خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81718
    نمایش نتایج: از 256 به 262 از 262
    1. Top | #256
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina1421 نمایش پست ها
      خواهش می‌کنم
      موفق باشید
      ممنون شما هم

2. Top | #257
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خوشحالم که مفید واقع شده. موج کاملتر از خط ویژه هست به نظرم ولی سطحش نسبتا بالاتره . نکته بعدی این که هر دو درسنامه های خوبی دارن و خط ویژه پاسخ تشریحی های بی‌نظیری داره که برای سطح ضعیف یا متوسط خیلی کمک کننده هست.
      با توجه به این که موج، آزمون داره و باهاش میشه به خوبی زمان‌دار کار کردن رو تمرین کرد به نظرم مورد بهتریه.
      ولی مثلا اگه با یه فصلش نتونستید ارتباط برقرار کنید میتونید اون مبحث رو سراغ خط ویژه برید .
      سلام خیلی ممنون.به نظرتون چطور باید برنامه ریزی کنم که تست های موج رو بتونم کامل بزنم؟(سرعتم پایینه) مثلا بیام روزی یع ازمون بزنم یا تستاشو زوج و فرد حل کنم؟

3. Top | #258
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      سلام خیلی ممنون.به نظرتون چطور باید برنامه ریزی کنم که تست های موج رو بتونم کامل بزنم؟(سرعتم پایینه) مثلا بیام روزی یع ازمون بزنم یا تستاشو زوج و فرد حل کنم؟
      سلام. موج نظام قدیم برای هر بخش 2 تا آزمون داشت (مثلا آنالیز ترکیبی آزمون 1و2 نوشته براش) که اولی سوالاتی با سطح آسون و متوسط بیشتر سوالات رو تشکیل میده و آزمون دوم سوال متوسط و دشوار. برای این که فعلا به یک حد قابل قبولی برسین اول شروع کنید آزمونای اول هر مبحث رو جواب بدین. بعدا که همه مباحث یه بار کار شد اگه دیدین وقت کمه سراغ آزمونای جامع انتهای کتاب برید و اون‌ها رو پاسخ بدین و بعد از این سراغ آزمونای دوم هر بحث برید.
      اگرم که آزمونای اول نسبتا زود تموم شد سراغ آزمونای دوم برید و بعد سراغ جامعا که نزدیک کنکور باشن.

4. Top | #259
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. موج نظام قدیم برای هر بخش 2 تا آزمون داشت (مثلا آنالیز ترکیبی آزمون 1و2 نوشته براش) که اولی سوالاتی با سطح آسون و متوسط بیشتر سوالات رو تشکیل میده و آزمون دوم سوال متوسط و دشوار. برای این که فعلا به یک حد قابل قبولی برسین اول شروع کنید آزمونای اول هر مبحث رو جواب بدین. بعدا که همه مباحث یه بار کار شد اگه دیدین وقت کمه سراغ آزمونای جامع انتهای کتاب برید و اون‌ها رو پاسخ بدین و بعد از این سراغ آزمونای دوم هر بحث برید.
      اگرم که آزمونای اول نسبتا زود تموم شد سراغ آزمونای دوم برید و بعد سراغ جامعا که نزدیک کنکور باشن.
      خیلی ممنون

5. Top | #260
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام آقای ملکی
      شما گفته بودید تقریبا همه ی دروس رو داخل برنامه روزانه تون داشتین
      از روز سه شنبه به بعد که هم دروس پیش رو تست میزدید و هم دروس سال دوم رو مرور می‌کردید تمامی دروس این دوسال داخل برنامه تون بوده؟فکر میکنم تعداد خیلی زیاده و حد اکثر در روز میشه 8 الی 10 تا درس رو خوند
      و اینکه من شیمی مبتکران و گاج و ای کیو رو دارم به نظرتون برای جمع بندی موج آزمون رو بخرم یا تست هایی که از این کتاب ها نشان دار کردم رو بخونم کافیه؟
      با تشکر از شما

6. Top | #261
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      UP

7. Top | #262
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_1381 نمایش پست ها
      سلام آقای ملکی
      شما گفته بودید تقریبا همه ی دروس رو داخل برنامه روزانه تون داشتین
      از روز سه شنبه به بعد که هم دروس پیش رو تست میزدید و هم دروس سال دوم رو مرور می‌کردید تمامی دروس این دوسال داخل برنامه تون بوده؟فکر میکنم تعداد خیلی زیاده و حد اکثر در روز میشه 8 الی 10 تا درس رو خوند
      و اینکه من شیمی مبتکران و گاج و ای کیو رو دارم به نظرتون برای جمع بندی موج آزمون رو بخرم یا تست هایی که از این کتاب ها نشان دار کردم رو بخونم کافیه؟
      با تشکر از شما
      سلام
      نه الزاما اینطور نبود که مثلا تو یک روز هم شیمی دوم بخونم هم شیمی پیش و باقی دروس هم به این شکل باشه؛ منظورم این بود که معمولاً اغلب روزها هر 4 درس اختصاصی بود توی برنامم. حالا ممکن بود مثلا چهارشنبه شیمی پیش رو تست میزدم و پنج شنبه شیمی 2 رو.
      برای جمعبندی هم موج آزمون رو تهیه کنید و حتماً آزموناش رو زماندار و منظم کار کنید.
      موفق باشید

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81718

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن