خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

آزمون های ماز

سلام
      چند وقته که می خوام آزمون های ماز رو شرکت کنم ولی فقط زیستش رو
      کسایی که رفتند ارزش داره وقت بذاری برای تحلیلش ؟ نکاتش خوبه ؟ برای کسی که رشته اش ریاضی بوده
      این رو هم بگم که خیلی برام مهم نیست که سوالاتش سخته یا آسون چون برای سنجش نمیخوام ثبت نام کنم و فقط جنبه ی آموزشی اون مد نظرمه
      و این که میگن از وقتی آقای زارع رفته کیفیتش مثل سابق نیست درسته ؟ الان مایزیست که مال آقای زارع هست چجوریاس و این که میشه سوالات سال قبل ماز رو خریداری کرد از خودشون یا نه ؟!
      با تشکر

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina1421 نمایش پست ها
      سلام
      من کامل زیستش را در سال کنکور شرکت کردم.
      خیلی زیستش خوبه و نکات هوشمندانه و خوبی داره و تله های تستیش هم دقتتون رو بالا می بره و در کل از کتابای موجود بهتره
      سوالات سال قبلش را من هم میخواستم بخرم اما موفق نشدم.
      خیلی ممنون
      در ضمن تبریک میگم بهتون برای رتبه ی خوبتون انشالله که تو دانشگاه هم موفق باشید
      ویرایش توسط Dmz.official : 01 شهریور 1397 در ساعت 22:05

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه چیزی که در مورد آزمونای ماز هست اینه که دکتر اسفندیاری که نوشته مدال المپیاد زیست داره المپیاد زیست نیست المپیاد کامپیوتره و این منو کمی ترسوند بیاین همه بریم مای زیست جامعه آماریش بره بالا پاسخ نامه هاش رو دیدم خیلی خوب بود

4. Top | #4
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matinm_m نمایش پست ها
      سلام
      کسایی که رفتند ارزش داره وقت بذاری برای تحلیلش ؟ نکاتش خوبه ؟ برای کسی که رشته اش ریاضی بوده
      این رو هم بگم که خیلی برام مهم نیست که سوالاتش سخته یا آسون چون برای سنجش نمیخوام ثبت نام کنم و فقط جنبه ی آموزشی اون مد نظرمه
      و این که میگن از وقتی آقای زارع رفته کیفیتش مثل سابق نیست درسته ؟ الان مایزیست که مال آقای زارع هست چجوریاس و این که میشه سوالات سال قبل ماز رو خریداری کرد از خودشون یا نه ؟!
      با تشکر
      من خودم سوالاش رو داشتم و برای من مفید نبود خیلی
      درصدی هم که به دست آوردم واقعا خداشاهده مدیون کتاب درسی و الگو و ی قسمتی از iq بودم
      خودت حالا برو سوالاش رو ی جوری گیر بیار ببین ارزش داره یا نه
      به نظر من آزمونی خوبه که هم بهت یاد بده زیست رو چطور بخونی هم اینکه نکات خوب و خیلی با ارزشی رو بگه بهت که تو بهش توجه نکردی
      من واقعا برام تفاوتی نمیکنه اما به نظر من مای زیست ارزش بیشتری داره من شرکت نکردم ولی آقای زارع که تالیف تست ها رو به عهده داره تا وقتی تو ماز بود ماز خوب بود ولی از اون به بعد افتضاح شد
      من خودم سوالای 95 و 96 رو داشتم ولی اینقدر ازش اعصابم خورد شد که همش رو حذف کردم
      میگم برید باز تحقیق کنید ولی من با این درکی از این فضا پیدا کردم الان آزمونی بهتر از مای زیست نمیبینم-شما هم برو هم نمونه ماز هم نمونه مای زیست رو بذار ببین کدوم برا خودت میگم برا خودت مفید تره
      موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      سلام
      با تشکر
      سلام خیلی عالیع حتمن شرکت کنید اصن موتور زیستیتو راه میندازه ینی واسه من حداقل اینطور بود...البته بشرط اینکه واقعن تحلیل کنیدا نع اینک صرفن ثبت نام کرده باشید
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      با تشکر
      سلام روزتون بخیر..به صفحه شخصی بنده پیام بدین تا راهنماییتون کنم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drsaeed نمایش پست ها
      روز شما هم بخیر
      فکر می کنم به علت تعداد پیام هاتون نتونید خصوصی بفرستید برای همین اگر نظرتون رو همینجا بگید ممنون می شم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      سلام خیلی عالیع حتمن شرکت کنید اصن موتور زیستیتو راه میندازه ینی واسه من حداقل اینطور بود...البته بشرط اینکه واقعن تحلیل کنیدا نع اینک صرفن ثبت نام کرده باشید
      شرکت می کنم و تحلیل هم فراموش نمیشه
      موتور زیست من کلا خاموشه الان
      با آرزوی موفقیت برای شما

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شرکت می کنم و تحلیل هم فراموش نمیشه
      موتور زیست من کلا خاموشه الان
      با آرزوی موفقیت برای شما
      روشن میشع بالاخره
      با ارزوی موفقیت برای شما
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drsaeed نمایش پست ها
      لطفا اینجا بگین ما هم استفاده کنیم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن