خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بهترین منابع فیزیک کنکور

سلام دوستان کنکوری خسته نباشید
      نظرتونو راجب کتابای فیزیکی ک توی بازار هستش میخواستم بدونم
      بنظرم درس فیزیک یکی از اون درسایی هستش ک میتونن حسابی تستای متنوع و پیچیده ازش بدن و حال بچه ها رو بگیرن مثل فیزیک کنکور 96 ک خودم تجربش کردم
      باتوجه ب این کنکورا و سطح سوالاشون منبع یا منابع پیشنهادی شما واس فیزیک کنکور چیه؟
      پیشاپیش ممنون از نظراتتون
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چهار جلدی گاج

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nrs_Md نمایش پست ها
      بنظرم درس فیزیک یکی از اون درسایی هستش ک میتونن حسابی تستای متنوع و پیچیده ازش بدن و حال بچه ها رو بگیرن مثل فیزیک کنکور 96 ک خودم تجربش کردم
      باتوجه ب این کنکورا و سطح سوالاشون منبع یا منابع پیشنهادی شما واس فیزیک کنکور چیه؟
      بهترین همونی هستش که تو ازش بهتر یاد میگیری
      البته از بین همین 4 تا : گاج، خیلی سبز!، الگو، فریدشهریاری

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      بهترین همونی هستش که تو ازش بهتر یاد میگیری
      البته از بین همین 4 تا : گاج، خیلی سبز!، الگو، فریدشهریاری
      به سلام اقا اسماعیل کم پیدایی داداش
      خب اونکه صدالبته ولی بازم سبک نویسنده کتاب تو طراحی تستا و نوشتن درسنامه متفاوته من دنبال ی درسنامه روون هستم با تستایی در سطح کنکور نه خیلی پرت نه خیلی ساده
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

به سلام اقا اسماعیل کم پیدایی داداش
      خب اونکه صدالبته ولی بازم سبک نویسنده کتاب تو طراحی تستا و نوشتن درسنامه متفاوته من دنبال ی درسنامه روون هستم با تستایی در سطح کنکور نه خیلی پرت نه خیلی ساده
      قربانت عزیز
      خب واسه همین میگم ببین چی واسه خودت بهتره تو با کدوم راحت تری و بازدهیش واست بیشتره
      شاید اون درسنامه روون که شما انتظارشو داری واسه یه نفر دیگه یه تعریف دیگه داشته باشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      4جلد گاج.....یک بانک تست کامل ...اخر کتاب هم تشابه سوالات کنکور با تست های کتابو اورده

درسنامه هاش هم کامل هم کم حجم

پ.ن :خیلی سبزو مبتکران هم خوبن
      ویرایش توسط reza2018 : 07 شهریور 1397 در ساعت 01:44

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پایه خیلی‌ سبز + پیش‌ گاج +زیپ نشر فائق برای جمعبندی
      خودم پایه هم گاج زدم ولی‌خیلی سبز بهتره
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بههترین ها اینا هستن:گاج.خیلی سبز.مبتکران.الگو
      اگه فیزیکت ضعیفه و درسنامه روون میخوای الگو میره کنار.میمونه گاج. خیلی سبز .مبتکران
      حالا اگه میخوا فیزیک رو فقط با همون اطلاعات کتاب درسی یاد بگیری و مفهومی.مبتکران عالیه.درسامه کوتاه درعین حال کامل.اموزشش تو تست ها تکمیل میشه و نکته ها رو تو تست ها با پاسخ های فوق تشریحی میگه.به شخصه فیزیک رو از مبتکران دارم یاد میگیرم.و اگه وقت باشه دلم میخواد همیشه فیزیک بخونم.ولی از رو گاج و خیلی سبز از مجبوری میخوندم.
      ولی اگه میخوای فیزیک رو با فرمول های اضافی خارج از کتاب یاد بگیری و تست های بیشتر و بعضا تکراری. گاج و خیلی سبز.البته اکثر دانش اموزا و رتبه های برتر اینا رو داشتن.ولی این دلیل نمیشه که شما اینا رو انتخاب کنی با هر کدوم بیشتر حال میکنی انتخاب کن.
      البته این نظر شخصی بود.ودر نهایت اونی که باید انتخاب کنه شمایی.پس به قول زاپاتا هر کدوم رو بهتر میفهمی تهیه کن.چون برا هر کسی یکی از اینا جواب میده.مثل من که مبتکران جواب داده بنا به دلایلی که گفتم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن