خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 59
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      آفرین استارت خیلی سخته.اگه بیفتم رو غلتک درس خوندن راه میفتم ولی اولش جون آدم میخواد بیاد بالا.خصوصا که میدیدم تو کتابخونه مثه چی میخوندن و من هی دم به دقیقه نگاه به ساعت میکردم کفری تر میشدم.
      مشکلم اینه که کمال گرا هستم با این همه تنبلی که دارم.یعنی میگم یا درس نمیخونی یا اگه خوندی 10 ساعت باید بخونی.امان از ادمای 0 یا 100 ای.
      وقتی یه درسی رو میخونم با خودم میگم خب من پارسالم اینا رو خودندمو فک کردم بلدم ولی کنکور گند زدم حالا هم دارم همونا رو میخونم.اینه که اعصابمو میریزه به هم وسواس پیدا میکنم که حتما باید یه شکل دیگه بخونم که مثه پارسال نشه.شروع می کنم به گیر دادن به تستا و کتاب و...کلا انرژیم تحلیل میره.
      ممنونم به خاطر وقت با ارزشتون که برام گذاشتین.
      استارت واقعن سخته ولی تا شروع نکنی موفق نمیشی...تلاش کن یکم قطعن میشه!من پیشنهاد میکنم شما اهدافتونو کوتاه مدت در نظر بگیرید گفتمم مثلن واسه صب تا ظهرتون برنامه بریزید بعد گسترشش بدید.زیاد ازمونک از خودتون بگیرید تا ذهنتون بفهمه ک هنوز به حد کافی آماده نیس.و اینکه تحلیل انرژی و خستگی هم کاملن منطقیه یکم استراحت کنید بعد دوباره شروع کنید استراحتتون بیشتر ی رب ۲۰دقیقه نشه دیگ چون واقعن از درس جدا میشید(استراحت بین دروس منظورم بودا نه نیمروز)
      خواهش میکنم شروع کنید و سمج باشید قطعن میشه!
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      استارت واقعن سخته ولی تا شروع نکنی موفق نمیشی...تلاش کن یکم قطعن میشه!من پیشنهاد میکنم شما اهدافتونو کوتاه مدت در نظر بگیرید گفتمم مثلن واسه صب تا ظهرتون برنامه بریزید بعد گسترشش بدید.زیاد ازمونک از خودتون بگیرید تا ذهنتون بفهمه ک هنوز به حد کافی آماده نیس.و اینکه تحلیل انرژی و خستگی هم کاملن منطقیه یکم استراحت کنید بعد دوباره شروع کنید استراحتتون بیشتر ی رب ۲۰دقیقه نشه دیگ چون واقعن از درس جدا میشید(استراحت بین دروس منظورم بودا نه نیمروز)
      خواهش میکنم شروع کنید و سمج باشید قطعن میشه!

از این به بعد سعی می کنم اینجوری بشم
      که بعدش کم کم اینجوری شم
      فیزیکریاضی
      بازم هزاران بار ممنون

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh 1377 نمایش پست ها
      نه هنوز از کنکور 97 خسته ام الان که اصلا نمیتونم یک کلمه هم بخونم
      ایشالا که هر چه زودتر محکم شروع کنین به درس خوندن

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام.راستش نمیدونستم چه متنی بنویسم واسه تشکر...کلی فکر کردم آخرشم چیزی به ذهنم نرسید انقدر که حرفاتون خوب بود و ارزشمند.
      حتما اینایی که گفتم رو مینویسم ولی به اتاقم نمیچسبونم چون خانواده ممکنه بیان بخونن و دستم بندازن که آره توهم داری...تو بهشتی بیاری؟!
      یکی از نزدیکانم که نمیخوام بگم کیه بهم گفت من امضا میدم که تو هیچ وقت پزشکی نمیاری.انقدر از این حرف ناراحت شدم که بعد از چند سال هنوزم تو ذهنم هست.واسه همین نمیخوام تو اتاقم افکار و آرزوهامو بچسبونم که بیاد ببینه.می نویسم میذارم لای دفترم.انقدر دوست داشتم عکس دانشگاه شهید بهشتی رو بچسبونم توی اتاقم ولی نمیشه.
      آره از این آدمام که داءم حسرت گذشته رو میخورم.
      خیلی ممنون خیلی خیلی ....به توان n .کاش آدمایی مثه شما اطرافم بیشتر بودن.
      مرسی که هستین....خدایا ممنون که از این بنده های خوب جلوی پام میذاری������
      در ضمن بله فارغ التحصیلم
      این دیگه چه فامیلیه ازاینا کلا دوری کن

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی ولی ما که انتخاب رشته رو کردیم اگه به صلاح باشه قبول میشیم میریم
      ویرایش توسط fatemeh 1377 : 09 شهریور 1397 در ساعت 00:58

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      این دیگه چه فامیلیه ازاینا کلا دوری کن
      یکی از اعضای خانواده

7. Top | #37
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      لامصب درس عین بدنسازی میمونه هفته اول سخته ولی از هفته بعدش اگه درس نخونی روزت روز نمیشه دقیقا عین باشگاه که اگه نری اون روزت بی انرژی میشی و حال هیچی رو نداری

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یکی از اعضای خانواده
      عجب
      خوب اشکالی نداره احتمالا بهت گفته تحریکت کنه بیشتر تلاش کنی

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      لامصب درس عین بدنسازی میمونه هفته اول سخته ولی از هفته بعدش اگه درس نخونی روزت روز نمیشه دقیقا عین باشگاه که اگه نری اون روزت بی انرژی میشی و حال هیچی رو نداری
      اره دقیقا...فعلا من در مرحله ثبت نام باشگاهم.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      عجب
      خوب اشکالی نداره احتمالا بهت گفته تحریکت کنه بیشتر تلاش کنی
      نه اتفاقا.کاملا معلوم بود از عمد میگه که خوشبختانه به حرفشم تا حالا رسیده
      گاهی اوقات زخمی که خودیا میزنن کاری تر از غریبه هاست...بعضی حرفا رو اگه آدم آلزایمرم بگیره یادش نمی ره...چه خوبش چه بدش

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

از این به بعد سعی می کنم اینجوری بشم
      که بعدش کم کم اینجوری شم
      فیزیکریاضی
      بازم هزاران بار ممنون

ایول بترکون....خواهش
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

12. Top | #42
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اره دقیقا...فعلا من در مرحله ثبت نام باشگاهم.

فقط هفته اول رو نرو یکم خستگی و کوفتگی و خام ناماغ داره از هفته دوم برو

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم که مرداد شروع کردم سختم بود ولی جایزه گذاشتم برای رسیدن به ساعت مطالعه خاص و اینم به خانواده گفتم. به تدریج ساعتمو طی 2-3 هفته بالا بردم شاید اینم حربه ی بدی نباشه امتحان کنید! نوشتن هدف که دوستان هم گفتند خیلی فکر کنم اثرگذار باشه.

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr-nazanin نمایش پست ها
      سلام.صاف میرم سر اصل مطلب
      من قرار گذاشتم تا شهریور به خودم استراحت بدم و بعد بشینم بکوب بخونم...ولی شهریور شد و من همچنان در خواب زمستانه فرو رفتم
      چند روزه دارم با خودم کلنجار میرم بشینم سر درس دو روز رفتم کتابخونه 2 ساعت که شد کلافه شدم برگشتم. دیشب گفتم زود میخوابم که صبح اول وقت برم کتابخونه تا شب بمونم،شب ساعت 10 خوابیدم ولی صبح با اینکه خوابم نمیومد تنبلی کردم و نرفتم.
      نه از تفریحاتم لذت میبرم نه از درس خوندنم...
      نمی دونم دیگه واقعا از دست خودم کلافمممم...
      راه حلی چیزی اگه هست ممنون میشم به اشتراک بذارین.
      سلام

من سال پیش اینطوری شده بودم و مشاورم نجاتم داد. آدم پر از انرژی و نشاطی هست و عاشق کارش.

اگر خواستی بهم pm (پیغام خصوصی) بده بهت اطلاعات تماسشو بدم. مطمئن باش نتیجه می گیری.

نمی دونی من سال پیش چقدر داغون بودم. بی هدف و انگیزه. و از همه بدتر تمرکز نداشتم. منم مثلا 6 بیدار می شدم می گفتم الان تا 1 ظهر 7 ساعت بکوب می خونم. ولی در نهایت تا آخر شب 2 ساعت هم مفید نخونده بودم. و وقتم هدر می رفت. حتما بهم پیام بده.

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.راستش نمیدونستم چه متنی بنویسم واسه تشکر...کلی فکر کردم آخرشم چیزی به ذهنم نرسید انقدر که حرفاتون خوب بود و ارزشمند.
      حتما اینایی که گفتم رو مینویسم ولی به اتاقم نمیچسبونم چون خانواده ممکنه بیان بخونن و دستم بندازن که آره توهم داری...تو بهشتی بیاری؟!
      یکی از نزدیکانم که نمیخوام بگم کیه بهم گفت من امضا میدم که تو هیچ وقت پزشکی نمیاری.انقدر از این حرف ناراحت شدم که بعد از چند سال هنوزم تو ذهنم هست.واسه همین نمیخوام تو اتاقم افکار و آرزوهامو بچسبونم که بیاد ببینه.می نویسم میذارم لای دفترم.انقدر دوست داشتم عکس دانشگاه شهید بهشتی رو بچسبونم توی اتاقم ولی نمیشه.
      آره از این آدمام که داءم حسرت گذشته رو میخورم.
      خیلی ممنون خیلی خیلی ....به توان n .کاش آدمایی مثه شما اطرافم بیشتر بودن.
      مرسی که هستین....خدایا ممنون که از این بنده های خوب جلوی پام میذاری������
      در ضمن بله فارغ التحصیلم
      من پسر خالم تابستون پارسال كه با هم ديگه حرف ميزديم،وقتي هدفمو بهش گفتم،گفت تو با اين چيزايي كه من ازت ميشناسم، نميتوني(مشكلش اين بود و هست كه فكر مي كرد چون تايم زيادي باهم بوديم،خيلي خوب منو ميشناسه!جالبيش اينجاست حتي خودمونم خودمون رو نميشناسيم بعد بقيه فكر ميكنن مارو ميشناسن!!).بعد شروع كرد به گفتنه داستانهايي از ادمايي كه پزشكي اوردن.مثلا گفت يكي از هم كلاسي هاش از دوم دبيرستان گوشي از اين معموليا داشته و از همون موقع واسه كنكور ميخونده.يا يكي ديگه خودش از كتاب، تست طرح مي كرده و حل مي كرده،و داستان هايي از اين تيپ...خلاصه يا تو ذهنش از كسايي كه به هدفشون رسيدن غول ساخته بود،يا ميخواسته واسه من از اونا غول بسازه!
      من يكم ناراحت شدم از حرفش مخصوصا كه با همديگه يه دوران همبازي بوديم.
      تو مدرسه هم منو گاهي مسخره ميكردن بابت اهدافم.ولي خب به قول نيچه،[هر]چيزي كه منو نكشه قوي ترم ميكنه.ما بايد از گذشته درس بگيريم.به حرف ادمايي كه به روياهاي خودشون نرسيدن و فراموش كردن رويا داشتن چه حسي داره،يا برعكس به حرف كسايي كه به شدت مغرور شدن،به حرف هاي اين دو دسته نبايد گوش كرد.

اينكه گفتيد نميتونيد بچسبونيد ديوار چون بقيه ممكنه مسخرتون كنن،اين دليلي بود كه خوده من هم كاغذي كه روش هدفم رو نوشته بودم،جايي چسبوندم كه بقيه نبينن.
      يه راه حل براش ميگم شايد به كارتون اومد.تو اينترنت يه عكس از اتاق عمل يا يه سري جراح با اون روپوش مخصوصشون(سبز رنگ)پيدا كنيد و پرينت بگيريد(ترجيحا رنگي).بعد بچسبونيدش ديوار اتاقتون.وقتي كسي ببيندش،نميدونه منظور شما از اون عكس،پزشكي دانشگاه بهشتيه،فقط خودتون اينو ميدونين.شايد اينجوري كمتر تيكه بندازن،شايد...

يه چيزي هم بگم.دليل اينكه حرف هاي بي پايه و اساس و مسخره ي بعضي ها چنان روي ما تاثير داره كه حرف هاي مثبت بعضي هاي ديگه نداره به نظرم دوتا چيزه.اول،يه سري افراد هستن كه خيلي جدي تو روت نگاه ميكنن و چرت و پرت ميگن.دوم،اينه كه ما اون طرف مقابل رو تو ذهنمون خيلي بزرگ ميكنيم.فكر ميكنيم خيلي ميدونه و اين حرفارو داره از تجربه يا مثلا از سره دانشش ميزنه!ولي در حقيقت صرفا اومده يه حرفي بزنه كه زمان براش بگذره!!

اميدوارم ادمايي مثه شما كه رويا دارن به روياهاشون برسن.چون تو اين دنيا واقعا هيچ چيزي،هيچ چيزي باحال تر از رويا داشتن و رسيدن بهش نيست.
      ...I will revive The Great Alexander

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن