خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 75
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      اكثر كسايي كه زبان بالا ٨٠هستن قبلا كلاس رفته بودن
      ما كه كلاس نرفتيم چه غلطي بكنيم به اين درصد برسيم!!! كسي بوده بدون كلاس اين درصدو بيارههه ؟
      ز

سیستم امورشی ما در درس زبان خارجه افتضاحه. چندین سال در مدرسه زبان خوندیم آخرش نتونستیم 2 کلمه صحبت کنیم
      شما نگاه کنید اگر کسی کل لغات کتاب درسی زبان را حفظ باشه در کنکور آخرش40 بزنه
      بی عدالتی در طرح سوالات زبان موج میزنه

2. Top | #62
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      شما شبا تا چه ساعتی درس میخوندید و تاچه ساعتی بیدار میموندید ؟
      من میخوام سال دیگه گزینه دو شرکت کنم با توجه به برنامه گزینه دو بهتره که تا اول مهر چه درسایی رو تموم کنم و کامل ببندم چه اختصاصی چه عمومی ؟

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      میگم اگه وقت کم اوردم پایه رو بخونم و هرچی از پیش موند بره جبرانی یا پیش فول کنم از پایه هرچی موند بزارم جبرانی؟
      به نظرم سعی کن جفتشو با هم پیش ببری

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      سلام
      شما شبا تا چه ساعتی درس میخوندید و تاچه ساعتی بیدار میموندید ؟
      من میخوام سال دیگه گزینه دو شرکت کنم با توجه به برنامه گزینه دو بهتره که تا اول مهر چه درسایی رو تموم کنم و کامل ببندم چه اختصاصی چه عمومی ؟
      سلام
      تا ۸ ۹ درس میخوندم
      ۱۱ ۱۲ هم میخوابیدم
      به طور میانگین

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkor-82 نمایش پست ها
      ز

سیستم امورشی ما در درس زبان خارجه افتضاحه. چندین سال در مدرسه زبان خوندیم آخرش نتونستیم 2 کلمه صحبت کنیم
      شما نگاه کنید اگر کسی کل لغات کتاب درسی زبان را حفظ باشه در کنکور آخرش40 بزنه
      بی عدالتی در طرح سوالات زبان موج میزنه
      بنده یک کلاس زبان هم نرفتم و با دیدن فیلم و سریال با زیرنویس فارسی. خوندن متن های انگلیسی با ترجمه خوندن سایت های انگلیسی و یادگیری خوب لغات راهنمایی و دبیرستان مشکلی تو درس زبان ندارم!
      لغات رو در جمله بخونید و جمله که ترجمه هم زیرش باشه هم بخونید آروم آروم زبانتون میاد بالا و خوندن متون انگلیسی راحت میشه براتون!
      دقیقا روشی که کتاب درک متن عربی به همین سادگی گاج استفاده کرده برای عربی! که برای انگلیسی هم انجام بشه عالی خواهد بود!

6. Top | #66
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyedali نمایش پست ها
      سلام
      تا ۸ ۹ درس میخوندم
      ۱۱ ۱۲ هم میخوابیدم
      به طور میانگین

میدونی متاسفانه دبیرا و معلما یه جوری توی ذهن من کردن بودن که بچه ی خوب تا دیر وقت درس میخونه - از نت استفاده نمیکنه و پای تلویزیون نمیشینه و......... منم عین بچه مثبت ها به حرفشون گوش میدادم این در حالیه که الان فهمیدم اگه همون موقع دبیرستان عضو همین سایت بودم کلییییییییی به نفع ام بود و......................
      ببخشید الان که دانشجو هستید چطور ؟ یا اگر خوابگاه هستید بقیه بچه ها ؟؟( ببخشید شرمندم اما واقعا دوست دارم بپرسم تا بدونم باید چیکارکنم چون الان فهمیدم تمام این مدت معلمام چه بلایی سرم آوردن با راهنمایی غلطشون امروز صبح یه مقاله توی نت در مورد کم خوابی خوندم الان میفهمم تمام مدت دبیرستان چرا انقدر کسل و بیحال بودم یا چرا انقدر عصبانی و پرخاشگر بودم تو مدرسه )

7. Top | #67
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این روش الان جواب نمیده...الان دیگه وقت فیلم نگاه کردن نیست روش اسونتر نداری به50برسونه؟هرچی لقمه لغت و واژگان مبتکران میخونم هیچی
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH.FA2343 نمایش پست ها
      بنده یک کلاس زبان هم نرفتم و با دیدن فیلم و سریال با زیرنویس فارسی. خوندن متن های انگلیسی با ترجمه خوندن سایت های انگلیسی و یادگیری خوب لغات راهنمایی و دبیرستان مشکلی تو درس زبان ندارم!
      لغات رو در جمله بخونید و جمله که ترجمه هم زیرش باشه هم بخونید آروم آروم زبانتون میاد بالا و خوندن متون انگلیسی راحت میشه براتون!
      دقیقا روشی که کتاب درک متن عربی به همین سادگی گاج استفاده کرده برای عربی! که برای انگلیسی هم انجام بشه عالی خواهد بود!

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این روش الان جواب نمیده...الان دیگه وقت فیلم نگاه کردن نیست روش اسونتر نداری به50برسونه؟هرچی لقمه لغت و واژگان مبتکران میخونم هیچی
      مشکل شما احتمالا ت تو درک کردن متن هاست که نمیتونید برای خودتون ترجمه کنید متن رو و بفهمید چی میگه. تنها روشی که بنظرم راه می اندازه آروم شما رو خوندن متن های انگلیسی با ترجمه ست. داستان های سطح پایین با ترجمه که بصورت خط به خط باشه پیدا کنید و بخونید. من درک متن عربی این طوری بودم! همش لغت حفظ میکردم ولی وقتی تو جمله میدیدمش نمیتونستم بفهمم معنیش چیه! درک متن عربی به همین سادگی گاج درک متن ها رو تو صفحه بعد خط به خط جمله به جمله با معنی زیر خود متن عربی آورده و بعدش کلمات مهم رو بصورت جداگانه با معنیشون! که این روش بهترین روش و کارآمدترین روش برای فهم آروم و سطح به سطحه!
      من عربی صفر صفر بودم هیچی نمیفهمیدم! اما الان واقعا راه افتادم! شما برای جواب دادن به گرامر لازمه بفهمید متن چی میگه. برای تست های لغت باید بفهمید متن چی میگه کلوز و ریدینگ همینطور! درست نمیگم؟

9. Top | #69
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میگن باید بعضی کلمات وسط ریدینگ حدس بزنید اون سخته
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH.FA2343 نمایش پست ها
      مشکل شما احتمالا ت تو درک کردن متن هاست که نمیتونید برای خودتون ترجمه کنید متن رو و بفهمید چی میگه. تنها روشی که بنظرم راه می اندازه آروم شما رو خوندن متن های انگلیسی با ترجمه ست. داستان های سطح پایین با ترجمه که بصورت خط به خط باشه پیدا کنید و بخونید. من درک متن عربی این طوری بودم! همش لغت حفظ میکردم ولی وقتی تو جمله میدیدمش نمیتونستم بفهمم معنیش چیه! درک متن عربی به همین سادگی گاج درک متن ها رو تو صفحه بعد خط به خط جمله به جمله با معنی زیر خود متن عربی آورده و بعدش کلمات مهم رو بصورت جداگانه با معنیشون! که این روش بهترین روش و کارآمدترین روش برای فهم آروم و سطح به سطحه!
      من عربی صفر صفر بودم هیچی نمیفهمیدم! اما الان واقعا راه افتادم! شما برای جواب دادن به گرامر لازمه بفهمید متن چی میگه. برای تست های لغت باید بفهمید متن چی میگه کلوز و ریدینگ همینطور! درست نمیگم؟

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      میدونی متاسفانه دبیرا و معلما یه جوری توی ذهن من کردن بودن که بچه ی خوب تا دیر وقت درس میخونه - از نت استفاده نمیکنه و پای تلویزیون نمیشینه و......... منم عین بچه مثبت ها به حرفشون گوش میدادم این در حالیه که الان فهمیدم اگه همون موقع دبیرستان عضو همین سایت بودم کلییییییییی به نفع ام بود و......................
      ببخشید الان که دانشجو هستید چطور ؟ یا اگر خوابگاه هستید بقیه بچه ها ؟؟( ببخشید شرمندم اما واقعا دوست دارم بپرسم تا بدونم باید چیکارکنم چون الان فهمیدم تمام این مدت معلمام چه بلایی سرم آوردن با راهنمایی غلطشون امروز صبح یه مقاله توی نت در مورد کم خوابی خوندم الان میفهمم تمام مدت دبیرستان چرا انقدر کسل و بیحال بودم یا چرا انقدر عصبانی و پرخاشگر بودم تو مدرسه )
      نه اینطوری نیست شما مصاحبه بقیه رتبه های برتر انجمن رو بخونید هم میبینید سال کنکور تفریح و استراحت داشتن (البته به اندازه)
      الان که دانشجوام چون فعلا درسا خیلی سنگین نشده خیلی کمتر از دوران کنکور میخونم بقیه بچه ها هم اکثرا همینطورن.
      کلا سعی کنید هم خوابتون به اندازه باشه هم تفریح و هم درس.تعادل بین اینا باعث میشه هم نتیجه بهتری از درس بگیرید هم از درس خوندنتون برای کنکور لذت ببرید

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریدینگ زیاد کار کنید یواش یواش دستتون میاد.البته تعداد اینطور لغت ها که باید حدس زده شه خیلی کمه

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله سخته بعضا به دایره لغت هم برمیگرده و بعضا به درک شما اون جمله ای که اون لغت هست

13. Top | #73
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عذر میخوام شما آزمونهای غیرحضوری گزینه دو هم میدادید ؟
      جمع بندی رو از چه تاریخی ( مثلا از فروردین یا ادری بهشت یا .... ) شروع کردید ؟
      اگه آزمونهای موسسات دیگه هم سوالاشو کار میکردین میشه بگیدید کدوم موسسه؟
      ویرایش توسط 19pf : 08 آبان 1397 در ساعت 17:38

14. Top | #74
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام .تبریک میگم قبولیتون رو
      چن تا سوال داشتم شما هم بعد اینکه ویس رضا امیر گوش دادین سوال طرح میکردین؟اخه روش اقای رضاامیر اینه .طرح سوال.و اینکه تالیفی زیست کار نکردین اصلا؟
      وو دومین سوالم فیلم اقاجانی دو نوع هستش.یکی صفرتاصدسال۹۵ ۹۶و یکی هم ۹۴ ۹۵شما کدومش نگا کردین ؟من نظام قدیمم

15. Top | #75
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question

سلام آقای حسینی شما برنامه ریزی میکنید؟روزانه چند ساعت و چجوری و چه درس های رو بخونیم؟ممنون میشم جواب بدین

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن