خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کنکور سراسری ۹۸..! بالاخره چی میشه؟

سلام دوستان عزیز.! من پشت کنکوری ۹۸ هستم، تاثیر معدل رو که با هزار و یک دردسر تقریبا مثبت کردیم، حالا مسائل دیگه ای اضافه شده.! تقسیم ظرفیت ها بین نظام قدیم و جدید و آزمون هر دانشگاه برای تقاضاهای بیش از سقف مجاز. میخواستم ببینم این طرح که هر دانشگاه برای رشته هایی که بیش از حد متقاضی دارن امتحان بگیره، با توجه به طولانی بودن مراحل تصویب طرح ها در مجلس،برای کنکور ۹۸ عملی هست؟ و تقسیم ظرفیت ها..کی خبر میده سنجش که پذیرش دانشگاه ها برای کنکور ۹۸ چجوری خواهد بود..اگه اطلاعی دارین بگین لطفا..ممنونم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه به این چیزابخوای فک کنی تاخود روز کنکور۹۸ هم هستن
      بیخیال حواشی
      بزارهرکاری میخوان بکنن بکنن
      توفقط تلاش کن ک شرمنده خودت نشی
      چون به هرحال قدرت دس مانیس و متاسفانه نظرما براشون پشیزی ارزش نداره پس خودتونو خسته نکنید
      موفق باشی.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بیخیال حواشی
      چون به هرحال قدرت دس مانیس و متاسفانه نظرما براشون پشیزی ارزش نداره پس خودتونو خسته نکنید
      موفق باشی.

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.a.r نمایش پست ها
      بیخیال حواشی
      موفق باشی.
      بله..راه دیگه ای جز خوندن و شرکت تو کنکور نداریم.بقیه اش واقعا کار ما نیست..

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

بله..راه دیگه ای جز خوندن و شرکت تو کنکور
      نداریم.بقیه اش واقعا کار ما نیست..
      بله دیگه کاری ازمون برنمیاد جز تلاش..

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تقسیم ظرفیت شاید بشه البته شاید اونم نه 90 به 10 احتمالا بنابه تعداد شرکت کننده
      این طرح که دانشگاه بره آزمون برگزار کنه 45 سال پیش منقضی شده و نماینده ها فقط خواستن یه چیزی گفته باشنhttps://www.yjc.ir/fa/news/5492683/%...87%D8%B3%D8%AA
      اینم از منبع به گفته خود سخنگوی سازمان سنجش

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      طرح آزمون هر دانشگاه که قطعا قطعا قطعا منتفیه....
      هر طرحی که بدن، شما سعی کن جوری تلاش کنی که تحت هر شرایطی جزو پذیرفته شده ها باشی
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      البته 10 ها دلیل دیگه هم هست مثل پارتی بازی/ نبود زیر ساخت مناسب برای طراحی سوالات و قرنطینه/مهاجرت های گاه و بیگاه برای شرکت در یک آزمون از جنوب کشور به شمال کشور/نبود شفافیت برای اعلام ظرفیت دانشگاه که دیگه سلیقه ای میشه و یه چیزی میشه شبیه ملک شخصی برای کسایی که تو دانشگاه کار میکنن که بچه ها و فامیل های خودشون رو اونجا راه میدن و سوالات رو بهشون میدن/همین الان هم هزار جور حرف و حدیث برای سازمان سنجش پیش اومده که سوالات لو رفته یا نه وای بحال اون روزی که بخواد بیاد تو شهر های کوچیک این سازمان ها

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      این طرح که دانشگاه بره آزمون برگزار کنه 45 سال پیش منقضی شده و نماینده ها فقط خواستن یه چیزی گفته باشنhttps://www.yjc.ir/fa/news/5492683/%...87%D8%B3%D8%AA
      اولن سلام عسلم
      دوما می خواستم بگم جیگرم من نظام قدیمم می خواستم برم قاطی باقالیا (دوازدهمیا) کنکور بدم بنظرت رعیس سازمان سنجش می زاره؟
      ایشالا یه فرجی بشه ما هم بریم واسه پزشکی

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      اولن سلام عسلم
      دوما می خواستم بگم جیگرم من نظام قدیمم می خواستم برم قاطی باقالیا (دوازدهمیا) کنکور بدم بنظرت رعیس سازمان سنجش می زاره؟
      ایشالا یه فرجی بشه ما هم بریم واسه پزشکی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز.! من پشت کنکوری ۹۸ هستم، تاثیر معدل رو که با هزار و یک دردسر تقریبا مثبت کردیم، حالا مسائل دیگه ای اضافه شده.! تقسیم ظرفیت ها بین نظام قدیم و جدید و آزمون هر دانشگاه برای تقاضاهای بیش از سقف مجاز. میخواستم ببینم این طرح که هر دانشگاه برای رشته هایی که بیش از حد متقاضی دارن امتحان بگیره، با توجه به طولانی بودن مراحل تصویب طرح ها در مجلس،برای کنکور ۹۸ عملی هست؟ و تقسیم ظرفیت ها..کی خبر میده سنجش که پذیرش دانشگاه ها برای کنکور ۹۸ چجوری خواهد بود..اگه اطلاعی دارین بگین لطفا..ممنونم
      والا من هنوز میترسم جلسه 17 شهریور شورای سنجش منجر به این بشه تاثیر قطعی بمونه
      آزمون دانشگاهها که بیخیال فک نکنم برای 98 باشه ... سهمیه بندی هم نمیدونم :/

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این شایعه تقسیم ظرفیت هارو از کجا میارید ناموساً؟؟!!
      چرا اینقدر دنبال حاشیه اید!!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ظرفیت ها تقسیم نمیشه و هیچ خبری در این مورد تا به حال منتشر نشده.و دلیلی هم نیس که بخواد تقسیم بشه.این همه سال همینجوریه.مگه دوازدهم چه فرقی با پیش سال های قبل داره.
      ازمون برای هر دانشگاه هم اصلا امکانش نیس...چون هیچ جوره نمیتونن مثل کنکور عادلانه و با امنیت برگزار کنن.شما نگران اینا نباش.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      این شایعه تقسیم ظرفیت هارو از کجا میارید ناموساً؟؟!!
      چرا اینقدر دنبال حاشیه اید!!
      تقسیم بندی ظرفیتها موضوعیه که پیک سنجش در موردش نوشته بود!

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BlackRose نمایش پست ها
      تقسیم بندی ظرفیتها موضوعیه که پیک سنجش در موردش نوشته بود!
      طبق پیگیری هایی که شد از پیک سنجش منظورشون تقسیم بندی ظرفیت جداگانه برای نظام جدید و قدیم نبوده می تونید نتایجش رو از کانال دکتر سبطی پیگیری کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن