خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17

موضوع: زیست ارامفر

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

زیست ارامفر

من مشکل اساسی در زیست دارم وعامل اصلی پشت کنکور موندنم هم همین زیست هست!امسال تصمیم گرفتم کلاسای ایشون رو شرکت کنم.....کسی کلاسای ایشون رو شرکت کرده؟نکاتی که میگه بدرد بخور هست؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      من مشکل اساسی در زیست دارم وعامل اصلی پشت کنکور موندنم هم همین زیست هست!امسال تصمیم گرفتم کلاسای ایشون رو شرکت کنم.....کسی کلاسای ایشون رو شرکت کرده؟نکاتی که میگه بدرد بخور هست؟
      سلام من کلاس ایشان رو شرکت نکردم اما نکته و تست و همایش رو رفتم واقعا خوب هستن ولی شرط اصلی اینکه شما کامل روی متن کتاب تسلط داشته باشی و تست های تانک رو کامل زده باشی بعد ایشون نکته های جدید میگن من درصد زیستم افتضاح بود خیلی بد بود اما فقط با نکته و تست و همایش ایشون 40 زدم
      ولی یادتون باشه زیست بیشتر self study هستش

3. Top | #3
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من جزه همایش ایشون رو که دیدم خوب بود
      کلاس شون رو نمیدونم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نکته وتستشو میگن خوبه ولی کلاسش سطحش پایینه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من كلاس هاشون رو شركت كردم.جزوه شون واقعا خوب و كامله اما يادتون باشه معلم تنها براى شما معجزه نميكنه،اگر خودتون خيلى خوب بخونيد و واقعا وقت زيادى براى زيست بذاريد در كنار جزوه و معلم ميتونيد به موفقيت برسيد.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Clay نمایش پست ها
      من كلاس هاشون رو شركت كردم.جزوه شون واقعا خوب و كامله اما يادتون باشه معلم تنها براى شما معجزه نميكنه،اگر خودتون خيلى خوب بخونيد و واقعا وقت زيادى براى زيست بذاريد در كنار جزوه و معلم ميتونيد به موفقيت برسيد.
      لطفا کمی بیشتر توضیح بدید...
      کنار جزوش لازمه کتاب درسی هم خونده بشه؟کتاب تست هم تانک رو کار میکردید؟درصدتون در ازمونا چند میشد؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه عمارلو تو شهرتون هست اونم گزینه خوبیه. کلاساش خیلی خوب و مفهومیه و خیلی تکرار داره سر کلاسش.
      ولی تو جفت کلاس این دبیرا از رتبه ۲ ۳ رقمی درمیاد تا رتبه های ۵ رقمی... بستگی به خود ادم داره نتیجه گرفتن.
      البته اگ ارامفر رفتی حتما کتابای همایش عمارلو رو بخون نکات خوبی داره ممکنه جدید باشه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خوندن کتاب درسی برای فهم بهتر مطالب جزئی تر لازمه.اصراری به خوندن کتاب درسی نداشتند ولی میگفتند اگه بخونید بهتره.من از جزوه ی دبیرهای دیگه خبر ندارم ولی کتابی که ایشون با نام دست نوشته با بچه ها کار میکردند از لحاظ ربط مفاهیم فصل های مختلف خوب بود.و اینکه مطالبی که بهم ربط داشتند تا جای ممکن تکرار میکردند.اگه بخواهید کلاس شرکت کنید باید تانک رو هم بزنید.ولی اواخر سال میگفتند اگه دوست دارید میتونید کتاب تست دیگه ای روهم بزنید.
      اما نکته‌ی دیگه‌ای که اهمیت بیشتری داره اینه که آقای آرامفر یا هر دبیر معروف دیگه‌ای ضامن درصد بالا نیستند چیزی که حقیقتا به چشم دیدم.بخش اعظمش فقط و فقط و فقط به تلاش زیاد خود شما ربط داره.
      ویرایش توسط Clay : 02 شهریور 1397 در ساعت 15:30

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Clay نمایش پست ها
      خوندن کتاب درسی برای فهم بهتر مطالب جزئی تر لازمه.اصراری به خوندن کتاب درسی نداشتند ولی میگفتند اگه بخونید بهتره.من از جزوه ی دبیرهای دیگه خبر ندارم ولی کتابی که ایشون با نام دست نوشته با بچه ها کار میکردند از لحاظ ربط مفاهیم فصل های مختلف خوب بود.و اینکه مطالبی که بهم ربط داشتند تا جای ممکن تکرار میکردند.اگه بخواهید کلاس شرکت کنید باید تانک رو هم بزنید.ولی اواخر سال میگفتند اگه دوست دارید میتونید کتاب تست دیگه ای روهم بزنید.
      اما نکته‌ی دیگه‌ای که اهمیت بیشتری داره اینه که آقای آرامفر یا هر دبیر معروف دیگه‌ای ضامن درصد بالا نیستند چیزی که حقیقتا به چشم دیدم.بخش اعظمش فقط و فقط و فقط به تلاش زیاد خود شما ربط داره.
      میتونم بپرسم درصد امسالتون چند شد؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میتونم بپرسم درصد امسالتون چند شد؟
      من سال تحصيلى 95 _96 شاگرد ايشون بودم.ولى قضاوت درست فقط با درصد من نميشه انجام داد.اگر من درصد بالايى بگم لزوما به اين معنا نيست كه همه ى دانش آموزان ايشون درصد بالا كسب كردند و اگر درصد پايينى رو هم بگم به معناى ضعيف بودن همه نيست.براى همين اصرار دارم همه چيز به داوطلب برميگرده.ولى از لحاظ نكات و تدريس البته كه ايشون خوب هستند(البته من از تدريس ساير دبيرها اطلاع ندارم)براى همين عذر خواهى من رو براى نگفتن درصدم بپذيريد.چون داستان رشته و هدف من از جايى كمى متفاوت شد به خاطر همين معيار درستى براى قضاوت نيست.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گه میخواید هزینه کنید و کلاس برید و اگر دکتر عمارلو در دسترستون هست به نظر بهتر باشن!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کتاب آموزش با همایش عمارلو الان یکی شده ودر سه جلد برای سه سال هس که به نظر من چیز خاصی نداره و خیلی نظم نداره ------کتاب تانک به نظر عده ای خوبه ولی یه جور بانک تسته که شما اگر بخوای خودت تست ها رو بزنی (همه رو یا تعدادی) دیگه فرقی با گاج نقره ای نداره(ویرایش جدید گاج نقره ی زیست خوبه) برای شهر هایی که آقا ی آرامفر پروازی هستن فکر نکنم چیز زیادی یاد بگیری چون چند ساعت کلاس پشت سر هم عملا چیز زیادی از خود تایم کلاس یاد نمیگیری مثلا میاد یه چیزی درس میده با نکته ای که گفته براتون تست ها ی خودشو حل میکنه در این زمان به شما احساس یاد گیری دس میده که اگر اون حجم از مطالب بعد کلاس مرور نشه عملا فقط وقتتون رو تلف کردین----------هیچ دبیری معجزه نمیکنه------هر دبیری هم بخواد نکته خارج از کتاب درسی بگه به درد کنکور -----------نتیجه : شما همون وقتی که میخوای بذاری برای کلاس خودت توی هفته به صورت برنامه ریزی شده و پخش شده بین روز های هفته کتاب درسی کار کنی بهتره-----البته بقیه کارها ی لازم رو دیگه همه میدونن-------حس خوب نسبت به درس و زیست و حس وظیفه شناسی و مسولیت پذیری که نیازه واقعا واسه سال کنکور
      ویرایش توسط shams12 : 03 شهریور 1397 در ساعت 14:38

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up
      سلام من یکی از اشناهام زیست ارامفر میرفت تا قبل کنکور خیلی راضی بود و میگفت خوبه ولی نتیجش خوب نشد با اینکه درس خون بود و باهاش صحبت میکردم به این نتیجه رسیدیم که مشکل ارامفر اینه که میخواد دانش اموز صرفا با اون جلو بره ، میاد کتاب تستاشو اجبار میکنه بگیرید ( تانک و تخته سیاه و.. ) و تازه به بچه های کلاسش میگفت حتما باید همایش بیاید!! و کلا گیاهی رو تو یه روز 5-6 ساعته تموم کرد!! در کل ارامفر شما رو تک بعدی میکنه و به نظرم اگه وقت بذارید تستای نشر الگو ، خیلی سبز ، سه سطحی و.. رو بزنید تا ریتم سوالا دستتون بیاد بهتره تا اینکه متکی به ارامفر بشید، بازم خوددانی البته خداوکیلی میگفت توضیحات و تفهیم ارامفر عالیه ، و میگفت یه پیشبینی بد هم داشت این بود که میگفت ( سال 94) مبحث پیش دانشگاهی خیلی زیاد میاد و پایه اونقدر نمیاد مخصوصا روزای اخر اینو گفته بود

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن