خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 61

موضوع: شیمی یازدهم

1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در این ک اقای بازرگان بینظیره حرفی نیست ولی خوب هر روشی ک اقای بازرگان بگن رو از کجا شما میتونی تضمین کنی روی همه جواب میده؟

هزاران نفر رو میشناسم ک از مبتکران رو اصلا قبول ندارن حالا بازدم نمیشه دلیل گذاشت کتاب بدی هست اما بازم دارم میگم سلیقه ای هست کتاب ولی اگه خواستید میتونم ایرادات کتاب مبتکران رو دونه دونه بگم تا بفهمید چقدر ایراد داره و جدا از اون میکروهم ایراد داره کلا همه ی کتاب ها ایراد دارن ولی خدایی من تست های میکرو رو ک دیدم خیلی قوی تر از مبتکران بود بنظرم.ایشون برا فصل یک یازدهم یادم نیست اما بنظرم بالای500تا تست بود ک اورده خوب این حجم رو قطعا خیلیا نمیرسن جمع کنن حالا اول بریم سراغ تست های ک خودشون گفتن بزنیم اگر اونارو بزنیم و بریم مبحث بعد تا اخر سال انگار نصف تست های کتاب رو حل کردیم اما همین کتاب رو کامل تموم نکردن ی استرسی تو وجود بچه ها میندازه ک نرسیدم تموم کنم ای وای و اینجور حرفا
      باز مشکلات بگم؟
      حجم زیاد درسنامه ک دیگه یکی بخود بخونه حالش بهم میخوره این صحبت رو از یک سری دبیر های معروف شنیدم ک میگفتن عمقی خودن درس های خیلی خوبه اما دیگه خیلی رفتن تو عمق ضرر های بسیار بسیار بسیار بدی داره(ک تو درس زیست خودم دچارش شدم،برای همینم هست میگم درسنامه زیاد خوندن فایده نداره صرفا یک درسنامه ک چیزای گنگ رو برات یکم ساده تر کنه بعد بیاد تو تست ها یادت بده چجوری تست بزنی و.... غیره)
      مشکل دیگه اش زیادی طنز بودن کتاب هست ک خیلی ها اینو دوس ندارن و میگن میخونیم ذهنم هی میپره از بس شوخی کرده

در کل یکمی تعصبی نظر ندیم حالا شما خودت از مبتکران استفاده میکنی دلیل نمیشه بیای بگی قطعا کتاب خوبیه که.
      من قاطع میگم ک اصلا بدرد ی دوازدهمی نمیخوره بخاطر این حجمش اما برای دهم و یازدهم میتونی خیلی مفید باشه.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من بین میکرو با خیلی سبز موندم !
      کدوم بهتره

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1066wrr نمایش پست ها
      در این ک اقای بازرگان بینظیره حرفی نیست ولی خوب هر روشی ک اقای بازرگان بگن رو از کجا شما میتونی تضمین کنی روی همه جواب میده؟

هزاران نفر رو میشناسم ک از مبتکران رو اصلا قبول ندارن حالا بازدم نمیشه دلیل گذاشت کتاب بدی هست اما بازم دارم میگم سلیقه ای هست کتاب ولی اگه خواستید میتونم ایرادات کتاب مبتکران رو دونه دونه بگم تا بفهمید چقدر ایراد داره و جدا از اون میکروهم ایراد داره کلا همه ی کتاب ها ایراد دارن ولی خدایی من تست های میکرو رو ک دیدم خیلی قوی تر از مبتکران بود بنظرم.ایشون برا فصل یک یازدهم یادم نیست اما بنظرم بالای500تا تست بود ک اورده خوب این حجم رو قطعا خیلیا نمیرسن جمع کنن حالا اول بریم سراغ تست های ک خودشون گفتن بزنیم اگر اونارو بزنیم و بریم مبحث بعد تا اخر سال انگار نصف تست های کتاب رو حل کردیم اما همین کتاب رو کامل تموم نکردن ی استرسی تو وجود بچه ها میندازه ک نرسیدم تموم کنم ای وای و اینجور حرفا
      باز مشکلات بگم؟
      حجم زیاد درسنامه ک دیگه یکی بخود بخونه حالش بهم میخوره این صحبت رو از یک سری دبیر های معروف شنیدم ک میگفتن عمقی خودن درس های خیلی خوبه اما دیگه خیلی رفتن تو عمق ضرر های بسیار بسیار بسیار بدی داره(ک تو درس زیست خودم دچارش شدم،برای همینم هست میگم درسنامه زیاد خوندن فایده نداره صرفا یک درسنامه ک چیزای گنگ رو برات یکم ساده تر کنه بعد بیاد تو تست ها یادت بده چجوری تست بزنی و.... غیره)
      مشکل دیگه اش زیادی طنز بودن کتاب هست ک خیلی ها اینو دوس ندارن و میگن میخونیم ذهنم هی میپره از بس شوخی کرده

در کل یکمی تعصبی نظر ندیم حالا شما خودت از مبتکران استفاده میکنی دلیل نمیشه بیای بگی قطعا کتاب خوبیه که.
      من قاطع میگم ک اصلا بدرد ی دوازدهمی نمیخوره بخاطر این حجمش اما برای دهم و یازدهم میتونی خیلی مفید باشه.
      ببینید دوست عزیز اون روشی که گفتم، روش مطالعه که نیست، ترتیب استفاده از کتابه!
      هزاران نفر هم قبول نداشته باشن، بنظرتون حرفی تو تالیف آقای بازرگانیه؟ شما تالیفای قبلی مولفان رو هم مقایسه کنید همه چیز مشخص میشه، چون اون کتاب‌ها امتحان پس دادن.
      بحث ایراد تو همهٔ کتاب‌هاس خودتون هم اشاره کردید.
      مبتکران اگه حجم درسنامه‌ش زیاد باشه، درسنامه مفیده و همچنین بسیار روونه یعنی شما می‌تونی از بعضی جاهاش با خیال راحت بگذری. میکرو در جا انداختن «مفهوم» روش خاص خودشو داره ولی به شخصه من نمی‌پسندم
      حجم هم تست‌های «v.i.t» + «دسا» تقریباً به اندازهٔ خود میکرو میشه. بقیه رو هم گفتیم برای کار بیشتره. می‌تونید برای جمعبندی تابستون استفاده کنید.
      من خودم تو زیست اصلاً درسنامه رو قبول ندارم. ولی شیمی فرق داره عزیز! شیمی متن محور نیست مثل زیست. من خودم ۹۰ درصد آرمونای قلمچی اصلاً برای زیست تست هم نمی‌زدم متن رو کامل و مفهومی حفظ می‌کردم ولی درصدام همیشه بالای هشتاد بوده، چون زیست متن محوره. شیمی شما نیاز داری مفهوم رو در صورت‌های مختلف ببینی. حالا شما اعتقاد داری زیاد مفهومی خوب نیست دیگه سلیقه‌ایه.
      منم خودم قاطع می‌گم مبتکران برای دوازدهمی ها مناسب نیست ولی برای دهم و یازدهم بهترین کتاب. ببین دوست عزیز من خودم هم اگه به صفحات قبل یه نگاه بندازی از میکرو تعریف کردم. بحث تعصب هم نیست. منبع تا حد زیادی سلیقه‌ایه. شما شاید از مبتکران خوشت نیومده و منم شاید از میکرو خوشم نیومده باشه، چون سلیقه‌ها متفاوته. بازم هرکس نظر خودشو داره ولی می‌خوام بگم آدم نباید ارزش کتابایی رو نپسندیده بیاره پایین.
      من فقط خواستم دوستان رو راهنمایی کنم همین
      ویرایش توسط Zhugeliang : 04 شهریور 1397 در ساعت 23:31

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر هدفتون یادگرفتن مفاهیمه خیلی سبز. اگه هدفتون کار زیاد تستی و تستای جونداره میکرو.
      ویرایش توسط Zhugeliang : 05 شهریور 1397 در ساعت 11:20

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zhugeliang نمایش پست ها

ببینید دوست عزیز اون روشی که گفتم، روش مطالعه که نیست، ترتیب استفاده از کتابه!
      هزاران نفر هم قبول نداشته باشن، بنظرتون حرفی تو تالیف آقای بازرگانیه؟ شما تالیفای قبلی مولفان رو هم مقایسه کنید همه چیز مشخص میشه، چون اون کتاب‌ها امتحان پس دادن.
      بحث ایراد تو همهٔ کتاب‌هاس خودتون هم اشاره کردید.
      مبتکران اگه حجم درسنامه‌ش زیاد باشه، درسنامه مفیده و همچنین بسیار روونه یعنی شما می‌تونی از بعضی جاهاش با خیال راحت بگذری. میکرو در جا انداختن «مفهوم» روش خاص خودشو داره ولی به شخصه من نمی‌پسندم
      حجم هم تست‌های «v.i.t» + «دسا» تقریباً به اندازهٔ خود میکرو میشه. بقیه رو هم گفتیم برای کار بیشتره. می‌تونید برای جمعبندی تابستون استفاده کنید.
      من خودم تو زیست اصلاً درسنامه رو قبول ندارم. ولی شیمی فرق داره عزیز! شیمی متن محور نیست مثل زیست. من خودم ۹۰ درصد آرمونای قلمچی اصلاً برای زیست تست هم نمی‌زدم متن رو کامل و مفهومی حفظ می‌کردم ولی درصدام همیشه بالای هشتاد بوده، چون زیست متن محوره. شیمی شما نیاز داری مفهوم رو در صورت‌های مختلف ببینی. حالا شما اعتقاد داری زیاد مفهومی خوب نیست دیگه سلیقه‌ایه.
      منم خودم قاطع می‌گم مبتکران برای دوازدهمی ها مناسب نیست ولی برای دهم و یازدهم بهترین کتاب. ببین دوست عزیز من خودم هم اگه به صفحات قبل یه نگاه بندازی از میکرو تعریف کردم. بحث تعصب هم نیست. منبع تا حد زیادی سلیقه‌ایه. شما شاید از مبتکران خوشت نیومده و منم شاید از میکرو خوشم نیومده باشه، چون سلیقه‌ها متفاوته. بازم هرکس نظر خودشو داره ولی می‌خوام بگم آدم نباید ارزش کتابایی رو نپسندیده بیاره پایین.
      من فقط خواستم دوستان رو راهنمایی کنم همین
      الان ب این نتجیه رسیدیم ک باهم اتفاق نظر داریم
      منم خودم میگم برا دوازدهم خوب نیست ولی درسنامه مبتکران بهترینه و میکرو درسنامش چندان جالب نیست

6. Top | #36
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکر کنم بهمن بازرگان مناسب برای کنکور 99 ها نه 98....

7. Top | #37
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انصافا خیلی سبز تستاش کمه 1250 تست داره یعنی هر پایه625.....منم میکرو تست برا این گرفتم چون که هم تست خیلی سبز کم هست هم اسون تر از میکرو هست تا اول تست خیلی سبز بزنم بعد برم سراغ میکرو که فشار نیاد بهم......ولی دهم رو کلا رو میکرو باید بزنم احمقی کردم با خودکار علامت زدم گزینه هارو تو خیلی سبز
      کلاً از نظر آموزشی خیلی سبز با اختلاف زیاد از میکرو بهتره. و با توجه به این کتاب مزخرف شیمی که حتی ۱۰ درصد هم جوابگو نیست، داشتن یه کتاب آموزشی خوب خیلی نیازه. میکرو تو درسنامه‌هاش زیاده‌گویی اضافه داره درحالی که وقتی می‌خونیش مطالب هنوز برات گنگه. برای شماهایی که می‌رید دوازدهم و وقت زیادی ندارید، خیلی سبز بهترین گزینه‌س واقعاً

8. Top | #38
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرت میشه با درسنامه خیلی سبز پایه پیش برم تست میکرو بزنم؟خدایی عاشق درسنامه پایه خیلی سبز شدم عالیه من که کلا کتاب درسی رو نمیخونم درسنامه خیلی سبز پایه حتی خود را بیازمایید هم بررسی کرده
      اگر هدفتون یادگرفتن مفاهیمه خیلی سبز. اگه هدفتون کار زیاد تستی و تستای جونداره میکرو.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شیمی سوم خیلی سبز واقعا بی نظیره برای اموزش و تست
      گاج میکرو هم خوبه البته اموزشش از خیلی سبز سطح پایین تره اما رو تستا بهتر کار کرده

شیمی درسی نیست که بخواین چند منبعی بخونین
      یکی از همینا کافیه

پ.ن. بهمن بازگان دیگه شورش در اومده... یه زمانی بهترین بود الان نه دیگه

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      به نظرت میشه با درسنامه خیلی سبز پایه پیش برم تست میکرو بزنم؟خدایی عاشق درسنامه پایه خیلی سبز شدم عالیه من که کلا کتاب درسی رو نمیخونم درسنامه خیلی سبز پایه حتی خود را بیازمایید هم بررسی کرده
      اگه از نظر هزینه براتون مشکلی نداره خیلی هم عالیه. تستای میکرو اگه غلط هم زدید اشکال نداره بعد از یه مدت راه می‌افتید.

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      شیمی سوم خیلی سبز واقعا بی نظیره برای اموزش و تست
      گاج میکرو هم خوبه البته اموزشش از خیلی سبز سطح پایین تره اما رو تستا بهتر کار کرده

شیمی درسی نیست که بخواین چند منبعی بخونین
      یکی از همینا کافیه

پ.ن. بهمن بازگان دیگه شورش در اومده... یه زمانی بهترین بود الان نه دیگه
      مبتکران خوندنش روش داره. شما اگه طول سال تحصیلی با روش درست مبتکران رو بخونید، خیلی بهتر از میکرو هست. البته کسی که مثلاً حتماً نمی‌خواد بالای ۸۰ بزنه تو شیمی، خیلی سبز هم براش کفایت می‌کنه.

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مبتکران خوندنش روش داره. شما اگه طول سال تحصیلی با روش درست مبتکران رو بخونید، خیلی بهتر از میکرو هست. البته کسی که مثلاً حتماً نمی‌خواد بالای ۸۰ بزنه تو شیمی، خیلی سبز هم براش کفایت می‌کنه.
      دوست عزیز بنده کنکوری نیستم , قبلا همه ی این کتاب ها رو بررسی کردم
      و قبل اون زمان کنکور خوندمشون و نتیجه افرادیو که با هرکدوم میخوندن دیدم
      حتی زمان ما مبتکران فقط برای سال دوم نظام قدیم مناسب ترین بود (که الان دیگه نیست)

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin zd نمایش پست ها
      دوست عزیز بنده کنکوری نیستم , قبلا همه ی این کتاب ها رو بررسی کردم
      و قبل اون زمان کنکور خوندمشون و نتیجه افرادیو که با هرکدوم میخوندن دیدم
      حتی زمان ما مبتکران فقط برای سال دوم نظام قدیم مناسب ترین بود (که الان دیگه نیست)
      من خودم از این منابع استفاده کردم و براساس نتیجه‌ای که ازشون گرفتم دارم نظر می‌دم. ضمناً کافیه شما سر بزنید به تاپیکای رتبه برترا. منابع شیمی‌شون رو ببینید: مبتکران+خیلی‌سبز خیلیاشون هم iq گرفتن که دیگه استفاده نکردن!

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم از این منابع استفاده کردم و براساس نتیجه‌ای که ازشون گرفتم دارم نظر می‌دم. ضمناً کافیه شما سر بزنید به تاپیکای رتبه برترا. منابع شیمی‌شون رو ببینید: مبتکران+خیلی‌سبز خیلیاشون هم iq گرفتن که دیگه استفاده نکردن!
      یه مثال بزنم براتون...
      همه میرن قلمچی ولی همه م میدونن بهترین نیست (به علت لو رفتن سوالا و ... خارج از بحثمونه )
      چرا میری ؟ چون همه میرن ... مبتکران هم یه همچین حالتی هست
      همه دارن ولی بهترین نیست

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      یه مثال بزنم براتون...
      همه میرن قلمچی ولی همه م میدونن بهترین نیست (به علت لو رفتن سوالا و ... خارج از بحثمونه )
      چرا میری ؟ چون همه میرن ... مبتکران هم یه همچین حالتی هست
      همه دارن ولی بهترین نیست
      من با مبتکران کار کردم و پیشرفت کردم، درحالی که وقتی با میکرو کار می‌کردم، با حالت اجبار خودمو ملزم به خوندن می‌کردم. شاید یکی بخواد سبک‌تر کار کنه خیلی سبز بخونه، یکی بخواد سنگین‌تر کار کنه مبتکران. اصلاً شاید یکی با صفحه‌آرایی یه کتاب حال نکرد، نمیشه بهش گفت این بهترینه فقط همینو بخون. می‌خوام بگم تو انتخاب منبع هیچ چیز قطعی نیست و اکثراً سلیقه دخیله. شاید مبتکران برای من بهترین کتاب باشه، برای یکی دیگه بدترین
      ویرایش توسط Zhugeliang : 05 شهریور 1397 در ساعت 14:43

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن