خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20

موضوع: سردرگمی

1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ifmvi نمایش پست ها
      سلام.همگی خسته نباشید.
      من کنکوری 97 بودم و رتبم بالای صد هزار شد متاسفانه.تا سال دوم دبیرستان برای کنکور و مفهومی خوندن درسا خیلی تلاش میکردم و آزمون میدادم و همه چی عالی پیش میرفت اما از سال سوم دیگه نخوندم و رفته رفته تمرکزم از بین رفت و ساعت مطالعم کم شد و بعد ب صفر رسید.معدل کتبیم هم فوق العاده کم شد.
      الان هم هروقت میخوام بخونم احساس خستگی میکنم و کاملا ناامید میشم چون فکر به گذشته و اتفاقاتش ناراحتم میکنه.
      هدفم قبلا ی رتبه ی خوب بود و رشته ی خاصی مدنظرم نیست.
      انتخاب رشته نکردم ولی بین کنکور زبان یا تجربی دادن برای سال دیگه مرددم،میدونم هردو رو میتونم بدم اما تمرکزم رو روی کدوم بذارم؟
      همه چی بهم ریخته شده و نمیدونم کدوم کار درسته؟اینجا توی شهرمون حتی روانشناس یا روانپزشک خوبی نداریم که مراجعه کنم.
      در طول روز همش بی حال و ناراحتم ،از کتابام فراری ام و وقتی دست میگیرم کلی استرس میاد سراغم.بعضیا میگن افسردگیه!میگن که حتما برای افسردگی باید قرص مصرف کرد...
      یا کسایی هستن که میگن نباید با این شرایط بد روحی از خودت انتظار داشته باشی چون فشار روت بیشتر میشه و بدتر میشی.
      اگه توی همچین شرایطی بودین و خوب شدین یا راهکاری سراغ دارین ممنون میشم بگین.
      سلام.... از نظر من مشکل شما اینه که هدف نداری....مثلا هدف میتونه قبولی پزشکی تهران باشه و...
      ............
      به نظرم بهتره با اقای افشار یک تایم تک جلسه بگیری و حرف بزنی مطمعنن ایشون خیلی بهتر از ما می تونن راهنمایی کنن.
      ویرایش توسط reza2018 : 06 شهریور 1397 در ساعت 23:31

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام.... از نظر من مشکل شما اینه که هدف نداری....مثلا هدف میتونه قبولی پزشکی تهران باشه و...
      ............
      به نظرم بهتره با اقای افشار یک تایم تک جلسه بگیری و حرف بزنی مطمعنن ایشون خیلی بهتر از ما می تونن راهنمایی کنن.
      سلام،اتفاقا من 2بار با ایشون مشاوره ماهانه داشتم اما هردوبار به هیچکدوم از برنامه هاشون عمل نکردم و قصد گرفتن یه مشاوره ی تک جلسه هم با ایشون داشتم ولی راستش خجالت کشیدم بابت سابقه ی بدی که پیششون دارم،درباره ی هدف نداشتن هم بله من هدف خیلی واضح و روشنی ندارم با وجود اینکه بارها هم به این مسئله فکر کردم ولی اصلا به نتیجه ای نمیرسم ،گاهی حتی حس میکنم اصلا چیزی توی این دنیا نیست که از انجام دادنش لذت ببرم،مثل این میمونه که انگار به اجبار فقط زنده هستم!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،اتفاقا من 2بار با ایشون مشاوره ماهانه داشتم اما هردوبار به هیچکدوم از برنامه هاشون عمل نکردم و قصد گرفتن یه مشاوره ی تک جلسه هم با ایشون داشتم ولی راستش خجالت کشیدم بابت سابقه ی بدی که پیششون دارم،درباره ی هدف نداشتن هم بله من هدف خیلی واضح و روشنی ندارم با وجود اینکه بارها هم به این مسئله فکر کردم ولی اصلا به نتیجه ای نمیرسم ،گاهی حتی حس میکنم اصلا چیزی توی این دنیا نیست که از انجام دادنش لذت ببرم،مثل این میمونه که انگار به اجبار فقط زنده هستم!
      تعداد شاگرداشون زیاده فکر نمیکنم یادش مونده باشه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      نمی خوام مانع رفتنون پیش روانپزشک بشم اما مصرف داروهای ضد افسردگی به این آسونی هم نیست خواب آلودگی و سرگیجه از عوارض شایع شون هست که ممکنه فقط مال هفته های اول باشه ممکنه هم در طول مدت درمانتون باهاتون باشه مطمئنا تو درس خوندنتون تاثیر میذاره اگه مشکلتون خفیفه بهتره اول سعی کنین از راهی غیر از مصرف دارو مشکلتون رو حل کنین اگه تاثیر نداشت برین پیش روانپزشک
      تو اینترنت راجع به درمان غیر دارویی افسردگی سرچ کنین
      برا خودتون برنامه داشته باشین
      بولت ژورنال و اسکرپ بوک درست کنین اینکار تو روحیه تون تاثیر داره
      کارای مورد علاقه تون رو انجام بدین و به رویاهاتون فکر کنین
      یه چکاپ بدین و تیروئید و ویتامین دی تو رو چک کنین من آزمایش دادم ویتامین دی من تقریبا 11 هست موقعی که برا کنکور میخوندم همیشه افسرده و کسل بودم موقع درس خوندن و سر جلسه اصلا نمیتونستم راحت بشینم و تمرکز کنم میشه گفت یکی از عللی که نتونستم موفق بشم کمبود ویتامین دی هست بعد کنکور واقعا افسرده و عصبی شده بودم هیچ کاری نمیتونستم انجام بدم از وقتی ویتامین دی مصرف می کنم کمی بهتر شدم
      در ضمن انقدر به خودتون نگین افسرده یا بی اراده
      بله از عوارض قرصای ضد افسردگی اطلاع دارم ان شاءالله کار به اونجاها نکشه،قبلا هم که آزمایش داده بودم کمبود ویتامین دی داشتم ولی قرص مصرف نکردم،ممنون بابت پیشنهاداتون.موفق باشید.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای این که ایشون برنامه ی رویایی میده ک اجراش نمیتونه کنه ادم. نمیدونم از کدوم کره اومده
      +
      قرص ضد افسردگی خوبه تقریبا من الان ی مدته سرترالین میندازم حال عمومیم بهتره
      فقط تو بعضی افراد عوارض داره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن