خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb اپ اندروید تستونک سوالات کنکورهای 92 تا 95 با پاسخ تشریحی

سلام
      من دوسال قبل برای یادگیری برنامه نویسی اندروید یک برنامه بر مبنای سوال های کنکور تجربی و ریاضی نوشته بودم که مدت کوتاهی هم در بازار قرار دادم ولی به دلیل مشغله و عدم امکان پشتیبانی در سایت بازار غیرفعالش کردم .
      این برنامه تستونک نام دارد و دارای دو نسخه تجربی و ریاضی است و سوالات کنکور ۹۲ تا ۹۵ را پوشش میدهد .
      دارای دو حالت مرور و آزمون است که در حالت آزمون ۶ دوره آزمون با فاصله های زمانی دلخواه تنظیم شده در تنظیمات نرم افزار تکرار میشوند تا امکان مرور با فواصل مشخص و یادگیری بهتر را فراهم کنند .
      در بخش آمار می توانید به شکل نموداری میزان پیشرفت خود و سوالاتی که دفعات بیشتری اشتباه پاسخ داده اید را مشاهده کنید .
      در زیر هر سوال هم بلافاصله می توانید پاسخ تشریحی سوال را مشاهده کنید البته این گزینه هم به شکل کامل از طریق تنظیمات و هم به شکل موقت در همان صفحه آزمون قابل غیرفعال کردن است.
      تنها ایراد این برنامه این است که در برخی از موبایل های قدیمی سرعت لود شدن فرمول های ریاضی قدری کند است.
      به هر حال گفتم شاید این برنامه به کار عده ای بیاید ... چون به هر حال چند سال بعد این سوالات قدیمی می شوند و نرم افزار از رده خارج می شود.
      هرگونه استفاده رایگان ... اشتراک گذاری و کپی این برنامه آزاد است.

و مدیران بخش هم کاملا صاحب اختیار هستند که اگر این برنامه در جای مناسبی مطرح نشده آن را حذف کنند یا به تاپیک مناسبی انتقال دهند و به هر نحوی که فکر می کنند درست است، در اختیار دانش آموزان قرار دهند چون برای من مقدور نیست که مرتب به اینجا سر بزنم و پاسخگوی سوالات باشم.
      ir.homa.school.testoonak_tajrobi0.jpgir.homa.school.testoonak_tajrobi1.jpgir.homa.school.testoonak_tajrobi2.jpgir.homa.school.testoonak_tajrobi3.jpgdownload.png

لینک های دانلود از سایت پیکو فایل

testoonak_riazi_103

testoonak_tajrobi_103

موفق و پیروز باشید ...
      بهروز کیا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موفق باشی به امید فعالیت بیشتر

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      nice
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن