خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

چنتا سوال خیلی خیلی مهم و رو مخ

سلام

۱. من ریاضی خیلی سبزم چاپ ۹۳ هست...یعنی تابستونی که کنکور ۹۴ برگذار شد گرفتمش
      برای امسالم تخته سیاه چاپ جدید گرفته بودم
      حالا میخوام این دوتا کتابو باهم پیش ببرم....خیلی سبز بیشتر بعنوان درسنامه و تخته سیاه بعنوان تست
      حالا لازمه خیلی سبز چاپ جدیدشو بکیرم؟ تغییراتش زیاده؟

۲. من زیستم متوسط به بالا (خوب!) هست......قراره آیکیو کار کنم اما همونطور که میدونید آیکیو منبع مناسبی واسه تست زماندار نیست و بیشتر شبیه درسنامه ایه که در قالب تست اومده
      حالا برای تست زنی زماندار فصل ها چی بهتره؟ آزمون فار یا آبی قلم یا مهروماه یا تانک یا گاج توسی یا...
      آزمون فار که فصل بندی شدس و در قالب آزمونه خودش خوبه؟

۳. فیزیک پیش خیلی سبز خوبه؟
      من گاج و مبتکران دارم اما حس میکنم باهاشون کنار نمیام
      مثلا مبتکران تستاش تا ۳۰ تای اول فصل خوبه بعدش به سطح من که چندان خوب نیستم خیلی سخت میشه
      اما از پاسه خیلی سبز راضیم‌......پیش مثل همونه؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ۴. من پارسال قلم چی میرفتم اما متاسفانه خانواده خیلی روی تراز حساس بودن ..... به حدی که پنج شنبه های آزمون مثل شب اول قبر بود برام خیلی خیلی سخت
      حتی چندباری شد سوالاتو گرفتم
      حالا با این وضع بنظرتون امسال برم قلم باز یا خودم بخونم؟
      نظر خانواده در مورد اهمیت تراز عوض نمیشه متاسفانه
      جوری که پایین میاد رسما دو هفته رو جنگ اعصاب دارن با من

3. Top | #3
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ١- برا درسنامه، كتابهايي ك داري كافيه؛ ولي واسه تست، تستاي چن سال اخير و بزني كافيه ديگه؛ مگرتو يه درس خ ضعيف باشي
      ٢- زيست اي كيو خوبه
      واسه تست زماندار هم يا ابي رو بزن يا موج ازمون
      ٣- واسه فيزيك گاج خوبه ولي خشكه؛ منم چون فيزيكم ضعيف بود بيشتر با ٤ جلدي خ سبز حال كردم
      ٤- شيمي هم از شميي اقاجاني (الا) استفاده كردم و عالي بود؛ برا تست هم خ سبز عاليه و برا مرور و ج بندي فيل شيمي و خط ويژه

در مورد ازمون هم برو سنجش
      قلم چي بيشتر واسه دانش اموز خوبه
      ولي برا پشت كنكور سنجش بهتره؛ درضمن: به رتبه و تراز اصلا توجه نكن، تو فقط داري خودتو امتحان ميكني ولاغير
      ب درصد و نتيجه تلاش سه هفته ت توجه كن
      موفق باشي

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      ١- برا درسنامه، كتابهايي ك داري كافيه؛ ولي واسه تست، تستاي چن سال اخير و بزني كافيه ديگه؛ مگرتو يه درس خ ضعيف باشي
      ٢- زيست اي كيو خوبه
      ٣- واسه فيزيك گاج خوبه ولي خشكه؛ منم چون فيزيكم ضعيف بود بيشتر با ٤ جلدي خ سبز حال كردم
      ٤- شيمي هم از شميي اقاجاني (الا) استفاده كردم و عالي بود؛ برا تست هم خ سبز عاليه و برا مرور و ج بندي فيل شيمي و خط ويژه

ولي برا پشت كنكور سنجش بهتره؛ درضمن: به رتبه و تراز اصلا توجه نكن، تو فقط داري خودتو امتحان ميكني ولاغير
      موفق باشي
      سنجش برای فارغ التحصیلا آزمون نداره که!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من درباره کتاب هایی که گفتی نمیتونم نظر بدم چون تجربه ام در اون حد نیست ولی درباره قلم چی که گفتی برم یا نه به نظر من اگه قلم چی نرفتی ازموناش دانلود کن و تستاش توی خونه بزن و خودت درصداش حساب کن تا بدونی توی هر درس کجاش مشکل داری...موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      1. خودشون که میگن تغییر کرده ولی خوب بعیده خیلی تغییر کرده باشه اگر دیدی جواب میده ازش استفاده کن
      2. من الان تو زیست ...
      3.ببین هم گاج رو داری هم مبتکران رو به نظر من روش خوندنت رو عوض کن نه منبع رو واقعا گاج تو پیش بهتر کار کرده ( خیلی سبز پیش رو دیدم ) و درسنامه های کاربردی تری داره ولی خیلی سبز رو خودم خیلی باهاش حال نکردم
      4. برو قلم چی ترازت هم بیار بالا ... صحبت کن درمورد این که مهم پیشرفته و این جور چیزها و هر آزمون بهتر باش ! این خودش یه انگیزه است اصلا واقعا سخته خودت بخونی ولی خوب تا حد زیادی بستگی به شخصیتت داره ولی به نظر من اگر یه آزمون بری که بتونی نتیجه کارت رو بفهمی خیلی کمک میکنه بهت و میتونی مسیر درست رو راحت تر پیدا کنی
      موفق باشید

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      ٢- زيست اي كيو خوبه

موفق باشي
      موج آزمون زیست ترکیبیه فک کنم نه فصل به فصل
      آبی هم چون ترتیب داره یعنی مثلا مشخصه از کجای فصل سوال اومده یکم دو دلم میکنه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      1. خودشون که میگن تغییر کرده ولی خوب بعیده خیلی تغییر کرده باشه اگر دیدی جواب میده ازش استفاده کن
      2. من الان تو زیست ...
      3.ببین هم گاج رو داری هم مبتکران رو به نظر من روش خوندنت رو عوض کن نه منبع رو واقعا گاج تو پیش بهتر کار کرده ( خیلی سبز پیش رو دیدم ) و درسنامه های کاربردی تری داره ولی خیلی سبز رو خودم خیلی باهاش حال نکردم
      4. برو قلم چی ترازت هم بیار بالا ... صحبت کن درمورد این که مهم پیشرفته و این جور چیزها و هر آزمون بهتر باش ! این خودش یه انگیزه است اصلا واقعا سخته خودت بخونی ولی خوب تا حد زیادی بستگی به شخصیتت داره ولی به نظر من اگر یه آزمون بری که بتونی نتیجه کارت رو بفهمی خیلی کمک میکنه بهت و میتونی مسیر درست رو راحت تر پیدا کنی
      موفق باشید
      من پارسال اولین ترازم ۷هزار شد دفعه بعدشم...بعد یهو توی جمع بندی شد ۶۵۰۰...........دیگه انقد غر زدن که نخوندی و..
      این نگرانم میکنه وگرنه برنامه قلمو دوس دارم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      من پارسال اولین ترازم ۷هزار شد دفعه بعدشم...بعد یهو توی جمع بندی شد ۶۵۰۰...........دیگه انقد غر زدن که نخوندی و..
      این نگرانم میکنه وگرنه برنامه قلمو دوس دارم
      آره خوب بعضی وقت ها واقعا گیر میده خانواده ولی خوب با حرف زدن میشه حلش کرد و اگر ببینن میخونی و تلاش میکنی خیلی کاریت ندارن ( اول کار رو خوب اومدی توقع هارو بردی بالا دیگه )
      برو قلم چی بنظرم و بیخیال این چیزها شو یه ساله میگذره دیگه
      موفق باشید

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      سلام

۱. من ریاضی خیلی سبزم چاپ ۹۳ هست...یعنی تابستونی که کنکور ۹۴ برگذار شد گرفتمش
      برای امسالم تخته سیاه چاپ جدید گرفته بودم
      حالا میخوام این دوتا کتابو باهم پیش ببرم....خیلی سبز بیشتر بعنوان درسنامه و تخته سیاه بعنوان تست
      حالا لازمه خیلی سبز چاپ جدیدشو بکیرم؟ تغییراتش زیاده؟

۲. من زیستم متوسط به بالا (خوب!) هست......قراره آیکیو کار کنم اما همونطور که میدونید آیکیو منبع مناسبی واسه تست زماندار نیست و بیشتر شبیه درسنامه ایه که در قالب تست اومده
      حالا برای تست زنی زماندار فصل ها چی بهتره؟ آزمون فار یا آبی قلم یا مهروماه یا تانک یا گاج توسی یا...
      آزمون فار که فصل بندی شدس و در قالب آزمونه خودش خوبه؟

۳. فیزیک پیش خیلی سبز خوبه؟
      من گاج و مبتکران دارم اما حس میکنم باهاشون کنار نمیام
      مثلا مبتکران تستاش تا ۳۰ تای اول فصل خوبه بعدش به سطح من که چندان خوب نیستم خیلی سخت میشه
      اما از پاسه خیلی سبز راضیم‌......پیش مثل همونه؟
      سلام
      1-خود تخته سیاه درسنامه هاش خیلی خوبه.به نظرم نیازی به خیلی سبز نیست.......فکر میکنم خیلی سبز بعد کنکور94 ویرایش شده .
      3-اگه مبحث خاصی مشکل داری فیلم های کازرانیان-فدایی فرد رو ببین....اگه فیلم دوست نداری نگاهی به فیزبک پیش نشر دریافت هم داشته باش.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خودت بخون جامع های سنجش رو برو

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تخته سیاه چه برتری هایی نسبت به خیلی سبز داره؟

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      تخته سیاه چه برتری هایی نسبت به خیلی سبز داره؟
      توی ریاضی چیدمان تست هاش ....و نوع تست هاش
      درسنلمه بنظرم خیلی سبز یکم بهتره

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نگاه کن عزیز بنظر من شما از ترس تراز و کم شدن رتبه و تعدد منبع شکست خوردی دست از این کار بردار با یک منبع برو جلو تموم شد بعدی با منبعی هم شروع کن که باهاش راحتی //نگاه کن رتبه ورتراز ملاک نیست با خانواده ات حرف بزن دست از این کار شون بردارن هر فرد در طول سال افت وخیزی داره ما ازمون می دیم تا خودمون را محک بزنیم بفهمیم کجا ها مشکل داریم دستمون سریع شه با سوال خریدن فقط خودت را گول می زنی تراز ورتبه را بریز دور خودت باش با خودت رقابت کن سعی کن خودت را در میزان پاسخ گویی میزان کم غلط بودن و... پیشرفت بدی سنجش 4-5 ماه جمع بندی داره که باعث افت شدید می شه با کانون پیش بری بهتره بشرط گفته شده اگه بهد ازمون اخر بهم نمی ریختی و نا امید نمی شدی شاید همین 97 کا را تموم کر ده بودی امسال مرد ومردونهشروع کن در میان کار تفریح بیشتری برای خودت قرار بده تا دل زده نشی همه چیز را هم از صفر بخون رتبه ی 97 مال امسال بود تموم شد رفت از نو شروع کن کمال گرایی را هم کنار بگزار تمام تلاشت را انجام بده به رتبه ام فکر نکن ببخشید اگه دخالت کردم در مورد خا نوادت ام باها شون حرف بزن من خودم روز کنکور این قدر از کنکور وازمون نتیجه و... حرف زدن که نا بود شدم گفتمشون از خرداد سال بعد با من حرف نزنن اول هم علل شکست خودت راپیدا کن نصف راه همینه موفق باشی ببخشید اول فکر کردم پسری وگر نه بیان را اینطوری نمی نوشتم
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      نگاه کن عزیز بنظر من شما از ترس تراز و کم شدن رتبه و تعدد منبع شکست خوردی دست از این کار بردار با یک منبع برو جلو تموم شد بعدی با منبعی هم شروع کن که باهاش راحتی //نگاه کن رتبه ورتراز ملاک نیست با خانواده ات حرف بزن دست از این کار شون بردارن هر فرد در طول سال افت وخیزی داره ما ازمون می دیم تا خودمون را محک بزنیم بفهمیم کجا ها مشکل داریم دستمون سریع شه با سوال خریدن فقط خودت را گول می زنی تراز ورتبه را بریز دور خودت باش با خودت رقابت کن سعی کن خودت را در میزان پاسخ گویی میزان کم غلط بودن و... پیشرفت بدی سنجش 4-5 ماه جمع بندی داره که باعث افت شدید می شه با کانون پیش بری بهتره بشرط گفته شده اگه بهد ازمون اخر بهم نمی ریختی و نا امید نمی شدی شاید همین 97 کا را تموم کر ده بودی امسال مرد ومردونهشروع کن در میان کار تفریح بیشتری برای خودت قرار بده تا دل زده نشی همه چیز را هم از صفر بخون رتبه ی 97 مال امسال بود تموم شد رفت از نو شروع کن کمال گرایی را هم کنار بگزار تمام تلاشت را انجام بده به رتبه ام فکر نکن ببخشید اگه دخالت کردم در مورد خا نوادت ام باها شون حرف بزن من خودم روز کنکور این قدر از کنکور وازمون نتیجه و... حرف زدن که نا بود شدم گفتمشون از خرداد سال بعد با من حرف نزنن اول هم علل شکست خودت راپیدا کن نصف راه همینه موفق باشی ببخشید اول فکر کردم پسری وگر نه بیان را اینطوری نمی نوشتم
      خیلی خیلی ممنون
      آره امسال بهشون در اون حد اجازه دخالت نمیدم
      منابعم دارم کلا میدم برن فقط اونایی که نوشتم بمونن....انقد کتاب خریدم سال کنکور که شرمنده خانوادم واقعا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن