خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

ریاضی منتظری خوبه?

دوستان کس دی وی دی منتظری رو دیده نتیجه گرفته? واقعا بگه ها نه برا اینکه چون از بالا پایین پریدن منتظری خوشش نمیاد بیاد نظر بده واقعا بگین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      دوستان کس دی وی دی منتظری رو دیده نتیجه گرفته? واقعا بگه ها نه برا اینکه چون از بالا پایین پریدن منتظری خوشش نمیاد بیاد نظر بده واقعا بگین
      سلام....در این مورد نظرات متفاوت .بعضی ها میگن خوبه ولی من ازنحوه تدریسش خوشم نیومد.
      بهترین کار اینه یکی از پکهاشو بگیری ببینی میتونی باهاش پیش بری یا نه اگه برات خوب بود بقیه رو هم بگیر

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام....در این مورد نظرات متفاوت .بعضی ها میگن خوبه ولی من ازنحوه تدریسش خوشم نیومد.
      بهترین کار اینه یکی از پکهاشو بگیری ببینی میتونی باهاش پیش بری یا نه اگه برات خوب بود بقیه رو هم بگیر
      پس این رتبه برترا چی میگن خوبه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منظورت اونایی هست که میارن تلویزیون؟
      ویرایش توسط reza2018 : 07 شهریور 1397 در ساعت 22:23

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      http://forum.konkur.in/thread62396.html
      مصاحبه ایشون رو بخون میفهمی چرا رتبه های برتر میان میگن خوبه.

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      http://forum.konkur.in/thread62396.html
      مصاحبه ایشون رو بخون میفهمی چرا رتبه های برتر میان میگن خوبه.
      من که به خود این رتبه برترم اعتماد ندارم در ضمن ویسی که گذاشته خیلی اماتوریه حرف اخر از کی تا حالا افتاده به این و اون زنگ میزنه بیاین تو برناممون دیگه در این حدم نیس

7. Top | #7
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من که به خود این رتبه برترم اعتماد ندارم در ضمن ویسی که گذاشته خیلی اماتوریه حرف اخر از کی تا حالا افتاده به این و اون زنگ میزنه بیاین تو برناممون دیگه در این حدم نیس
      با عرض پوزش من علاوه بر ایشون یکی از همشهریامم اینو تصدیق کرده تازه یه سری مشاور نما هم داره که حالا باید یه مدت طولانی باهاشون کار کنید تا بفهمید چی میگم

من به هیییییییچ عنوان توصیه اش نمیکنم
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پکیج ریاضی اقای منتظری میتونه اثر بخش باشه به شرطی که ..... برای مثال در مبحث احتمال 17 ساعت تدریس شده (البته 17 ساعت تایم خود دوی دیه به کنار استپ ها برای حل پلی بک دادنا و نوشتن ها ) ( البته با 500 تست ایشون حل میکنن ) حالا شما باید بیای بررسی کنی ببینی که ایا اگه برای احتمال درسنامه مهروماه رو بخونی چقدر طول میکشه ؟ مثلا جواب 5 ساعته حالا شما میمونی و 12 ساعت مفید دیگه که میتونی خودت تستارو حل کنی و تقریبا با حل 500 تست از کتابای تست بسیار قوی تر خواهی شد تا اینکه یکی برات تستو حل کنه اگه جوابتون این باشه که تستی که اقای منتظری حل میکنه شما دوباره حل کنید خوب اینطوری بازده مطالعاتی 50 درصد کم میشه علاوه برا این تستی که شما باهاش کلنجار میرین از روی کتاب تست خیلی مفید تر میتونه باشه این نظر من بود ( از پکیجای اقای منتظری استفاده کردم یک ماه نتیجه نگرفتم ( من نتیجه نگرفتم شاید یکی دیگ میگرفت (
      ویرایش توسط navidm46 : 08 شهریور 1397 در ساعت 04:25

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن