خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 62
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چ خبره. بی خواب شدید از تاثیر سوابق....

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه دوستان !!
      من از شبکه 3 دیدم که حسینی بای گزارش تهیه کرده بود. اما نتونستم خبر این معدل رو پیدا کنم.
      تو گزارش کاملا منظورش 93 بود.
      آخه تو همین جلسه برای کنکور دانشگاه آزاد هم بوده که جدا بشه یا نه. کاملا بحث برا کنکور 93 هست.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره برای 93 هست
      ولی انگیزه ی من یکی رو دو برابر کردن
      ..
      ..
      ..

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نگران نباشید.
      ویرایش توسط khatereh 2 : 07 آذر 1392 در ساعت 01:58

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      گزارش مال کنکور همین امسال بود ولی هیچ بشری نگفت تو این گزارش که تاثیر مستقیم!!

حالا یه عده از دوستان برداشت شخصی خودشونو مینویسن بقیه رو هم نگران میکنن
      ولی 16 آذر که دفترچه اومد اونجا میبینن که اشتباه کردن یه عده رو هم به اشتباه کشوندن

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_R نمایش پست ها
      گزارش مال کنکور همین امسال بود ولی هیچ بشری نگفت تو این گزارش که تاثیر مستقیم!!

حالا یه عده از دوستان برداشت شخصی خودشونو مینویسن بقیه رو هم نگران میکنن
      ولی 16 آذر که دفترچه اومد اونجا میبینن که اشتباه کردن یه عده رو هم به اشتباه کشوندن
      دوست عزیز من قصدم ناراحت کردن نبود. صد برابر بیشتر خودم ناراحتم
      امشب گزارشی که پخش کرد طرف گفت امسال مستقیمه. و حسینی بای پرسید ازش که این مستقیم چه فرقی با مثبت داره ...
      خدا کنه من اشتباه کنم. ولی این خبری که نوشته دیگه صد در صد اینطوریه.
      اینجا هم استاد امیری نوشته که خبر درسته !
      ساحل علم - جزئیات جلسه شورای پذیرش دانشجو /بازهم بلاتکلیفی داوطلبان کنکور دانشگاه آزادسال93/تاثیر مستقیم سوابق

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adel نمایش پست ها
      دوست عزیز من قصدم ناراحت کردن نبود. صد برابر بیشتر خودم ناراحتم
      امشب گزارشی که پخش کرد طرف گفت امسال مستقیمه. و حسینی بای پرسید ازش که این مستقیم چه فرقی با مثبت داره ...
      خدا کنه من اشتباه کنم. ولی این خبری که نوشته دیگه صد در صد اینطوریه.
      اینجا هم استاد امیری نوشته که خبر درسته !
      ساحل علم - جزئیات جلسه شورای پذیرش دانشجو /بازهم بلاتکلیفی داوطلبان کنکور دانشگاه آزادسال93/تاثیر مستقیم سوابق
      آره عادل جان میدونم منظورتو
      ولی تو همین گزارشی که شما گذاشتی کجاش گفته تاثیر امسال مستقیمه؟

تاثیر مستقیم شد! ولی برا سال آینده! حالا اینا همرو اومده تو یه گزارش صدا سیما و خبرگزاریا گفتن
      امسال منظورش سال تحصیلی هست! نه سال شمسی!! سال شمسی یکی میره بالا میشه 93!
      ولی سال تحصیلی همونه!
      پس در اینصورت عید که میشه بچه ها باید یه پایه تحصیلی برن بالاتر!

ویرایش توسط hossein_R : 07 آذر 1392 در ساعت 04:41

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      عايا نبايد فرقي بين كسي كه سال سوم خودشو هشت در كرده و كلي خونده... كسي كه من ميدونم عزيزترين شخص زندگيش، جي افش رو بخاطر درساش از دست داد و از تفريحاتش زد...كسي كه شبا تا صب امتحان بيدار ميموند و نصف شب تو نور مانيتور سوالاي سالاي قبل رو بررسي ميكرد... جي افش ميگف داري آغوش كتاباتو با من عوض ميكني.... عوض كرد.... معدلش خيلي خوب شد.... واقعن نامردي نيس بين اين بنده خدا و كسي كه هيچ سختي نكشيده يا اصن هوش و استعداد نداره فرق نباشه؟ عين عدله كه فرق باشه با تاثير مستقيم.... ياد خيلي چيزا افتادم.... لعنت بر من...
      ویرایش توسط Amir James : 07 آذر 1392 در ساعت 02:44

9. Top | #39
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اینم نامردیه کسی واسه استرس داشتن زیاد نتونه امتحاناشو خوب بده بعد تاثیر بدن
      همه میخوان موفق شن

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir James نمایش پست ها
      عايا نبايد فرقي بين كسي كه سال سوم خودشو هشت در كرده و كلي خونده... كسي كه من ميدونم عزيزترين شخص زندگيش، جي افش رو بخاطر درساش از دست داد و از تفريحاتش زد...كسي كه شبا تا صب امتحان بيدار ميموند و نصف شب تو نور مانيتور سوالاي سالاي قبل رو بررسي ميكرد... جي افش ميگف داري آغوش كتاباتو با من عوض ميكني.... عوض كرد.... معدلش خيلي خوب شد.... واقعن نامردي نيس بين اين بنده خدا و كسي كه هيچ سختي نكشيده يا اصن هوش و استعداد نداره فرق نباشه؟ عين عدله كه فرق باشه با تاثير مستقيم.... ياد خيلي چيزا افتادم.... لعنت بر من...
      یعنی تمام کسایی که نتونستن معدل خوبی بیارن حتما بی استعداد هستن و هیچ سختی نکشیدن؟؟
      امیر جان شما از زندگی بقیه خبر داری؟؟
      اگه شما کسی رو میشناسی که جی افش!! رو از دست داده! من کسی رو میشناسم که پدر و مادر خودش رو در عرض 6ماه تو سال سوم از دست داد و نهاییشم خراب کرد خدایی نکرده خدایی نکرده شما اگه جای اون بودی بازم این حرفارو میزدی؟؟
      ولی یکی مثل من حقشه! سال سوم تنبلی کردم! تاوانشم باید بدم! ولی جمع نبندیم!
      هیچوقت از دست دادن جی اف و بی اف رو با از دست دادن عزیزان واقعی مقایسه نکنیم اون دوستی ها رو(حتی اگه عشق باشه) بایدم به خاطر درس ترک کنیم!!
      در ضمن شما با این حرفت هیچ راه برگشتی برا کسایی که میخان متحول بشم نمیزاری.حرف شما عین اینه که کسی که سوم خراب کرد دیگه کارش تمومه و هیچ فرصت جبرانی نداره! در صورتی که کسی که تا 2ماه مونده به کنکورم خراب میکنه فرصت جبران داره!

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ای کاش خدا هم به جای سنجش مستمر، کنکور برگزار میکرد!
      اینجوری همه پیرمردها و پیرزن هایی که دو سال آخر زندگیشون یاد خدا و پیغمبر می اُفتن میرفتن بهشت... اصلا هم مهم نبود تو جوونی چی کار کردند، دم مرگ با تلاش پیگیر و مستمر جبران میکردند.
      داستان سوابق تحصیلی هم همچین چیزیه!

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من حرفم اينه كه چه به خاطر هوش، چه سخت كوشي، چه غلبه بر استرس، چه و چه و چه و حتي تقلب اگر كسي نتيجه گرفته، خب يعني يه چيزي برتر داشته! خب وقتي غلبه بر استرس داشته، اين يه مزيته! حتي تقلب كرده يعني اينكه دل و جرئتش رو داشته! خب اين اشخاصن كه سهم بيشتري دارن در ساخت كشور! بابا من نميگم كه بقيه نميتونن! بقيه هم اگه ادعايي دارن با كنكور ثابت كنن! بابا كنكورو خوب دادن اونم جبران ميكنه! خب هميشه استثنا هست! اما نبايد ٩٠ درصد رو فداي ١٠ كرد! ٩٠ درصد منو توييم كه نخونديم و همينطور كسايي كه خوندن، فقط بخاطر حس درونيمون و حوصله و....! خب داداش من بايد بين ما و اوني كه درس خونده فرق باشه. جمع ميبندم و ميگم ما واسه اينه كه اكثر بچه ها ناراحتن از اين خبر!

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخا یکی منو روشن کنه من که چهارم ریاضی هستم و میخوام تجربی امتحان بدم زیست هارو از 75 درصد برام حساب میکنن یا 100 درد لطفا با اطلاع پاسخ دهید.....!

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما 100%

ولی واقعا این نهایی ها کاملا غیر استاندارن هم برگزاریش هم تصحیش مثلا تو حوزمون کسایی که نورچشمی بودن بعضی مراقبا به اونا میرسوندن.من که تو سالن بودم از شانس بدم ولی اونایی که تو کلاسا بودن واقعا استفاده کاملو می بردن،مراقب تو کلاسا زیا نمیموند و ...دیگه تصحیحش هم که خود سنجش ایراد گرفته بود که یک برگه 4 تا نمره میده
      کلا برا ما که یا سالم امتحان دادیم یا حالا کم کار کردیم کاملا به ضررمون میشه اگه مستقیم کنن
      تاثیر مثبت برا همه خوبه هم برا کسی که نهایی بالا داده کنکور پایین هم بالعکس

یه بی عدالتی بزرگ دیگه که میشه اینه که فرصته اینکه نمراتمونو جبران کنیم نمیدن واقعا بی عدالتیه

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اینا تصویباتشون روزانه ست!!! امروز یه چیزه فردا یه چیز دیگه!!
      هنوز تا 15 آذر 7 8 روزی وقت هست که عوض شه!!! فقط دعا کنیم که عوض شه!!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن