؟
      خیلیا دوست دارن بشن ولی آیا میشن؟ همه تلاش میکنن ولی خیلی ها متوسط میمونن. مثل من نهایت تلاشم کردم ولی متوسط شدم
      سوالم اینه من تلاش کردم متوسط شدم ؟ چرا جامعه ایران بیاد کسی که حقش نیست حتی متوسط که هیچی ضعیف هم نیست به اون حق بده
      مثلا میگن هر از 500 سال یه بار یکی مثل نیتوتن به دنیا میاد یعنی از هر چندین تریلون نفری که میاد و میمیره یکی میشه نیتوتن
      به نظرم پیش یه روانپزشک برو
      شرایطت رو درک می کنم منم یه مدت این طوری شده بودم ولی درست شد اگه بخوای به این فکر کنی که چرا شرایط محیطی این طوریه و این طوری نیست تا آخر عمرت هیچ کاری نمی تونی بکنی به هر حال اگه تلاش کنی وضعت از اینی که هست بدتر نمیشه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اکثرا دارن مثال فلان دکتر رو میزنن، تازه همه ی دکترا که تخصص نمیگیرن، اوناییم که پزشک عمومی میشن وضعشون فضایی خوب نیست
      اخه تو سمیعی رو ولش تو اصلا دکتر فروزانیان رو می شناسی این بنده خدا یک فرد مهریزی هست پزشکی اش هم مطمئنم توی خود ایران گرفته .

آقا مگه چند تا ازینا داریم، بگم 10 ملیون خوبه؟
      بقیه ی 70 ملیون باید برن بمیرن؟
      بیخود نیست همه میخوان پزشک شن، چون از بخش موفقی این الگو های بزرگ فقط بخش پزشک بودنش رو یاد گرفتند. بحث علاقه و استعداد هم کشک؟الان خداییش شماها خودتون با دکترایی برخورد نکردید که تا برید پیششون بگن برید اتاق عمل؟
      برادر خود من گوشش مشکل داشت پیش هر دکتری رفتیم گفتند برید سوراخ کنید گوشش رو توش قرقره بزارید، اونم برای یه بچه ی ده ساله. ولی بین اینهمه فقط یه دکتر با وجدان بود که تونست برادرم رو درمان کنه ، اونم بدون عمل(دکتر جزایری). خواستم بگم وضع پزشکی هم اوقدر گل و بلبل نیست همه مثل سمیعی کار درست شن، که اونم اصلا ایران درس نخونده. خیلی ازینا بی وجدان و عشق پولن و فقط برای پول و پرستیژ رفتن. همین الان کامنتای اینجا و کانون و ... رو بخونید.

ویرایش: قصدم از نقل و قول انتقاد از آقای sajjad44 نبود.نقدم بر این جو پزشکی = موفقیت بود. که نتیجش هم داریم میبینیم که طرف 10 بسال عمر خودشو پشت کنکور میگذرونه فقط به عشق پزشکی در حالی گه اصلا شاید استعداد ادبیات داره و میتونسته تو اون رشته اسمی برای خودش در کنه و خودش بشه یه الگو
      ویرایش توسط mahdired : 09 شهریور 1397 در ساعت 13:52

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پدرم داره تلاش میکنه .
      مثلا میگن هر از 500 سال یه بار یکی مثل نیتون به دنیا میاد یعنی از هر چندین تریلون نفری که میاد و میمیره یکی میشه نیتون
      این قدر مطمئن حرف نزن من هم یک فرد معمولی ام پدرم یک معلم معمولی با یک حقوق عادی برای یک معلم است.خوب اونی که نیوتنه با تلاشش با زحمت هاش به مقصودش می رسه. همین یکی از بستگانم که مثالش رو زدم هوش زیادی نداشت اما تلا ش فوق العاده داشت اراده داشت خستگی ناپذیر تلاشش رو کرد. و رسید پس بهونه نگیریم و کارمون رو بکنیم. اون هم متوسط رو به پایین بود چطور توانست به اینجا برسه. آیا به قول تو باید می مُرد.پدرش هم یه فرد کشاورز بود نه یک فرد پول دار.1درصد هوش و 99 درصد تلاش در موفقیت تاثیر داره. اگر بیل گیتس و استیو جابز هم از مشکلات سر راهش این قدر بهونه می آورد هیچ وقت به این جا نمی رسید.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این قدر مطمئن حرف نزن من هم یک فرد معمولی ام پدرم یک معلم معمولی با یک حقوق عادی برای یک معلم است.خوب اونی که نیوتنه با تلاشش با زحمت هاش به مقصودش می رسه. همین یکی از بستگانم که مثالش رو زدم هوش زیادی نداشت اما تلا ش فوق العاده داشت اراده داشت خستگی ناپذیر تلاشش رو کرد. و رسید پس بهونه نگیریم و کارمون رو بکنیم. اون هم متوسط رو به پایین بود چطور توانست به اینجا برسه. آیا به قول تو باید می مُرد.پدرش هم یه فرد کشاورز بود نه یک فرد پول دار.1درصد هوش و 99 درصد تلاش در موفقیت تاثیر داره. اگر بیل گیتس و استیو جابز هم از مشکلات سر راهش این قدر بهونه می آورد هیچ وقت به این جا نمی رسید.
      ولی مطمعنم بیل گیس و استیو جابز اگه توی ایران بودن باید گدایی میکردن
      باید این دو نفر شکر خدا بکنن که ایران به دنیا نیومدن یا گذرشون به ایران نخورده
      اون دوستت خودت داری میگی تلاش مضاعف و من مطمعن هستم باهوش هم بوده و خوب بحث ما باهوش ها و بی نهایت تلاش گران نیست

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها
      خخخخ
      زهی خیال باطل
      جمهوری دیکتاتوری اسلامی ایران تا بوده همین بوده و از این به بعد هم همین خواهد بود خاوری که سهله صد تا مثل خاوری هم اختلاس می کنن و فرار می کنن و من و شما هم هیچ گهی نمیتونیم بخوریم ( نمونش رئیس بانک ثامن الحجج برای 12 هزار میلیارد 15 سال براش بریدن اونوقت برای شعار سیاسی یه دختر 21 ساله براش 10 سال بریدن ) کلا اینو یادتون باشه تو ایران عدالت نیست و نخواهد بود شما باید خودتون تلاش کنید و خودتون رو به یه جایی برسونید دوما در کشور های خارجی هم انقدر وضع گل و بلبل نیست ( آواز دهل از دور خوش است ) مطمئن باشین تو سیستم های فاسدی مثل ایران اگه یکم زرنگ باشی خیلی زودتر پیشرفت می کنه تا سیستم های اونطرف ولی اگه واقعا برات آزادی بیان و ... مهمه میتونی بری اونطرف اینم در نظر داشته باش اونطرف اوضاع بر طبق قانون هست و تا حدودی خیالت راحته که بین رئیس جمهور و یه کارگر ساده هیچ فرقی نیست و بیشتر افراد از حقوق یکسان برخوردارن
      در جواب استارتر هم باید بگم که ایران درست شدنی نیست و درست نخواهد شد پس بیخیالش شما بشین درستو بخون چون کاری دیگه ای از دستت بر نمیاد که میاد؟ حالا پزشکی هم نشد یه پرستاری چیزی بخون بعد یه مدت کار برو امارات زندگی کن یعنی به پرستاراشون یه حقوقی میدن تو ایران دکتر اون حقوق رو نمیتونه در بیاره خلاصه زیاد به این چیزا فکر نکن تو ایران عدالتی نبوده و نخواهد بود

و آخر سر یادی کنیم از سخن مشهور دکتر حسابی:

" جهان سوم جاییست که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند خانه اش خراب می شود
      و هر کس بخواهد خانه اش را آباد کند باید در تخریب مملکتش بکوشد
      "
      خورد و خوراک تو به من ربطی نداره

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن