خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات

آوردن رتبه زیر 300 انسانی راحت تره یا زیر 1000تجربی؟

سلام دوستان. من منطقه 3 هستم و دیپلم ریاضی. پایه درسیم هم خوبه و مشکلی ندارم. به نظرتون واسه 98، آوردن رتبه زیر 300 انسانی کار راحت تریه یا زیر 1000تجربی؟ واسه انسانی باید 13 تا کتاب درسی بخونم که تا حالا نخوندم. ولی واسه تجربی فقط 3تا زیسته. از طرفی رقابت تو انسانی خیلی کمتر از تجربیه.

حالا نظر شما چیه؟ ممنون از راهنماییتون.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiri نمایش پست ها
      سلام دوستان. من منطقه 3 هستم و دیپلم ریاضی. پایه درسیم هم خوبه و مشکلی ندارم. به نظرتون واسه 98، آوردن رتبه زیر 300 انسانی کار راحت تریه یا زیر 1000تجربی؟ واسه انسانی باید 13 تا کتاب درسی بخونم که تا حالا نخوندم. ولی واسه تجربی فقط 3تا زیسته. از طرفی رقابت تو انسانی خیلی کمتر از تجربیه.

قطعا انسانی راحت تره چون با درصدای بالا توی دروس ریاضی و فلسفه منطق ک دروس تخصصی مهم هستن میتونین رتبه خوبی کسب کنین
      ولی بازم بستگی به علاقه خودتون داره

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

خب انسانی بخونی چی قبول بشی؟ جز حقوق ک فکر نمیکنم رشته ای با بازار کار مناسب داشته باشه.
      تازه اگه حقوقم قبول شی اصل کار ازمون کانون وکلاس بعد لیسانس باید بدی اگ اونو قبول شی میتونی وکیل بشی.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      خب انسانی بخونی چی قبول بشی؟ جز حقوق ک فکر نمیکنم رشته ای با بازار کار مناسب داشته باشه.
      تازه اگه حقوقم قبول شی اصل کار ازمون کانون وکلاس بعد لیسانس باید بدی اگ اونو قبول شی میتونی وکیل بشی.
      واسه این میگم زیر 300 که بتونم برم بورسیه دانشگاه علوم قضایی. ولی خب فقط 1 دانشگاهه و ظرفیتشم محدوده. از این میترسم که ریسکش بالاس.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOBiNA_AZ نمایش پست ها
      قطعا انسانی راحت تره چون با درصدای بالا توی دروس ریاضی و فلسفه منطق ک دروس تخصصی مهم هستن میتونین رتبه خوبی کسب کنین
      ولی بازم بستگی به علاقه خودتون داره
      خودم به انسانی علاقه دارم. ولی خونواده میگن چه کاریه بری این همه کتاب جدید بخونی. بشین تمرکز کن رو زیست. زیست خوندن هم فک نکنم کار هر کسی باشه...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خودم به انسانی علاقه دارم. ولی خونواده میگن چه کاریه بری این همه کتاب جدید بخونی. بشین تمرکز کن رو زیست. زیست خوندن هم فک نکنم کار هر کسی باشه...
      هر کاری میکنین قبلش حسابی تحقیق کنین ک بعدا پشیمون نشین و حسرت نخورین.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه ریاضی فیزیکت خیلی قویه و فکر میکنی بالای ۶۰ ۷۰ میزنی برو تجربی به نظرم... ولی اگ ریاضی و فیزیکو فک نمیکنی بتونی بالا بزنی تجربی هم کارت سخته برای رتبه. زیستو میشه خوند ولی باید زیاد وقت بزاری درسای انسانی اکثرا صرفا حفظین ولی خب زیست حفظی و مفهومیه خیلی درک مفهوم و ارتباط مطالب بهم مهمه بلید ذهن نسبتا بازی نسبت بهش پیدا کنی.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOBiNA_AZ نمایش پست ها
      هر کاری میکنین قبلش حسابی تحقیق کنین ک بعدا پشیمون نشین و حسرت نخورین.
      آره دارم با چندتا رتبه برتر انسانی صحبت میکنم در این مورد.
      ممنون از راهنماییتون.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      اگه ریاضی فیزیکت خیلی قویه و فکر میکنی بالای ۶۰ ۷۰ میزنی برو تجربی به نظرم... ولی اگ ریاضی و فیزیکو فک نمیکنی بتونی بالا بزنی تجربی هم کارت سخته برای رتبه. زیستو میشه خوند ولی باید زیاد وقت بزاری درسای انسانی اکثرا صرفا حفظین ولی خب زیست حفظی و مفهومیه خیلی درک مفهوم و ارتباط مطالب بهم مهمه بلید ذهن نسبتا بازی نسبت بهش پیدا کنی.
      آره زیست این ترکیب حفظی و مفهمومیش خیلی سختش کرده.
      ممنون از شما.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      معلومه انسانی راحت تره، تو رشتت ریاضی بود با بالازدن ریاضی در کنار بالازدن بقیه درسا دیگه راحت رتبع خوب میاری

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 76farshad نمایش پست ها
      معلومه انسانی راحت تره، تو رشتت ریاضی بود با بالازدن ریاضی در کنار بالازدن بقیه درسا دیگه راحت رتبع خوب میاری
      آره ریاضی بچه های انسانی خیلی آسونه انصافا. سوالای 97 رو که بررسی کردم، راحت 80به بالا میشد جواب داد. فقط این تاریخ و جغرافیا و علوم اجتماعیش رو مخه.آدمو می بره دوران راهنمایی...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام این که تجربی درسهای جدید کمتری داره واسه خوندن درست ولی واقعا بین همه واسه زیر هزار شدن جنگه... با این حال کسایی ک رتبه زیر هزار بشن "احتمالا" اینده خوبی دارن تصمیم نهایی رو خودت باید بگیری ک بعدا پشیمون نشی

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آره ریاضی بچه های انسانی خیلی آسونه انصافا. سوالای 97 رو که بررسی کردم، راحت 80به بالا میشد جواب داد. فقط این تاریخ و جغرافیا و علوم اجتماعیش رو مخه.آدمو می بره دوران راهنمایی...
      خوندن تست مرور، کار تمومه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در رابطه با زیست بهت بگم که بچه های تجربی 3 سال زیست خوندن ( یکی که بخواد زیر 1000 شه غالبا از سال سوم و نهایی مث چی میخونه ) بعنوان کسی که از رشته ریاضی اومد تجربی بهت می گم که تنها چیزی که تو زیست حرف اول رو میزنه تعداد دفعات مروره یه زمانی 60 درصد سوالای زیست قابل تشخیص بود مثلا می گفتن 3 تا از نوار قلب میاد هر کی از ریاضی میومد تجربی میشست 60 درصد میزد ریاضی فیزیک 80 و راحت پزشکی حالا چون تعداد مهندس های انصرافی و ریاضیا زیاد شد از سال 96 جوری تست میدن که همش متفاوته مثلا یکی از مهم ترین قسمت های زیست نوار قلبه که امسال 0 سوال داشت و گلیکولیز که سال 94 هفت تست رو میشد باهاش زد تست های کمی اومد

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sidmeier نمایش پست ها
      در رابطه با زیست بهت بگم که بچه های تجربی 3 سال زیست خوندن ( یکی که بخواد زیر 1000 شه غالبا از سال سوم و نهایی مث چی میخونه ) بعنوان کسی که از رشته ریاضی اومد تجربی بهت می گم که تنها چیزی که تو زیست حرف اول رو میزنه تعداد دفعات مروره یه زمانی 60 درصد سوالای زیست قابل تشخیص بود مثلا می گفتن 3 تا از نوار قلب میاد هر کی از ریاضی میومد تجربی میشست 60 درصد میزد ریاضی فیزیک 80 و راحت پزشکی حالا چون تعداد مهندس های انصرافی و ریاضیا زیاد شد از سال 96 جوری تست میدن که همش متفاوته مثلا یکی از مهم ترین قسمت های زیست نوار قلبه که امسال 0 سوال داشت و گلیکولیز که سال 94 هفت تست رو میشد باهاش زد تست های کمی اومد
      پس یعنی اوضاع خیلی سخته واسه تجربی؟ در حد 50 هم بشه زد فک کنم کافی باشه. شما خودت کنکور تجربی دادی؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)