خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

از چندم میریم دانشگاه؟

سلام
      دوستان با توجه به اینکه 23 مرداد بود سایت بسته شد برا انتخاب رشته اگر کارمندان ناسا هم تو سنجش با توجه به شرایطش کار کنن جوابا باید بین 20 تا 25 بیاد
      احتمالا بین 25 تا 30 ام هم که ثبت نامه
      حالا من باید یه سفر اجباری خارج از کشور برم از 2 مهر تا 6 مهر بنظرتون تو این حدود کلاسا و اینا شروع شده؟ دوست ندارم روز اول دانشگاه رو از دست بدم

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sirbigwig1998 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان با توجه به اینکه 23 مرداد بود سایت بسته شد برا انتخاب رشته اگر کارمندان ناسا هم تو سنجش با توجه به شرایطش کار کنن جوابا باید بین 20 تا 25 بیاد
      حالا من باید یه سفر اجباری خارج از کشور برم از 2 مهر تا 6 مهر بنظرتون تو این حدود کلاسا و اینا شروع شده؟ دوست ندارم روز اول دانشگاه رو از دست بدم
      باید تقویم آموزشی دانشگاهتون رو ببینی... ولی خب امسال معمولا از 31 شهریور شروع میشن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ActionSpider نمایش پست ها
      باید تقویم آموزشی دانشگاهتون رو ببینی... ولی خب امسال معمولا از 31 شهریور شروع میشن
      کاش دهم اینا شروع بشه از دست ندم واقعا ذوق دارم براش

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بخواس نخوای سر بی اطلاعی چند جلسه کلاس رو از دست میدی
      اصن نمیدونی تشکیل شده؟ نشده؟ با کیه؟کدوم کلاسه؟کدوم ساختمون؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      سلام
      پارسال ما از اول مهر رفتیم سر کلاس. البته بودن دانشگاه هایی که از سه شنبه ی هفته آخر شهریور رفتن یا حتی هفته دوم مهر. بستگی به دانشگاهتون و آمادگی برای شروع کلاسا داره. یکم کاغذ بازی اینا داره. سامانه باید کامل بشه و اینا. ثبت نام کامل بشه
      الان هم معلوم نمیشه. تقویم دانشگاه ها فعلا فقط واسه ورودی های قبلی مشخصه واسه ورودی های ۹۷ اکثرا نوشتن بستگی به سازمان سنجش داره. ورودی های قبلی از ۲۴‌میرن سر کلاس.
      ویرایش توسط hyun jung : 07 شهریور 1397 در ساعت 12:26

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تقوبم دانشگاه ها منتشر شده کلاسا های خیلی از دانشگاه ها از 14 شهریور شروع میشه حالا شما دانشگاه خودت رو چک کن
      سلام

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abia_morid نمایش پست ها
      تقوبم دانشگاه ها منتشر شده کلاسا های خیلی از دانشگاه ها از 14 شهریور شروع میشه حالا شما دانشگاه خودت رو چک کن
      داداش من منتظر جواب کنکورم باید بیاد اول واسه ترم اولیا متفاوت هست همیشه

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      خوشبحالت که پولدار ی میری خارج
      ​فارسی را پاس بداریم

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیر یه جوری میگی روز اول انکار چیه یا کلا استاد نمیاد یا اگه بیاد رتبه تون رو میپرسه و چند تا کتاب معرفی میکنه و حدود 800 هزار واستون خرج تولید میکنه
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      دوست عزیر یه جوری میگی روز اول انکار چیه یا کلا استاد نمیاد یا اگه بیاد رتبه تون رو میپرسه و چند تا کتاب معرفی میکنه و حدود 800 هزار واستون خرج تولید میکنه
      شاید بعضی اساتید اینجوری باشن ولی همه اینطور نیستن. بیشتر اساتید براساس طرح درسشون و جلسات با برنامه درس میدن از همون روز اول. البته بستگی به دانشگاه و رشته قبولی داره ولی دیگه فکر نکنم به این حد باشه که کلا همه هیچکاری نداشته باشن روز اول رو
      ۸۰۰ هزار؟! چرا؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      خوشبحالت که پولدار ی میری خارج
      بپوش تا بریم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      اقا من دوست دارم چیکار به شما داره اخه خاطره میشه به هرحال دیدن ادمایی که باید چهارسال ببینیشون کلا خاص هست روز اول

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      شاید بعضی اساتید اینجوری باشن ولی همه اینطور نیستن. بیشتر اساتید براساس طرح درسشون و جلسات با برنامه درس میدن از همون روز اول. البته بستگی به دانشگاه و رشته قبولی داره ولی دیگه فکر نکنم به این حد باشه که کلا همه هیچکاری نداشته باشن روز اول رو
      ۸۰۰ هزار؟! چرا؟
      عه جدی ؟ اخ که شاید از دست بدم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن