خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 61

موضوع: شیمی یازدهم

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترین ترکیب شیمی برای کنکور نطام جدید
      موج آزمون+بهمن بازرگانی

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینم شیمی اقای بازرگان که تو دو جلد چاپ شده
      پی دی اف بخش‌هایی از کتاب را ببینید.جلد اول
      پی دی اف بخش‌هایی از کتاب را ببینید.جلد دوم

3. Top | #18
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خیلی سبز پایه دارم تموم میشه تا مهر درسنامش رو دوست داشتم خیلی لحن خوبی داره تازه اضافه هم نمیگه متن کتابه که جاهای گنگ رو باز کرده حالا جلد تست میکرو گرفتم که درسنامه رو خیلی سبز بخونم تست رو میکرو
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zhugeliang نمایش پست ها
      بحث اصلی من رو میکرو تستاش نیست، مشکل اصلی میکرو بنظر من اینه که درسنامه‌هاش خوب تنظیم نشدن. روون نیستن و خیلی جاها رو زوم نکردن که مطالب رو موشکافانه بررسی کنن. مثلاً شما بحث ساختار لوویس میکرو رو با مبتکران مقایسه کنید! این ایراد اصلیشه. ولی خب یه نفر مثلاً دبیرش جزوهٔ خوبی داره یا خودش بخواد در قالب تست مطالب رو یاد بگیره، میکرو براش عالیه. چرا؟ چون از نظر تستی کاملاً غنی و تکمیله و حتی نیومده بگه فلان سوال سخته و حذفش کنه، هر تست خوبی که می‌تونسته رو داده.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      من خیلی سبز پایه دارم تموم میشه تا مهر درسنامش رو دوست داشتم خیلی لحن خوبی داره تازه اضافه هم نمیگه متن کتابه که جاهای گنگ رو باز کرده حالا جلد تست میکرو گرفتم که درسنامه رو خیلی سبز بخونم تست رو میکرو
      هم شهری هستیم
      کدوم مدرسه ای؟

5. Top | #20
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه بخوای بری دوازدهم این بدترین ترکیب هست اضلا بازرگان برا ما که میریم دوازدهم خوب نیست طولانیه به نظر من موج ازمون با جلد تست میکرو پایه البته من درسنامه خیلی سبز پایه میخونم
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza 1380 نمایش پست ها
      بهترین ترکیب شیمی برای کنکور نطام جدید
      موج آزمون+بهمن بازرگانی

6. Top | #21
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فامیلت چیه؟
      هم شهری هستیم
      کدوم مدرسه ای؟

7. Top | #22
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هفتم هشتم نهم شاهد بودی؟
      من یازدهمی ام
      جعفری

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هفتم هشتم نهم شاهد بودی؟
      نه آزادگان بودم

9. Top | #24
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو که یازدهمی چرا این همه پیگیر کتاب های دوازدهمی
      من یازدهمی ام
      جعفری

10. Top | #25
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میشناسمت نفس
      نه آزادگان بودم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو که یازدهمی چرا این همه پیگیر کتاب های دوازدهمی
      علاقه زیادی به حواشی کنکور و فوتبال دارم

12. Top | #27
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بشین مث ادم این یه ماه دهم رو یکم مرور کن یا اگه خوندی یازدهم رو پیش خوانی کن تا مث من پدرت درنیاد
      علاقه زیادی به حواشی کنکور و فوتبال دارم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلاً از نظر آموزشی خیلی سبز با اختلاف زیاد از میکرو بهتره. و با توجه به این کتاب مزخرف شیمی که حتی ۱۰ درصد هم جوابگو نیست، داشتن یه کتاب آموزشی خوب خیلی نیازه. میکرو تو درسنامه‌هاش زیاده‌گویی اضافه داره درحالی که وقتی می‌خونیش مطالب هنوز برات گنگه. برای شماهایی که می‌رید دوازدهم و وقت زیادی ندارید، خیلی سبز بهترین گزینه‌س واقعاً
      ویرایش توسط Zhugeliang : 04 شهریور 1397 در ساعت 18:22

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوب
      اقا اول ی چیزی بگم این بحث ها ب هیچ جا کشیده نمیشه و کلا انتخاب منبع سلیقه ای هستش بنظرم بهترین کار اینه بری ببینی کدوم رو بیشتر دوس داری و ادامه بدی خود من با اینکه میگفتن شیمی نشر الگو سطحش پایینه اما من با خوندن این کتاب همیشه خوب بودم و درکل راضی بودم اما لازمه ی چن تا نکته درمورد شیمی بگم:
      1-اینایی ک میگن باید درس نامه عالی داشته باشه ببینید مهم ترین نکته تو شیمی تست هست و درسنامه تو نظام قدیم مهم تر بود اما نظام جدید دیگه نه.چرا؟چون مطالب ما بیشتر جنبه حفظی پیدا کردم و با خوندن کتاب ب راحتی میتونید مطالب رو فرا بگیرید پس بهتره دنبال ی کتاب باشید ک تست قوی داشته باشه و وقت خودتون رو پای درسنامه تلف نکنید(البته یکی دوبار بخونیدش دیگه)
      2-اونایی ک ضعیفن بیش از اندازه پیشنهاد میکنم نشرالگو استفاده کنم مطمن باشید عالیه قطعا سطحتون رو خیلی بالا میره دلیلشم اینه نشرالگو با زدن تست های اسونش باعث میشه رو متن کتاب تسلط پیدا کنید و ی درصد متوسطی تو ازمون ها ب دست بیارید
      3-کتاب بهمن بازرگان رو برای طول سال پیشنهاد نمیکند چون حجم زیادی داره ولی برا تابستون خوبه
      4-شیمی خیلی سبز کتاب خیلی خیلی خوبه و تستش هم درسنامه یعنی کسی ک نیاز داره ب این دو مورد بهترین انتخابه
      5-اونایی هم ک یکم قوی ترن میکرو کار کنن ک دیگه واقعا بنظر من کتاب خیلی خیلی خوبیه
      6-برا ازمون زدن هم فار و موج ازمون هست ک فار بنظرم جون دار تر بوده

موفق باشید...

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1066wrr نمایش پست ها
      خوب
      اقا اول ی چیزی بگم این بحث ها ب هیچ جا کشیده نمیشه و کلا انتخاب منبع سلیقه ای هستش بنظرم بهترین کار اینه بری ببینی کدوم رو بیشتر دوس داری و ادامه بدی خود من با اینکه میگفتن شیمی نشر الگو سطحش پایینه اما من با خوندن این کتاب همیشه خوب بودم و درکل راضی بودم اما لازمه ی چن تا نکته درمورد شیمی بگم:
      1-اینایی ک میگن باید درس نامه عالی داشته باشه ببینید مهم ترین نکته تو شیمی تست هست و درسنامه تو نظام قدیم مهم تر بود اما نظام جدید دیگه نه.چرا؟چون مطالب ما بیشتر جنبه حفظی پیدا کردم و با خوندن کتاب ب راحتی میتونید مطالب رو فرا بگیرید پس بهتره دنبال ی کتاب باشید ک تست قوی داشته باشه و وقت خودتون رو پای درسنامه تلف نکنید(البته یکی دوبار بخونیدش دیگه)
      2-اونایی ک ضعیفن بیش از اندازه پیشنهاد میکنم نشرالگو استفاده کنم مطمن باشید عالیه قطعا سطحتون رو خیلی بالا میره دلیلشم اینه نشرالگو با زدن تست های اسونش باعث میشه رو متن کتاب تسلط پیدا کنید و ی درصد متوسطی تو ازمون ها ب دست بیارید
      3-کتاب بهمن بازرگان رو برای طول سال پیشنهاد نمیکند چون حجم زیادی داره ولی برا تابستون خوبه
      4-شیمی خیلی سبز کتاب خیلی خیلی خوبه و تستش هم درسنامه یعنی کسی ک نیاز داره ب این دو مورد بهترین انتخابه
      5-اونایی هم ک یکم قوی ترن میکرو کار کنن ک دیگه واقعا بنظر من کتاب خیلی خیلی خوبیه
      6-برا ازمون زدن هم فار و موج ازمون هست ک فار بنظرم جون دار تر بوده

موفق باشید...
      اتفاقاً بنظر من کاملاً برعکسه. کتابای نظام جدید، جداً کنگ و نامفهوم نوشته‌شدن، لذا باید درسنامه‌ای باشه که مطالب رو موشکافی کنه.
      اما مبتکران بهمن بازرگانی! منبعیه که اتفاقاً برای طول سال و همگام با تدریس معلم، نوشته شده. شما ایستگاه‌های نکته و تست رو می‌خونی و خلاصه‌نویسی می‌کنی، بعد می‌ری سراغ تست‌های v.i.t بعد از اون تست‌های «دسا». وقتی این مراحل رو طی کردی، سطحت مثل کسیه که مثلاً کل میکرو رو کار کرده. دیگه اگه کسی خیلی قوی باشه و وقت داشته باشه میره تستای بدون علامت رو می‌زنه. اینو روش رو خود آقای بازرگانی گفتن.
      کی وقت داره برای جمعبندی تابستان ۹۰۰ صفحه شیمی بخونه؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن