خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من به نظرم كاره شما درست نيست كه تو كانالتون مي نويسيد "مشاوره با رتبه هاي تك رقمي و دو رقمي"
      شما در واقع رتبه ١٤٠٠ كشور شديد كه تو منطقه ميشيد سه رقمي و نه دو رقمي يا تك رقمي.خوبه كه اعضاي كانالتون بدونن كه شما با سهميه رفتيد دانشگاه تهران و نه صرفا با تلاش خودتون.
      از اين بابت ناراحتم كه بچه هاي كنكوري با اين تصور كه دارن با يه رتبه تك رقمي يا دو رقمي مشاوره ميگيرن،عضو كانالتون ميشن و حرف هاي شمارو گوش ميدن.حرف ها و توصيه هايي كه گاهي ضعف هاي بزرگى داره كه ممكنه به طرف لطمه بزنه.مثلا روش مطالعه ي زيست كه تو كانالتون هست،به نظر من و شايد خيلي ها غلط و قديمي هست.
      خلاصه، اي كاش خودتون رو به عنوان دو رقمىِ كنكور معرفي نكنيد چون نيستيد...
      ...I will revive The Great Alexander

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alegzander نمایش پست ها
      من به نظرم كاره شما درست نيست كه تو كانالتون مي نويسيد "مشاوره با رتبه هاي تك رقمي و دو رقمي"
      شما در واقع رتبه ١٤٠٠ كشور شديد كه تو منطقه ميشيد سه رقمي و نه دو رقمي يا تك رقمي.خوبه كه اعضاي كانالتون بدونن كه شما با سهميه رفتيد دانشگاه تهران و نه صرفا با تلاش خودتون.
      از اين بابت ناراحتم كه بچه هاي كنكوري با اين تصور كه دارن با يه رتبه تك رقمي يا دو رقمي مشاوره ميگيرن،عضو كانالتون ميشن و حرف هاي شمارو گوش ميدن.حرف ها و توصيه هايي كه گاهي ضعف هاي بزرگى داره كه ممكنه به طرف لطمه بزنه.مثلا روش مطالعه ي زيست كه تو كانالتون هست،به نظر من و شايد خيلي ها غلط و قديمي هست.
      اوه، چه افشاگری بزرگی کردی که گفتی ایشون با سهمیه رفته دانشگاه تهران!
      دوست عزیز، ایشون خودش تو مصاحبه ش، که لینکش تو امضاش پایین هر پستش هست، گفته که سهمیه داشته. و هیچ جا هم ادعا نکرده، بدون سهمیه، رتبه 2 رقمی آورده. گرچه همین نتیجه ش هم قطعا حاصل کار و تلاش زیاده و متضمن این موضوع که ایشون تجارب فراوانی داره که میتونه برای خیلی از داوطلب ها مفید باشه.
      اون تبلیغی هم که دیدی : "مشاوره با رتبه های تک رقمی و دو رقمی" الکی نیست. از طریق کانال ایشون میتونید با پرداخت هزینه ای از رتبه های تک رقمی و دو رقمی، مشاوره و برنامه درسی بگیرید.
      %DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84.png

پ.ن: ضمنا "کار شما" و نه "کاره شما" !
      ویرایش توسط amir.mousavi : 10 شهریور 1397 در ساعت 16:01

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما چه روشی برای زیست پیشنهاد میدید؟
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.mousavi نمایش پست ها
      اوه، چه افشاگری بزرگی کردی که گفتی ایشون با سهمیه رفته دانشگاه تهران! دوست عزیز، ایشون خودش تو مصاحبه ش، که لینکش تو امضاش پایین هر پستش هست، گفته که سهمیه داشته. و هیچ جا هم ادعا نکرده، بدون سهمیه، رتبه 2 رقمی آورده. گرچه همین نتیجه ش هم قطعا حاصل کار و تلاش زیاده و متضمن این موضوع که ایشون تجارب فراوانی داره که میتونه برای خیلی از داوطلب ها مفید باشه. اون تبلیغی هم که دیدی : "مشاوره با رتبه های تک رقمی و دو رقمی" الکی نیست. از طریق کانال ایشون میتونید با پرداخت هزینه ای از رتبه های تک رقمی و دو رقمی، مشاوره و برنامه درسی بگیرید.برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: کانال.PNG
مشاهده: 397
حجم: 13.6 کیلو بایتپ.ن: ضمنا "کار شما" و نه "کاره شما" !
      شايد بچه هاي اينجا بدونن ايشون با سهميه رفته دانشگاه تهران ولي هر ٢٦٠٠ نفري كه عضو اون كاناله هم ميدونه ايشون سهميه داشته؟قطعا بيشترشون نميدونناينجا هم يجورايي مجبور بودن كه بگن سهميه داشتن چون تو مصاحبه بايد عكس كارنامشونو ميفرستادن!
      ...I will revive The Great Alexander

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شايد بچه هاي اينجا بدونن ايشون با سهميه رفته دانشگاه تهران ولي هر ٢٦٠٠ نفري كه عضو اون كاناله هم ميدونه ايشون سهميه داشته؟قطعا بيشترشون نميدونناينجا هم يجورايي مجبور بودن كه بگن سهميه داشتن چون تو مصاحبه بايد عكس كارنامشونو ميفرستادن!
      ببین وسط شهر که بنر نزده من دانشجو پزشکی تهرانم و کانال مشاوره تحصیلی دارم، بیاید جوین شید! کلا هیچ نوع تبلیغاتی نکرده. به نظرم این یعنی اتفاقا بیشتر اون اعضا بچه هایی ان که همینجا پیگیر فعالیت هاش بودن و بعد عضو کانال شدن و پیام هارو آگاهانه برای دوستاشون فروارد کردن. بعد، گذشته از این حرف ها، یه جوری رو این موضوع "سهمیه" تاکید می کنی انگار بنده خدا پاسخبرگشو سفید داده، بعد به خاطر این سهمیه گفتن تو بیا دانشگاه تهران بخون. نتیجه ی خودش برای این که تجاربش تو بیشتر درس ها قابل استناد و الگوبرداری باشن کافیه به نظرم. و بعد نکته مهم دیگه هم اینه که ایشون با رتبه های تک رقمی و دو رقمی ارتباط نزدیک دارن و یحتمل بعضی از این ایده ها هم از مشورت با اون ها حاصل شده. در کل به نظرم فعالیت "رایگان" ایشون تو این فضای پر زرق و برق و البته پر از دروغ "مشاوره ی تحصیلی"، مغتنمه.
      ویرایش توسط amir.mousavi : 10 شهریور 1397 در ساعت 18:08

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من میدونستم سهمیه داشته و از طریق انجمن هم باهاش اشنا شدم. مگه برا سهمیه ها فرش قرمز پهن کردن برا رفتن به پزشکی و... اونم زحمت زیاد داره

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درصداشون که بدون سهمیه هست....زیست هفتاد زدن

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ممنون بابت ویس هاتون
      یه ذره انصاف خوبه ایشون از اول همه چی صادقانه گفتن من خودم با توجه به تایپیک و شناختی داشتم لینک کانالشو به چند نفر که میشناختم دادم خوشبختانه چون از قبلا هم عضو انجمن بودن اکثریت در جریان رتبه و صحت حرفاشون هستن
      تو مصاحبه رتبه دو رقمی هامونم هست ککه ازشون تشکر کردن بابت راهکارهای خوبشون
      نمیدونم مشکلتون چیه ولی به نظرتون تجربه کسی که خودش خونده رتبه خوبی هم اورده از راهنمایی هاش رتبه های دورقمی هم راضی بودن بهتره یا مشاوری که اصلا نه کنکورشو داده نه این درسا رو خونده و...حداقل قدردان باشید که دارن تجربه هاشون رو رایگان میزارن
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کارش درسته و همه ما به اعتبار آی دی matrooke بوده ک این تاپیک رو مطالعه کردیم
      حالا میخواد رتبه ش ده رقمی یا دانشگاه دوقوز آباد درس بخونه

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خیلی ازاونهایی که بدون سهمیه به پزشکی تهران رسیدندریاضی روبالای70زدندولی ایشون حتی بقول شماباسهمیه هم رفته باشندریاضی رو86/7درصدزده اند
      نگران منی به توقرصه دلم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من مخالف صد درصد سهمیه هستم

کارنامه ایشون هم موجوده، ایشون دانشگاه معمولی پزشکی روزانه قبول میشدن اما با سهمیه تهران میخونن
      این رو هم همه میدونن و کسی انکار نمیکنه چون واضحه

اما روش های درس خوندن و تاپیک های مفیدشون رو نمیشه ناحقی کرد
      تاپیک هاشون رو یک نگاه بندازید شاید چند ساعت تایپ شده باشه و دسته بندی شده
      واقعا یکی از مفید ترین و بامعرفت ترین و انسان ترین کاربرایی هست که توی این فروم دیدم
      تعداد اعضای فروم که پزشکی قبول میشن و 180 درجه تغییر نمیکنن شاید کم تر از انگشتای یک دستم باشه
      ایشون رایگان و با حوصله همه تجربیات مفیدشو در اختیار بقیه میزاره و اگر کاربری مو به مو این تاپیک هارو بخونه و عمل کنه نتیجه میگیره و دل خانوادش شاد میشه
      واقعا کم ارزش داره؟؟؟
      من میدونم هدفتون توهین نبوده
      اما من خودمو جای این آدم میزارم واقعا خستگی تو تنم میمونه یکی وسط تاپیک مشاوره اینو بگه
      یکم مهربون باشیم با هم به جایی بر نمیخوره
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری
      ویرایش توسط mina_77 : 25 شهریور 1397 در ساعت 04:40 دلیل: غلط املایی

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنون از آقای matrooke بابت راهنمایی هاشون .

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میشه ایدی خودتونم بدید؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عالی
      واقعا دمت گرم ینی ترکوندی
      قطعا هر کسی که نیزای داشته باشه میتونه با این مطالب مفیدی که نوشتید بر طرفش کنه
      اجرکم عندالله

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)