خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimehr نمایش پست ها
      سلام. این میشه حفظ کردن در حالی که نیاز یه حفظ کردن نیست.شما وقتی یه برداشت کلی از بیت داشته باشی مفهومشو میفهمی و نیاز نیست حفظ کنی.تازه بیت های کنکو تمام خارج از کتابه.
      به عنوان مثال:
      خوش است اندوه تنهایی کشیدن/اگر باشد امید باز دیدن
      مفهوم این بیت میگه.امید به دیدن یار سختی و تلخی دوری از یار رو از بین میبره.
      یا رسمی ترش میشه: امید به وصال سختی فراق رو از بین میبره.
      خوب این نیاز نیست که شما وقت زیادی رو بزارید این مفهوم ها رو حفظ کنید.شما وقتی یه بار یا دو بار این بیت رو با مفهومش بخونی دیگه هر وقت چشمت به این بیت بیوفته خود به خود مفهومش میاد به ذهنت.بعد چون شما با این مفهوم اشنایی و بیت های نمونه دارای این مفهوم رو خوندی اگه بیت خارج از کتاب هم بدن که دارای این مفهوم باشه رو سریع میفهمی.
      من واقعیتش قرابت دریافت رو ندارم و واقعا پول ندارم بخرم و مجبورم با تست یاد بگیرم
      موضوعی دارم با 7خان

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      من واقعیتش قرابت دریافت رو ندارم و واقعا پول ندارم بخرم و مجبورم با تست یاد بگیرم
      موضوعی دارم با 7خان
      من نگفتم که فقط با نشر دریافت میتونی موفق بشی. وقتی نمیتونی بخری به بهترین نحو از داشته هات استفاده کن.کتاب موضوعی هم از کتاب های خوبه بازاره.من خودم دارمش.
      حالا که میخواین با تست یاد بگیرید و اگه ضعیف هم هستین.اول موضوعی رو کار کنید بعد هفت خان.شما موضوعی رو که کار کنید با کل مفهوم های رایج اشنا میشین و پاسخگویی به تست ها براتون راحت میشه.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      هر بیت رو میخونیم و مضمونش رو بلد نیستیم یادداشت کنیم و مرور کنیم؟ اصلا فایده داره یا فقط وقت تلف کنیه؟
      قرابت حتما باید در تست کار بشه
      اولش قطعا سخته که مفهوم ابیات رو متوجه بشی
      شاید مجبور بشی مفهوم هر بیت رو کنارش بنویسی به قول خودت
      اما شک نکن به مرور قلقش میاد دستت و سرعت تست زنیت میره بالا
      به نظرم هر شب 10 الی 20 تست قرابت ( یا 10 الی 20 دقیقه تست قرابت ) کار کن مداوم
      بعد 1 ماه نتیجه اش رو میبینی
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

4. Top | #34
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.kh.k نمایش پست ها
      سلام ...دوستان میشه بگین کتاب قرابت هامون سبطی رو چجوری باید بخونم؟مثلا بخش اولش که نحوه خوندن بیت هاس همینطوری مث روزنامه بخونم؟اصلا یادم میمونه؟
      کسایی که استفاده کردن و نتیجه گرفتن لطفا بگن چجوری میخوندن این کتاب رو....ممنونم
      فکر می کنم توو مقدمه اش توضیحاتی داده باشه در مورد شیوه ی خوندنش....
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن