خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli_j_p نمایش پست ها
      ببخشید میشه بگین چرا کلاس مقدم نیا فایده نداره؟ ممنون میشم
      به هزارویک دلیل که حسش نیست تایپ کنم
      تابستون بهمون گفت قلمچی که مهر شروع شه زیر 80 نمیزنیم بعد گند زد ازنورم کلا از ازمون عقب موند
      بعد به یکی از شاگردای سال قبلش ک پزشکی ازاد قبول شده بود گفته بود بیا سرکلاس بگو که ازمون نمیدادی =|
      برای ما قرار بود قبل عید تموم کنه با جبرانی و اینا تونست قبل خرداد تموم کنه
      همیشه هم میومد میگفت این اریان حیدری دبیر خوبی نیست علمی درس نمیده یبار داشت پشت سرش حرف میزد زد زیر گریه
      تازه اولاش همش سرش تو گوشی بود رفتن گفتن بهش باز یکم بهتر شد.مردی با اون اعتباری که داره بره طبقه پایین اموزشگاه دنبال دختربازی ایا دبیر خوبی میتونه باشه؟
      اینقدری هست که بگم انجمن از دستم کلافه شه.تدریسش که بماند سال قبل که من پرسیدم کسی نبود بهم بگه خوبه یا نه ولی الان دارم بهت میگم
      لطفا پولتون رو دور نریزید یا اگه میخواید بریزید دور بیاید بدید به من تا در راه درست خرجش کنم و ثواب کنید: )

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      به هزارویک دلیل که حسش نیست تایپ کنم
      تابستون بهمون گفت قلمچی که مهر شروع شه زیر 80 نمیزنیم بعد گند زد ازنورم کلا از ازمون عقب موند
      بعد به یکی از شاگردای سال قبلش ک پزشکی ازاد قبول شده بود گفته بود بیا سرکلاس بگو که ازمون نمیدادی =|
      برای ما قرار بود قبل عید تموم کنه با جبرانی و اینا تونست قبل خرداد تموم کنه
      همیشه هم میومد میگفت این اریان حیدری دبیر خوبی نیست علمی درس نمیده یبار داشت پشت سرش حرف میزد زد زیر گریه
      تازه اولاش همش سرش تو گوشی بود رفتن گفتن بهش باز یکم بهتر شد.مردی با اون اعتباری که داره بره طبقه پایین اموزشگاه دنبال دختربازی ایا دبیر خوبی میتونه باشه؟
      اینقدری هست که بگم انجمن از دستم کلافه شه.تدریسش که بماند سال قبل که من پرسیدم کسی نبود بهم بگه خوبه یا نه ولی الان دارم بهت میگم
      لطفا پولتون رو دور نریزید یا اگه میخواید بریزید دور بیاید بدید به من تا در راه درست خرجش کنم و ثواب کنید: )
      واقعا زد زیر گریه!؟
      عجب ممنونم از راهنماییتون

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      واقعا؟ واسه فیزیک ریاضی چی پیشنهاد میدین؟
      اره خیلی داغون بود...
      برای ریاضی و فیزیک تاپیک زیاد هست بگردید بنظرم بهتر باشه...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مقدم تا هفته قبل کنکور طولش میده ولی خب واقعا درس میده یعنی چیزی رو نمیپیچونه
      ولی این دیر درس دادنش , با آزمون کانون هماهنگ نبودنش , شوخی های زیاد تو درس دادن کلافه میکنه آدمو مخصوصن اگه سطحت متوسط و ضعیف باشه.
      میگه و میره , یادم نمیاد دوبار سر کلاس چیزیو گفته باشه...اول کلاس هی میگف اگ سوال دارید حتما بپرسیداا ولی یکی ک ازش سوال میپرسه یه جوری جواب میده آدم پشیمون میشه از سوال پرسیدنش
      همون اول سال به چند تا از بچه ها ک سوال پرسیدن ر** تا آخر سال کسی دیگه سوال نپرسید d:
      من ریاضی یکی از قویترین درسام بود ولی به لطف مقدم یکی از ضعیفترین درس ها برام شد تو کنکور : (
      خودت بخونی نتیجه میگیری باور کن !
      فقط کافیه دو تا کتاب و تستاشو بزنی ترجیحن یکیشم موج آزمون باشه...
      یحیوی رو هم نمیشناسم
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moja78 نمایش پست ها
      مقدم تا هفته قبل کنکور طولش میده ولی خب واقعا درس میده یعنی چیزی رو نمیپیچونه
      ولی این دیر درس دادنش , با آزمون کانون هماهنگ نبودنش , شوخی های زیاد تو درس دادن کلافه میکنه آدمو مخصوصن اگه سطحت متوسط و ضعیف باشه.
      میگه و میره , یادم نمیاد دوبار سر کلاس چیزیو گفته باشه...اول کلاس هی میگف اگ سوال دارید حتما بپرسیداا ولی یکی ک ازش سوال میپرسه یه جوری جواب میده آدم پشیمون میشه از سوال پرسیدنش
      همون اول سال به چند تا از بچه ها ک سوال پرسیدن ر** تا آخر سال کسی دیگه سوال نپرسید d:
      من ریاضی یکی از قویترین درسام بود ولی به لطف مقدم یکی از ضعیفترین درس ها برام شد تو کنکور : (
      خودت بخونی نتیجه میگیری باور کن !
      فقط کافیه دو تا کتاب و تستاشو بزنی ترجیحن یکیشم موج آزمون باشه...
      یحیوی رو هم نمیشناسم
      ممنونم.با توجه به حرفایی که بچه ها زدن دیگه قیدشو زدم.موج آزمون سطحش بالا نیست؟ کلا من تو 4 درس اختصاصی به عنوان منبع دوم بین موج ازمون ها و سه سطحیا موندم کدوم بهتره

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      ممنونم.با توجه به حرفایی که بچه ها زدن دیگه قیدشو زدم.موج آزمون سطحش بالا نیست؟ کلا من تو 4 درس اختصاصی به عنوان منبع دوم بین موج ازمون ها و سه سطحیا موندم کدوم بهتره
      موج آزمون شیمی و ریاضی واقعن محشره...سطحش درسته بالاست ولی سطح بالایی ک برا کنکور لازمه , به نظرم شیمی و ریاضی و حتما موج آزمون کار کن!
      تو سایت قلم چی, رتبه برتر ها اکثرن اسم سه سطحیو میارن ولی بیشتر فک میکنم برا تبلیغاته..گرچه شاید کتاب خوبی باشه.
      موفق باشی
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن