خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوالاتی درمورد انتخاب رشته و ویرایش انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد بدون آزمون

سلام دوستان من رشتم انسانی بوده است ودر انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد بدون آزمون اول روانشناسی و بعد حقوق رو زدم و بعد دکمه ی تایید نهایی رو زدم وحالا پشیمون شدم و دیگه امکان ویرایش نبود چون دکمه ی تایید نهایی رو زدم ولی امکان ویرایش گروه آزمایشی اضافه شده ولی رشته رو نمی تونم ویرایش کنم حالا سوالات من اینا هستند

1- دیگه هیچ راهی برای ویرایش وجود نداره؟ می خواهم جای روانشناسی وحقوق رو باهم عوض کنم

2- سوال دیگم این هست که آیا هررشته ای رو که در اولویت اول زده باشم قبول می شوم یا این این که هر دوتا رو قبول می شوم و هر کدوم رو که در نهایت خواستم ثبت نام می کنم ومی روم مثل سراسری که درنهایت دورشته قبول می شویم وهرکدوم رو که خواستیم میرویم؟

باتشکر

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هنوز انجام ندادم

تا کی وقت هست ؟ ... همونیه که باید کارت 40 هزار تومنی بخریم ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad gavad نمایش پست ها
      سلام دوستان من رشتم انسانی بوده است ودر انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد بدون آزمون اول روانشناسی و بعد حقوق رو زدم و بعد دکمه ی تایید نهایی رو زدم وحالا پشیمون شدم و دیگه امکان ویرایش نبود چون دکمه ی تایید نهایی رو زدم ولی امکان ویرایش گروه آزمایشی اضافه شده ولی رشته رو نمی تونم ویرایش کنم حالا سوالات من اینا هستند

1- دیگه هیچ راهی برای ویرایش وجود نداره؟ می خواهم جای روانشناسی وحقوق رو باهم عوض کنم

2- سوال دیگم این هست که آیا هررشته ای رو که در اولویت اول زده باشم قبول می شوم یا این این که هر دوتا رو قبول می شوم و هر کدوم رو که در نهایت خواستم ثبت نام می کنم ومی روم مثل سراسری که درنهایت دورشته قبول می شویم وهرکدوم رو که خواستیم میرویم؟

باتشکر
      من موقعی که ویرایش دانشگاه آزاد اومد تونستم اولویت رشته هایی رو که قبلا انتخاب کرده بودم رو هم عوض کنم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چجوري بايد بر اساس سوابق تحصيلي انتخاب رشته كنيم؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      من موقعی که ویرایش دانشگاه آزاد اومد تونستم اولویت رشته هایی رو که قبلا انتخاب کرده بودم رو هم عوض کنم
      کی اومد دیگه نمیاد؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad gavad نمایش پست ها
      کی اومد دیگه نمیاد؟
      فکر کنم فقط تا امروز وقت هست شانستو امتحان کن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها من بجای سال اخذ دیپلم که بزنم 94 زدم 95 بنظرتون بهم گیر میده؟؟؟؟
      دانشگاه ازاد (نمیتونمم ویرایش کنم )توی بدون ازمون
      و اینکه تا معدل چند قبول میکنه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن