خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 74
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moltafett نمایش پست ها
      حالا کدوم با دلیل

Sent from my ASUS_Z00LD using Tapatalk
      کاملا سلیقس!ولی رتبه های 96 که من باهاشون بودم خیلی حال نکردن با ماز
      سلیقه ی خودم هم با اقای زارعه!
      دلیل هم که تو پیام قبلی گفتم!
      این اختلافاتی که بچه ها دارن میارن مربوط به سلیقس واقعا این مدت قدرت طراحا رفته بالا واس همین خوب زیاده!
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظره من این آزمونا برا رتبه های برتره که میخوان زیستو از 90 ببرن 95 و مجبورن دنباله سوالات جاده خاکیه کنکور برن (هرچند اونم حاصله زحمت خودشه) وگرنه کسی که 70 درصدو نداره و تثبیت نکرده دنباله اون باشه دیدش به زیست منفی میشه
      هرچند همون درصدایه غول هم بگردی بدونه این آزمونا کسی هست که نتیجه گرفته باشه
      خداییش نگاه کنید ماز زده تشابه 96 درصدی اون یکی 97 درصدی حالا میبینی سوال گفته خزه اینا تشابه گرفتن
      نظره همه دوستان محترمه ولی نظره من اینه نیازی به این آزمونا نیس فقط دغدغه فکری ایجاد میکنن
      ویرایش توسط AmirNSB : 08 شهریور 1397 در ساعت 22:05

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasan78 نمایش پست ها
      سلام دوستان کدومشو ترجیح میدین برای نظام قدیم؟
      اونایی که پارسال ماز آزمون دادن برای کنکور 97 به دردشون خورد؟مای زیستی ها چطور؟
      درسته که بعضی سوالات ازمون های پارسال ماز غلط علمی داشته و به ضرر بچه ها در کنکور شده؟
      نکات مثبت و منفی این 2 ازمون چیه به نظرتون؟
      لطفا همه بیان
      سلام من از مای زیست اطلاعات زیادی ندارم ولی مازو تایید میکنم به شرط اینکه واقعن تحلیل کنید سوالا و پاسخشو قشنگ بخونید و سعی کنید ی جهت گیری مطالعاتی پیدا کنید نع اینکه فقط دلتون خوش باشه ارع واسه مازم اسم نوشتم یا اینکه شرکت کردم و درصد خوبیم کسب کردم..نع....پاسخنامش عالیه از دستش ندید!
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

4. Top | #19
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من فک میکنم شما برید نمونه ها رو از هر دو ببینید خودتون میتونید ببینید کدوم بهتره واستون
      من شخصا مای زیست رو میگم چون تا موقعی که آقای زارع توی ماز بودن سوالا با کیفیت و خوب بودن اما پس از جدایی شون از ماز دیگه سوالا خیلی الکی شد و رفت تو جاده خاکی به قول معروف

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام من همیشه ارزو داشتم در المپیاد زیست ایران و بعد از اون المپیاد جهانی شرکت کنم ولی خب زمانی که خواستم شرکت کنم دیگه کار از کار گذشته بود ولی قسم خوردم داخل کنکور با یه درصد عالی جبران کنم و در کل بالای 80 زدن زیست داخل کنکور اندازه خوردن یه لیوان اب فقط برام زحمت داره ولی خب در مورد ازمونهای انلاین نظرم رو بهتون میگم...
      خب حقیقت اینه که این تطابق هایی که موسسات میذارن رو سایت رو بندازین سطل اشغال چون اگه اینجوری بود پس دیگه چ نیازی هست که کتاب رو باز کنید یا تست های متنوع کار کنید یعنی فقط باید با برسی19 تا ازمون به درصد بالای 90 برسید طبق تطابقی که دادن خب پس واضحه که اینجوری نیست...
      اما شما با هیچ کدوم از اینا نمیتونید به تنهایی به درصد 60 هم برسید چون حکم مکمل رو. ارن و اصلا جای منبع مادر رو نمیگیرن و زمانی به کار میان که در کنار اون باشن...
      ولی خب اگه زمان دارید و شرایط مالی خوبی هم دارید و عین خودم عاشق زیست هستید هم لیموترش هم ماز و هم مای زیست شرکت کنید و لذت ببرید از زیست شناسی و فقط هدفتون یادگیری باشه نه رقابت و سنجش
      ولی اگه هم شرایطش رو ندارید فقط یکی رو شرکت کنید و در کنارش از ازمون خیلی سبز یا فار پیش یا ازمون تدریجی استفاده کنید.
      یاعلی...
      یه توصیه بهتون میکنم اگه دنبال درصد بالا هستین اونم اینه که فقط هدفتون از تست زدن این باشه که یه نکته جدید یاد بگیرید و وارد کتاب کنید همین...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام من همیشه ارزو داشتم در المپیاد زیست ایران و بعد از اون المپیاد جهانی شرکت کنم ولی خب زمانی که خواستم شرکت کنم دیگه کار از کار گذشته بود ولی قسم خوردم داخل کنکور با یه درصد عالی جبران کنم و در کل بالای 80 زدن زیست داخل کنکور اندازه خوردن یه لیوان اب فقط برام زحمت داره ولی خب در مورد ازمونهای انلاین نظرم رو بهتون میگم...
      خب حقیقت اینه که این تطابق هایی که موسسات میذارن رو سایت رو بندازین سطل اشغال چون اگه اینجوری بود پس دیگه چ نیازی هست که کتاب رو باز کنید یا تست های متنوع کار کنید یعنی فقط باید با برسی19 تا ازمون به درصد بالای 90 برسید طبق تطابقی که دادن خب پس واضحه که اینجوری نیست...
      اما شما با هیچ کدوم از اینا نمیتونید به تنهایی به درصد 60 هم برسید چون حکم مکمل رو. ارن و اصلا جای منبع مادر رو نمیگیرن و زمانی به کار میان که در کنار اون باشن...
      ولی خب اگه زمان دارید و شرایط مالی خوبی هم دارید و عین خودم عاشق زیست هستید هم لیموترش هم ماز و هم مای زیست شرکت کنید و لذت ببرید از زیست شناسی و فقط هدفتون یادگیری باشه نه رقابت و سنجش
      ولی اگه هم شرایطش رو ندارید فقط یکی رو شرکت کنید و در کنارش از ازمون خیلی سبز یا فار پیش یا ازمون تدریجی استفاده کنید.
      یاعلی...
      یه توصیه بهتون میکنم اگه دنبال درصد بالا هستین اونم اینه که فقط هدفتون از تست زدن این باشه که یه نکته جدید یاد بگیرید و وارد کتاب کنید همین...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من برای بالای 80 زدن این کار رو میکنم...
      55 درصد کتاب و 45 درصد تست میزنم و منابعم اینان
      4جلدی الگو و ایکیو و ازمون تدریجی تک رقمی ها و سه سطحی قلمچی و ازمون خیلی سبز و ازمون ماز و لیمو ترش و شاید اگه وقت کردم مای زیست هم شرکت کنم راستش چون از طریق همین تاپیک و همین امروز باهاش اشنا شدم...
      در دوران جمع بندی هم 50 الی 60 ازمون جامع به همراه خوندن حداقل 5بار کل کتاب...
      ایشالله در بدترین شرایط 80 رو زدیم...
      راستی خواستم ازمون فار رو هم کار کنم که پایه اش پاسخنامه نداره و پیشش هم واقعا عالی بود تست هاش ولی خب دیگه وقت ندارم...
      جالب اینجاس بدونید که با یک سوم منابع بالا هم میشه به بالای 80 رسید...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      راستی از mtrooke هم تشکر میکنم بابت وویس ها و تمام عصر داشتم داخل اتاق گوش میکردم بهشون ولی خب در باره منابع همه رو کامل تحلیل نکرد مثلا فیزیک مبتکران و...
      ولی خب خیلی خوب بود دستت درد نکنه داداش...
      ولی یکم عجیبه که چرا خودشون با این همه تجربه عمومی ها رو خراب کردن

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamiD2829 نمایش پست ها
      ماز بعد از جناب زارع "ما" اي بيش نيست
      كه البته بازم كيفيت خوبي ارائه ميده نه اينكه بد باشه ولي خب افت داشته يه مقدار
      ولي منم با نظر دوستان موافقم و سبك طرح تست جناب زارع تطابق بيشتري با طراح كنكور داره و ماي زيست رو ترجيح ميدم
      ایول بهترین پاسخه ب نظر من البتهاینو بگم اگ برین ماز سوالای تکراریه سال های قبل بهتون میدن

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درمورد هزینه های هر دو آزمون اگه اطلاع دارین بگین و اینکه زمان برگزاری چه موقع است امکانش هست 2تاشو ثبت نام کنیم؟؟؟؟؟؟؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.sh نمایش پست ها
      درمورد هزینه های هر دو آزمون اگه اطلاع دارین بگین و اینکه زمان برگزاری چه موقع است امکانش هست 2تاشو ثبت نام کنیم؟؟؟؟؟؟؟
      اره امکانش که هست قیمت های ماز ازمون های زیست به تنهایی219 و مای زیست199هس

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      سلام من از مای زیست اطلاعات زیادی ندارم ولی مازو تایید میکنم به شرط اینکه واقعن تحلیل کنید سوالا و پاسخشو قشنگ بخونید و سعی کنید ی جهت گیری مطالعاتی پیدا کنید نع اینکه فقط دلتون خوش باشه ارع واسه مازم اسم نوشتم یا اینکه شرکت کردم و درصد خوبیم کسب کردم..نع....پاسخنامش عالیه از دستش ندید!
      شما امسال شرکت میکنید؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      شما امسال شرکت میکنید؟
      من دانشجو هستم
      با توجه به تجربه سال کنکورم گفتم...کنکور۹۶
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من دانشجو هستم
      سوالای امسالو از کجا میشع گیر اورد

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من دانشجو هستم
      سوالای امسالو از کجا میشع گیر اورد

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن