خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات

Question تغیر رشته در دانشگاه؟

سلام دوستان من به زیست شناسی و الکترونیک خیلی علاقه مندم و پتانسیل قبولی در رشته پزشکی رو دارم ولی علاقه خاصی به پزشکی و دندان و .. ندارم (رشتم تجربی پاییه یازدهمم) من میخام یه رشته ای رو انتخاب کنم که مباحث الکرونیک و شیمی و فیزیک و زیست(به خصوص مباحث ژنتیک و دستگاه عصبی) رو پوشش بده (مثل مهندسی پزشکی) اینجوری که خودم پرسیدم رشته بیوتکنولوژی و رشته بیوالکتریک و ببومکاترونیک اینی که من میخوام رو دارن منتها اون دو اخری ها مربوط به رشته ریاضی هستن ولی من تجربیم . رشته بی تکنولوژی هم که الکترونیک و مکانیکو خیلی پوشش نمیده . اگه شما رشته دیگری میشناسید که بتونه این مباحثو پوشش بده لطفا معرفی کنید( راستی درخصوص تغیر رشته ام به ریاضی هم ابگم که اولا دیره دومن هم از مباحث هندسه و حسابان و این جور چیزا سر در نمیارم البته ریاضیم ضعیف نیست و تو ازمون ها 70 بالا میزنم ولی به تجربی علقه مند ترم!!) . حالا سوال من اینجاست که وقتی من بیو تکنولوژی رو انتخاب کردم که رشتهای مشترک بین ریاضی ها و تجربی هاست رو انتخاب کنم و به دانشگاه برم میتونم بعد گرایشمو به بیوالکتریک تغیر بدم؟ اگه نمیشه پس میتونم بیو تکنولوژی رو تمام کنم بعد بیام بیوالکتریک هم بخونم؟ لطفا کسایی که میدونن جواب بدنخیلی سر درگمم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بعید میدونم کسی بتونه کمکت کنه اینجا، چون اینجا همه ب دنبال سه رشته اصلین!

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بیوتکنولوژی رو‌بری ؟؟؟ به همین راحتی ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دکترای پیوسته بیوتکنولوژی فقط دانشگاه تهران داره که در کل 11 نفر میگیره با مصاحبه و شرایط خاص
      قبولیش فک نکنم به راحتی باشه
      کمـــ
      کمـــ
      عـــادتـــــ
      میـــــ کـــنـــیــــ
      بـــهـــــ
      هــــیــــچــــکــــیــــ ـ
      عـــــــادتــــ
      نـــکــنـــیـــــ

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن