خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 75
    1. Top | #61
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      البته این سهمیه تو امریکا هم هست من تو فیلم کینگز من سرویس مخفی شنیدم دیگه تحقیق نکردم ببینم درسته یا نه تو هر کشوری هست این جور چیزا تو هر کشورم ادمایی مثل من و تو هست واسه هر چیز یه بهانه ای داریم ( من و تو استعاره از همه )
      بهانه نیست واقعیته همین امسال با درصد زیست 4 درصد با سهمیه ی 25 رفته پزشکی قبول شده اینا بهانس به نظرت؟!حقیقت تلخه و بحث سهمیه ها هم کلا بی نتیجس چون قانون دایمی کشوره و کاریش نمیشه کرد ولی خب طرف درصد زیست 60 زده هیجا قبول نشده یکی اومده دو تا زیست زده رفته پزشکی این اگه حق خوری نیس پس چیه!

2. Top | #62
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینجا ایرانه و حق خوری کاملا عادیه هیچکسیم چیزی نمیگه
      آنکه ثروت خود را باخت ، زیاد باخته است ولی آنکه شهامت خود را باخت پاک باخته است " . (سروانتس)

3. Top | #63
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

به قول این دوستمون، اینجا ایران است!
      اینجا ایران است با بیش از 40 میلیون فقیر و شهروند زیر خط فقر و زیر خط فقر مطلق
      اینجا ایران است با بیش از 20 میلیون نفر حاشینه نشینی در کناره شهرها
      اینجا ایران است با بیش از 15 میلیون بیمار روانی و افسرده و روان پریش و ...
      اینجا ایران است با بیش از 10 میلیون انسان تماما بی سواد و چند صد هزار کم سواد
      اینجا ایران است با بیش از 7 میلیون جوان تحصیل کرده و نکرده بیکار
      اینجا ایران است با بیش از 4 میلیون معتاد و کارتن خواب خیابانی
      اینجا ایران است با بیش از 2 میلیون زن و دختر کم سن تن فروش
      اینجا ایران است با بیش از 2 میلیون کودک بازمانده از تحصیل و آموزش
      اینجا ایران است با کمتر از 1 میلیون کودک کار رو کارگر بچه کم سن و سال
      اینجا ایران است با بیش از 500 هزار تصادف جاده در سال
      اینجا ایران است با سالانه بیش از 200 هزار نفر مغزمتفکر و نخبه فراری و مهاجرت کننده به دیار کفر ، با بیش از 30 تریلیون تومان خسارت ناشی از فرارمغزها
      اینجا ایران است با بیش از 50 هزار بیمار مبتلا به hiv مثبت
      اینجا ایران است با کثیف ترین و آلوده ترین شهرها و پایتخت جهان

و ...

اینجا دمشق نیست، بغدا نیست، غزه نیست، سومالی نیست، آفریقا نیست، اینجا ایران است!
      اینجا ایران است با سیستان و کردستان و خوزستانی پر از غم و اندوه ، اینجا ایران است!

4. Top | #64
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      حال الان هر کس اگه بد باشه
      نصفش تقصیر خودشه نصفش تقصیر شرایطش

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ی نکته ی صرفا از حهت احتیاط:

زیاد تو سایتای ایرانی احساس راحتی نکنید
      خودتون هم میدونید که هیچکدوم از حرفایی که اینجا گفته شده رو کسی نمیتونه علنا تو جامعه بیان کنه و بقیه ی ماجراها...سایتای داخلی کم رصد نمیشن..کل اطلاعاتتون هم که اینجا ولو ...
      ایران هر وضعیتی داره حق مردمش همین هست چون یک شبه این وضعیت ایجاد نشده
      اکثر مردم ایران با مردم بعضی کشورا که گاو و ****** پرستن هیچ فرقی ندارن...البته اگه منصفانه نگاه کنیم اونها خیلی از ما بهتر هم هستن...هم تو زندگی فردی هم در کل کشورشون...
      هرجور هم که حسابش رو کنیم حق ایرانیا همین هست...
      البته خب ادعاهامون هم گوش فلک رو بدجور کر کرده...در تولید جهل و خرافه و مضخرفات از نور سبقت گرفتیم بعد انتظار داریم سیستممون مثل اروپاییها باشه..مگه ما مردم مثل اونا هستیم که همیچن انتظاری داریم؟
      اگه باور ندارید یه سری مناسبتهای اجتماعی با این مضامین رو ببینید و جمعیت افراد رو تخمین بزنید...ما هموناییم در کل...همونها تعیین میکنن سرنوشت بقیه رو هم.

6. Top | #66
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

به قول این دوستمون، اینجا ایران است!
      اینجا ایران است با بیش از 40 میلیون فقیر و شهروند زیر خط فقر و زیر خط فقر مطلق
      اینجا ایران است با بیش از 20 میلیون نفر حاشینه نشینی در کناره شهرها
      اینجا ایران است با بیش از 15 میلیون بیمار روانی و افسرده و روان پریش و ...
      اینجا ایران است با بیش از 10 میلیون انسان تماما بی سواد و چند صد هزار کم سواد
      اینجا ایران است با بیش از 7 میلیون جوان تحصیل کرده و نکرده بیکار
      اینجا ایران است با بیش از 4 میلیون معتاد و کارتن خواب خیابانی
      اینجا ایران است با بیش از 2 میلیون زن و دختر کم سن تن فروش
      اینجا ایران است با بیش از 2 میلیون کودک بازمانده از تحصیل و آموزش
      اینجا ایران است با کمتر از 1 میلیون کودک کار رو کارگر بچه کم سن و سال
      اینجا ایران است با بیش از 500 هزار تصادف جاده در سال
      اینجا ایران است با سالانه بیش از 200 هزار نفر مغزمتفکر و نخبه فراری و مهاجرت کننده به دیار کفر ، با بیش از 30 تریلیون تومان خسارت ناشی از فرارمغزها
      اینجا ایران است با بیش از 50 هزار بیمار مبتلا به hiv مثبت
      اینجا ایران است با کثیف ترین و آلوده ترین شهرها و پایتخت جهان

و ...

اینجا دمشق نیست، بغدا نیست، غزه نیست، سومالی نیست، آفریقا نیست، اینجا ایران است!
      اینجا ایران است با سیستان و کردستان و خوزستانی پر از غم و اندوه ، اینجا ایران است!
      همینطور رو هوا یه چیزی میگی !
      درسته وضعمون افتضاحه ولی دلیلی واسه دادن اطلاعات مضحک نیست !
      صرفا جهت اطلاع

7. Top | #67
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      صرفا جهت اطلاع
      مضحک نیست چیزی هست که الان میبینیم چه خودمون چه از طرق رسانه ها و اطرافیان

8. Top | #68
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      صرفا جهت اطلاع
      سلام
      کدوم آمار مضحک و رو هوا بود؟
      بگو تا با مدرک برات یکی یکیش رو اثبات کنم ، ببینیم من راست میگم یا شما

9. Top | #69
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خوبه ک حداقل از عوامل خارجی ناامید شدی...کشورو میشه عوض کرد
      من از خودم ناامید شدم

10. Top | #70
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeGa-Mind نمایش پست ها
      ی نکته ی صرفا از حهت احتیاط:

زیاد تو سایتای ایرانی احساس راحتی نکنید
      خودتون هم میدونید که هیچکدوم از حرفایی که اینجا گفته شده رو کسی نمیتونه علنا تو جامعه بیان کنه و بقیه ی ماجراها...سایتای داخلی کم رصد نمیشن..کل اطلاعاتتون هم که اینجا ولو ...
      ایران هر وضعیتی داره حق مردمش همین هست چون یک شبه این وضعیت ایجاد نشده
      اکثر مردم ایران با مردم بعضی کشورا که گاو و ****** پرستن هیچ فرقی ندارن...البته اگه منصفانه نگاه کنیم اونها خیلی از ما بهتر هم هستن...هم تو زندگی فردی هم در کل کشورشون...
      هرجور هم که حسابش رو کنیم حق ایرانیا همین هست...
      البته خب ادعاهامون هم گوش فلک رو بدجور کر کرده...در تولید جهل و خرافه و مضخرفات از نور سبقت گرفتیم بعد انتظار داریم سیستممون مثل اروپاییها باشه..مگه ما مردم مثل اونا هستیم که همیچن انتظاری داریم؟
      اگه باور ندارید یه سری مناسبتهای اجتماعی با این مضامین رو ببینید و جمعیت افراد رو تخمین بزنید...ما هموناییم در کل...همونها تعیین میکنن سرنوشت بقیه رو هم.
      به نظر من اين طور نيست
      شما اين رو در نظر نميگيري كه اين مردم در صد سأله اخير چي كشيدن از دست حكومت ها و خارجي ها
      اين ها همون مردمين كه صد ساله پيش مرجع ديني كشورشون رو اعدام كردند(انقلاب مشروطه)
      مردم ما نسبت به همه مردم منطقه به جز سواد سياسي در همه زمينه هاي ديگه يه سر و كردن بالاترن و اگر روزي شرايط محيا بشه به عينه ميبينيد كه كشورمون راه صد سأله رو يك شبه خواهد رفت.
      متاسفانه نميتونم بيش تر از اين قضيه رو باز كنم به علت هايي كه خودتون ميدونيد

11. Top | #71
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در ضمن در دنيايي كه سه برابر نيازش روزانه غذا توليد ميكنه ولي هر روز ٤٠٠٠ بچه افريفايي در اثر سو تغذيه ميميرند دنبال عدالت گشتن مضحكه
      تنها كاري كه ميشه كرد قوي تر كردن خودمون در اين جنگله
      به اميد روزي كه هيج انسان مفت خوري روي اين زمين نباشه هرچند آرزوي دستنيافتنييه

12. Top | #72
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      صرفا جهت اطلاع
      مضحک؟!
      جالبه.شما تو این کشور زندگی نمیکنی یا خودتو زدی به خواب؟

13. Top | #73
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خیلی حالم بده....خیلیییی....

14. Top | #74
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RGA نمایش پست ها
      من خیلی حالم بده....خیلیییی....
      Why what where who whom!!!
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

15. Top | #75
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط izngoud نمایش پست ها
      به نظر من اين طور نيست
      شما اين رو در نظر نميگيري كه اين مردم در صد سأله اخير چي كشيدن از دست حكومت ها و خارجي ها
      اين ها همون مردمين كه صد ساله پيش مرجع ديني كشورشون رو اعدام كردند(انقلاب مشروطه)
      مردم ما نسبت به همه مردم منطقه به جز سواد سياسي در همه زمينه هاي ديگه يه سر و كردن بالاترن و اگر روزي شرايط محيا بشه به عينه ميبينيد كه كشورمون راه صد سأله رو يك شبه خواهد رفت.
      متاسفانه نميتونم بيش تر از اين قضيه رو باز كنم به علت هايي كه خودتون ميدونيد
      صد سال پیش و قبلترهاش..آره..خداروشکر هیچی نداشته باشیم تاریخ غنی داریم..اما الان چی؟ در مقایسه با دوره ای که داریم توش زندگی میکنیم...واقعا ایده های اون دوره ..مردم اون دوره و ...فقط در حد یه عبرت به درد میخورن (که اگر عبرت پذیرباشیم!) وگرنه اگه بخایم بگیم ما فلان بودیم و بهمان که نمونه های تاریخیمون فراوونه...اما واقعیت اینه که هیچکدوم از اون ایده ها به درد دنیای امروز وجامعه ی امروز ما نمیخوره
      .به لحاظ فرهنگی و فکری اکثر مردم ایران در مقایسه با حدود 40 سال قبل تنزل داشتن..اگر هم فرصتی مهیا بشه برای بازسازیش معلوم نیست چقدر طول میکشه تا یه مقدار عادی بشیم بعد بخوایم شبیه بقیه ی دنیا بشیم..
      درسته ... ایرانی ها استعداد و هوش خوبی دارن اینو از نابغه هایی که تو نقاط مختلف دنیا داریم راحت میشه فهمید الان دیگه کشورای دیگه هم میدونن که چقدر ما میتونیم موفق باشیم و کشورمون رو رشد بدیم
      اما اصلی ترین و مهم ترین نکته همونیه که خودتون هم فرمودین..سواد سیاسی..اگر اکثریت که تصمیمات اونها سرنوشت بقیه رو هم متاثر میکنه کف این سواد رو داشتن اون استعدادها و مغزهای بزرگ الان مال خودمون بود نه اینکه بخان از کشور فرار کنن پس وقتی سواد سیاسی نباشه تو مردم یه کشوری شما اینطور فرض کن که دیگه هیچی نیست.الان چقدرانسان دارن تو این کشور استعدادها وعمرشون تباه میشه؟/ ِ آیا اهمیتی داره که نسبت به بقیه ی کشورهای منطقه بهترن وقتی که تو کشور خودشون همه راهها به روشن بسته ست؟ من خودم نسبت به اینکه با کشورهای منطقه مقایسه بشیم واقعا حس خوبی ندارم ...واقعا حقمون این نیست..چون ظرفیتمون شاید بیشتر از اینا میتونه باشه..
      باهرکی که صحبت میکنی میگه ایران جای خوبیه برای پیشرفت ولی اگه راهشو بلد باشی ..یا اینکه باید بخوری تا خورده نشی باید گرگ باشی....یعنی برای بدست اوردن چیزی که حقته باید قید اخلاق رو بزنی...اتفاقا تو اطرافیان هم از این دست رفتارها کم ندیدم..جامعه ای که اینطور داره رو به جلو میره بعید میدونم این تفکراتش لااقل یک شبه درست بشه...
      ویرایش توسط MeGa-Mind : 06 اسفند 1397 در ساعت 01:01

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن