خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 75
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      منظور من ازین حرف این بود که بهانه برای موفق نشدن از خود موفق نشدن بدتره ..به قول معروف عذر بدتر از گناست ..دقیقن جملش این بود که به خاطر سهمیه من قبول نشدم !!من خودم از ریشه با سهمیه و ساندیس و نمیدونم ریش و بسیجش مخاللفم ولی نمیشینم یه گشه بگم تقصیر فلانی بود
      نکته دوم اینه من نگفتم "الان" بازنده ای گفتم اگه نخوای خودت رو تغیر بدی و موفق بشی همه چیزو از دست میدی
      نکته سومم هم بله برای رسیدن به موفقیت فاکتورهای زیادی لازمه ولی قطعن بهانه اوردن یکی از اون ها نیست !!! کسی که به موفقیت میرسه پیه همه چیز رو به تنش میماله !! پولدار موفق داریم فقیر موفق هم داریم (منظورم خانوادشون)..باز پولدار بدبخت داریم فقیر بدبخت هم داریم...کسی که بخواد به جایی برسه همه چیزو با جون و دل میپذیره..سهمیه ای هست اقازاده هست بسیجی هست مفسد اقتصادی هست گشت ارشاد هست همه چی هست ...ولی دوراه داری یا سیستم کشور رو عوض کنی یا کار خودت رو انجام بدی و از کشور بری...
      دوست خوبمون وقتی دراین حد ناراضیه و گله داره اتفاقن بیشتر باید تلاش کنه که بتونه ازین خراب شده بره...نه اینکه زانوی غم بغل بگیره و تا اخر عمرش به سهمیه ای ها اعتراض کنه !!
      دوست عزیزمن
      سعدی میگه تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نهند نامت آدمی
      من رفتم از این خراب شده بیرون هم وطن هام همه میتونن این خراب شده ترک کنن
      ببین هدف ما از آرامش داشتن چیه ببنیم پدرمون ،خانوادهمون ،هم شهری هامون، همه دارن با رضایت زندگی می کنن عدالت نسبی دارن
      نباید صورت مسئله رو پاک کرد اتفاقا من میگم باید ریشه ظلم رو کند
      این ظلم بخواد بمونه نه تنها منو بلکه نسل های بعد من و شما و همه ما ایرانی ها رو نابود میکنه
      هدف من از زندگی تنها آسایش خودم نیست علاوه بر خودم دوست دارم خانواده ام هم شهری ها و همه افراد دنیا حتی غیر هم وطن در ظلم نباشن چون ما انسانیم
      جز این باشم میخوام خودم هم در آسایش نباشم فایده ای نداره ببینم خانواده ام در ظلمه همسایه ام هم شهری ام این نهایت بی شرمی هست

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سرباز نشدی بفهمی ناامیدی یعنی چی !
      سرباز زندان که بشی هیچ ...

شل بگیرید تموم بشه بره ✌
      ادب شدیم و تنبیه

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      این بیچاره اومده یه ریزه ازین گندابی که توش زندگی میکنیم حرف بزنه
      اونوقت یه عده احمق سمیعی رو مثال زدن که فقط تحصیلات ابتدایی اون هم زمان پهلوی تو ایران بوده
      (بگذریم ازین که همه سمیعی و حسابی نمیشن میانگین باید شرایط براشون مهیا باشه)
      یه عده احمق تر برای سهمیه ها ماله کشیدن
      بعضیا گفتن ناراحتی برو
      هیچکس اما نگفت جوونای 40 سال پیش گندی زدن که من و شما باید تاوان بدیم
      هیچکس نگفت کارگری که ماهی 1میلیون حقوق داره چجوری باید شکم بچشو سیر کنه
      هیچکس نگفت چند میلیون زیر خط فقرن چند ملیون بیکار ؟
      هیچکس نگفت چرا پول برای ساختن امامزاده و صحن و سرسرا هست ولی برای...

#جهل_مردم_پایه_قدرت_قدرتمند ن
      #شایداین_جمعه_بیاید_شاید!

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      خورد و خوراک تو به من ربطی نداره

خخخخخخخ
      دیدی جوابی پیدا نکردی اومدی به خورد و خوراک گیر دادی
      منتظر بمون ایران درست شه و تو هم به یه جایی برسی بچه جان. تو ایران فقط باید بخوری تا خرده نشی قانون ایران اینه اگه جور دیگه ای فکر کنی مثلا بقیه مردم نهایت میتونی درآمد 3-4 میلیونی داشته باشی اونم در بهترین شرایطش که بیشتر افراد هم همین رو ندارن

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Love lover نمایش پست ها
      دوست عزیزمن
      سعدی میگه تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نهند نامت آدمی
      من رفتم از این خراب شده بیرون هم وطن هام همه میتونن این خراب شده ترک کنن
      ببین هدف ما از آرامش داشتن چیه ببنیم پدرمون ،خانوادهمون ،هم شهری هامون، همه دارن با رضایت زندگی می کنن عدالت نسبی دارن
      نباید صورت مسئله رو پاک کرد اتفاقا من میگم باید ریشه ظلم رو کند
      این ظلم بخواد بمونه نه تنها منو بلکه نسل های بعد من و شما و همه ما ایرانی ها رو نابود میکنه
      هدف من از زندگی تنها آسایش خودم نیست علاوه بر خودم دوست دارم خانواده ام هم شهری ها و همه افراد دنیا حتی غیر هم وطن در ظلم نباشن چون ما انسانیم
      جز این باشم میخوام خودم هم در آسایش نباشم فایده ای نداره ببینم خانواده ام در ظلمه همسایه ام هم شهری ام این نهایت بی شرمی هست
      خب تنها راهی که برات میمونه اینه که انقلاب کنی دیگه
      اینم بدون این نظام حاضره ریشش رو با تیغ بزنه عمامش رو برداره کراوات ببنده ولی نظام رو نده یعنی دیگه در این حد هست وضعیت. البته اینم در نظر بگیر که جایی رو هم ندارن فرار کنن
      در کل میگم ایران در دوران 40 ساله ی جمهوری به اصطلاح اسلامی همین بوده از این به بعد هم همین خواهد بود اگه زیاد به فکر هم نوع و اینا هستی تنها راهی که برات میمونه اینه که یکم درس بخونی به جایی برسی بار و بندیلت رو ببندی بری اونطرف
      ایران هیچ وقت درست نمیشه...
      تنها راه زندگی تو ایران به قول دوستان اینه که شل کنی

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستم مجبوری شرایط فعلی رو قبول کنی و تلاشت رو بکنی و رو به جلو حرکت کنی چون ناامیدی دردی رو درمان نمیکنه .

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینکه میگین اگر‌مشکل داری پاشو برو از ایران
      یه سوال داشتم الان کی میتونه ازایران خارج بشه باتوجه به قیمت دلار و یورو؟
      وگرنه‌من خودم جز اولین افراد تو صف هستم‌که فرار کنم ازایران اینجا به لیاقت و استعداد ادما توجهی نمیکنن
      اینجا به شدت اوضاع خرابه هیچی روی قانون نیست
      مثلا چرا یک فرد دیپلمه توایران برج ساز و اپارتمان ساز هست اونوقت یکی که مهندس عمرانه بیکاره؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sweetie نمایش پست ها
      اینکه میگین اگر‌مشکل داری پاشو برو از ایران
      یه سوال داشتم الان کی میتونه ازایران خارج بشه باتوجه به قیمت دلار و یورو؟
      وگرنه‌من خودم جز اولین افراد تو صف هستم‌که فرار کنم ازایران اینجا به لیاقت و استعداد ادما توجهی نمیکنن
      اینجا به شدت اوضاع خرابه هیچی روی قانون نیست
      مثلا چرا یک فرد دیپلمه توایران برج ساز و اپارتمان ساز هست اونوقت یکی که مهندس عمرانه بیکاره؟
      ببین تو ایران قانون اینه:
      هر قدر بیشتر زحمت بکشی کمتر حقوق می گیری هر قدر کمتر زحمت بکشی بیشتر حقوق می گیری
      و اما قانون طلایی : بچسب به دین و به اسم دین همه رو بچاپ کاری که جمهوری اسلامی الان می کنه
      در کل واقعا شرایط از این گه دونی رفتن رو کمتر کسی به نظرم میتونه داشته باشه قیمت فعلی دلار 11 هزار و 60 تومان هست یعنی 10 هزار دلار میشه بیشتر از 100 میلیون شما دیگه فکرشو بکن باید 4-5 تا زندگی داشته باشی تا بتونی انقدر کار کنی پولاتو جمع کنی بعدش تو زندگی 6 یا هفتمت از این گه دونی فرار کنی

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها

خخخخخخخ
      دیدی جوابی پیدا نکردی اومدی به خورد و خوراک گیر دادی
      منتظر بمون ایران درست شه و تو هم به یه جایی برسی بچه جان. تو ایران فقط باید بخوری تا خرده نشی قانون ایران اینه اگه جور دیگه ای فکر کنی مثلا بقیه مردم نهایت میتونی درآمد 3-4 میلیونی داشته باشی اونم در بهترین شرایطش که بیشتر افراد هم همین رو ندارن
      اگه بنابه شرایط باشه مال من از خیلی هاتون بدتره ولی دارم مدیریتش میکنم و میدونم عواقب خیلی سنگینی هم برام داره ولی کم کم میتونم تب ش رو بگبرم و عادیش کنم ولی امان از نفهمی فامیل و اطرافیان که علاوه برسواد حرف زدن شعور ساکت شدن و دخالت نکردن هم ندارن
      منم منتظر نیستم ایران درست بشه چون کسی نمیخواد درست بشه وگرنه تا حالا شده بود مگه اینکه فرجی بشه و.........
      فکر کردن مثل مردم رو اگه من داشتم الان نظامی بودم یا حتی معلم ولی اصلا ازش خوشم نمیاد و نیم ساعتش رو هم نمیتونم تحمل کنم چه برسه بخوام 30 سال رو اینجوری با ساعت زندگیم کوک کنم
      تغییر هزینه داره ناراحتی داره شکست داره دوری داره و ممکنه منفور یه عده قرار بگیری ولی بعد از چند سال دوباره عادی میشه ولی خوب دیگه باید جورش رو بکشی

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حکومت با کفر باقی می ماند با ظلم نه...ولی خدا میدونه این دووم اوردن اینا تا چن سال دیگه است

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول از بنیان گذار کبیر در هواپیما....چه احساسی برای بازگشت به ایران دارین:هیچی

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها
      ببین تو ایران قانون اینه:
      هر قدر بیشتر زحمت بکشی کمتر حقوق می گیری هر قدر کمتر زحمت بکشی بیشتر حقوق می گیری
      و اما قانون طلایی : بچسب به دین و به اسم دین همه رو بچاپ کاری که جمهوری اسلامی الان می کنه
      در کل واقعا شرایط از این گه دونی رفتن رو کمتر کسی به نظرم میتونه داشته باشه قیمت فعلی دلار 11 هزار و 60 تومان هست یعنی 10 هزار دلار میشه بیشتر از 100 میلیون شما دیگه فکرشو بکن باید 4-5 تا زندگی داشته باشی تا بتونی انقدر کار کنی پولاتو جمع کنی بعدش تو زندگی 6 یا هفتمت از این گه دونی فرار کنی
      دقیقا

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انور سادات ریاست جمهور مصر
      فلانی یک نامسلمان و دزد است ، مثل یک هواپیما ربا میماند که هواپیما را دزدیده
      اما نمیتواند با ان پرواز کند یا آن را سالم فرود بیاورد
      ایران آباد را تحویل میگیرد و ایران ویران را تحویل ملت میدهد
      و الی آخر

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دَ ای جون جونَ تَهلینهَ نیخُم

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کل تایپیک بارش منفی شده نمی دونم چرا مردم فقط انتقاد بلدن و در واقع هیچ کاری خودشون نمی کنن اگه ادم یاد نگیره که 100 درصد مسئولیت زندگیش رو به عهده تا اخر عمرش بدبخته چون همیشه دست میزاره روی نواقص جامعه و دیگران به قول جیم ران می گفت بلوغ وقتیه که مسئولیت 100 زندگیتون رو به عهده میگرین اگه اینطوری نیستین پس هنوز به بلوغ نرسیدین (توهین نیس ) با تغییر حکومت چیزی عوض نمیشه شرایط فقط با تغییر خودتون تغییر می کنه ظرفیت خاص دانشگاه نهایتا 20 درصده بقیش چی ؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن