خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1-اون موقع که رنگش از زرد شد بنفش درسنامه هاشو تغییر دادو مفصل ترش کرد(دراصل اومده بود چندتا از تستها کتابو با درسنامه قاطی کرده بود و در اصل تغییری در محتویات داده نشده)
      2-بهترین کتاب ازمون موجود توبازار که من دیدم زیست تک رقمی کلک معلمه.نسبت به بقیه خیلی سطحش بالاتره.فار هم زیستش چیزی که من سال پیش دیدم چنگی به دل نمیزد و عجیب غریب بود
      3-رونده پیش و پایه خ سبز یکیه.در کل کتاب خوبیه و اگه با پایه تونستید ارتباط برقرار کنید با پیش هم خ سبز ادامه بدید
      4-خودم بخونمی وجود ندارد ندارد ندارد ندارد ندارد .حتما ازمون شرکت کنید.
      اگرم باز سوال هارو گرفتید توصیه میکنم از همون موقع کتابارو ببوسید بزارید کنار و وقتتون رو حروم کنکور نکنید!
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      1-اون موقع که رنگش از زرد شد بنفش درسنامه هاشو تغییر دادو مفصل ترش کرد(دراصل اومده بود چندتا از تستها کتابو با درسنامه قاطی کرده بود و در اصل تغییری در محتویات داده نشده)
      2-بهترین کتاب ازمون موجود توبازار که من دیدم زیست تک رقمی کلک معلمه.نسبت به بقیه خیلی سطحش بالاتره.فار هم زیستش چیزی که من سال پیش دیدم چنگی به دل نمیزد و عجیب غریب بود
      3-رونده پیش و پایه خ سبز یکیه.در کل کتاب خوبیه و اگه با پایه تونستید ارتباط برقرار کنید با پیش هم خ سبز ادامه بدید
      اگرم باز سوال هارو گرفتید توصیه میکنم از همون موقع کتابارو ببوسید بزارید کنار و وقتتون رو حروم کنکور نکنید!
      موفق باشید
      پس اگه ریاضی خیلی سبز چاپ جدید نخرم چیزی از دست نمیدم؟
      الان آزمون قلم چی جدا کرده دوتا نظامو در مورد تراز و.. اونوقت اشکالی ایجاد نمیشه؟
      ممنون

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      موفق باشید
      پولش نیست مجبوریم فعلا خودمون بخونیم
      نه پول کلاس هست نه ازمون امیدوارم بااین چندتا کتابی که خریدم به پزشکی برسم

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      توی ریاضی چیدمان تست هاش ....و نوع تست هاش
      درسنلمه بنظرم خیلی سبز یکم بهتره
      درخصوص ریاصی فیزیک کلا درسنامه فراموش کن فقط تست بزن هفته ای هم دوسه تا کنکور بررسی کن

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      پس اگه ریاضی خیلی سبز چاپ جدید نخرم چیزی از دست نمیدم؟
      الان آزمون قلم چی جدا کرده دوتا نظامو در مورد تراز و.. اونوقت اشکالی ایجاد نمیشه؟
      ممنون
      نه چیزی از دست نمیدید توصیه میکنم موج ازمون ریاضی هم بگیرید
      نه مشکلی نیست ازمون دادن برای برنامشه بیشتر و اینکه شما نقاط ضعفت پیدا بشه و دوهفته ی ایندتو سعی کنی جبرانشون کنی(کله کنکور تو این جمله ی کلیشه ایه)
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن