خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 18 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 262
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام تبریک میگم بهتون...بنظرتون آیکیو ریاضی به اندازه وقتی که واسش گذاشته میشه ارزش داره؟با توجه به سوالای امسال؟

2. Top | #32
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.kh.k نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم بهتون...بنظرتون آیکیو ریاضی به اندازه وقتی که واسش گذاشته میشه ارزش داره؟با توجه به سوالای امسال؟
      سلام تشکر
      من موج آزمون ریاضی را کتاب بهتری می بینم . آی کیو درسنامه خوبی نداره و تستاش برای آموزش اولیه مبحث ممکنه سنگین باشند.
      یه مقطعی ابتدای سال آی کیو استفاده کردم ولی تخته سیاه گرفتم و آی کیو را کنار گذاشتم.

3. Top | #33
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maedehh_n نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم
      سلام متشکرم

4. Top | #34

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما مشاور هم داشتید؟از این رتبه برتر ها؟؟
      موج آزمون رو فقط برای جمع بندی باید گرفت؟؟یا در طول سال هم میشه؟؟برا ما نظام جدیدها که ریاضی تخته سیاه پایه نیست.چی به جاش توصیه میکنید؟ولی موج آزمون اومده.خلاصه اگه میتونید بگید بیشتر چه انتشاراتی شما رو کمک کرد؟طوری که به نظر میرسه شما توصیتون روی الگو هستش.درسته؟
      و اگه براتون ممکنه یه خورده توضیح بدید که چطور میتونم ترازمو ارتقا بدم؟؟مثلا من دو ساله ۶۵ گیر کردم و هرکاری میکنم ۷ نمیرم.مرسی

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.تبریک میگم.میشه بگین روزانه چند تست میزدین؟ البته میدونم کیفیت مهم تر از کمیت هست
      ممنونم

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عالی

7. Top | #37
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiloh نمایش پست ها
      دوست عزیز شما مشاور هم داشتید؟از این رتبه برتر ها؟؟
      موج آزمون رو فقط برای جمع بندی باید گرفت؟؟یا در طول سال هم میشه؟؟برا ما نظام جدیدها که ریاضی تخته سیاه پایه نیست.چی به جاش توصیه میکنید؟ولی موج آزمون اومده.خلاصه اگه میتونید بگید بیشتر چه انتشاراتی شما رو کمک کرد؟طوری که به نظر میرسه شما توصیتون روی الگو هستش.درسته؟
      و اگه براتون ممکنه یه خورده توضیح بدید که چطور میتونم ترازمو ارتقا بدم؟؟مثلا من دو ساله ۶۵ گیر کردم و هرکاری میکنم ۷ نمیرم.مرسی
      مشاور که مثلا برام برنامه ریزی کنه نه . فقط با چند رتبه برتر درباره کارهایی که سال کنکور کردن مشورت می کردم.
      موج آزمون درس شیمی و فیزیک و ریاضی مناسب طول سال هست. ریاضی میکرو پایه تالیف آقای اسفینی فکر می کنم مناسب باشه براتون
      انتشارات هم الگو در دروسی مثل ادبیات ( عبدالمحمدی) عربی(خاکبازان) شیمی ( جعفری) و ... واقعا عالی بود.
      کتاب های موج آزمونش مخصوصا خیلی مفید بود که در انتشارات های دیگه اینطور کتابایی کم پیدا میشه
      اما خب حکم کلی نمیشه داد که الگو بهترینه ولی در دروس خاصی واقعا عالی بود
      در مورد تراز در درجه اول باید سعی کنید دروس پرضریب مثل زیست شیمی ادبیات و دینی را نقطه قوت پایدار خود کنید و بعد دروس دیگه را به تدریج ارتقا بدید.
      اصولا باید تشخیص بدید چه درسی ترازش پایینتر از تراز کلتون هست و چه درسی بالاتر تا بتونید درست برنامه ریزی کنید.

8. Top | #38
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli_j_p نمایش پست ها
      سلام.تبریک میگم.میشه بگین روزانه چند تست میزدین؟ البته میدونم کیفیت مهم تر از کمیت هست
      ممنونم
      سلام تشکر
      فکر می کنم هیچوقت نمیشمردم روزی چند تست میزنم چون مثلا روز اول هفته بیشتر دروسم در مرحله آموزش بودند و تستی آن چنان کار نمی کردم . یا مثلا چند روز بعد که آموزش ها یا مرور ها تکمیل شده بود پرکاری تستی داشتم .
      بهتره که برنامه ریزی کوتاه مدتتون رو جلو ببرید و منابعتون رو برای آزمون آزمایشی تکمیل کنید و درگیر این که روزی چند تست بزنید نشوید .
      کسی که تست بیشتری کار کرده الزامی نداره در کنکور موفق تر از کسی باشه که تست کمتری کار کرده
      موفقیت حاصل درست کار کردن است نه زیاد کار کردن

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina1421 نمایش پست ها
      همه دروس را داشتم در برنامم در یک روز
      بله عادی بود . سال چهارم خیلی کم مدرسه رفتم و عمده وقتم رو خودم در خونه میخوندم و بنابراین ساعت مطالعه بالایی داشتم
      ببخشید گفتید سال چهارم کم مدرسه رفتین .پس دروسی مثل ریاضی یا فیزیک چهارم رو چطور بدون دبیر میخوندین؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina1421 نمایش پست ها
      مشاور که مثلا برام برنامه ریزی کنه نه . فقط با چند رتبه برتر درباره کارهایی که سال کنکور کردن مشورت می کردم.
      موج آزمون درس شیمی و فیزیک و ریاضی مناسب طول سال هست. ریاضی میکرو پایه تالیف آقای اسفینی فکر می کنم مناسب باشه براتون
      انتشارات هم الگو در دروسی مثل ادبیات ( عبدالمحمدی) عربی(خاکبازان) شیمی ( جعفری) و ... واقعا عالی بود.
      کتاب های موج آزمونش مخصوصا خیلی مفید بود که در انتشارات های دیگه اینطور کتابایی کم پیدا میشه
      اما خب حکم کلی نمیشه داد که الگو بهترینه ولی در دروس خاصی واقعا عالی بود
      در مورد تراز در درجه اول باید سعی کنید دروس پرضریب مثل زیست شیمی ادبیات و دینی را نقطه قوت پایدار خود کنید و بعد دروس دیگه را به تدریج ارتقا بدید.
      اصولا باید تشخیص بدید چه درسی ترازش پایینتر از تراز کلتون هست و چه درسی بالاتر تا بتونید درست برنامه ریزی کنید.
      عذر میخوام شما رتبه برتر از کحا پیدا میکردین؟ از همین جا؟

11. Top | #41
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli_j_p نمایش پست ها
      عذر میخوام شما رتبه برتر از کحا پیدا میکردین؟ از همین جا؟
      یکیشون از هم شهریام بودن . از این انجمن هم گاهی بودن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببخشیدجناب کلن نمی رفتین مدرسه؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

13. Top | #43
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      ببخشیدجناب کلن نمی رفتین مدرسه؟
      سال چهارم از مهر تا دی 3 روز در هفته و از دی تا اسفند 2 روز در هفته . بعد از عید هم هیچی

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای 8درس کنکوری تون میشه به این سوالات جواب بدین؟
      1-ازکی درس موردنظروبه طورجدی شروع کردین؟(مطلعه وتست زنی)
      2-درهفته چندساعت وقت میگذاشتین برااون درس.
      3-روش مطالعه دراون درس باجزئیات.
      4-چنتامنبع برااون تموم کردین(تودوم وسوم وچهارم)
      5-چنبارمنابعشو(تودوم وسوم وچهارم)وکتاب درسی شومرورکردین.
      7-درسنامه خوندین؟چنبار؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

15. Top | #45

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      موج آزمون رو چه موقع قبل آزمون بزنیم بهتره؟
      چهارشنبه؟؟
      و اینکه نظر شما در رابطه با کتاب های سه سطحی چیه و صما چجوری استفاده میکردید.
      واقعا مرسی از جوابگوییتون.ببخشید که من سوال زیاد میپرسم

صفحه 3 از 18 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن