خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 61

موضوع: شیمی یازدهم

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی یازدهم

سلام دوستان
      از بین شیمی نشرالگو خیلی سبز و گاج کدوم کتاب بهتره
      درسنامه کدوم کتاب روونتره و میشه راحت فهمید؟!

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه امسال یازدهمید بهمن بازرگانو نگاه کنید ولی اگه امسال دوازدهمید خیلی سبز پایه خیلی روون و عالیه و به هیچ وجه سمت میکرو نرید چون اصلا به درد کار کنکور نمیخوره مگر اینکه شیمیتون به شدت قوی باشه...
      به نظرم من کتاب یازدهم خیلی سبز هم خوبه. اگه یازدهم هستید و دوست دارید وقت خیلی زیادی روش شیمی بذارید و براتون مهم نیست که سطح تست ها از کنکور دور باشه میکرو هم بررسی کنید.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Name_ نمایش پست ها
      سلام دوستان
      میکروازهمه بهتره.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbenyamin نمایش پست ها
      اگه امسال یازدهمید بهمن بازرگانو نگاه کنید ولی اگه امسال دوازدهمید خیلی سبز پایه خیلی روون و عالیه و به هیچ وجه سمت میکرو نرید چون اصلا به درد کار کنکور نمیخوره مگر اینکه شیمیتون به شدت قوی باشه...
      به نظرم من کتاب یازدهم خیلی سبز هم خوبه. اگه یازدهم هستید و دوست دارید وقت خیلی زیادی روش شیمی بذارید و براتون مهم نیست که سطح تست ها از کنکور دور باشه میکرو هم بررسی کنید.
      شنیدم کتاب بازرگان تست ها و پاسخنامه هماهنگ نیست! آیا صحت داره؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Name_ نمایش پست ها
      سلام دوستان
      اگه دنبال درسنامه روان هستی نگاهی به مبتکران هم بنداز!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      اگه دنبال درسنامه روان هستی نگاهی به مبتکران هم بنداز!
      خیلی ممنون ولی مقصود من مقایسه صرفا بین این سه کتاب بود.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از لحاظ درسنامه: قطعاً خیلی سبز
      از لحاظ تست: ظاهراً سطح میکرو بالاتره
      [از من نظر من ولی اگه امسال می‌رید یازدهم و وقت کافی هم دارید، شیمی مبتکران بازرگانی از همه با اختلاف بهتره. درسنامه‌ش که شاهکاره، تستاشم کامله]
      بین اون سه کتاب، خیلی سبز برای عموم بهتر و روون تره.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      منم یه سوال داشتم.من شیمی میکرو دارم و تازه شروع کردم.به نظرم اونقد که میگن سخته سخت نیس.چون اولاشه یعنی اینجوری حس میکنم یا شیمیه من خوبه؟به نظرتون منبعو عوض کنم؟یعنی میکرو منو از کنکور به حاشیه میبره؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel19 نمایش پست ها
      منم یه سوال داشتم.من شیمی میکرو دارم و تازه شروع کردم.به نظرم اونقد که میگن سخته سخت نیس.چون اولاشه یعنی اینجوری حس میکنم یا شیمیه من خوبه؟به نظرتون منبعو عوض کنم؟یعنی میکرو منو از کنکور به حاشیه میبره؟
      ۱. مطالب ابتدای کتاب‌ها اکثراً آسونه، البته شاید هم پایهٔ درسی شما مناسب و معقوله
      ۲. ببینید بنظرم اگه بخواهیم، کنکورهای نظام قدیم رو در نظر بگیریم، در درس شیمی، تستهای سخت اتفاقاً بسیار مفیده برای بازتر شدن دید شما به شیمی و همینطور افزایش سرعت. کتاب‌های میکرو هم رویکردشون همین کنکوره! نباید انتظار تستای عجیب و غریب داشت.
      [در کل انتخاب منبع تا حد زیادی به سلیقه بستگی داره]

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zhugeliang نمایش پست ها
      از لحاظ درسنامه: قطعاً خیلی سبز
      از لحاظ تست: ظاهراً سطح میکرو بالاتره
      [از من نظر من ولی اگه امسال می‌رید یازدهم و وقت کافی هم دارید، شیمی مبتکران بازرگانی از همه با اختلاف بهتره. درسنامه‌ش که شاهکاره، تستاشم کامله]
      بین اون سه کتاب، خیلی سبز برای عموم بهتر و روون تره.
      بهمن بازرگانی مگه برای شیمی نظام جدید هم کتاب نوشته ؟؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      بهمن بازرگانی مگه برای شیمی نظام جدید هم کتاب نوشته ؟؟
      بله یازدهمش همین یه هفته پیش اومد

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      خدایی حساب کنی میکرو خیلیم عالی هست اگه میگید سخته پس کنکور رو میخواید چکار کنید اگه ببینی هر سال تو کنکور چندتا سوال شیمی هست که میکرو هم پیشش لنگ میندازه پس وقتی میکرو مسلط بشی حداقل میدونی که تست های متوسط کنکور رو میتونی اب خوردن جواب بدی و امید هم داشته باشی به حل اون تست های سخت ولی خیلی سبز پایه تست هاش اسوونه یعنی منی که اولین بار تست میزدم بیشترشو درست میزدم این معلومه تو کنکور نمیتونه کمکم کنه البته نا گفته نمونه من دهم رو تموم کردم و تازه دارم یازدهم رو شروع میکنم شاید تست های یازدهمش جون دار باشه
      بحث اصلی من رو میکرو تستاش نیست، مشکل اصلی میکرو بنظر من اینه که درسنامه‌هاش خوب تنظیم نشدن. روون نیستن و خیلی جاها رو زوم نکردن که مطالب رو موشکافانه بررسی کنن. مثلاً شما بحث ساختار لوویس میکرو رو با مبتکران مقایسه کنید! این ایراد اصلیشه. ولی خب یه نفر مثلاً دبیرش جزوهٔ خوبی داره یا خودش بخواد در قالب تست مطالب رو یاد بگیره، میکرو براش عالیه. چرا؟ چون از نظر تستی کاملاً غنی و تکمیله و حتی نیومده بگه فلان سوال سخته و حذفش کنه، هر تست خوبی که می‌تونسته رو داده.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کسی نشرالگو استفاده کرده؟!

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا فکر میکنید کسی که تست های مفهومی و خوب حل کرده نمیتونه تستای کنکور رو پاسخ بده؟ من با سختی سوالات میکرو مشکلی ندارم با ایده های گنگ و به درد نخورش مشکل دارم در ضمن خیلی سبز هم کلی تست دشوار و خوب داره! ولی ایده هاش خیلی بهترن... ایده ای که قابلیت طرح توی کنکور رو داره.
      برای مثال میکرو میاد یه سوالی از استوکیومتری میده که واکنشی رو مطرح کرده که هیچ کدوم از موادش هم حتی اسمش به گوش ما در طول این دو سال تحصیلی دبیرستان نخورده و خود واکنش هم نداده و در ضمن انتظار داره این واکنش رو نوشته موازنه کنیم و از قانون گاز ها استفاده کنیم فاز مواد رو بدونیم و ... ای تست حل میشه ولی تو ده دقیقه اونم اگه درست باشه یا غلط باشه و بری از پاسخ نامه بخونی ببینی درسته یا غلطه آخرش بفهمی یا نفهمی... من با این نوع تست مشکل دارم.
      تست باید با محوریت کنکور سراسری و کتاب درسی جدید باشه خیلی سبز پایه دقیقا این نکات رو رعایت کرده. بعضی ها میگن میکرو درسنامش خیلی کامل و خوبه و زیاده. عزیزان کار کنکور به درس نامه خوندن نیست. به تسته! تســـــت!
      این ویژگی هم باز تو خیلی سبز رعایت شده که درسنامش همه نکات رو نیومده رونویسی کنه بلکه اونها رو به تست تبدیل کرده و با حل تست هاست که شما همه نکات رو بررسی میکنید و این یک ویژگی خیلی خیلی مثبته!
      در نهایت موفق باشید و با توجه به سطح خودتون و توجه به سبک نگارش و کیفیت تست ها یک کتاب رو انتخاب کنید و دنبال این سخته یا اون سختره نباشید چون بهتر بودن فقط به سختی نیست!

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موج آزمون چی

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن