خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

رتبه برترای کنکوریه مطلبوچن بارمرورمیکنن؟

اگه درسی روبالای 70زدیدمیشه بگیدتستای اونوچن بارمرورکردید؟من یه تستی روالان بزنم هفته بعدیادم میره چاره چیه؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست خوبم هر سال رقابت بین کنکوریا فرق میکنه یه سال می بینی چد نفر درصد 70 میزنند و رتبه همشونم بالا میاد. بستگی داره اون سال درس مورد نظر جزو درس های سخت بوده یا اسون و اینکه چند نفر تونستند اون درصد رو بزنند. بعدشم مرور و نحوه درس خوندن افراد فرق داره. بنظرم باید از مشاورهای خوب این سوال رو بپرسی نه کسایی که مثل خودت پشت کنکوریند.
      من سایت مشاورتل رو بهت پیشنهاد میدم. برنامه ریزی رایگان برای کنکور 98 هم دارند. تیم مشاورشون خیلی عالیه moshavertell.com

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زبونم مو دراورده از بس گفتم!
      من کلا دوتا درس دارم اونایی که بالا 70 زدم!
      اونایی که سطحم بالا 70 بود اما نزدم:/کلا اختصاصیام جز شیمی بالا70 بود شیمی هم قوی بودم!اما خب علت خودشو داشت
      حالا تاپیک بعدیم و اخریم هم ان شالله توراهه کلا در این موردا صحبت کردم اما اینجا خلاصه بگم
      توی زیست دنبال تست جدید بودم زیاد مرورم در حد همون ازمونا بود و اصل کارم کتاب درسی!
      اما سایر درسا هر موقع وقت میکردم علامت دارهام رو میزنم
      شاید تو هر ازمون دو هفته ای دو سه بار!(البته علامت دار هام کم بودن خیلی وقتا)ولی بازم شدنیه دو سه بار ،باتوجه به راه هایی که توی تاپیکام گفتم
      کلا فکرتون در حد 2 هفته باشه!فقط به ازمون دو هفته بعد فکرکنید و هی سعی کنید اونو عالی بخونید و مرور کنید
      یک روز به خودتون میاید میبییند :عه!کنکوره و منم کاملا اماده ان شالله نصیب همه درسخونا
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن