خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

انتخاب درسنامه گیاهی زیست،نظام قدیم

سلام ببخشید من میخوام مبحث گیاهی رو توی شهریور که وقتم آزادتره بخونم،ازکدوم استفاده کنم بهتره؟؟
      ۱.فاگوزیست گیاهی،فردین جوادی
      ۲.گیاهی به زبان آدمیزاد،نصیریان،مهروماه

ممنونم🌺❤️

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اولی -فکر نکنم برسی تموم کنی -----دومی-دو فصلشو بیشتر نخوندم ولی به نسبت خوبه--------پیشنهاد سر آشپز:کتاب درسی یک دور -تست ها ی کنکور و پیدا کردن نکات از تست -کتاب درسی یک دور دیگه ----------------خیلی سبز آزمون ویرایش جدیدش که فصل به فصل تست داره هم واسه نکته پیدا کردن عالیه-------زیاد دنبال کتاب خاصی نباشید بیشتر دنبال پیدا کردن روشی باشید که نکته های بیشتری از متن کتاب درسی پیدا کنید------------------مثلا کتاب نامه مهر و ماه واسه شروع خوبه ولی خیلی مهمه که خودتون نکات رو پیدا کنید-------------هی تا نکته پیدا کردین مستقیم وارد کتاب نکنید سعی کنید اونایی که مطمین هستین علامت دار کنید-------------کتاب آبی زیست قلم چی سوالای سنجش و کنکور رو پوشش میده -----از dvd آزمون یار هم میتونید استفاده کنید--------تو زیست مهم تر از تست زدن تست خوب زدنه
      ویرایش توسط shams12 : 03 شهریور 1397 در ساعت 12:03

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shams12 نمایش پست ها
      اولی -فکر نکنم برسی تموم کنی -----دومی-دو فصلشو بیشتر نخوندم ولی به نسبت خوبه--------پیشنهاد سر آشپز:کتاب درسی یک دور -تست ها ی کنکور و پیدا کردن نکات از تست -کتاب درسی یک دور دیگه ----------------خیلی سبز آزمون ویرایش جدیدش که فصل به فصل تست داره هم واسه نکته پیدا کردن عالیه-------زیاد دنبال کتاب خاصی نباشید بیشتر دنبال پیدا کردن روشی باشید که نکته های بیشتری از متن کتاب درسی پیدا کنید
      اینطور که من چک کردم تعداد صفحات فاگو کمتر از مهردماه بود

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alibirjand1999 نمایش پست ها
      اینطور که من چک کردم تعداد صفحات فاگو کمتر از مهردماه بود
      فاگو نکته اضافی هم گفته ممکنه یکم گیجتون کنه ولی با زمانی که صرف خوندن فاگو میکنید میتونید چند دور کتاب درسی رو بخونید( البته عمیق خوندن مهم تر از تعداد دور هس) -----بعضیا میگن فاگو مطلب رو جا میندازه ---------چون گه به قول خود فردین بعضی چیزا رو چند بار گفته تعداد صفحات رفته بالا( خود تکرار باعث تثبیته)-------------نکات زیاد پیدا کردن مهم نیست مهم پیدا کردن روش کار و فوت کوزه گریه ------نکات که زیاد شد آدم گیج میشه و وقت بیشتری صرف مرور نکات میشه نهایتا از کتاب درسی دور میشید----------یه سری dvd روی کتاب موج آزمون بود اشکان خیلی خوب نکته میگه(نمیگم همه نکاتش خوبه -----راهش خوبه)که یه سری غلط هم داشت---------به شخصه به غیر از اون dvd ها دیگه هیچ فیلم آموزشی نخریدم-----------کلا نکته محوری غلطه مخصوصا زیست سالهای اخیر

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر میکنم دومی بهتر باشه! البته از کتاب درسی غافل نشو.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      شما کتاب درسی + تست کنکور رو کار کن و بعدش متن کتاب و چرخه ها رو مرور کن
      اصلا نیازی به درسنامه نداره
      فقط چون مطالبش نسبت به جانوری نا ملموس تر و فرار تره فک میکنیم حتما مشکل از فهمیدنه درسه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام سلام

دنبال درسنامه خاصی نباشید :/

تمرکز رو بذارید رو کتاب درسی و مسلط بشید بهش (قبول دارم گنگه کتاب کمی - میتونید برای گیاهی از وویس های رضا امیر استفاده کنید که بفهمید کتاب داره چی میگه )

بعدشم درسنامه با نکته بدرد بخور خواستید من کتب ( یا جزوات) دکتر عمارلو رو پیشنهاد میکنم.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ازهمتون ممنونم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین هر دو تاشون نکاتی دارن که تو اون یکی نیست پس هر دوتارو بخون خیالت راحت باشه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظرم گیاهی از اون مباحثیه که واقعا به یه منبع کمک اموزشی خوب نیاز داره! چون هم اسم ها و مطالبش برا ما ملموس نیست و هم توی 3تا کتاب دبیرستان تکه تکه شده!
      من هردو رو داشتم و خوندم، اگه نظر منو میخوای فاگو خیلی بهتر و ملموس تره! البته کتاب ساعد نصیریان هم انصافا خوب بود ها، ولی چون فونتش خیلی ریزه و داستان های بیخودی هم توش آورده شده و لحن مؤلف رو هم من خیلی دوست نداشتم بخاطر همین زیاد باهاش ارتباط برقرار نکردم!

بنظرم خوندن کتاب های گیاهی + شارش انرژی برا کسایی که زیستشون زیر 40-50 درصده یجورایی واجبه!!
      درضمن اگر هم به لحاظ مالی مشکلی ندارید، بسته ی زیست گیاهی موسسه حرف آخر انصافا خوب و قابل فهم درس داده! البته قیمتش 240 تومنه اگر هم آدم معتقد و متدینی هستی به فکر کپی دیدن هم نباش، بجای اینکه کپی ببینی همون بهتره که نبینیش! ( لطفا در این رابطه بجز استارتر کسی ازم نقل قول نگیره توجه کنید که گفتم لطفا !! چون حوصله ی توضیح دادن ندارم! بی زحمت اعتقاداتتو برای خودت نگه دار ) از زیست حرف آخر هم فقط همین گیاهیش ارزش دیدن داره!

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      بنظرم گیاهی از اون مباحثیه که واقعا به یه منبع کمک اموزشی خوب نیاز داره! چون هم اسم ها و مطالبش برا ما ملموس نیست و هم توی 3تا کتاب دبیرستان تکه تکه شده!
      من هردو رو داشتم و خوندم، اگه نظر منو میخوای فاگو خیلی بهتر و ملموس تره! البته کتاب ساعد نصیریان هم انصافا خوب بود ها، ولی چون فونتش خیلی ریزه و داستان های بیخودی هم توش آورده شده و لحن مؤلف رو هم من خیلی دوست نداشتم بخاطر همین زیاد باهاش ارتباط برقرار نکردم!

بنظرم خوندن کتاب های گیاهی + شارش انرژی برا کسایی که زیستشون زیر 40-50 درصده یجورایی واجبه!!
      درضمن اگر هم به لحاظ مالی مشکلی ندارید، بسته ی زیست گیاهی موسسه حرف آخر انصافا خوب و قابل فهم درس داده! البته قیمتش 240 تومنه اگر هم آدم معتقد و متدینی هستی به فکر کپی دیدن هم نباش، بجای اینکه کپی ببینی همون بهتره که نبینیش! ( لطفا در این رابطه بجز استارتر کسی ازم نقل قول نگیره توجه کنید که گفتم لطفا !! چون حوصله ی توضیح دادن ندارم! بی زحمت اعتقاداتتو برای خودت نگه دار ) از زیست حرف آخر هم فقط همین گیاهیش ارزش دیدن داره!
      ممنون از کمک شما
      پس اگه من رو فاگوزیست گیاهی وقت بذارم بهتره؟؟یعنی توضیح دقیق تر داره؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از کمک شما
      پس اگه من رو فاگوزیست گیاهی وقت بذارم بهتره؟؟یعنی توضیح دقیق تر داره؟
      برا من که اینطوری بود!
      لحن صمیمی مؤلف فاگوزیست برای من باعث میشه که مطالب رو بهتر یاد بگیرم! همچنین شکل ها و توضیحات تکمیلیش هم بنظرم کاملتر از مهر و ماهه
      حالا شما خودت یه نمونه صفحه از هردوتاشون دانلود کن، ببین با کدومش راحت تری! شاید نظر شما برعکس من بود!!

درضمن دلیل اینکه تعداد صفحات گیاهی مهر و ماه بیشتر شده بخاطر اینه که شارش انرژی رو هم داره! ولی فاگو برای شارش انرژی کتاب جداگانه چاپ کرده که 130 صفحه س! فوق العاده س این کتاب!! به معنای واقعی کلمه شارش انرژی رو ترکونده! بنظرم هر منبعی که برای کنکور داری حتما در کنارش این شارش انرژی فاگوزیست رو هم بخون، پشیمون نمیشی!

تارس
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      برا من که اینطوری بود!
      لحن صمیمی مؤلف فاگوزیست برای من باعث میشه که مطالب رو بهتر یاد بگیرم! همچنین شکل ها و توضیحات تکمیلیش هم بنظرم کاملتر از مهر و ماهه
      حالا شما خودت یه نمونه صفحه از هردوتاشون دانلود کن، ببین با کدومش راحت تری! شاید نظر شما برعکس من بود!!

درضمن دلیل اینکه تعداد صفحات گیاهی مهر و ماه بیشتر شده بخاطر اینه که شارش انرژی رو هم داره! ولی فاگو برای شارش انرژی کتاب جداگانه چاپ کرده که 130 صفحه س! فوق العاده س این کتاب!! به معنای واقعی کلمه شارش انرژی رو ترکونده! بنظرم هر منبعی که برای کنکور داری حتما در کنارش این شارش انرژی فاگوزیست رو هم بخون، پشیمون نمیشی!
      جسارتا میشه تعداد صفحات فاگوزیست گیاهی رو بگید؟؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جسارتا میشه تعداد صفحات فاگوزیست گیاهی رو بگید؟؟
      اختیار داری علی جان
      کتاب فاگوزیست گیاهی 230 ص + کتاب شارش انرژی 130 ص، این دوتا باهمدیگه میشن مجموعه ی زیست گیاهی کنکور

تارس

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من میخوام مبحث گیاهی رو توی شهریور که وقتم آزادتره بخونم،ازکدوم استفاده کنم بهتره؟؟
      ۱.فاگوزیست گیاهی،فردین جوادی
      ۲.گیاهی به زبان آدمیزاد،نصیریان،مهروماه

ممنونم🌺❤️
      سلام
      بنظر من اول برید سراغ متن کتاب از خود کتاب واقعن میشه به نتیجه رسید بعد ک کتابو خوندید برید سر تستای کنکور بعد دوباره بیاید با دیدگاه سوالات کنکور کتابو بخونید بعد دوباره ...خلاصه این چرخه متن کتاب بعد تست رو خیلی تکرار کنیدسعی کنید نکاتی ک بلد نیستید و تو تستا یاد گرفتید تو پاسخنامه هایلایت کنید و هردفه قبل از شروع تایم مطالعه بعدی اونا رو مرور کنید بعد تهش به ی جایی میرسید ک میبیتید گیاهی فقط تکرار ی سری نکات خاص و استثناعاته اگ دیگ چیزی خیلی بنظرتون مهم میومد وارد کتابتون کنید... بنظر من نتیجه بهتری میده نسبت به درسنامه خوندن مطالب گیاهی و نکات و ریزه کاریاش خیلی کمتر از جانوری هست ولی چون زیاد برامون قابل لمس نیس انقد بزرگ شده مثلن من موقع خودن مطالب بدن انسان کاملن با خودم تصور میکردم یا موقع حل سوالات جانوری موقعی ک دنبال مثال نقض میگشتم و به بن بست میخوردم فوری به بدن خودم توجه میکردمواسه گیاهی هم حتی این کارا کردم برا اینکه واسه خودم شیرین و قابل لمسش کنم صبا ک از خواب بیدار میشدم هم واسه اینک خوابم بپره هم ی مروری بشه میرفتم ی برگی شاخه ای از باغچمون میکندم و شروع میکردم واسه خودم توضیح دادن هیچی نمیدیدما ولی تصور میکردم اینا میدونم خیلی مسخره به نظر میادولی میخوام اینو بگم ک چیزی تو ذهنتون گندش نکنید و سعی کنید لذت بخشش کنید....اگ اگ با اون چرخه متن تست جواب نگرفتید ک مطمئنم یجورایی ک جواب میگیرید برید سراغ فاگو
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن