خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظر شما درباره نقش مدارس در کنکور

سلام
      بنظرتون مدارس در کنکور چقدر نقش دارند ؟
      از مدارس دولتی میشه رتبه خوب آورد ؟ احتمال موفقیت در مدارس دولتی هست ؟

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      من در مورد مدارس دولتی نمی تونم نظر بدم چون دوران دبیرستان در تیز هوشان بودم ولی اینو میخوام بگم که تیزهوشانی بودن لزوما دلیلی بر موفقیت نیست.
      مثلا من خودم رتبه ام (هم منطقه و هم کشوری) 2 رقمی شد (رشته تجربی) ولی نفرات بعدی من 2 نفر بودن که 2 تاشون 1500 شدند...ما حتی نصف کلاسمون بالای 10000 شد...خواستم بگم مدرسه تیزهوشان لزوما دلیلی بر موفقیت نیست گرچه تیزهوشان داریم تا تیزهوشان...مثلا مدرسه علامه حلی 10 امسال هفتاد و خورده ای زیر 1000 داشت.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erik911 نمایش پست ها
      سلام
      سلام

نقش چندان پر رنگی ندارن. در بهترین حالت در 1 یا 2 درس دبیر خوبی خواهند داشت و شما اگر علاقه مند هم به اون درس باشید همین ها رو درصد بالا می زنید.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اتفاقا خیلی نقش دارن من دو سال اول دبیرستانو تو یه مدرسه عادی بودم و اصن بچه هاش فازشون و دغدغه هاشون چیز دیگه ایه من تا سال دوم اصن نمیدونستم کنکور چیه سوم و چهارم رو آزمون دادم تیزهوشان رفتم و تازه فرق بین مدارس و بچه هارو اونجا فهمیدم.... البته که تو دولتی هم میشه رتبه شد و همه چی بسته به تلاش طرفه منتها محیط و سایر عوامل هم بی تاثیر نیست.
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من به خود فرد بستگی داره که درسش بخونه مهم نیس کدوم مدرسه باشه چه غیر انتفاعی چه دولتی و تیزهوشان

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erik911 نمایش پست ها
      سلام
      صد در صد میشه رتبه خوب اورد.و زیاد ربطی به مدرسه نداره.
      مدرسه مهمه ولی اصل نیست. واسه این که تو مدارس دولتی اکثر بچه ها تو باغ کنکور نیستن و تعداد محدودی به فکر کنکورن که اونام به چشم نمیان و به همین خاطر انگیزه ها کم میشه.ولی تو تیز هوشان و غیره خیلی بیشتر به فکر کنکور و رقابت هستن و معلمان بهتری دارند و شما انگیزه میگیری که بیشتر تلاش کنی.
      من خودم تا پیش تو فاز کنکور نبودم.
      اما خانواده خیلی از مدرسه مهمتره.و اگه خانواده اگاه باشن و شما رو هدایت کنن ویه محیط ارام و بدون استرس برای شما فراهم کنن همه چی ردیفه.
      ودر نهایت اگه هیچکدوم از اینا فراهم نبود.اگه هدف وجود داشته باشه حتی با سخت ترین شرایط دست نیافتنی ها دست یافتنی میشن.که اگه هدف نباشه حتی با داشتن تمام امکانات راه خیلی سخت میشه.پس اگه هدف باشه بقیه فقط ظاهر رو درست میکنه.
      ویرایش توسط Bimehr : 04 شهریور 1397 در ساعت 13:49

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      مدرسه نقش بسزایی در موفقیت داره
      ​فارسی را پاس بداریم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این موضوع بستگی به شخصیت دانش اموز هم داره تا حدودی .مدارسی و محیطی که حالت رقابتی و علمی دارن و از حواشی به دورن دانش اموز و خیلی بالا می کشن
      البته هستن اونهایی که از محیط معمولی موفق شدن
      در کل مقایسه صحیح نیست

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مدرسه تاثیر داره واقعا
      من خودم نمونه می خوندم رفیقایی هم داشتم که توی مدارس عادی بودن اصن موضوعاتی که با هم تو مدرسه بحث می کردن زمین تا اسمون متفاوت بود
      جو رقابتی تو مدارس خاص بالاتره و دست معلم هم بازتره که با بچه ها بهتر کار کنه متاسفانه سال اخر کلاس ما هم جو رقابتیش رفت

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مطمئنا مدرسه تاثیر داره اتفاقا تاثیر کمی هم نداره (حدود 30 درصد تاثیر داره) ولی خب در نهایت همه چیز بستگی به خود فرد داره

11. Top | #11
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من بستگی به فرد داره....
      اگه اهل رقابت باشی وقتی توی یک محیط درسی جدی با رقابت سخت قرار میگیری تمام تلاش ات رو میکنی که جزو بهترینا باشی و این خیلی خوبه... البته به شرطی که این رقابت ها به رفاقت ضربه ای نزنه...
      ولی اگه از رقابت خوشت نمیاد و دوست داری خودت با خودت رقابت کنی به نظرم مدرسه تاثیر اونچنانی نداره...
      الآن دیگه اینقدر کتاب و فیلم و منبع آموزشی هست که بحثی مثل دبیر خوب عملا اونقدر مطرح نمیشه..

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من ب نظرم تاثیر خیلی کمی داره، اگه فک کنین تاثیرش زیاده درصدای پایین رو ربط میدید ب مدرسه!، و اینجوری فقط تو پسرفت پیشرفت میکنید، از نو ‌شروع کنید بدون توجه ب معلمای سابق و...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برداشت شخصی من اینه که دارن
      مثال خوبش رتبه کشوریه رتبه های خوب منطقه ۳ هست
      به نظرت بچه های منطقه ۱ و ۲ از منطقه‌ ۳ ای ها باهوش ترن یا چی؟!
      اون دسته از دوستان ک میخوان ریپلای کنن سهمیه داره هر منطقه ، بله خودمم میدونم
      صرف متوجه شدن تاثیر مثبت امکانات گفتم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن