خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: درسنامه رياضى تخته سيـاه بهتره يا خيلى سبز؟!

رأی دهندگان
    2. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • تختـــه سيــاه

1 50.00%
    • خيلــى سبــز

0 0%
    • هيچكدام!

1 50.00%
    نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

::مقايسـه درسنـامه ريـاضى خيلى سبز با تخته سياه + نظرسنجى::

سلام دوستان
      كسانى كه هر دو كتاب رو ديدن
      به نظرتون كدوم كتاب در درجه اول از نظر رووني درسنامه و قابل فهم بودنش بهتر كار كرده؟ كدوم كتاب بعد از خوندن درسنامش درس برات جا ميفته!؟ در درجه دوم كدوم كتاب بانك تست بهتري ارائه داده؟ كيا با كدوم كتاب تو آزمون هاي آزمايشي (قلم) نتيجه بهتري گرفتن؟
      ممنون ميشم به ويژه از كساني كه رياضي تخته سياه رو خوندن و بيان تجربشونو بگن!
      ویرایش توسط Amin6 : 01 شهریور 1397 در ساعت 11:08

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام من دوتاشم دارم
      در مورد درسنامه‌........دوتاشم خوبه و توی بعضی فصلا خیلی سبز بهتره توی بعضی دیگه تخته سیاه
      مدل چینش درسنامه تخته سیاه شبیه مهروماه اما از نظر روونی و مفهومی شبیه خیلی سبز
      فقط کافیه توی تخته سیاه قلق اولیه خوندنش دستت بیاد
      ............در کل هر کدوم راحتین......

تست
      تخته سیاه چون به سه قسمت تقسیم کرده .....برای ۶۰٪ و ۸۰٪ و ۱۰۰٪
      تعداد تستای مرحله ۶۰٪ به طبع کمتره کل تستای خیلی سبزه اما مطلبو جا میندازه در نتیجه سرعت خوندن میره بالا
      در حقیقت بجای اینکه بخوای خیلی سبزو تستاشو زوج و فرد کنی میای توی تخته سیاه تستای مناسب ۶۰٪ رومیزنی ......بعد واسه مرور ۸۰٪

نظر شخصیم.......درسنامه خیلی سبز با تست تخته سیاه ترکیب بهتره

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      راستی من پارسال قبل خرید تخته سیاه از نت دانلودش کردم....یعنی لینک دانلود رایگان داره
      اگه دودلید میتونید پیداش کنید اول یه نگاهی بهش بندازید یه فصلو بخونید بعد تصمیم بگیرید
      سایتش یادم نی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      كسانى كه هر دو كتاب رو ديدن
      به نظرتون كدوم كتاب در درجه اول از نظر رووني درسنامه و قابل فهم بودنش بهتر كار كرده؟ كدوم كتاب بعد از خوندن درسنامش درس برات جا ميفته!؟ در درجه دوم كدوم كتاب بانك تست بهتري ارائه داده؟ كيا با كدوم كتاب تو آزمون هاي آزمايشي (قلم) نتيجه بهتري گرفتن؟
      ممنون ميشم به ويژه از كساني كه رياضي تخته سياه رو خوندن و بيان تجربشونو بگن!
      هیچکدوم.
      ایها الناس بازم دنبال درسنامه واسه ریاضی هستید؟؟؟
      چقدر بچه های همین انجمن بهم گفتند:<واسه ریاضی و فیزیک اینقدر دنبال درسنامه نگرد (البته بعضی مباحث فیزیک نیاز به درک و فهم عمیق تر دارند).ی خلاصه ای چیزی (مثل موج آزمون یا نکات آی کیو) بخون و بعد برو سراغ تست (حالا هر کتابی که باهاش راحت تر باشی).آدم ریاضی و فیزیک رو با تست زیاد یاد میگیره و بعدش نکات تستا رو کنارش یا تو ی ورقه دیگه یادداشت کن>.
      ولی گوش نکردم که نکردم.کار خودمو انجام دادم.ولی امسال دیگه اجراش میکنم.شمام بهتره اینقدر دنبال درسنامه نباشی و بیشتر توی تست یاد بگیری.مباحثی روهم که میبینی یکمی سخته واست و یاد نمیگیری یا برو کلاس های آلا رو ببین یا بازم اگه نشد 4 5 جلسه کلاس با ی دبیر بگیر.(بالاخره همه مباحث رو که نمیشه بلد نباشی؟؟؟) حالا خود دانی!!!
      همیشه نباید آدم دنبال راه خودش باشه.کاش بعضی وقتا از آدمای با تجربه اطرافمون درس میگرفتیم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن