خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unfriendly نمایش پست ها
      ولی خو باید به این دقت کرد بخوای 2 بخوابی 6 بلند شی جالب نیست!
      مینیمم 6-7 ساعت خواب شب نیازه ، 11-12 بخوابید 6-7 بلند شید خیلی هم خوبه و مغزتونم بهترین عملکرد رو خواهد داشت
      ن افراط خوبه ن تفریط
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      البته بعد از نهار نخوابیدن و شب حدود ساعت 10-11 خوابیدن و قبل از خواب با کامپیوتر و گوشی کار نکردن و این چیزا هم واقعا خیلی مهمه!
      خب عزیز منم همینا رو توی همون پست اول گفتم دیگه تازه من گفتم 10-11 ( یه ساعت هم زودتر گفتم بخوابید )
      واقعا جا داره که بگم: داور دقت کن!

ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربیات شخصیت

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب وقتی خودت آلارمتو بزاری زنگ گوشی ک میفهمی هیچ کی اول صبح بهت زنگ نمیزنه و آلارم هست ..

بقیه اگ راهکار های دیگه هم میدونن بگن ... این صبح بیدار شدنه خیلی سخته تازه من روز به روز دارم دیرتر از روز قبل بلند میشم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شاید فقط دو سه دفعه اول جواب بده...بعدش دوباره مغز بر میگرده به همون حالت قبلیش و میفهمه که این زنگ تماس نیست. و عین دفعه های قبل که عادت کرده بود قطع کنه دوباره قطع میکنه و ادامه خواب
      نمیدونم.البته کلا در ماه شاید جمعا دو سه بار کسی با گوشی من تماس بگیره.واس همین ممکنه زیادم تاثیر نداشته باشه.
      ولی در کل ایده جذابیه!
      Don't be afraid to fail
      ...Be afraid not to try

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negin.n نمایش پست ها
      خب وقتی خودت آلارمتو بزاری زنگ گوشی ک میفهمی هیچ کی اول صبح بهت زنگ نمیزنه و آلارم هست ..

بقیه اگ راهکار های دیگه هم میدونن بگن ... این صبح بیدار شدنه خیلی سخته تازه من روز به روز دارم دیرتر از روز قبل بلند میشم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Destiny hope نمایش پست ها
      شاید فقط دو سه دفعه اول جواب بده...بعدش دوباره مغز بر میگرده به همون حالت قبلیش و میفهمه که این زنگ تماس نیست. و عین دفعه های قبل که عادت کرده بود قطع کنه دوباره قطع میکنه و ادامه خواب
      نمیدونم.البته کلا در ماه شاید جمعا دو سه بار کسی با گوشی من تماس بگیره.واس همین ممکنه زیادم تاثیر نداشته باشه.
      ولی در کل ایده جذابیه!
      حالا یه امتحان کنین، ضرر که نداره! تا یادتون نرفته همین الان صدای Alarm گوشیتون رو تغییر بدید.
      زود بیدار شدن = شب قبل از 12 خوابیدن ... این 2تا یجورایی مثل مانند قران و اهل بیت تا روز قیامت از همدیگه جدا نمیشن! اصلا مگه میشه ساعت 3 صبح بخوابی و توقع داشته باشی که 6 هم بیدار بشی؟

negin.n اگه میخوای زود بیداری باید شب، قبل از ساعت 12 خواب باشی ... هیچ راه دیگه ای وجود نداره! منتظر معجزه نباش!! مخصوصا برا شما که نزدیکای شیراز زندگی میکنی
      نَفس آدم باید تربیت بشه، باید برخلاف میل ت شبا تلگرام و انجمن و وبگردی و سریالای بعد از ساعت 11 رو تعطیل کنی و صبح هم برخلاف میل ت باید ساعت 6 بیدار شی! باید بخوای که بیدار شی! تا وقتی خودت نخوای هیچ کس و هیچ چیز دیگه نمیتونه بیدارت کنه! در یک کلام: باید واقعا خودت بخوای!!
      وقتی 21 روز این کار رو کردی و خودت رو توی سختی و تنگنا قرار دادی از اون به بعد دیگه برات عادی میشه! همونطوری که الان دیر خوابیدن برات عادی شده!

تارس
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

5. Top | #20
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من تابستون ها میرفتم روی پشت بوم میخوابیدم... طرفای ساعت 7 و 8 صبح اینقدر آفتاب زیاد میشد که خود به خود بیدار میشدم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      والا من انقدر خوابم سنگینه که با آلارم گوشیم همه بیدار میشن جز خودم =))) حالا اینکه گوشیم زنگ خور نداره و اگه کسی 6 صبح زنگ بزنه جوابشو نمیدم به کنار =)))
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خننداننده شو هم تموم شد با خیال راحت میشه شب زود خوابید
      به نظرتون ساعت ایده آل چنده واسه بیدار شدن ؟؟
      6 که زوده باو

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      خننداننده شو هم تموم شد با خیال راحت میشه شب زود خوابید
      به نظرتون ساعت ایده آل چنده واسه بیدار شدن ؟؟
      6 که زوده باو
      به قول دیالوگ این فیلم ها: !! It's Up to You ( یعنی این بستگی به خودت داره! )
      یه رتبه برتر میشناسم که صبحا 10 شروع میکرد به خوندن ولی تا 12 و 1 شب دیگه مرد و مردانه میخوند! ( این قسمت حرفام بد آموزی داشت! نخونید )

تارس

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا یه امتحان کنین، ضرر که نداره! تا یادتون نرفته همین الان صدای Alarm گوشیتون رو تغییر بدید.
      زود بیدار شدن = شب قبل از 12 خوابیدن ... این 2تا یجورایی مثل مانند قران و اهل بیت تا روز قیامت از همدیگه جدا نمیشن! اصلا مگه میشه ساعت 3 صبح بخوابی و توقع داشته باشی که 6 هم بیدار بشی؟

negin.n اگه میخوای زود بیداری باید شب، قبل از ساعت 12 خواب باشی ... هیچ راه دیگه ای وجود نداره! منتظر معجزه نباش!! مخصوصا برا شما که نزدیکای شیراز زندگی میکنی
      نَفس آدم باید تربیت بشه، باید برخلاف میل ت شبا تلگرام و انجمن و وبگردی و سریالای بعد از ساعت 11 رو تعطیل کنی و صبح هم برخلاف میل ت باید ساعت 6 بیدار شی! باید بخوای که بیدار شی! تا وقتی خودت نخوای هیچ کس و هیچ چیز دیگه نمیتونه بیدارت کنه! در یک کلام: باید واقعا خودت بخوای!!
      وقتی 21 روز این کار رو کردی و خودت رو توی سختی و تنگنا قرار دادی از اون به بعد دیگه برات عادی میشه! همونطوری که الان دیر خوابیدن برات عادی شده!
      آره واقعا راست میگین...زود خوابیدن و در نتیجه زود بیدار شدن، مسئله این است!
      در اصل مسئله اینه که ما عادت کردیم به دیر خوابیدن و همش میخوایم زود بیدار شیم ولی باز نمیشه.چون کار از یه جای دیگه میلنگه!
      من که خودم تا ۲ بیدارم اکثرا و نهایتا۹بیدار میشم! اما هر موقع میخوام این عادتو ترک کنم و زود بخوابم نمیشه.یا یه برنامه ای فیلمی چیزی پیش میاد یا هم که طبق روال قبلی ، عادت همیشگی اجازه تغییر نمیده!
      Don't be afraid to fail
      ...Be afraid not to try

ویرایش توسط Destiny hope : 03 شهریور 1397 در ساعت 16:38

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

اخه مشکل من نه سریال نه تلگرام نه انجمن ..کلا با زودخوابیدن مشکل ندارم با زودبیدار شدن مشکل دارم ... ولی خب درسته تا خودت نخوای نمیشه واقعا ... حالا من این روشو هم امتحان میکنم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negin.n نمایش پست ها

تو غلط میکنی روز به روز دیرتر بیدار میشیکلی راهکار یهت گفتما باید خودتم یکم محکم تر باشی و بخوای واقعن
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

تکبیییییر!!!!!
      ارع واقعن اون خواستنه مهمه وگرنه بهونه ک همیشه هست ....مگر اینکه خواهر ما از زبون یکی دیگ بشنوه گوش بده
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.msv نمایش پست ها
      والا من انقدر خوابم سنگینه که با آلارم گوشیم همه بیدار میشن جز خودم =))) حالا اینکه گوشیم زنگ خور نداره و اگه کسی 6 صبح زنگ بزنه جوابشو نمیدم به کنار =)))
      منم همینطور بودم همه بیدار میشدن جز خودم....!!!!
      اول اینکه خواستنه خیلی مهمه.من مامانم میومد صدام میکرد برو قطعش کن تا بیدار میشدم..گوشی رو از خودتون دور کنید و ی جایی بذارید ک واسه دسترسی بهش تلاش زیادی لازم باشه.۲۱روز واسه عادت ی ادم به تایم خواب کفایت میکنه....طاقت بیارین
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      تو غلط میکنی روز به روز دیرتر بیدار میشیکلی راهکار یهت گفتما باید خودتم یکم محکم تر باشی و بخوای واقعن
      واقعا از این همه توجهت ممنونم... نه دیگه این بار جدی تصمیم گرفتم زود بیدارشم ...حله

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این روش تا یه هفته عالیه
      بعدش ذهنمون خر که نی اونم خودشو ارتقا میده دیگه واقعا هم یکی زنگ بزنه میگه این گول زنکه اشتباهی قطع تماس میکنیم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن