خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب تست ریاضی جامع تجربی *بدون درسنامه*

سلام کتاب تست ریاضی جامع تجربی که درسنامه هاش طولانی، مثل مهر و ماه، نباشه و بجای درس نامه سوال های تستی هر چند ساده با پاسخ های تشریحی کوتاه برای نکات داشته باشه، اصلا تو بازار هست؟ یا اگر من مثلا درسنامه مهر و ماه رو نخونم آروم آروم از تست ها شروع کنم کل درسا رو میفهمم؟ سطحم خوبه
      ویرایش توسط xengil : 02 شهریور 1397 در ساعت 21:57

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی سبز
      سلام برسون

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی سبز عالیه هم درسنامه هاش خوبه هم تستاش

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xengil نمایش پست ها
      سلام کتاب تست ریاضی جامع تجربی که درسنامه هاش طولانی، مثل مهر و ماه، نباشه و بجای درس نامه سوال های تستی هر چند ساده با پاسخ های تشریحی کوتاه برای نکات داشته باشه، اصلا تو بازار هست؟ یا اگر من مثلا درسنامه مهر و ماه رو نخونم آروم آروم از تست ها شروع کنم کل درسا رو میفهمم؟ سطحم خوبه
      30سال قلمچی.....هرچند اصلا در حد مهرو ماه نیست

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تخته سیاه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز کتاب گوریل نشرالگو که دیگه چاپ نمیشه برای تجربی نوشته شده درسنامه نداره و سوالاتش بسیار مناسب و جالب و جدید هست pdf کتاب را دارم اگه خواستید بگید تا بفرستم توی تلگرام

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      خیلی سبز درسنامه های کوتاه و خوبی داره و درمورد سوال دوم ک ایا بدون درسنامه میتونید بله؟من یادمه واسه ازمونها دربیرموت عقب بود انتگرال ازمون بود هنوز درس نداده بود منم بدون درسنامه ی راس رفتم سر تست صفحه اولو کامل غلط زدم ولی دیگ یاد گرفتم و خیلیم خوب بود!با توجه به اینکه میگید سطحتون خوبه امکان پذیره واقعن
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      و اینکه اگ توی مفهوم مشکلی ندارید واقعن کلن سراغ درسنامه نرید چون درسنامه جهت میده به ذهنتون مثلن تو سوالای بعد از اوت درسنامه همش سعی میکنید از اون نکته ها استفاده کنید و یجورایی قدرت شروع مسئله رو از ذهنتون میگیره ک مهم ترین موضوعه!یکی از علت هایی هم ک درصدهای توی خونه با سر ازمون تطابق نداره همینه...چون قبل ازمونها دیگ همچین تقلبی ندارید!
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      5+1 از انتشارات خانه زیست شناسی ; )
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برا نظام قدیم خیلی سبز واقعا خوبه، درسنامه هاش مختصره و بیشتر تو سوالاش توضیح میده. پاسخنامه ش هم تو کتابای بازار تکه.

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aloneboy051 نمایش پست ها
      5+1 از انتشارات خانه زیست شناسی ; )
      واقعا عالیه این کتاب ولی جمع بندی بنظرم 30 سال آبی کانون یا همون کتابی که دوستمون پیشنهاد داد الگو عکس گوریل روشه عجیب کتابیه فقطم تسته دوسالی هست چاپ نمیشه گاجم یه کتاب ریاضی میکرو بانک داشت و آی کیو اینا مبناشون تست
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز درسنامش بیشتر مثاله
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نظام قدیم خط ویژه گاج---------------تخته سیاه--------ریاضیات جامع تجربی گاج نقره ای-------

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام راجع به کتاب 5+1 پی دی افش رو دیدم جالب به نظر میاد مخصوصا واسه من که پشت کنکوریم و دیگه واقعا نمیتونم از مهروماه بخونم و تست های آموزشی بزنم میخواستم بدونم کتابه سوالاش چجوریه از کنکور 93 تا 95 همه رو حل کرده و به ازای هر سوال 5 تا مشابه اورده . درسته ؟ و اینکه کنکور های خارج رو هم همین شکل آورده؟؟ به نظرتون تستاش کافیه ؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      واقعا عالیه این کتاب ولی جمع بندی بنظرم 30 سال آبی کانون یا همون کتابی که دوستمون پیشنهاد داد الگو عکس گوریل روشه عجیب کتابیه فقطم تسته دوسالی هست چاپ نمیشه گاجم یه کتاب ریاضی میکرو بانک داشت و آی کیو اینا مبناشون تست

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_ نمایش پست ها
      سلام راجع به کتاب 5+1 پی دی افش رو دیدم جالب به نظر میاد مخصوصا واسه من که پشت کنکوریم و دیگه واقعا نمیتونم از مهروماه بخونم و تست های آموزشی بزنم میخواستم بدونم کتابه سوالاش چجوریه از کنکور 93 تا 95 همه رو حل کرده و به ازای هر سوال 5 تا مشابه اورده . درسته ؟ و اینکه کنکور های خارج رو هم همین شکل آورده؟؟ به نظرتون تستاش کافیه ؟
      علاوه بر سوالات کنکور سوالای آزمون آزمایشی هم داخلش هست ولی جمع بندی کلا 550 تست داره
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن