خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

دوستان کنکوری نحوه برخوردتان با شکست چیست

مثلا یه فصلی دارید میخونید اونم چند بار ولی اخر سر متوجه نمیشوید ایا درس رو ول میکردید و یا تا 2 الی 3 ساعت باهاش کلنجار میرفتید مثلا درصدتون تو ازمون ها کم میشد خسته نمیشدید از خودتون من مشکلم اینه که درسی را متوجه نشم عصبی میشم و از جام پا میشم میرم تخت خواب بخوابم نمیدونم چرا یک مطلب رو صد بار هم بخونم متوجه نمیشم پشت کنکوری ها چگونه با گذشته کنار می ایید من میترسم درس بخونم اخرش قبول نشم
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 04 شهریور 1397 در ساعت 15:15

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      رتبه برتر نیستم ولی طبق تجربه ای که دارم یادگیری تو تست انجام میشه نه خوندن
      شما میگی که n بار میخونم اگر همین تعداد تست میزدی قطعا یاد میگرفتی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سمج بودن!
      مثلا مغر گوسفند!انقد سمج بودم اخر یک بار مثل ادم نشستم با حوصله تمام ،هر چی نکته بود وارد کردم و اخر سر همشو فول شدم.
      همین مثال برای گیاهی
      یه بارم پیش یک زیست بود از هر 10 سوال 8 تا غلط میزدم!اشکم درومده بود لامصب انقد سمج شدم تا مشکلم رفع شد
      مشکل خیلیا اینه تست که غلط میزنن عصبی میشن و ول میکنن اما دریغ ازینکه شما دارید یاد میگیرید!!!
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا برخورد نمی کنم با ملایمت باهاش صحبت میکنم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      کسی نیست راهنمایی کنه
      گه با تجربه نباشی اولین شکست آخرین شکست میشه------خیلی مهمه که با هر چیزی عاقلانه برخورد کنی همین که میگن
      با یک غوره سردیش میکنه با یک مویز گرمیش هم خیلی مهمه --با ید در برخورد با هر مانعی صبور باشی و با راه معقول حلش کنی(از کنارش بگذری یا دورش بزنی ---)مهم نیست چند روز موند چون شما باید تا روز آخر تلاشت قطع نشه-------------من خودم وقتی یه آزمونم خوب میشد بعدی خیلی خراب بود (یعنی زیاد جنبه نداشتم) بهتره که فقط با یک برنامه پیش برید----مصاحبه های سایت ها ی مختلف مال برتر ها هم خوبه----مهم ترین اشتباه من چند منبعی بودن بود ---باید هر درسی کمتر از 3 منبع اصلی داشته باشه(بعضی درسا مثل زبان یکیش هم برام زیاد بود)---------بهتره که زیاد دنبال مشاوره نگردید و در حین خوندن هی اصلاح کنید بری جلو-----مثلا با تست زدن میفهمی فلان روش خوندن غلطه (البته 3 ماه طول میکشه قلق گیری کنید!!!) حال در این بین اشتباهات رتبه ها ی بدتر به درد شما میخور نه برترlol شما باید ببینی بی ادبا چی کار کردن شما تکرار نکنی!----مثلا یک روز نخوندن زحمت یک ماه تلاش برای رو ریل افتادن رو خراب میکنه یا یک شب دیر خوابیدن کل نظم خواب رو میریزه بهم --------تستا ی خاصی وجود ندارن که شما بگی اگه فلان کتب رو کار کنم کنکور تضمینه(یا حتی فلان دبیر) پس اول کتاب درسی و کنکور ها ی سال قبل-------راه های زیاد بلد بودن برای حل یک تست خوبه ولی بهترین راه اونیه که سر جلسه با یک مسیر مطمین ب جواب برسید یعنی لزوما سریع ترین راه نیست (مهمه که سر جلسه بدونی داری چیکار میکنی وگرنه مجبوری یک تست رو 4 بار حل کنی آخرشم ولش میکنی میری تست بعد!)----------بهترین کسی ک از شما خبر داره خودتی یعنی آخرش خودتون باید رو خودتون نظارت کنید(مشاورا فقط کمکی اند)----پیک سنجش هم که نکات خوبی میگه ولی بعضیا دیگه اینقدر درگیر حاشیه ها ی کنکور میشن که خود کنکور...------در نهایت:پیشگیری بهتر از درمانه و شما بهتره منبع خودتون رو از الان تا کنکور (بیشتر از یکی دوبار)اصلا عوض نکنید و خیلی دنبال راه های میان بر نباشید که خودتون کم کم پیدا میکنید(برا هرکی فرق داره)----به قول بچه ها وقتتون رو پای فروم هدر ندید-----کتاب خوندن بشه عادت---عادت ها ی خوب حفظ بشن و عادت ها ی دیگه با یه چیزی جایگزین بشن-----یک تفریح نهایتا 5 ساعت آخر هفته ضروریه-----از درس لذت ببرید همه چیز حله----به دنبال کیفیت باشید کمیت خودش جور میشه---فعلا
      ویرایش توسط shams12 : 04 شهریور 1397 در ساعت 15:21

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این که گفتی نحوه برخورد با شکست چیه؟حداقل من اینجوریم که اول سعی می کنم انالیز و تحلیلش کنم.بعد دربارش با کسی حرف نزنم و سعی می کنم پیش خودم مهم جلوش ندم .بهش قدرت نده.ذهنتو دربارش حساس نکن
      اگه دیگران حرفی می زنن یا ادامش نده یا جدی نگیر.این زندگی و وقت و عمر توئه.در نتیجه تصمیمش هم با توئه.اگه می ترسی درس بخونی و قبول نشی با خودت بگو بعدا می تونی با تلاش نکردنت کنار بیای؟نمی گی چرا حداقل تلاش نکردم؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      مثلا یه فصلی دارید میخونید اونم چند بار ولی اخر سر متوجه نمیشوید ایا درس رو ول میکردید و یا تا 2 الی 3 ساعت باهاش کلنجار میرفتید مثلا درصدتون تو ازمون ها کم میشد خسته نمیشدید از خودتون من مشکلم اینه که درسی را متوجه نشم عصبی میشم و از جام پا میشم میرم تخت خواب بخوابم نمیدونم چرا یک مطلب رو صد بار هم بخونم متوجه نمیشم پشت کنکوری ها چگونه با گذشته کنار می ایید من میترسم درس بخونم اخرش قبول نشم
      خیلی باید لجباز و سمج باشید من به شخصه تا یاد نمیگرفتم مطلبو رو نمیشدم...مثلن اگ ی مطلب از رو ۵_۶تا درسنامه میخوندم بازم نمیفهمیدم ولش نمیکردم میرفتم سر تست اولش همه رو غلط حل میکردما ولی کم کم یادش میگرفتم...ببنید همه این لحظات و اتفاقات براشون پیش میاد موفق اونیه ک بتونی از این لحظه های سخت عبور کنه و جا نزنه
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      up
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن