خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      سلام دوستان
      برنامه راهبردی قلم چی رشته ریاضی نظام قدیم برای مهر 97 منتشر شده؟
      نه فقط عمومی +تجربی قدیم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال در مورد این برنامه قلمچی داشتم . من دوازدهم تجربی هستم و طبق برنامه قلمچی ، باید درس های اختصاصی دهم و کل پایه یازدهم ( اختصاصی + عمومی ) رو تو این تابستون جمع می کردم
      از برنامه خیلی عقب افتادم و بی خیال برنامه تو تابستون شدم. می خوام این یه ماه رو بیشتر رو چیز هایی که ضعف دارم وقت بذارم و طبق برنامه خودم جلو برم/
      حالا سوالم اینه : این درس های ده و یازده ( که در پایان تابستون تموم میشن )در طی سال دوباره در امتحان های قلمچی حضور دارن یا نه؟
      "کورسو مقدارِ ایده آلِ امیده"

نشو تسلیم هنوزم میشه سر کرد میون آتیش و خاکستر و باد

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حضور دارن
      نیم سال اول نصف دوازدهم +انتخابی دهم یا یازدهم
      نیم سال دوم اتمام دوازدهم +انتخابی دهم یا یازدهم
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamedaaa نمایش پست ها
      یه سوال در مورد این برنامه قلمچی داشتم . من دوازدهم تجربی هستم و طبق برنامه قلمچی ، باید درس های اختصاصی دهم و کل پایه یازدهم ( اختصاصی + عمومی ) رو تو این تابستون جمع می کردم
      از برنامه خیلی عقب افتادم و بی خیال برنامه تو تابستون شدم. می خوام این یه ماه رو بیشتر رو چیز هایی که ضعف دارم وقت بذارم و طبق برنامه خودم جلو برم/
      حالا سوالم اینه : این درس های ده و یازده ( که در پایان تابستون تموم میشن )در طی سال دوباره در امتحان های قلمچی حضور دارن یا نه؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      من فاز اينارو درك نميكنم وقتي ميتونن همه رو باهم چه نظام قديم و جديد بر حسب ترازي كه گرفتن رتبه بندي كنن چرا جدا اينكارو ميكنن
      كنكور سهميه بندي نميشه
      مثلا ما تو ازمون هر سال دو نوع شركت كننده خارج و داخل كشور با دو نوع سوال متفاوت داريم مگه
      تاحالا مگه خارخ و داخليا جدا از هم سنجيده شدن
      به نظرم سال اينده هر داوطلب براي تراز دهي دروس در نظام خودش مقايسه ميشه اما بر حسب ترازي كه ميگيره بين هم دوره اي هاش صرف نظر از نوع نظام تو يه سهميه واحد رتبه بندي ميشه
      ته تهش كه البته اينم محاله اين ميشه
      ٣٠ درصد نظام قديم ٣٠ درصد نظام جديد ٤٠ درصد هم رقابتي هركي نمره ش بهتر شد
      در کنکور خارج و داخل از یک سری منابع مشترک دو نوع سوال طرح میشه
      اما در کنکور سال آینده از دو سری منابع که مشترک نیستن دو نوع سوال واسه نظام جدید و قدیم طرح میشه
      برای همین این مثالی که زدید اینجا کاربرد نداره

در مورد بخش دوم صحبتتون هم منم معتقدم سهمیه بندی نمیشه
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

ویرایش توسط Adolf_Hitler : 02 شهریور 1397 در ساعت 01:10

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      1. گیر بدید به برنامه ==== >> ف......ک
      دو راه دارید
      2. گیر ندید به برنامه ==== >> موفقیت

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

در کنکور خارج و داخل از یک سری منابع مشترک دو نوع سوال طرح میشه
      اما در کنکور سال آینده از دو سری منابع که مشترک نیستن دو نوع سوال واسه نظام جدید و قدیم طرح میشه
      برای همین این مثالی که زدید اینجا کاربرد نداره

در مورد بخش دوم صحبتتون هم منم معتقدم سهمیه بندی نمیشه

مهم نيست منابع مشتركن يا خير مهم اينه ميشه ازموني با ٢ نوع سوال متفاوت امتحان گرفت اصل قضيه اينه و ميشه به سال اينده هم تعميم داد همونطور كه شاره كردن دوستان بعضيا سوالاي ديني و زبان متفاوتي رو امتحان ميدن تو كنكور و منابعشون متفاوته و مشكلي پيش نمياد
      سهميه بندي شدن حتي خيلي كم يه كار خيلي حساب شده بايد باشه
      تعداد داوطلبين كنكور دو گروه به طور دقيق بعد از اينكه كنكور برگزار شد معلوم ميشه اينكه چه تعداد سر جلسه حاضر ميشن و اينكه ممكنه سطح سواد يه گروه از يكي ديگه بيشتر باشه بنابراين گرچه شايد تعدادشون كمتره ولي خوب كيفيت و سوادشون بيشتره و لايق سهميه بيشتري هستند
      اين موضوعات رو نميشه تا قبل برگزاري كنكور امارشو در اورد و بايد كنكور برگزار بشه همه اينا دليلي بر اينه كه امسال سهميه بندي نميشه
      ویرایش توسط arshaa : 02 شهریور 1397 در ساعت 01:50

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      من فاز اينارو درك نميكنم وقتي ميتونن همه رو باهم چه نظام قديم و جديد بر حسب ترازي كه گرفتن رتبه بندي كنن چرا جدا اينكارو ميكنن
      كنكور سهميه بندي نميشه
      مثلا ما تو ازمون هر سال دو نوع شركت كننده خارج و داخل كشور با دو نوع سوال متفاوت داريم مگه
      تاحالا مگه خارخ و داخليا جدا از هم سنجيده شدن
      به نظرم سال اينده هر داوطلب براي تراز دهي دروس در نظام خودش مقايسه ميشه اما بر حسب ترازي كه ميگيره بين هم دوره اي هاش صرف نظر از نوع نظام تو يه سهميه واحد رتبه بندي ميشه
      ته تهش كه البته اينم محاله اين ميشه
      ٣٠ درصد نظام قديم ٣٠ درصد نظام جديد ٤٠ درصد هم رقابتي هركي نمره ش بهتر شد
      مگه کنکور خارج با داخل همزمان برگزار میشه؟
      یعنی تو این رتبه هایی که ما داریم شرکت کننده های کنکورای خارج هم درنظرگرفته شدن؟
      پس تعداد کل شرکت کننده که امسال تو تجربی ۵۷۰۰۰۰نفر بود ، شرکت کننده های کنکور خارج رو هم شامل میشه؟
      زیاد شد
      Don't be afraid to fail
      ...Be afraid not to try

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Destiny hope نمایش پست ها
      مگه کنکور خارج با داخل همزمان برگزار میشه؟
      یعنی تو این رتبه هایی که ما داریم شرکت کننده های کنکورای خارج هم درنظرگرفته شدن؟
      پس تعداد کل شرکت کننده که امسال تو تجربی ۵۷۰۰۰۰نفر بود ، شرکت کننده های کنکور خارج رو هم شامل میشه؟
      زیاد شد
      تقريبا اره !
      كنكور خارج مثلا ٢ صبح به وقت ايران شروع ميشه ٦ تموم ميشه
      كنكور ما هم كه تليفش مشخصه و هم داخل كشوريا و هم خارج از كشوريا باهم سنجيده ميشن ولي سوالاشون جداست

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم از پاسخگویی همتون دوستان

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برنامه یک چارچوب کلی هس نیاز نیس دقیقا عین برنامه پیش برید معمولا 2 هفته جلو باشید بهتره -----عقب هم افتادین هفته ای 2 روز برای جبرانه اگر نشد بازم آخر ماه 4 یا 5 روز برای جبران --------برنامه گاج مال 96 من راضی بودم قلم چی 95 هم اگر باهاش پیش میرفتم خوب بود در کل الان دیگه یه جورایی سلیقه ای شده --------پاسخ نامه تشریحی آزمون های گاج واقعا راضی بودم بیشتر نکات رو گفته بود--------البته مهم ترین چیز پایبند بودن به یک برنامس-----------------------------------قلم چی یکم قدیما استرسش بالا بود الان رو نمیدونم و این استرس برای کسایی ک میخواستن آروم آروم از 5700 مثلا برسن به 6700 یکم مشکل ایجاد میکرد یعنی باعث میشد به جای این که با خودتون رقابت کنید همش به بالا نگاه کنید که نهایتا افت ترازی ب وجود میومد-----گاج دیگه اصلا رقابت نداره یعنی کلا چند نفرید دورهمی جمعه میرید آزمون میدین بعدشم عصر میبینید در بهترین حالت تعداد شرکت کننده ها 4 رقمیه-------------بازم سلیقه ایه
      ویرایش توسط shams12 : 03 شهریور 1397 در ساعت 10:57

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      باید خودتو بشناسی
      اگه کانون میدی مجبور نیستی عینا برنامه هاشو اجرا کنی ولی توصیه میشه که اجرا کنی و حتی از اون جلو بیفتی که خیلی خیلی خوبه حتی اگه فقط تو چند تا از درسا جلو بیفتی
      برنامه ها کمابیش مشابه همه اما ممکنه با نحوه مرور سنجش یا 3هفته ای بودن گزینه 2 راحت تر باشی زیاد سخت نگیر حتما لازم نیست کانون بدی با هر کدوم از اینا میشه موفق شد فقط آزمون بده و برات مهم باشه آزمونت یعنی این که تلاش کن براش و جدی بگیرش
      تنها موردی که برنامه کانون رو یکم ضایع میکنه اینه که بعلت درآمدش تعداد آزمون هارو یکم زیادتر از حد نیاز قرار دادن که یکم برنامشون رو تحت تاثیر میزاره
      از ابتدای مسیر نمیشه گفت که برنامه کانون برات خوبه یا نه این سوالو باید وسطای کار از خودت هی بپرسی بعضی مواقع لازمه که متفاوت از کانون عمل کنی بنا به شرایط
      مثلا تشخیص میدی که شیمی محلول هارو خوب بلدی و چون اسید و باز سخت تره میخوای قبل از عید 2 بار بخونیش اونوقت میزنی تو جاده خاکی و اسید و باز رو 2بار میخونی و مثلا یموقع که کانون داره بعد عید فیزیک پیش 1 رو دوره میکنه تو با خودت میگی من فیزیکم قویه سریع دوره میکنم و محلول هارو بینش میخونم
      میفهمی چی میگم ؟
      باید توی مسیر حواست به این چیزا باشه و همین که حواست باشه کافیه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن