خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کدام روش ؟مسئله این است.

من میرم11تجربی میانگین تراز5600همست ودهومواصن خوب نخوندم میخوام ازاول شروع کنم کتابای درسی دهم ویازدهوموموضوعی ببندم(بدون تست)بعدشروع کنم توسال تحصیلی برادهم ویازدهم تست بزنم کارم درسته؟یاتوسال تحصیلی یازدهوموبخونم بعدتوتابستون دهومو؟خودم که میگم روش اول نظرشماچیه؟ممنون.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .
      ویرایش توسط high-flown : 05 شهریور 1397 در ساعت 16:59

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      من میرم11تجربی میانگین تراز5600همست ودهومواصن خوب نخوندم میخوام ازاول شروع کنم کتابای درسی دهم ویازدهوموموضوعی ببندم(بدون تست)بعدشروع کنم توسال تحصیلی برادهم ویازدهم تست بزنم کارم درسته؟یاتوسال تحصیلی یازدهوموبخونم بعدتوتابستون دهومو؟خودم که میگم روش اول نظرشماچیه؟ممنون.
      سلام.
      بدون تست پیش رفتن خیلی اشتباس چون نقاط ضعف واشکالاتت شناسایی نمیشه و اینطوری فک میکنی ارع قد همه چیز اوکیه من چقد خوشبختم
      شما زمان خوبی دارید...شروع کنید از دهم با تست با کیفیت تمام بعد درکنار یازدهم دهم رو پیش ببرید.
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو مگه از انجمن خداحافظی نکرده بودی
      ویرایش توسط dr.Genius : 05 شهریور 1397 در ساعت 17:31

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم از سوم تجربی(11) شروع کردم برای کنکور.مثه تو اینجور برنامه ها چیدم و تا حدودی اجرا کردم.طبق تجربه ام نظر میدم.
      تو این تایم شهریور،یک الی دو درسی که توش خیلی مشکل داری و ضعیفی بعلاوه ی زیست،همشون دهم،بخون و تست بزن.هر فصل یا بخش رو که خوندی حتما تست هم براش بزن.تا زمانی که تست نزنی فایده نداره.
      تو طول سال تحصیلی تمرکز اصلیت روی یازدهم باشه.ولی مثلا درس عربی درسی هست که پیوسته هست و مطالب سال دهم یجورایی پیش نیاز سال یازدهم هستن.پس مثلا عربی دهم رو به صورت موازی و با یه برنامه ی تدریجی تا قبل عید تموم کن.مثلا 3 روز در هفته،شبی نیم ساعت عربی دهم بخون.
      توی عید فقط یازدهم بخون و تست بزن.اصلا دهم نخون.تو کل سال تحصیلی تستی مطالب رو برو جلو ولی تو اردیبهشت شروع کن به تشریحی کار کردن و امتحانات نهایی سالهای قبل رو بزن.اگه 20 میخوای حداقل برای هر درس 10 تا امتحان نهایی بزن.حواست باشه احتمالش هست برای شما تاثیر معدل قطعی بشه پس معدل امسالت مهمه.ولی تمرکز اصلیت رو کنکور باشه و تست.
      تو تابستونه ساله بعد،یعنی تابستونه قبل از دوازدهم،چند روز اول برو مسافرت تا رفرش بشی.مسیر طولانی،فرسایشی و نسبتا سختی رو پیش رو داری!بعد با برنامه ی قلم چی سال دوم رو خوب بخون.حتما تو تابستون مطالبی رو که میخونی خلاصه نویسی کن بجز درس زیست که برای اون نکته نویسی کن.چون اگه این کار رو نکنی ممکنه وقتی به عید میرسی مطالبی که تو تابستون خوندی یادت رفته باشه.
      تو تابستونه ساله بعد علاوه بر دوم،پیش 1 یا به زبون نظام جدیدا،نیمه ی اول مطالب دوازدهم رو بخون و تست بزن.

_یه نکته ی خیلی مهم،حتما امسال تست زیاد بزن.هرچقدر هم که بخونی،تاثیری که تست زدن تو پیشرفتت داره،نداره.
      روزی 50 تا تست بزنی خیلی خوبه و من تضمین میکنم اگه روزی 50 تا تست بزنی و تحلیل هم کنی،به تراز 6500 تا عید میرسی(حتی خیلی زودتر).
      _من بهت قول میدم اگه با برنامه و با هدف پیش بری به هر رتبه ای که بخوای میتونی برسی.فقط بشین رو یه کاغذ بنویسی چه رشته ای،چه دانشگاهی میخوای بری.یا حتی چه رتبه ای تو کنکور دوست داری داشته باشی.و بنویسی که هدفت اینه تو هر بازه زمانی ترازت چقدر باشه.مثلا به نظر من هدفت این باشه که تا عید به تراز 6500 رسیده باشی و تا پایان تابستون ساله بعد به 7000.حتی برای طول سال کنکور هم هدف بذار که میخوای چه ترازی داشته باشی.این چیزا خیلی مهمه

امیدوارم موفق باشی
      ...I will revive The Great Alexander

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alegzander نمایش پست ها
      منم از سوم تجربی(11) شروع کردم برای کنکور.مثه تو اینجور برنامه ها چیدم و تا حدودی اجرا کردم.طبق تجربه ام نظر میدم.
      تو این تایم شهریور،یک الی دو درسی که توش خیلی مشکل داری و ضعیفی بعلاوه ی زیست،همشون دهم،بخون و تست بزن.هر فصل یا بخش رو که خوندی حتما تست هم براش بزن.تا زمانی که تست نزنی فایده نداره.
      تو طول سال تحصیلی تمرکز اصلیت روی یازدهم باشه.ولی مثلا درس عربی درسی هست که پیوسته هست و مطالب سال دهم یجورایی پیش نیاز سال یازدهم هستن.پس مثلا عربی دهم رو به صورت موازی و با یه برنامه ی تدریجی تا قبل عید تموم کن.مثلا 3 روز در هفته،شبی نیم ساعت عربی دهم بخون.
      توی عید فقط یازدهم بخون و تست بزن.اصلا دهم نخون.تو کل سال تحصیلی تستی مطالب رو برو جلو ولی تو اردیبهشت شروع کن به تشریحی کار کردن و امتحانات نهایی سالهای قبل رو بزن.اگه 20 میخوای حداقل برای هر درس 10 تا امتحان نهایی بزن.حواست باشه احتمالش هست برای شما تاثیر معدل قطعی بشه پس معدل امسالت مهمه.ولی تمرکز اصلیت رو کنکور باشه و تست.
      تو تابستونه ساله بعد،یعنی تابستونه قبل از دوازدهم،چند روز اول برو مسافرت تا رفرش بشی.مسیر طولانی،فرسایشی و نسبتا سختی رو پیش رو داری!بعد با برنامه ی قلم چی سال دوم رو خوب بخون.حتما تو تابستون مطالبی رو که میخونی خلاصه نویسی کن بجز درس زیست که برای اون نکته نویسی کن.چون اگه این کار رو نکنی ممکنه وقتی به عید میرسی مطالبی که تو تابستون خوندی یادت رفته باشه.
      تو تابستونه ساله بعد علاوه بر دوم،پیش 1 یا به زبون نظام جدیدا،نیمه ی اول مطالب دوازدهم رو بخون و تست بزن.

_یه نکته ی خیلی مهم،حتما امسال تست زیاد بزن.هرچقدر هم که بخونی،تاثیری که تست زدن تو پیشرفتت داره،نداره.
      روزی 50 تا تست بزنی خیلی خوبه و من تضمین میکنم اگه روزی 50 تا تست بزنی و تحلیل هم کنی،به تراز 6500 تا عید میرسی(حتی خیلی زودتر).
      _من بهت قول میدم اگه با برنامه و با هدف پیش بری به هر رتبه ای که بخوای میتونی برسی.فقط بشین رو یه کاغذ بنویسی چه رشته ای،چه دانشگاهی میخوای بری.یا حتی چه رتبه ای تو کنکور دوست داری داشته باشی.و بنویسی که هدفت اینه تو هر بازه زمانی ترازت چقدر باشه.مثلا به نظر من هدفت این باشه که تا عید به تراز 6500 رسیده باشی و تا پایان تابستون ساله بعد به 7000.حتی برای طول سال کنکور هم هدف بذار که میخوای چه ترازی داشته باشی.این چیزا خیلی مهمه

امیدوارم موفق باشی
      امتحانات نهایی مگه سال دوازدهم نیست؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینو من دقیق نمیدونم.گفتم چون ماله ما سوم تجربی بود احتمالا برای شما هم یازدهم باشه.ولی خب اگه امتحانات نهاییتون دوازدهمه که هیچی...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza 1380 نمایش پست ها
      امتحانات نهایی مگه سال دوازدهم نیست؟
      اینو من دقیق نمیدونم.گفتم چون ماله ما سوم تجربی بود احتمالا برای شما هم یازدهم باشه.ولی خب اگه امتحانات نهاییتون دوازدهمه که هیچی...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل بزرگ اینه که دوران جمعبندی و امتحانات نهایی تو یه زمان می افته
      و تاثیر معدل هم قطعیه
      اصلا آدم نمی دونه چیکار کنه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من با مسئول قلمچی استانمون یه جلسه داشتم. ایشون می‌گفت، تا قبل از سال تحصیلی یازدهم یه برنامهٔ درسی -حتی سبک- داشته باش که از درس جدا نشی و از جو تحصیل خارج نشی. سال تحصیلی یازدهم که شروع شد، تحت هر شرایطی، تمرکزت رو بگذار روی دروس یازدهم. تا می‌تونی یازدهمت رو قوی کن و در طول سال کامل و جامع ببندش که تا کنکور فقط نیاز به مرور کوتاه داشتی باشی. بخشی از تابستون هم کل دروس پایه رو (مخصوصاً دهم و اشکالات یازدهم) رو کامل تست زنی کن و ببندش. بخشی دیگهٔ تابستون هم در صورت تمایل پیشخوانی نیمهٔ اول دوازدهم ور انجام بده! البته اگه پایه رو کامل بسته باشی.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کدوم قسمتای شیمی دهم مهمه که تو این مدت بخونم تا یازدهم اذیت نشم؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.L2812 نمایش پست ها
      کدوم قسمتای شیمی دهم مهمه که تو این مدت بخونم تا یازدهم اذیت نشم؟
      والا من دهم نخونده بودم با شیمی یازده به مشکل نخوردم فقط حل مسائل استوکیومتری رو مقدماتشو یاد بگیری فک نکنم دیگه چیزی بخواد اذیتت کنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن